• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Cvali to je super, že jste si to krásně užili, my safari taky vynechali :wink:
25. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Včera mi odepsala Tereza, že kočárky budou:slight_smile: Dneska jde muž do Chicca očíhnout nenápadně jak vypadaj atd... :grinning:
25. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
jj bylo to fajn,minule jsemjukala na fotky ,jak jste byli vy v zoo,tak jsem říkala taky vyrazíme,ona miluje zvířata až moc,takže někdy to je na ulici o strach ,když se vrhá na cizí psi :unamused: Terezka je myslím už v pohotovosti a myslím,že ani jak říkala,že 6 týdnu klid ,že jí to nedá a bude se v krámě vyskytovat už mnohem dřív :grinning: Tak at pořídíte,já už vyřídila korespondenci a jdu juknout,jestli by už dáma nechtěla vstávat,protože nevím ,kdy pujde spát odpo :angry: mějte se
25. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahojda!

Tak se pomalu rozhlížím po posteli pro Báru, musíme začít řešit pokojíček. A nevím, v nabídce jsou nějaký dětský postele, asi 160 x70 nebo tak něco. Má cenu kupovat takovouhle střední postel nebo rovnou velkou? Co myslíte???
25. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojda,Bubli,tak ze svý zkušenosti doporučuji hned normál velkou postel a zábranu,taky budeme v létě Vikču už stěhovat na velkou :wink:
25. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
obě děti byly od dvou let už na normální velký a v pohodě.Máme nějakou reakci asi na očko před 10dny rýmu a je mega protivka,rýma teda jen taková lehčí vodová,tak snad to horší nebude :confused:
25. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
já zas přemýšlím co Vikče k narozkám ,co by jí udělalo největší radost,Bublinka to má jasný ,ta dostane bráchu :sweat_smile: ,co plánujete pořídit k druhým narozkám našim slečnám?Přemýšlíme o postavičce ELMO,z toho pořadu SEZAM,ten se jí ted momentálně líbí,jinak mě vubec nic nenapadá :unamused:
25. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
jo ještě možná ta koloběžka s dvěma kolečky vzadu co má malá srsnička na té jí to jde a dokonce jezdí i na Honzíkovi normální velké,fakt netuším čím bysme jí udělali největší radost a prej ,že malým dětem se kupuje snáž :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
No já si taky myslím hned koupit velkou, protože peněz nemáme na zbyt a kupovat tu mezivelikost, no asi jak říkáš :wink:

Cvaldo, já jsem včera měla super nápad co poradit babičkám B. k narozkám, ale věř nevěř, jsem úplně pit.má, protože jsem to zapomněla... A docela mě to štve, páč to bylo dobrý! :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Jo a Sršni, díky za odkaz, už na to mrkám :wink:
25. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky!Mám takoví dotez?Jak to je z rodičákem?Když bych navazovala s mateřskou na mateřskou tak je jasný že těch půl roku je mateřská a pak je rodičák jedna známá mě říkala že se nikdo neptá a automaticky jdete na čtyři roky za ty 3200.-je to pravda?
25. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Iv, já ti neporadím, tož nevím, ale tuším, že máš stejně volbu jako u prvního:slight_smile: Lepší budeš mít, když si zavoláš na sociálku a zeptáš se tam:slight_smile: Copak, chceš se vrhnout do duomateřské? :slight_smile:

Bubbli, já jsem taky stála za tím, že pro N. velkou postel, ale nechám to osudu, až se mi něco bude líbit, tak se rozhodneme, když bude menších rozměrů a za dobrou cenu, tak budiž tu, když velká a hezká a hodící se i následně do studenstskýho pokoje, tak velkou. Mám podmínku tu, že vůbec nechci čalouněnou, jako takovou jako jsme měli my a byla to naprostá hitovka. Chci klasiku - dřevěnou a s kvalitní matrací.
Já bych do začátku uvítala menší, už proto, že pokojík má opravdu pidi rozměrů a tak by to tam nezabralo moc místa, až bysme si pokoje prohodili, tak do velkýho už velkou... Já nevím... taky ji mám jako přání k 2.narozeninám, ale pokud nebude, tak bude na vánoce...:slight_smile: Stejně u pokojíčku nemáme dveře, tak takže by to byl dvojtý výdaj - postel i dveře, nebo zatím nic:grinning:

Jinak k těm narozeninám, tak teda u nás tu postel (?) včetně kvalitní matrace, kapsář okolo a nějaký doplňky kolem... Poličku, lampičku, kobereček atd.... no však to znáte:slight_smile:

A pak asi praktický věci - jako botičky - ZE VŠECH jsme vyrostli, včetně sandálů, na motorku, na písek, na doma, prostě ze všech, zatím ji jsou ťip ťop, ale ne na dlouho, takže budem pořizovat komplet celej botník:(
A z hraček, no to nevím, má toho tolik, že si už ani moc s ničím novým nehraje a zajímají ji hlavně hračky po nás, jako jsou rozebrané hry - Kloboučku hop!, velký kostky po ségře, co dnes už nedělají a pidi hračky z kinder vajíček (krokodýli, tučňáci atd..., ne ty dnešní skládanky...) a knížky, jmenovitě jedna - Poklad Kapitána Kida:slight_smile: :slight_smile: ta je po mě a je to jako komiks, takže fakt super ke čtení :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
Holky cauuuuuu. Prave jsme se vratili z Polanky. Mela jsem sraz ze ZS a celkem to probehlo normossky. Zasedli jsme na dve hodky do lavic a pak do Berasu. Tak ze dobry. Jen vam sem lezu upresnit info. Ze to nase stydlinko v brisku je fakt klucik! Jak jsem tusila!!! Tak ted uz smele do finishe! A Bubbli, jak ty? Kdy se chystras na odhaleni?
Koukam, ze resite postele, tak my koupili Adi klasickou velkou. Je to masiv smrk, jednoduchy tvary, zadny cinci a matraci jsme koupili pak u Jelinka do 70kg.
http://www.nabytekvalmo.cz/index.php?cont=detail&karta=4079&menu=39

A hracky, co Adi bavi, tak hlavne hudebni nastroje. Pistalka, xylofon, bubinek, tamburina, prote toto. Potom tak kuzelky a litaci talir(samo na hrani venku) A knizky u ni vednou vsechny, nejvit ted ale jedna, co ma pianko a je tam asi 10pisnicek a ty si spolu hrajeme(nema noty, ale cisla)

Tak koncim a mizim. Mejte se hezky a oslavte ty narozeninky paradne. Jo Ivanky, mas nejakej typ na svatebni dar pro Katu? Ja jsem uplne mimo. Klidne muzete poradit vsichni. Dat penize je asi nejlepsi, ale kolik? Jako moc si dovolit nemuzeme, ale zase aby nepomluvili :confused: tak nevim vubec :pensive:
26. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojda holky!

Chtěli jsme jet cvičit, ale princezna spala do devíti, takže nic :angry:

Tak napustíme na dnešek bazenek a budem se válet doma. Jestli chcete někdo přijuchat, budem rády za společnost :wink:

Seymi!!!! Tak gratuluju ke klučíkovi!!! To jsme na tom stejně :wink:
26. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
:slight_smile: BUBLI ,TAK JSME NA TOM STEJNĚ ,JEN JEŠTĚ NESTÍHÁME ,JDU ODPO MAKAT ,TAK ,JSME DNES TAKY VYNECHALI :grinning: CHRUPÁLISTKY.jO AUŽ SE NEBUDÍME NA ČURÁNÍ V 5,ALE VYDRŽÍ DOKUD NEVSTÁVÁ TĚCH 11-12 HODIN :wink: TAKŽE UŽ TO JE DOBRÝ :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Mám dotaz, musí mít nevěsta podvazek? A proč? Díky za osvětlení :dizzy_face:

Můj názor je ten, že musí a je to kvůli věrnosti a nespokvrněnosti a kvůli dražbě peněz do manželství, ale nejsem si jistá a neumím na toto odpovědět :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Poppy, ja nevim...asi aby byla sranda :grinning: ? Ja ty cesky zvyky moc neznam. Vsechny svatby, az na moji, byly slovensky a tak maji tzo.odčepčeni. To je, že se neveste sunda zavoj a da se ji cepec jako meli hospodynky a zenichovi se da do kapsy varecha. Spolu vypijou pripitek do noveho zivota a sklenicky hodi za sebe. Strepy spolu uklidi a do cepce se pak vybiraji penize pro novomanzele. To se dela o pulnoci, jako ze uz nejsou nevesta a zenich, ale muz a zena. Hraje u toho takova ta klasicka slovenska cimbalovka...uplne me to ted dojalo...hormoooony moje.... :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak určitě nemusí :grinning: :grinning: :grinning: To je každého věc. Já ho ale měla, teda měla jsem ty punčochy a ten krajkový podvazek na jedné noze :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak Bára až ted usnula :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Nemohla jsem ji dostat z bazénku :grinning: . Ale bazének má někde dírku a uchází, tak jsem už docela vyfoukaná jak ho každou chvíli dofukuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale stejně to je jen na dnešek, zítra už má být hnusně.

Poppy, tak s podvazkama neporadím, nevím....

Iv, já si myslím že když navazuješ jednou mateřskou na druhou, tak máš úplně stejně na výběr jako poprvé, protože se všechno odvíjí z toho, jak dlouho a za kolik jsi pracovala před první mateřskou.

Cvaldo,tak to je Vikinka fakt šikulka že to takhle najednou zvládla. :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
já ho měla taky, právě že sestřenka jak se vdává, tak zas tvrdí, že ho mít nemusí. Taky si myslím, že tím nevěstu má obdarovat svědkyně a je to právě to něco modrýho, co by měla mít. Nevím, zda jsem to napsala srozumitelně :sweat_smile:
Já jsem teda podvazek obdržela taky od svědkyně a byl právě modrej:slight_smile:

Seymi, tak veliká gratulka ke klučíkovi:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Seymi, a jak je? Jak to zvládáš? :wink:
26. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ja uz nevim kde a kdo mi dal podvazek :sweat_smile: sundaval ho manza :grinning:
Jinak se citim OK. Ale u zzacina brisko rust rychleji a tak na sobe citim, ze nejaky ty hry a blbosti uz s Adi proste musim vynechat. Taky, kdyz mam rano nacurat do kelimku, uz je to sila. Nejak tam nevidim :grinning: A to horko ted. Mam nizkej tlak, tak ze motacka nekdy poradna, ale piju a polejvam se vodou, tak dobry. A Adelka uz vi, ze u maminky bydli miminko a ze mu musime vybrat jmeno. A ze jeste musi povyrust, a pak vykoukne ven a bude spinkat s nami v pokojicku. Vi ze bude nekdy plakat, ze maminka bude kojit(doufam), ze ho budeme vozit v kocarku, tak jsem zvedava....
Bubli a jak se citis ty? Myslim, ze tohle je nejlepsi cas tehotenstvi.
26. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Seymi, já zatím v pohodě, jen někdy k večeru už cítím fakt únavu. zatím dělám všechno jako normálně, jen na kole teda už nejezdím. Ale bříško už taky roste a už se trošku víc zadejchávám při námaze. Bára taky ví že nesmí maminku plácat ani do ní kopat (to jako když jí strojím, nebo když blbnem - ne že by za mnou chodila a šikanovala mě :grinning: :grinning: :grinning: ) protože má v břísku miminko. Ale myslím že ve skutečnosti moc nechápe že tam někde je miminko :grinning: . Ale hrozně se těším jak bude Bára koukat až přijde do porodnice a hlavně až si ho opravdu přivezem domů :wink:
Nízkej tlak ti nezávidím, musíš všehcno pomalu aby jsi sebou někde nepráskla :sweat_smile: .
A máš fotku z UTZ na kterým je to klučičí tamto? Já jo, tak na to pořád chodím koukat, jestli to je opravdu kluk. No doufám že mi to v 30.tt potvrdí, když už jsme všehcny na kluka připravili :wink:
26. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Seymi a aAdélka už spí sama v pokojíčku?
26. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Bubli, Kestra mi ted fotku toho kluciciho dukazu sice udelal, ale ja vubec netusim, ktery z tech kolecek a vseho okolo to je. Predpokladam, ze jedno z nich je pytlik a teda kdyz uz to videl a vypadal, ze to je jisty, tak mu verim, kdyz pridam i svoje tuseni, tak jsem 100%presvedcena. Ja nemam pripraveny nic. Adelka byla prekvapeni a tak mame na miminko vsechno universalni barvy. Jen podarovane je ruzove a to jsem ani nevytahovala. Pak na zimu a podzim asi dokoupim neco, ale to jeste nevim co. Musim kouknout do dalsi bedny po Adi. A malinko se bojim, jestli se dokazu postarat i o chlapecka. Doufam, ze ke me bude schovivavy a ja-teda mi se budeme snazit.
Adi svuj pokoj nema. Mame jen kuchyn a pokoj, kde spime vsichni a ted pridame jeste brachu. Ale myslim, ze na spani ve svym uz byla pripravena tak na roce a pul. Az ten pokoj bude mit, uvidime, jak se s tim srovna, ale to uz tam pujde asi rovnou s brachou. Jen musime postavit. Ale snad do mesice kopneme do zeme a zacnou se nase sny realizovat.
S tim kopanim Bary jsi me pobavila, ale chapu. S Adi taky blbnu. Driv mi prislo, ze nejak nechape, co ji to o tom mimi v brisku rikam, ale ted nejak mi prijde, ze pochopila. A kdyz jdu k doktorovi, tak se me pta, jestli uz pan doktor mimi vynda? Tak ji rikam, ze jeste trosku vyroste a pak. Tak ona prikyvuje, ze mi pan doktor pomuze az bude cas :grinning:
26. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
omluva za hrubice, opravovat uz ani nebudu, urco bych to zase pomrvila :unamused:
26. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
No já mám na fotce vidět dvě kouličky a mezi nima takovou čárku. tak to mi doktor představil jako kluka :grinning:
Připravenýho nemám taky nic, ale chceme se vrhnout na pokojíček a přemýstění obýváku jinam, a zkusit Báru osamostatnit, ale z toho mám děs... Je to taková moje přílepka :sweat_smile: Tak doufám že to nedopadne tak, že bdu mít v posteli muže, Báru, miminko a když je bouřka nebo něco tak i psa :confounded: .
No a taky nevím jak se postarat o kluka, ještě že ségra kluka má, tak už jsem ledacos okoukla. :wink: Ale stejně to je něco úplně jiného...
26. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojdá, jste se pomátly ne? Takovýho čtení :confused: :grinning: K podvazku já měla, házeli jsme , manžel stahoval zubama a hodil mezi chlapce svobodné, já kytku, chytil to pár, který se do roka opravdu vzal a to byla mela, když se házelo, náhoda :wink: :grinning: Měla jsem i modrou mašličku a starý jsem měla botky, ne úplně proboha :grinning: a nový jsem měla šperky na sobě a půjčený šaty :wink: Ano podvazek by měla darovat kamarádka, příbuzná, svědkyně, je to tradice :slight_smile: Jinak taky spíme v pokojíčku na velký posteli a dobrý už od Vánoc :wink: sama a v posteli asi dva měsíce.Jinak hezky vám skáčou tt, už se těšíme na miminka :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Sršni zítra jdete bazénovat? Pak se domluvíme na dortíku kdy a jak a kolik :grinning:
Ty jo, jak jinyho???? Je to miminnko akorat ma pindika,ne? No koukam, ze nas cekaji same prekvapeni, ale co uz. Nejak se prokousem a doufam, ze se nepokousem :grinning: Tak asi Adi vzbudim, at si jeste pocachta v bazenku, nez bude zase hnusne.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.