• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojda,

Bubbli, to znám, taky se mi stávají takovéhle věci a jakou tv, plazmičku? :wink: :slight_smile:
My si dnes přivezli z Polska plovoučku dolů, tak ne o 16 000, ale o 20 000 kč levnější než tady, prostě mazec, měli jsme teda narvaný auto, že jsme mysleli, že nedojedeme, ale dopadlo to. :wink:
18. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak dodák jsem našla v krabici a to potvrzení prý pošlou, tak snad přijde brzo, at mám klid!

No jo Mer, plazmu, 106cm uhlopříčku... Podle mě zbytečnost, ale ti chlapi si na to nějak potrpí... :sweat_smile:
No a s tou plovoučkou, je to teda mazec, taková úspora!!!!!!!!!!!!!!
18. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Mer ,tak to je fakt super ,to se vyplatí :wink: Bubli ,tak hlavně dodák ,že je na světě :wink: Vikča šla ven se ségrou ,tak doufám,že přijdou suchý,jsem jim nedala na převlečení,ale ona venku vydrží dlouho ,tak snad to bude o.k,jdu žehlit :unamused: :angry: jo nakoupila jsem Vikče super kalhotky s Dorou a se žirafkou no kouzelně prtavý :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Ahoj,

Bubbli, tak to byla chvilka strachu, co? než se našel ten dodák. Takový výkyvy znám velmi velmi dobře, občas se i mě stane, že se orosím :grinning:
Dneska jsem si v takovým podobným fofru zablokovala internet banku přes hypo :rolling_eyes: tak jsem tam musela jít a ještě si posychrovat hlídání pro N., pže každou návštěvu mám tam tak na hodinu a tím bych určitě nechtěla N. zatěžovat, tak šla s mamkou do cukrárny za zmrzlinku:slight_smile: a pak jsme museli jít maminou na panáka do Pohádky:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Bubbli, my do novýho taky chceme plazmu nebo LCD, naši mají taky plazmu, uhl. 127 a je to super, vypadá to fakt hezky, ale byla drahá jak pes a teď už je za o 10 tis. levnější. My počkáme ještě tak rok a budou stát jako normální tv. :grinning:
18. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Mer, to máš pravdu že to jde hrozně dolů, ty ceny. Nám se ale porouchala ta prastará co jsme tady měli, tak jsme měli půjčenou od P.rodičů takovou malou potvoru, takže to bylo už nezbytný... Mě by stačila menší a obyčejnější, ale P. má zas pravdu, že ted nám bude muset hcvilku vydržet,tak by měla být kvalitnější... Ale museli jsme trochu přeorganizovat obývák, abychom na ni nekoukali z metru :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
no jo, to by bylo blbý z metru :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Dobré ráno, teda Mer to je paráda co? Byli jste teda za Klodskem v tom novým? V těch stavebninách, my tam pojedeme asi pro setení na balkon, vyjde levněji :wink: Taky co ne, při tomhle kurzu, doufám, že jim ještě chvíli vydrží :grinning: Tak jsem objednala A. v Topolinu na MMB šaty, jako nemohla jsem odolat, fialový na ramínka a bílé bolerko, dostane je k narozkám od babičky. Ještě se mi líbilo modrý námořnický tričko a červený kraťasy , ale bylo vyprodáno :frowning2:
19. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Tak včera se Bublinky ukázali jako zlačíčka. Takovou hodnou holčičku bych taky chtěla :grinning: My máme čertíka :grinning: Ale jak jsem říkala Bublince, slyšela jsem, že některý děti se vyřádí teď a pak v pubertě jsou hodný a naopak, tak kéž by :grinning: :grinning:

Bublinko, manžel včera nakonec dojedl ten zbytek polívky co jsi přivezla a chutnala mu :wink: Malá si omáčku nakonec dala až k večeři, sváču jsme dali jen rychlýho jogurtíka, protože jsem pospíchala k tomu doktorovi, vstávala až ve 4. Jinak kocour má zánět močáku, takže teď budeme jezdit každej den na injekci. A k TV gratuluju, to si to teď budete vychutnávat.

Cvalíku, no já bych si tak potřebovala někde přividělat, ale nemám kam dát malou a manžel je v práci od rána až do večera, takže na prd. Já vím že se to snad taky někdy naučíme, ale když pak vidím jak jste všici šikulky a ta moje kačena pořád vzdoruje :grinning:
19. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Jo, Dorot, za Klodzkem a pak taky ve Wroclavi. :wink:
19. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky, co děláte za pití mrňatům? Já občas dám trochu džusu a zředím to, ale hned je to zkažený nebo dělám občas ty instatní čaje, ale ty ji moc nejedou. Ona pije i vodu, ale miluje Jupíka apod., to kupuje jen málokdy. Nevíte, jestli neexistuje nějaká šťáva pro děti, něco jako domácí?
19. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Mer pro děti jsë vhodný jeden druh,ale nevzpomenu si na název,maj ho snad skoro všude,teda kromě malých obchůdku,je to vysoká lahev a stojí do 60,-..dělaj žlutou a červenou,ale název fakt nevím..jinak já malé kupuju taky jupíka aqua,nebo ty dětský džusíky a řědím jí to,ale střídám to s vodou,aby neměla furt sladký,pak taky bylinkový čajík,ten jí ale musím trochu osladit glukopurem,jinak by ho nevypila..
19. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahojda,Di,tak já jsem ráda,že občas do té práce vypadnu je to relax a je strašně znát pak na prstech ,když dlouho nevážu.No je to sice fakt paráda,že od čtvrtka ani plína,ale dnes zas v 5 budíček na čurání a tatí vstával v 5.15,protožel jel služebně do Prahy ,takže Vikča nestačila zabrat a ,že bude vstávat a už neusnula,včera i předtím v pohodě usnula a dnes :angry: tak jsem říkala,že nepujdem cvičit,ale ona ,že jdeme,ale byla protivná ,cvičit nechtěla,jen ji vždycky na chvíli něco zaujalo,tak dobrý ,ale pak zas brek a ,že jdeme domu,jak se jí vždycky cvíčko líbí ,tak dnes ne :unamused: ,přišli jsme v 11 domu,napila se vyčurala ,lehla a ještě pořád zařezává.Doufám,že zítra už to bude ráno v normálu.Nechci ji budit večer na čurání,chci ,aby se to naučila vydržet aspon do sedmi ,tak uvidíme jakou budu mít spíš výdrž já ,vstávat v 5,to neznám ani ,když byla mímo :confounded: Mer,tak my pijem holou vodu,bylinkové neslazené čaje a miluje sodovku,tu chce pořád.občas jí kupujunektary z ovoce ,neslazené bez konzervantu od HIIPU,ještě je teda ředím.V restauraci si dá i džus,nebo sodu,džus nesmí být sladkej ,to nechce.Jo a ve zdravý výživě jsem už párkrát koupila domácí štávy neslazené v litrové láhvi asi kolem 40,-Di pokud malá vzdoruje,odlož to uplně jako jsem to udělala já a uvidíš ,že si řekne sama :slight_smile: Doufám,že snaženíčko bude brzo uspěšné :wink: Koukala jsem na icq jaký má už malá háro,to nám to roste pomalu :unamused:
19. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo a přesně jak Frogískovi,občas toho aqua jupíka,ten není sladkej.Holky kdo by chtěl plíny z lídlu mám na prodej balík pamprs si pro jistotu nechám,pro strýčka příhodu,prodat je mužu vždy.Ty lídlový mám z akce takže za 3,-
19. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
mám jich určitě kolem stovky,takže pokud někdo používáte :wink:
19. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojda!

Tak my jsme na cvíčo nedorazily, i když jsme chtěly jet, B. se tam teď tak těší... Co tam je tahle paní "cvičitelka" tak se nám to mnohem víc líbí :dizzy_face: . Ale bohužel mi volala jedna kámoška v neodkladné věci, tak jsme jely k ní... :frowning2:

Mer, já B. vařím čaje, na střídačku ovocný, nebo bylinkový, nebo jí dělám šťávu (máme domácí malinovku a bezinkovou - to ale moc nechce) nebo vodu. A bublinky v pití nesnáší :confounded:
19. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
no my se tam hnaly v dešti,protože chtěla ,ale spíš jsem jí měla dát dřív chrupat :unamused: jsem taky nějaká k.o :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Bubli,ve čtvrtek se jede do toho Polska,holky mají s autama scuka u HYPER.my jedeme se Srsničkama na kolách.V 9.30 budou u Hypky.
19. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak já zkusím tu šťávu ze zdravé výživy. Domácí jsem jednou dostaly a hrozně jí chutnala, tak sháním něco takového. :wink:
19. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Kampak to razíte holky??
19. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
tak Terka z krámu má dalšího třetího kluka, jmenuje se Benjamín :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Frog,se cvíčkem do toho dětskýho centra v Kudowě,my byli dnes hned tam naproti na pstruzích mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mer,díky za zprávu ,to jí nezávidím ,tolik chlapu :grinning:
19. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Mer, tak to je super zpráva, hlavně že jsou v pořádku a až ji budeš psát a nebo spolu mluvit, tak že moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně že jsou v pořádku:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
no jo, tři chlapi, co se dá dělat, ale hlavně, že je v pořádku a jméno se mi moc líbí.

Poppy, nezapoměla jsi na mě s tou kuličkou? :grinning: :wink:
19. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Mer, nezapoměla, je to v řešení a výsledek se dozvím ve čtvrtek:slight_smile:

Já jsem dnes obdržela balíček, objednávala jsem parfém, ale tester a vyšel o polovinu levnější :dizzy_face: Jen jsem ho nedostala v original krabičce, ale má víčko a super, no mazec, tady v Polance v parfum. 1600 a já šikula 760,- i s poštovným :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby jste někdo chtěl tip na www. tak písnu do IP :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Poppy, díky :wink:
19. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Není za co:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Hojky holky.Tohle bude zítra moje nové koleso,není to žádnej mega zázrak,ale na silnice s Ančí stačí:http://www.bikestore.cz/cela-kola-trekkingova-crossova-kola/galaxy-uran-cross-lady-trekkingove-kolo-barva-stribrno-cervena-2008.htm
20. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak do toho Polska asi nepojedem, Bára má nějakou rýmu a je taková unavená a protivná, tak by jsme si to tam asi moc neužily... ALe díky za info, Cvaldo!

Tak třetího kluka! No aspon už ví jak na to :wink:

Frog, pěkný kolo! Tak at se vám dobře jezdí :dizzy_face:

Poppy, to je teda dobrej kauf, to jo!!!
20. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
no Frogísku,tak aspon budeš moct výletovat s náma super :wink: ,já zítra taky do toho Polska nejedu ,chtěli jsme se Srsničkama kolmo,ale já zapoměla ,že mám na pátek objednávku a musím si pro matroš atd.,takže nestíháme :unamused: ,ale tak vyrazíme příští týden a Frog se muže přidat ,když budou mít čas ne?Samozřejmě i někdo další :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.