• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Nazdar bazar potřebuju nutně poppy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zjistila by jsi mi, jestli je má Tereza v prodejně? Díky!!! http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=397224 :wink:
23. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Týýý jo Dorot, já tam sice byla minulý týden, ale nevšimla jsem si, takže neřeknu nic :sweat_smile: Měla je tam, to vím, ale teď fakt nevím. Zkus tam zavolat na uvedený tel, anebo přes MMB nech vzkaz na dotaz a dostupnost :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
ID 12785 :wink:
23. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
V nabídce má 2008, já bych chtěla už 2009. no chtěla minulý týden ještě ani ne, ale budeme muset :angry: viz 2007 čer.
23. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Joo, a není to blbý, když je po porodu? :pensive: ji otravovat? A krám má furt kde měla, já tu paní starší divnou viděla v pasáži :confused:
23. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tam je vůbec nemá psaný!! :confused:
23. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dnes jsem s TERKOU MLUVILA BYLI V kAUFLU I S MALÝM V KRÁMĚ JE MANŽEL A PANÍ NA STŘÍDÁNÍ ,TEREZKA CHCE BÝT DOMA ASPON 6 TÝDNU ,MALEJ JE KOUZELNEJ A PRÝ HROZNĚ HODNEJ :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dorot myslím ,když jí písneš meila odepíše ti ,my jsme si psali mejla asi dva dny po porodu a hned odepsala,myslím ,žebude na dálku v obchodě fungovat sama říkala,že jí to nedá :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
jinak hezký večer všem :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak jsem jim napsala vzkaz, snad si to přečtou mail přímo na paní Terez nemám, ale věřím, že na MMB se podívají :wink: Docela bych využila, kdyby ho měla na prodejně, než ho objednávat přes net.
23. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak jsem jí napsala i mail, všimla jsem si na kocarkově :wink:
23. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
no kdyžtak Ti mužu písnout i maila pokud se ti neozve :wink:
23. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
23. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Teda Dorot, tak to je fakt pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele, vy tam teda jedete, asi se tam budu muset vypravit a pozdravit, jestli si ovšem na mě ještě někdo pamatuje :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Chtěla jsem napsat, že mi teda dalo dost práce najít co se vám stalo :sweat_smile: Co to vypárat, dát jinou podložku a zašít, švagrovic tátík je hodně šikovnej (spravuje i boty a všechno možný, co je spojený se šitím) a tak mi kdyžtak napiš a já bych mu řekla, on je v důchodu a měl by na to čas si s tím pohrát, co? co to zkusit, než dávat další prachy do jinýho? Písni mi IP :sunglasses:
23. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Poppry, je to firma Dekor a je to Bystrzyca Klodzka, ul. Mickiewicza 15.
24. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
já včera měla sraz od ZŠ, tak se léčím a ještě se do mě dala rýma a bolí mě v krku, fuj :frowning2:
24. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Mer, díky :dizzy_face: :wink:

Sršničce přejeme všechno nej nej k dnešnímu svátku :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Mer, a ještě jedno info, jaký tam měli ceny, od kolika asi tak? Já jsem to hledala na netu, jestli nemají svoje stránky a nemůžu nic najít :confounded:
24. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Vanesska má dneska taky svátek :frowning2: :wink:
24. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
no takhle ti to nepovím, hodně levní, od 19 Zlt. možná i méně.
24. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Díky :wink:

Tak i malé Vanessce přejeme všecičko nej nej k jejímu svátečku & pusinku od nás :grinning:
24. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
děkujeme, já to sem napsala jen ze srandy, ne jako aby jste nám musely blahopřát, ona nemá chudinka jméno v kalednáři :frowning2: :slight_smile: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak my blahopřejeme k svátku Janičkám i Vanesskám!!! Náhodou, v nějakým kalendáři jsem to fakt zahlédla, že na Janu je i Vanessa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Poslala jsem P. do Polanky pro pizzu, někde na náměstí, pizzeria Gallerie, nebo jak, prý ji tam mají dobrou, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Mě zas manžel nese z Obce utopence :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky, děkuji za přáníčko a Vanes(s)ce přejeme všecičko nej!
dorotko, já teda nehledala, co se Vám stalo (hoď odkaz do IP, prosím), ale Multiway má švagrová a zatím je s ním spokojená - v Brně ho sehnala v nějaké akci v Pompu (či kde) za necelou trojku i s tím madlem

bubbli, dobrá pizzerka je i tahle: http://presto.nachod.sweb.cz/ a můžete si i objednat dovoz domů (když se P. nebude chtít :slight_smile:)
24. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
mer, to pro nás státosprávníky zní jako z Obecního úřadu :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
hezký ránko při pondělku ,malá ještě chrupe a já musím vyřídit resty z víkendu,tak jukám :slight_smile: Jé Bubli to si mě s tou pizzou připoměla moje těhu,já furt bli... a jediný co jsem mohla byla pizza,ale mražená RISTORANTE APOLLO,Honza ji několikrát scháněl po celém městě,jistota byla Hypka,tam ji měli většinou vždy :grinning: ,jo to bylo hezký období,to Ti fakt závidím :slight_smile: Mer,utopenci taky dobrý :grinning: Janičce dodatečně vše nej k včerejšímu svátku a Vannesce taky :slight_smile: My máme tento týden fofr,samé zařizování a a v uterý a ve čtvrtek odpo dělám ,holky potřebujou tak zas trošku relax.Užívejte sluníčka dnes to vypadá na krásné počásko.Jo,včera jsme byli poprvé s Vikčou odpo v ZOO,byla to sranda ječela u každé klece jé malej podítej mami,no říkala to i u slonu :grinning: ,všechny si chtěla hladit,tak se pak vyřádila v té dětské zoo u koz,s tátou vlezli dovnitř a všechny muchlala,od opic jsme jí nemohi dostat slibovali hory doly,bylo to fajn,jen na Safari jsme nejeli,to se mi zdá ještě malá a už ji vidím jak visí z toho okna a chce za nima :grinning: .
25. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Srsničce dodatečně všechno nej k svátku!!!! :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Vanessce vše nej k svátečku taky!!!:hearts:
25. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.