• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
superr akce,asi si nas budou pamatovat :grinning: ,hlavni ,že se holky vyblbly, jsme se pak zdrzely s holkama venku,než Petra s Baru odjelly a Viky vytuhla před chvilkou,Andulka myslim taky hned vytuhla co Leni?Jen Veru byla ready :grinning: Jo musime to zopakovat :wink:
14. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
jojo, Veru je ready :slight_smile: za chvilku pomaže do pelíšku :wink:
14. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojky,jo dobrý,ale krýtký,příště bych to ale udělala někde,kde není tolik drahých hračiček :grinning: ..jinak to maso co měla Ančí jsem tedka dojela k večeri a řeknu vá,m že se ani nedivím že jí nejelo,co je to za nápad dát zapéct na maso pomeranč,celý co bylo hořký jako pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :angry: ..fůůůůj
14. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
no jo, příště bude TROPICAL :wink: dobrou
14. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Ahojda,

tak to je super, že jste si to užily, až teda na jídlo..., no příště se přidáme a snad nebudem jídlem zklamaný:slight_smile: :slight_smile: My labužníci :grinning: Aspoň že si to holky užily :grinning:
14. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jejda, takže vy taky?? A já furt po kom to ta naše holka má, já to prý nedělala. Včera se mi zase svlíkla a spala náhá a pod sebou zase načůráno :frowning2: no tak jsem ji okamžitě oblíkla. Ještě že tam máme pořád tu podložku v postýlce, jen mě mrzí že to není po celým :rolling_eyes: už máme na matraci flek :rolling_eyes:

A co jste tam včera provedli, že si vás budou pamatovat?? :grinning: :grinning: hlavně že jste si to užili :wink:

Ještě že je dneska pátek, hurá. Zítra teda jedeme ke tchánovcům :confounded: ale což, hlavně že budeme s taťkou.
15. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Holky jsme bez plín,večer jsme šli s řevem,že plínu ne ,tak jsem pod ní dala podložku ,raději dvě :grinning: ,každou chvíli pod ní sahala,jestli nespí v mokru vzbudila se v pět suchá,že chce čurat,ale probrala se natolik,že už neusla,jen jsme leželi a četli a tatínek nedobrovolně s náma o pul hodinky dřív než vstává :confused: ,myslela jsem,že až odejde ,tak to malá zalomí,ale ani náhodou,tak po osmé,že jedem na nákup do Penny,ani za boha plínu,tak jsem vzala náhradní strojení,smířená stím,že se mi počurá v sedačce,nic ,před Penny,že ji dám na travičku ne idržim mami,no já ani nevěděla co nakupuju,furt se jí ptám,pořád že nechci idržím,to už přes dvě hodinky nečurala,nechtěla ani než jsme odešli z domu,já už nerva :grinning: ,dojeli jsme domu,koupila jsem ji activii nápoj ten miluje a at si sním sedne na nočník,no že nechce čurat,vypila pulku a mamí čurat,to byl vodopád a mě se značně ulevilo :grinning: ,pohrála si a že chce hajat,bez plíny samozřejmě,tak spí má podložku,tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat,protože to bylo tak ráz na ráz,což jsem u ní vubec nečekala,když si začala občas říka nedávno,no jsem z toho taková překvapená u dětí ta příprava na to uplnné bezplínkování byla delší.Tak to jsou čerstvé novinky od nás :slight_smile: Hezký den všem,jdu dátt kávu,protože na vstávání v pět ,teda zvyklá nejsem :grinning: doufám,že se to upraví,bude mít větší výdrž,nebo ji vždy přesvědčím ještě na spánek,dnes jsem byla tak vykolejená z toho ,že je ráno suchá,že jsem sní byla vzhuru ráda :wink:
15. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
jo a k tomu Bonatu ,my měli jídlo dobrý,to muže potvrdit i malá FROGINKA :grinning: ,s Vikčou jsme už párkrát v restaurantu byli,tak to sní jde a docela i vydrží v klidu,tak my je jedno kde to je,samozřejmě pokud to je víc přispusobené dětem,je to fajn,ale myslí,.že to všechny holky zvládly skvěle,troška nepořádku a hluku,tak to snad je normální,kšeft je kšeft,takže jim to myslím ani moc nevadilo :wink: hezký den a víkend všem ,razíme na chalupu,jen v neděli budem pobývat doma,páč kluci jedou hrát a mě čeká prádlo :angry:
15. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
15. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Cvali, gratuluju, tak my jsme už asi jediný, kdo má plíny :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Ahojda,

tak to je Viky šikula :dizzy_face:

Mer, no já si myslím, že nee :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Sršni, a jak V., ještě máte plíny, nebo už taky nee?
15. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mer taky máme plíny a ještě dlouho budeme,malá sedí několikrát denně na nočníku,někdy se vyčůrá jindy ne,ale většinou jen sleze,tak se počúrá do gatí :angry:
15. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
však jo, já to nebudu řešit.

Dneska mi potvůrka nechtěla vůbec spát, šla až v půl třetí a spala do půl šestý, pak jsme jeli všichni do bazénu, tam se vyřádila a teď usíná. Akorát manželovi spadla, uklouzla a pád na hlavu, má tam velkou bouli, tak ji budu muset v noci pro jistotu budit.
15. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Mer, tak ať máte klidnou noc. Dneska před spaním Poppynka říkala - Mijuju Vanešu :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
fakt? Kde na to přišla? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Než usne, tak vždycky vyjmenuje koho miluje, jako maminku, tatínka, Leu, babičku, dědu a dneska mi asi 3x odpoledne a i večer opakovala že mijuje Vanešu a Ijanku (malou Ivi do Ivči), někdy si vzpomene i na Báju (Barču od Bubbli)
Když ji řeknu jestli umí počítat, tak řekne, že Vaněša umí pošítat :grinning: a říká jedná, čí, ošm, děvět :grinning:
Když jí jogurt, tak mi zas říká že Bája hamá taky "but" - u nás jogurt a to pokaždý :grinning:

Jo, má strašnýho pamatováka, to teda jo, s přehledem vyjmenuje svoje kamarádky a ke každé něco přiřadí, je to fakt sranda :grinning:

Dneska jsme se natlemili, s H. se schovali pod peřinu a já jako kdepak je tatínek a Poppynka, no teda, kdepak jste??? A z pod peřiny se ozvalo, no tadýýý šme :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Byli jsme u mamčiny kamarádky a ta jí říkala, jdu se vykoupat a pak spát a dodnes - je tomu asi dva týdny mi opakuje - Šájka koupat a hajat muší, je jedno jestli je ráno, odpoledne nebo večer.

Mamka má v tel. fotečku Báji, no super kousek stihla vyfotit, když B. dělala blbůstky a N. na to furt musí koukat a div neskáče radostí, když ji vidí.
Na fotky co má s V. je humbuk, to vejská radostí, když ji je ukážu.
No má strašně ráda děti, ráda se druží a na to jaká byla poseroutka před 1.rokem, tak teď by se s přehledem zařadila do jakékoliv grupy :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
kuk,tak my jsme díky počásku naprd,vyrazili na nákupy,v Hypošce jsme potkali Sršinkovic rodinku,jinak bezplínkování stopropcentní uspěšnost-zatím :wink: dokonce ráno čurala v 8.30,jeli jsme do Hypky,nechtěla tam čurat,ani asi po hodinovém nákupu,pak venku u auta taky ne,jeli jsme do Polska,tak jsem ji zkoušela u auta na parkovišti ,zase nic prolezli jsme tržnici nakoupili,nic a to už bylo 11,já byla hotová,celou cestu jsme do ní hučeli jestli má tatí zastavit,ne idržim,u nás na dvoře taky nechtěla,takjsem sní letěla nahoru,chtěla pití,protože od rána nepila,posadila jsem jí na nočník a snad pulka načuraná,je to vubec možný,že má takovou výdrž?Jani doufm,že jste taky byly ready,ale vy už bezplínkujete dýl,takže se vubec ptám.Noj jsem z toho překvapen,že tak ze dne na den,jo noc taky sucho,ve čtyři se vzbudila,tentokrááát jsem nerozsvitila,vyčurala se,moc jsem na ní nemluvila,oblíkla a šup pelech a spala do sedmi zas čurat,tak snad nám to vydrží,No my jeli hlavně koupit kalhotky,páč včera jsem ji ven pod kalhoty musela dát kratásky,když nemá plínu :grinning: doma ji nechávám pod tepláčky na ostro,líp se jí to i mě svlíkne.Mer,vubec to neře u ns to bylo fakt ze dne na den,myslm,že pomohlo,jak viděla Barunku,že chodi každou chvli na zachod.Doma to pořáád opakovala a že ččurala s holkama na trávu a prostě už plínu nechtěla.Trochu slunce leze,že by se to umoudřilo,tak užívejte víkendu.
16. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
jinak mám doma asi přes 100 plín,takže ještě asi týden počkám a ,když budem stále bez plínkový prodám,tak kdyby někdo chtěl :slight_smile: ,ale abych to nezaklřikla :frowning2: snad ne :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ahoj,

taky mi zbyli plínky, ale ne tolik, já si je nechám, pro případ, kdyby se vyskytl nějaký ten průjem, či něco podobnýho :grinning:

Mer, jak V. a boule, dobrý?

Ono je lepší asi ráz naráz bezplínkovat, mě už to ani nepříjde, v pondělí to bude týden, nehodu jsme v noci neměli, jen jednou u našich, kdy ji mamka nevnímala a čučela do laptopu a jednou ráno, kdy jsem ji nestihla svlíknout. Už jsem ji vyřadila z šuplíku bodýčka, bo na jsou teď právě na dvě věci :grinning:
16. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Popy,já bodýnka dávám i ted ,ale nezapínám,vyvařuju,páč jsme nejeli kvuli počásku na chalupu,malou tam v baráku neudržím,když ví ,že tam je pořád venku na písku,to by asi dnes nešlo,možná gumovej obleček :grinning: ,odpol spinkání po dvou apul hodinách bez nehody :wink: ,pár plín si nechám ,toje jasný,ale my kupujem vždy mega zásoby,ale nečekala jsem při jejím přístupu k nočníku,že už je nebudem potřebovat.Já myslím,že to vydržela tak dlouho ,že nechce čurat před lidma,nevím,včera to taky tak dlouho na nákupech vydržela,ale dnes teda obzvlášt :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
nedbám teda na literaturu a pořád připomínám :unamused: nemá se to no,už se těším až budem takový profíci jak Bublinky,Bára ta už je v pohodě a v klídku,Vikča si teda taky sama říká,nejlepší je to její mamí kadít,včera ji teda kousek vypadl nohavicí a byla z toho špatná koukala na to ,tak jsem jí řekla ,že to nic není at si sednena nočník a mamka to uklidí,tak pořád říkala dobrý mamí jo,ale byla z toho neštastná,ale pak šla hrdě s nočníkem spláchnout,což ovšem chodíme pokaždý :grinning: ,jdu dělat bramborový knedle k véče . :wink:
16. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
holky a vubec si stím nelámejte hlavu,že plínkujete,je čas ,píše se,že pokud nechtějí a odložíte to až těsně na ten druhej rok ,je to ideální jde to rychle ,protože už z tohomají rozum a umějí dokonale ovládat svěrače,já třeba mám zkušenost s Míšou,že byla v 15 měs. bez plín přes den ,ale v noci se mi počurávala skoro do tří,ale Honzík byl o něco málopozději než ted Vikča,myslím v červenci a v září mu byli dva a bylo to ráz na den i noc.Takže je ještě fura času a obzvlášt zářijový slečny :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj,
V. boule dobrý.
My se před chvílí vrátili z Polska, V. hlídala babička. Byli jsme za Klodzekm kouknout na podlahy, tak ta samá, co chceme o 16.000 Kč levnější !!!!!!!!!!!!!!! Prostě neuvěřitelný, tady 530 kč metr, tam 270 metr a ještě nám dají 5% slevu, pak jsem byli ve Wroclavi, Castorama, Ikea, Obi. Ikea fakt o hoooodně levnější, nábytek ještě nevím, musím to spočítat, ale třeba to křesílko pro děti, u nás 1700 tam 1200 kč. V HM oblečení, dětské, o cca 70 kč - 100 kč levnější, dospělácké oblečení o 200 kč levnější, fakt nakupovat jedině tam, teda dokud je ten kurs dobrej. :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Cvalíku super, to teda gratuluju k takové šikulce. Dianka mi přijde že je pořád taková trubka, mluví jen co potřebuje a moc to nepřehání, ale zítra k nám dorazí Bublinka s Bájou :grinning: tak třeba nás taky nakazí :grinning: tak pokud mě zbudou plínky tak si je schováme pro druhé mimčo :dizzy_face: ale přijde mi, že ta naše kačena to prostě zatím nemíní řešit, ale než budeme mít druhé, tak bych teda moooc chtěla aby už byla bez plínek.
17. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojda,tak Dianko,u nás to bylo fakt z čista jasna,pořád jsem z toho trochu překvapená,sama si předtím neříkala jen jsem ji vysazovala pravidelně ráno a po spaní odpo,někdy se vztekala a vubec nechtěla a pak se počurala ,nebo pok.. do plínek,takže jsem si obvykle v akci nakoupila zase zásoby plín a tohle mě vubec nenapadlo,prostě ,že plínu nechce a hotovo,já už viděla ten počuranej koberec,křesla atd,ale fakt nás teda dostala od čtvrtka jediná nehoda a to včera na zahradě tady v Polance,máme tam dva něm. ovčáky a ona snima pořád blbne,no a po dešti bala stará vana plnná vody na zalívání ,no a jedna fena se rozhodla tam skočit,no a Viky z toho prču,uplnej záchvat :grinning: a najednou křičí čurat a už to bylo v gatích,jinak se nepočurala ani jednou,v noci taky suchá,no jsem z toho taková mimo a nervozní,když mi venku třeba 6 hodiny nečurá,přijde domu a v klidu se vyčurá.Jen mi přijde ,že celej den nic jinýho nedělám,než že vylívám nočník :grinning: Bára,tak ta už si říká hodně dlouho,to je šikulka,ta naše jepice furt na háku a najednou bum a jsme taky bez plín.Ani nijak dlouho nevysedává na nočníku,to dřív ,když měla náladu,tak tam seděla kdoví jak dlouho ted se vyčurá řekne hotovo mamí ileju a letíme na záchod,jen ,když jde na velkou tak to si u toho posedí :grinning: to má asi po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning: .ráno jsme šli na poštu po deváte ,čurala v 8.30,přišli jsme po 11 a teprve šla čurat,ale nosím sebou náhradní raději :slight_smile: Jinak konečně krásný počásko doufám,že vydrží.Di ,naše cácora mluví už dlouho ted už snad všechno,Vanesska taky už krásně mluví,ale vubec to neřeš ,každý dítě je jiný a za rok nikdo nepozná ,která mluvila dřív a líp :slight_smile: V sobotu jdu zas na chvíli do práce u nás mega velký změny ,ale to je na dlouho,písnu ti na icq.Tento měsíc jdu asi čtyřikrát na šestku,ráno ještě kojím ,takže mužu až na odpolko,ale jsem docela ráda,zas je to něco jinýho,doufám,že zvládnou s tatínkem chodit na nočník,ale už si říká i jemu,tak to snad bude o.k
18. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
6 ne 4,koukám,že mladej čistil klávesnici a přeházel to :angry:
18. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahojda!

Tak Baruš má za sebou první velkou společenskou kulturní událost!!! Včera jsem byly v divadle :sunglasses: . Ve Dvoře bylo představení Kouzelná školka - Majda s Františkem cestují po světě, nebo tak nějak. No teda, to bylo něco pro děti!!! Bára byla teda nejmenší, a děj nechápala, ale Majda hodně zpívala a tancovala, tak děti s ní, pak tam byly jako různý zvířata - klokani, tak děti skakali jako klokani, slon, papoušek atd... No zážitek pro Báru velikej! A pro trochu starší děti, tak kolem 3,4 let super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gratuluju další šikulce k bezplínkování!!!! My na noc ještě dáváme, i když se ted pár noci po sobě v noci budí že chce čurat :confused: , tak ji dám, ale stejně většinou ráno má plínu trochu počuranou... Dám ji ještě pár dní a zkusíme to :wink:

Návštěva u Dianek byla fajn, malá Dianka je fakt raubíř :grinning: . A velká Dianka uvařila moooc dobrej oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: !

A představte si, jakej já jsem pitomec. Petr si objednal přes net televizi, tak minulý týden přišla, přivezla ji PPL, já ji zaplatila, a v neděli jsem si uvědomila, že jsem si od nich nenechala potvrdit vůbec nic o zaplacení, nemám žádnou fakturu od toho odesilatele, prostě nic!!!! Tak jsem volala na PPL, tak potvrzení mi prý NAŠTĚSTÍ dodatečně pošlou, ale nevím jestli to bude stačit na záruku??? Kdyby s tou telkou nedej bože něco bylo, tak jsme namydlený!!!!!!!! :confounded: :confounded: :confounded:
18. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Bubli a dodavatel ti v balíku neposlal fakturu,já ji tam vždycky mám,to by měli i při internetovém obchodu dávat pokaždé je to normálně v obchodních podmínkách .Takhle ti pak neuznají záruku :unamused: Já se BUBLI bála ji dát na noc bez plíny ,ale ona hysterák,že nechce ,tak jsem to s podložkama riskla,ale budí se pořád mezi 4-5 na čurání ,ale naštěstí ještě usne :wink: My byli už dvakrát v loutkovém,hraje tam kamarád ,tak nás pozval a líbilo se jí to ,ale chvíli sedí,pak stojí vedle a kouká ve stoje ,ale vydržela,příští rok to už budoumít větší rozum a výdrž :slight_smile: No Viky by byla z kouzelné školky unešená,Františka miluje,ráno chce šoltu,už bude mamí fatišek a když to začíná tak křičí už je Fatišek,když skončí tak říká tončí píde zase jo :grinning: jsou to šmudlové,jak už všemu rozumí a všechno komentujou :slight_smile: děkujeme všem za gratulky a držíme pěstičky všem ostatním šikulkám :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.