• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojda Seymi!U
ž máš robu na svatbu?
26. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Jo a musím se pochlubyt dneska začala Ivča chodit.Sice je to s hrcnutím na zadek na konci ale jde :grinning:
26. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Ivi GRATULACE!!! To je super pokrok, ona na to prijde a pak ji nedohonis. A robu na svatbu? Hihihi. Jsem obesla cinany a mam bily triko se zelenejma kytkama. V nicem jinym se necejtim a tak snad to nebude takova hruza. Akorat jak jsem to vyprala, lehce ta zelena ztratila smrnc. Tak asi obejdu cinany jeste jednou :sweat_smile: Snad me Kata neukamenuje. Dceru poslu bez volanku v cokoladove hnedejch satech a sebe v triku za 65,- jo a ted jsem manzoj v hyposce koupila ve vyprodeji kravatu za 29,- tak by mohl jit v ni. To uz by bylo moc, co, asi, ale kdo nic nevi, ze jo.... :grinning:
26. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
holka tak to nevím jestli projde :grinning: Iva dostala sprdáka jako blázen když řekla že bude mít šaty od tamanů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak ze Iv, psssst jasny. Ja nemam silu neco si lepsiho usit v tehlech hicech. Jsem rada, ze dodelam Adi saty. A kurna, jsem v tom a pomalu budu rodit, tak ze se vsichni hodej do klidu a budou jeste pred pupkem uhejbat :grinning: Iva to ma horsi, kdyz jde za svedka. To asi ani nemela rikat. Ona nakonec bude Kata rada, ze to vsechno klapne a na nic nezapomenou. Snad nebude obchazet lidi a kontrolovat za kolik maji robu :confused: A jak ten dar? Mas neco vymyslenyho? Nebo mate nejakej skupinovej napad? Ja asi ty prachy zaleju cervenou zelatinou do zavarovacky, jako jahodovej dzem :rolling_eyes: fakt nevim, nic me nenapada.
26. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Však Kátu znáš :wink: Iva si možná nějký ušije když to stihne je to holky šikovná.Za naši rodinu budeme dávat peníze Káta to tak chtěla.Asi je nechám rozdrobnit na koruny a zabalím do krabičky.
26. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Ivčo!!! gratulka k chození!!!! :wink: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Nazdárek:slight_smile:

Já ještě jednou gratuluji k prvním krůčkům :sunglasses: :grinning: Tak a konečně vám to začalo :grinning: :grinning: :grinning:

No a co je toto za docházku? My taky jdem na svatbu stejný den jako vy - Iv i Seymi a já furt nevím, co mám dát sestřence za dárek :sweat_smile: Jestli peníze, nebo něco koupit. A přesně jak psala Sey, když peníze, tak aby pak neřekli, že je to málo....no je to dilema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
No je to bordel tady, od desíti k pěti, ženy :grinning: Tak my jsme dávali peníze a natočili jsme je na špejle a zapíchali do květináče s kytkou(novou samozřejmě) je to krásný, protože i o tu kytku se musejí starat aby jim nechcípla po celou dobu manželství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Gratulace k chození a současně upřímnou soustrast :grinning: samozřejmě v dobrém, je to krásné, bordýlek ji brzo přestane byvit dělat a škodit a pak už to bude jen fajn :wink:
28. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak jako my se rozhodli pro ty prachy a zhodnotili jsme, ze investujeme stejne, jako jsme investovali jinym nasim kamaradum. Tisice si dovolit nemuzeme, ale zese vsichni kamaradi mame radi, tak ze nebudeme vyvysovat ani ponizovat. Jen ted musim najit peknou zavarovacku a pokoupit nekolik pytliku zelatiny :grinning: A saty Adi uz uz budou hotove. A ja si vcera upravila normosacky dziny na tehu a az porodim, odparu pleteninovej pas a budou zase normosacky. Jen doufam, ze zhubnu vic nez do tehlech rifli, protoze jsou kupovany dost mega :confused: ty jo ja se tak tesim na vsechno!!!!!!!UAAAAAAAAAAAAAAAA
28. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Sey, tak to jsi šikula, šaty hotový, kaťatka přizpůsobený, no paráda :grinning:

Hele, jakpak budeš zalejvat ty prachy? dej tip, já fakt nevííím :sweat_smile: S kytkou by to bylo taky hezký, ale sestřenka bude zahradnice jako já, takže to by ji chcíplo, ještě dřív, než by dojeli z hostiny dom :grinning: Přinejhorším by ta kytka chcípla dřív, než bych ji mohli býti obdarováni :grinning: :grinning: :grinning:

Já vůbec nevím kolik Káčé, taky nemáme a ještě řešíme, či to dát za celou rodinu dohromady, nebo každej za sebe - jako jednotky:slight_smile: My, ségrovic, naši :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
než by ji byli novomanžele obdarováni :slight_smile: - jsem to trochu zkomolila, snad chápete :grinning: :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
ještě mě napadlo, sestřenka čeká mimi, tak třeba koupit mimi botičky a nějak tam k tomu naaranžovat Kačáky?
28. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak uz jsem-jsme absolvovali asi 10svateb kamaradu a penize jsme davali takto:
1/ zasadrovali jsme je do derovany cihly a novomanzele dostali kladivka
2/nam srulickovali 50ti koruny a nacpali nam je do krasnyho demizonu(vyndavali jsme to pres pul roku a ja za to jezdila busem do prace)
3/zavoskovali jsme je do pullitru
4/udelali jsme vezensky balicek-penize v paste, v sacku s ryzi a pod.
5/nacpali jsme je do trupu letadylka (zenich vasnivy modelar)
6/ty jo nejak zapominam........fakt okno

A ja ted udelam nekolik rulicek se stokorunou a peclive zatavim do folie, potom nejaky blistivy drobny. Pak leju zelatinu, asi do 1/3 a necham lehce zatuhnout. Zacnu tam strkat ruzne rolicky s penezi a okolo jako na efekt drobny a postupne dolejvam zelatinu. Vetsinou potrebuju spjli, aby mi rolicky nevyjizdeli nez to zatuhne. A pak jeste pres vicko dam takovej ten kostkovanej hadr a masly, jako nase babicky. Na sklenici dam nalepku(jako jahody 2009 nebo tak)
28. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
masli
28. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
uz vim, kamosce ucitelce jsme dali tkovou tu starou aktovku, ze ktery couhali pravitka a do penalu jsme dali penize, a pak jsme celou aktovku vypenili takovou tou tesnici penou. Z tou penou jsme jeste neco delali na jiny svatbe, ale to uz nevim. Jak jsem mela malou Adi, tak jsem pak furt kojila a nebyla u takovejhlech hovadin nasich :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
no to je supééér :grinning: o tom návodu na želatinu budu uvažovat a ještě se mi mooc líbí ta cihla :grinning: :grinning: :grinning:

Kujuju :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojda!Mě taky dnes napadlo vytvořit svíčku a v ní penízky :grinning:
28. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
ahojky, hlásíme se taky, nestíháme,
byla jsem v Praze na mag. rezonanci, výsledky zatím nevím a byla jsem pár dní pěkně nakřapaná i Vanesska.

Gratulace, Iv, k chození :wink:
28. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
hezké dopoledne,

to je mazec venku, co? my razíme do Tu k babi, tak se tu mějte hezky a trochu písmenkujte, jde to zas od desíti k pěti, no možná k nule :grinning:
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
ahojda všem ,nestíháme,ale zdravíme a gratulačka k další chodící slečně :wink: Mer,držím palečky :wink: Užijte si víkend ,ikdyž bude hnus fialovej brrrr :angry: u nás nic nového,už 14 dní uspěšně bez plínek,začíná mít pěkně tvrdou palici,ted má samé zápory.řeknu jí zlobíš -nezlobím,musíš si to vzít -nemusím,apod.no už to začíná to si prý tvoří osobnost no tak to potěš :grinning:
29. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
jo a šlapeme na tříkolce po rovině dobrý ,mírnej kopeček super do kopce tlačíme :grinning: ,ale hrozně jí to začalo bavit,balíme Míšu na 10dní do Francie,tak snad tam budou mít lepší počásko :angry: odjíždí ve středu,ale balí se už :angry: týden.Jo a máme uraz,odřená brada samá modřina,přeletěla přes řidítka na odstrkovadle :confused: jezdí jak blázen i z kopečka a hrozná prča,tak se divila,když přistála ustama na štěrku :unamused:
29. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

k zítřejšímu svátku všech prdísků přejeme s Poppynkou všechno hezký, hodný rodiče a spoustu úsměvů na tvářičkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pěknou neděli všem!
31. kvě 2009 v 06:38  • Odpověz
jejda,kam Vás ty lijáky odplavily :grinning: :confused: Taky přejeme všem slečinkám a maminkám krásný pohodový svátek,hodně radosti, mamčám co nejméně starostí ,lásky a zdravíčka :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
No koukam, ze se to tu moc nehnulo. Asi vsichni ty detske oslavy moooc prehnali a ted se nemuzou probrat. Dnes konecne fain pocasko. Doufam, ze to vydrzi. My vcera byli s Adi na pochodu pohadkovym lesem. Adi nesla poO. spat, protoze start byl v pul jedny. No ale zmakla to a odslapla celej 2,5km a pak jeste poradila v cili. Dala tanecek, poskakala na takovejch nafouklejch blbostech a zajezdila si na konikovi. Skoda, ze edost prselo a tak jsme to ve ctyri zabalili s jeli domu.
1. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
seymi koukala jsem na fotky,moc hezký,Adi už je velká slečna a moc vám to sluší ,gratulka ke klučíkovi,už se to blíží :slight_smile: my včera nakupovali poslední věci Míše do té Francie,pak jsme zažívali na chalupě :sweat_smile: ,tady dnes sice neprší ,ale fučí a je zima a nic moc nehlásí ani na tento týden ,nanejvýš 19 stupínku,nic moc,od rána uklízíme po víkendu :unamused: večer jsem brouzdala na netu a scháněla Vikče větší šustákovou soupravu a samostatnou sportovní bundu ze všeho vyrustáme jo a botasky,ty už nám jsou oboje taky knop :confounded:
1. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
ty jo do Farncie bych taky jela. Asi se k nekomu pribalim. Ale nevim, jesli ve svym stavu zvladnu takovou cestu v kufru :grinning: Diky za pochvalu. Fotky jsme se nejak dokopali, protoze jsme jeste nemeli ani jednu briskovou :confused:
1. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
jo Seymi ten dort s ovečkou shaun super,to jsi vytvářela ty?Naše Vikča miluje ovečku taky už máme dvě malou hrací a větší co ohýbá ruce ,nohy ,ale nehraje :grinning: ,už jsem sehnala od známých i DVD,takže radost veliká.Přemýšl¨ím taky právě o dortu s ovečkou Srsnička dělala taky užasnej,tak jí asi poprosím ,když bude mít čas,musím to nějak naplánovat. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky, koukám,ž e se tu na mě něco chystá :grinning: jsme se vrátili od babi a dědy, tak to dáváme do kupy, do toho nějaká prácička, však to znáte.... cvaldi, v květnu jsem dělala srdíčko se shaun, během týdne stáhnu foto a dám na svůj webík, tak pak můžeš mrknout :slight_smile: jen byl dost velkej a těžkej :astonished:
1. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.