• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj Polanko, frogísku pěkný kolo :wink: poppy můžeš na mail taky ty parfémky, díky :wink: Jinak jsem včera navečer volala do kuchyní, ano čtete správně, stále se nic neděje, kuchyň nedodělaná :angry: Už jsem se naštvala, až můj manžel kroutil hlavou a po mém ukončení hovoru pronesl"sakra co jsi tak ječela?" :confused: :grinning: Už to ve mě bouchlo, zítra mají volat kdy dorazí"pan truhlář" To jsem zvědavá, reklamuju práci na kuchyni a poličky nechci :angry: chtějí je zaplatit ač v návrhu byli zakreslené , to je jako kdyby dovezli ke koupelně vanu bez špuntu :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
teda Dorot, to já bych taky šílela.
Já si včera spočítala na kolik by nás vyšla kuchyň z Ikei z ČR a Polska, tak zatím úspora v Polsku 8.Tis a to nemám spočítáno všechno.

Dorot, prosím tě, nevíš o nějaký stránkách nebo přímo na Modré střeše nějakém autorovi, kde mají pěknou moderní koupelnu? Já hledám všude možně a nic se mi nikde nelíbí, prostě nic podle mých představ, nic mě ještě neuchvátilo. Viděla jsem teď krásnou koupelnu s mozaikou v Jak se staví dům, ale na jejich stránkách ty fotky bohužel nemají... :frowning2:
20. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
poppy díky za IP. Mer já si zadala do vyhledávače koupelny fotogalerie a pak www.paradyz.com.pl :wink: Mer pokud chceš, tak můžu doporučit už od více lidí kuchyňské studio v Polsku je levnější než u nás, nemusíš dávat peníze předem a je to to samý, co mám já, kdybych to věděla, tak se vyprdnu na Š. z Polanky :angry: To studio-nábytek, dělají kuchyně na míru a je to v Kudowě vedle tržnice. www.brw.com.pl , nebo po našem ve vyhledavači kuchyně Black Red White :wink:
20. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Dorot, klídek, nerozčiluj se, to ti bude ubírat léta :grinning: Jo a máš to v IP :wink: Uvidíš sama jestli mám pravdu :grinning: :dizzy_face:

Frog, kolo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bubbli, to byl kauf, ale než jsem vybrala ten nej nej tak mi to dalo a krom toho mi další dva moje favority vyprodali a taky co jsem se navytrapovala v parfumerii :grinning: :grinning: :grinning: Ale stálo to za to :grinning:

Já dnes byla s Poppynkou na výletě, sama, na kole, prostě jsem byla zvědavá a tak jsme si vyjely spolu na dámskou jízdu. Cíl bylo Polsko, na hranicích jsme si vyměnili drobáky - kováky a že si někde něco koupíme, jako občerstvení :grinning: Jely jsme po starý cestě a napadlo mě, stavit se v Biedronce, tak jsme dorazily po 20ti min. na místo a já nestačila zírat jak to tam je o proti našim cenám levnější, jenže protože tam berou jen zlotky, tak jsem toho moc nepořídila. No ale nedalo mi to a když jsme dorazily dom, tak jsem zpunktovala mamku a jely jsme autem, jako mazec, třeba ubrousky na zadek velký balení za 30,- :confused: Kinder Pingui - jejich, ale stejně chutnej za 7,- Džusy za 15,- 2ks pizzy za 30,- atd... Já měla za 2stovky plnou tuhou tašku a pak když jsem dokoupila jen pár věcí po cestě v Kaufu, tak taky za 2stě, jen s tím rozdílem, že jsem nic neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Dorot, tohle B&W má tuším v nabídce i Asko, nebo něco takovýho, znám to z letáku :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Mer, kde jste kupovali podlahu v PL? A brali jste do auta vše, včetně lišt? Potřebuju se tam vydat, tak chci tip :wink:
20. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
To je Jamall :slight_smile: možná je to stejný, ale v Asku maj podobný taky jsem koukala, ale já bych stála za Pentou, prostě jsem spokojená se skříněma, jejich kuchyně jsem viděla , přístup super a naše kuchyň by u nich vyšla skoro na stejno :frowning2: Ale jinak jsem s naší kuchyní spokojená, jen se službama ne :angry:
20. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
to já s tou naší nejsem, prostě jsem si to představovala jinak a hlavně přístup, už nikdy malýho soukromníka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
jo jen material super a uchytky a panty a sklo a takový, ale jinak neeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky ne ta cena :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Dorot, na tom paradyz mě taky nic neuchvátilo a když si zadám fotogalerie, tak tam jsou samý hnusný koupelny :sweat_smile:

Poppry, co je to ta Biedronka, ten nový obchoďák? JInak tu podlahu jsme kupovali za Klodzkem, nedáš se jako do města, ale zahneš doleva jako na Wroclav a je to po levé straně. Budete taky kupovat? Já tam ještě musím koupit podlahu na celý hořejšek. Do auta jsem nabrali vše, teda podlahu na spodek, lišty jsem nechtěla, protože se mi nelíbili, koupím jinde, měli jsme to v kufru a ještě na střeše, ještě že máme kombík, ale byli jsme pěkně prohnutý a museli jet pomalu. :wink:
20. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Mer, Biedronka je obchod naproti tržnici, něco jako u nás Lidl, Penny, Plus. Mají i svoje výrobky :wink:

Jé, tak to není uplně do Wroclavi? to je super, jj, budem, ale ne k nám :sweat_smile: No, já přemýšlela s těma lištama, jestli je brát, či ne a jaký mají rozměr, ale asi stejný jako tady u nás, to je necelých 2,5m a dovnitř auta by se mi asi nevešly, sice taky máme kombíka, celkem dost velkýho, ale nevim nevim. Na střechu si to já nerisknu, když pojedu sama, sice máme hagusy, ale nevím jak bych si poradila to uchytit :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
no já bych si určitě neporadila to uchytit :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
jé jsem to prolítla, ten tvůj poslední příspěvek a četla jsem, že bys mi poradila :grinning: :grinning: :grinning: No, já bych si možná poradila jak to uchytit, ale neručila bych za to, že to dovezu a neztratím :grinning: Jsem přece jen ženská a ještě k tomu blond :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
No joo, tak to je těžký radit Mer, když já vybírala koupelnu změna proběhla 3x a to ještě Z. dělal návrh vizualizace, jak to bude vypadat a pak nám ten náš vybranej udělali v koupelnách do barev a přesných rozměrů. Mě se líbilo to bamboo, ale v naší koupelně by nakonec vypadalo blbě :unamused: Rako se mi líbilom prostě žádný zdobení, jednoduchý design, co se neokouká= neutrální barvy :wink: Poppy ty nejsi spokojená s kuchyní, nebo jak? Když ji dělal známej proboha? :confused:
20. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Mer ještě zkus na diskuzích o bydlení třeba. Nebo firmy, co dělaj koupelny :wink: ještě www.opoczno.cz
20. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
20. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahojky, zdravíme po delší odmlce, zkusila jsem dočíst, ale moc si toho nepamatuju :grinning:
my jsem měli soukromníka truhláře a doporučuju - až na jeden malý zádrhel - cena s DPH a bez DPH byl super, vše dodržel - hlavně termín, perfektně pracovali, cena jak jsme se domluvili, vzhled super, funkčnost super - teď jen doufám, že to vydrží dlouho :grinning:
poppy se ptala - my už asi 6 týdnů doma neplínkujeme, a zatím žádná vážná nehoda, musím zaťukat, a teď co jsem Vás četla, tak jsem taky trochu vyměkla a i na odpolední spaní jdeme bez plínky a dokonce i ven jsem jí dřív cpala plínku (musím říct, že proti její vůli), tak od toho jsem už taky upustila, takže my už jsme celý den zpravidla bez plínky (i kakání na nočník, což byl u nás největší zádržel - už ani nevím, jak vypadá bobo v plínce :dizzy_face: ) jen na noc jí to vždycky vnutím (za prvé máme plínek, že nevíme co s nima, ale jen tak za úsměv se mi to rozdávat nechce a prodávat taky ne :slight_smile:, za druhé jsem pohodlná - spíme 12 hodin, když s ní hned ráno vstanu v sedm, tak má plínku suchou a vyčurá se do nočníčku, jenže když ponocuju (jako dnes) tak to chci dospat a to pak tu plínku využije). Dnes jsme teda vstávaly po osmé a plínka byla suchá a poprvé se vyčurala až po snídani v devět :confused: :sweat_smile: jo, taky jsme dnes poprvé čuraly ve městě na námku (zkuste sehnat kus travičky :slight_smile:) na kanál, tak to pořád chodila obhlížet :slight_smile:
omlouvám se za trapné a nechutné detaily, ale snad Vás to z profesního pohledu maminek neurazí, ale bude zajímat :confused: :pensive:
20. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ježíš, Sršni, tohle chápeme všichni :grinning: Jó, kus travičky je problém, taky čůráme na kanály a Poppyška z toho má srandu a pamatuje si, takže nám sděluje, že tu a tu čůrala a musíme to zkoušet zas, takže třeba dva dny po sobě čůráme na stejný kanál. Třeba před barákem, vylezeme ven a protože tam jednou čůrala, tak i když nemusí, tak to prostě zkusí, hi hi hi :grinning: Jo, tak to se nedivím, plíny chleba než..rou a schovat je pro druhé bude asi nejsnažší :grinning:
U nás vstávám první já, takže hned jak mě volá, jako kde jsem a na otázku co bude k snídani odpovídám, nejdříve vyčůrat, jinak taky spí přesně 12hodin :grinning: od osmi do osmi :grinning:
Mě se dnes nějak nechce, ale půjdu, jako spát, ne čůrat :grinning:

Dorot, my jsme to neměli od známého :sweat_smile: Našli jsme si firmu z Bohuslavic a tak jsme to zajednali u nich, žádný recenze, doporučení, prostě nic, zkusili jsme a už ne více :confounded:

No tak jdu do hajan, tak dobrou noc všem :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 00:49  • Odpověz
ahojda,tak Biedronku ,taky doporučuju,kupuju tam výbornej tvaroh 500,-za 30,na naše ,ale fakt luxusní,mají neochucený i s příchutěma a spousta dalších dobrutek ,za super ceny,další Biedronka je i tam co bylstarej obchodák.Tam se vlastně vyjíždí ,když se jede po starý do COLORADA.Tak naše beruška,bud venku nečurá vubec,raději to vydrží ,nebo někde za keříkem :grinning: jinak neci idržim.Dnes opět v 6 budíček čurat a jelikož vstával tatí do práce už nezabrala,ale ted už pul hodinky chrupe.Včera vstávala v 5,ale hned zas usnula a vstávala skoro v 9,tak já doufám,že to bude čím dál lepší,dnes to je týden co jsme nepotřebovali ani plínku :slight_smile: Přes den to je už i takové zaběhlé ,že ji každou chvíli nepřipomínám a někdy na mě musí doslova křičet ,že chce :grinning: ,ale tak ty začátky jsou asi vždycky takové,ted už v pohodě :wink: Srsni,tak očurávání kanálu ,znám Míša to dělala s oblibou,Viki se spíš stydí,asi nebude takovej exhibicionista :grinning: Míša teda byla,ale asi tak do druhé třídy,pak se to uplně otočilo.Tak jdu dovařit zeleninku a maso
21. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
500g :grinning:
21. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
díky Dorot :wink:

tak my dneska byly s Bubblinkama na vaše rady v té Biedronce a fakt docela dobrý. Koupila jsem křupky, ten tvaroh, nevím, jestli je to on, s okurkou, dva obr džusy, steaky a klobásky na opékání. OOObr. pizzu za 30 kč, fakt super. Pak jsme se byly kouknout v tom Coloradu a holkám se to moc líbilo :wink:
21. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. kvě 2009 ve 13:51 • kocurek
Ahojda, jo jo, moc pěkný výlet do Polska! B. se vztekala že nechce z Colorada pryč. Příště si na to uděláme víc času aby si to tam mohla pěkně užít. :wink:

Poppy, tak dámskou jízdu na kole jste si udělaly? Taky jsem byla z Biedronky překvapená, je to tam fakt levný. To mě mrzí že už nemůžu jezdit na kole, Báru to tak moc baví... Bude muset holt tatínek :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
tak fajn,že jste pořídily,o té Biedronce jsem už psala dříve,ale při tomhle kurzu to je super nákup,holky ten tvaroh neochucený,je super na tiramisu,nebo na koláč s ovocem ,fakt dobrota,nedá se to srovnat s naším tvarohem,já tam kupovala několikrát i pampers byli levnější než u nás v akci :confused: já makám a Vikča drandí s MÍŠOU,tatí mají dnes nějakou akci,tak je až do večera v práci :unamused: My byli v tom Polsku předvčírem na koláchtak se spíš vyřádil Honzík :grinning: ,ale Vikča taky,jen tam bylo okolo trošku mokro ,jak předtím pršelo jinak dobrý,pak jsme si dali ještě ty pstruhy naproti a přijeli až v osm večer,ale je to hezkej výlet po tý cestě zadem skoro nic nejezdí :wink: tak jdu zas pokračovat v práci.
21. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
jo holky lenka co prodává to topolïno má ted krásné třídílné teplákovky značkové LONSDALE,no nádherné už jsem Vikče tu ružovou objednala a Míše tyrkysovou mikču s kapucí má dobrý ceny ,kdo to znáte tak jukněte,že se to fakt vyplatí :wink:
21. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
ahojky, kdepak se všichni touláte? Nic nového? :confused:
22. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
nic nového, jen že jsem koupila šťávu ve zdravé výživě přes 100 kč :sweat_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
mxxxxmmxmmmmmmxmxa
wdsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssbcvvcc xc2žt-.kkkkk
23. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Bára zdraví Polanku :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Ahojda,

my taky zdravíme všechny:slight_smile:

dnes je teda pěkně větrno, N. má rýmu, tak až se vzbudí, tak půjdeme jen na malou procházku. Dopo jsme se viděly s Bubblinkama, chtěly jsme se vydat na dopr. hřiště na den s Policií a bylo to nic moc pro mrňky, tak jsme tam ani nedojeli a nakoukly jsme do Pivovaru, kde už ráno bylo milion lidí, tak taky nic moc pro nás :sweat_smile: Teda pro holky :wink: :grinning:

Mer, prosím tě, je to nějaká vesnice, nebo jak to poznám? Nebo název obchodu, sím :dizzy_face: a platit asi zl., že? Jo a kulička je, ještě se musí dopravit ke mě i s cenou :grinning:
23. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.