• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
a když mi půjčíš DVD tak Ti udělám cenu :grinning:
1. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
jj cvali, sama samotinka. Ovsem v porvnani s mym vytvorem pred rokem je toto nebe a dudy :grinning: Ja se nejvic patlala s tema ovcema, jinak korpus klasika, co maji vsichni radi a cokosku jsem nafrkala hala bala. Nebyl cas. Pustili nas na tri dny z lazni, tak jsem v noci pekla a pres den oslava.
Srsno, ty mas veb s dortikama? Hod odkaz, rada se kuknu a urco pochvalim :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
dobré ránko polanko!
tak dovolím si nacpat něco pro cvaldu a seymi (cvhálit nemusíš :dizzy_face: stačí říct pravdu - jo a já chválím ovečky - fakt šikulka :slight_smile: - i když Jožin měl zase vtip :grinning:)

http://www.srsnicka.estranky.cz/fotoalbum/dortiky/dortiky-2009/185
2. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojda!
Chystáme se na cvíčo, trosšku nestíháme, ale snad dorazíme včas :wink:
Seymiku, teda, bříško roste, co? To je dobře!!!! My taky nemáme žádný těhu fotky, musíme něco vyrobit :slight_smile: :wink:
Sršničko, já se s dovolením taky pokochám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky!Chtěla jsem se zeptat jestli už máte holky přihlášený někam do školky?Prosím o info kdy je na čase a není už pozdě???
2. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky, my dnes na cvíčo nerazíme, jak jste pochopily z mé dnešní hojné účasti, Veru je u babičky a dědy a mamka pracuje a ve volných chvílích jsem na Polance.
Bubbli, klidně se podívej!
Ivanky, záleží, kam chcete chodit, my jsme byly přihlášené od půl roku :grinning: a vyplatilo se, minulý týden nám přišlo rozhodnutí, že ji vezmou (teda až jí budou tři roky, do té doby platíme jen místo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nám šlo teda hodně o to, aby chodila do téhle školky - máme ji vedle baráku :grinning:
2. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
za týden v po nám řeknou kolik a kam máme posílat, než nastoupí :pensive:
2. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Takže když ted půjdu a přihlásím jí do školky tak od tý doby budu platit ten držící poplatek?
???
2. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojda,Srsni super domluvíme se,dnes necvíčkujeme za chvíli pádíme do Polska,ve školce jsme přihlášený taky asi od necelého roku,na začátku května nám p.ředitelka taky posílala rozhodnutí.Místo teda neplatíme,zatím nic nechtěli,ona bude chodit od 3-4 let jen na dopolko,nechám si mateřskou a budu chodit jen na zkrácenej,nebo brigádně jako ted,to se ještě domluvíme v práci.Ale kámošce končí rodičák v prosinci a nechali školku až na ted a není místo :unamused: pá letíme se strojit.Srsni,cédo pujčíme :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Srsni, bomba! Fakt bych hned ochutnavala! Ty detsky jsou tak paradni, ja jsem spis na cokosku, tak ze u me bodujou ty hnedy dortiky :dizzy_face: A to vyrabis podle nejakeho mustru? Nebo jen tak prijde mamca, ze chce traktor. Ja bych asi nevedela, co takovej traktor vsechno ma? Doma mame dva, ale jsou dost odstrojeny, aby se nam neborili na poli, ,tak ze to traktor fakt jen pripomina. A mas nejakej specialni receprt na korpus? Ty jo, jsi me naladila. Manza ma v cervenci 35, tak jsem slibila udelat medovnik, normalne ho snad udelam uz ted :grinning:

A do skolky jsem ji byla zapsat az ted v dubnu. Bylo mi tu receno, ze otevreli jednu tridu navic a ze ji vezmou urco. Tak jsem nijak s casem nechvatala. A berou ji hned od zari, coz je zase pro me prekvapko a necham si ji doma a pujde az po novem roce, ale od zari musime platit 250,-/mesic zas misto. Ale holky v NA rikaly, ze taky meli prihlasky hoooodne brzo.
2. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jé, Sršni, já bych zamlsala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, dnes v noci (jako ve snu) jsem byla v porodnici a potkala jsem tam Sršničku, ta porodila dvojčátka - holku a kluka a Dorotku Máchalku, ta čekala kluka, ale nějak se mu na svět nechtělo :grinning: . Už to začíná, ty rodící sny :grinning: :grinning: :grinning:

Iv, já mám už doma přihlášku do školky, ale nějak nejsem schopná ji odnést, chtěla bych aby chodila od 3let na dopolko, aspon třeba 3dny v týdnu, nebo tak nějak. Jestli si budu moct vybírat, když budu na mateřský...

K obědu si dělám nudle s mákem mňam mňam mňam, B. spí, tak si v klidu pochutnám :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
chystáte se někdo v sobotu na ten Pohádkový les ve Vysokově?
2. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Ahojda,

my taky máme přihlášku už od N. půl roku ve školce, ale zatím nám nic nepřišlo, protože má nástup v září 2010:slight_smile: nám to vyšlo parádně, že nemusíme platit školkovný místo.
Jinak Iv, to placení je myšleno tím, že když budeš dávat Iv do školky od dubna 2011, což je rozjetý školní rok, který trvá od září, tak platíte od září každý měsíc jen školkovný, což v Na je v průměru 300,- My co nastupujeme od září, od nového školního roku, tak neplatíme dopředu nic. Jinak je měsíčně výdaj tady v Na v průměru těch 800,- celkem se stravou.

ještě si budu dávat jednu přihlášku navíc, ač teda počítám tady že mi ji na 95% vezmou:slight_smile:

Jinak se ještě zohledňuje při nadbytečnosti spousta kritéríí, jestli do školky zrovna to naše - vaše dítě vezmou, třeba z jaké je kdo oblasti - to jako kdybych třeba já chtěla dát N. do školky na Plhov, nebo do jiné oblast. Pak jestli máš práci, jestli má dítě mladšího sourozence - tudíž matku na MD, a hlavně hlavní přednost mají předškoláci, takže i kdyby jsme na krásně splňovali všechny podmínky a došel by tam někdo z předškoláků, který neměl přihlášku, tak máme stejně smolíka, oni mají absolutní přednost, i když tam třeba my máme přihlášku od půl roku N., takže asi tááák :grinning:
2. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Na výšlap do lesa nejdeme, jdem na svatbu :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Seymi, já dělám LUXUSNÍ medovník podle jednoduchýho a velmi velmi rychlýho receptu z MMB :dizzy_face: Ivisek může potvrdit, jestli fakt tak luxusní, ale já myslím že je :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jinak já mám po odběru krve z dobrovolné preventivní prohlídky zákaz tučných a sladkých věcí, mám rizik cholesterol a musím ho do dvou měsíců snížit, takže jsem dostala instrukce a ode dneška si o takových mňamkách nechávám jen zdát..., no v sobotu to 100% poruším, to je jasný :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Poppy, hoď odkaz na ten medovník :wink:

Chci se zeptat vás co jste měly kojící polštář - užily jste ho? Přemýšlím že bych si ho napodruhé pořídila, ale zkusím kouknout po starším, nebudete ho některá dokonce prodávat?
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Bubbli, nebudu prodávat, ale jestli chceš, tak ti ho ráda půjčím:slight_smile: :slight_smile:

jdu na ten odkaz:slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
bubbli, to je hezkej sen :slight_smile: pokud tys tam nebyla rodit, tak by to mohlo dopadnout, jenže u nás dvojčátka v rodě nikde nejsou, takže šance na ně je minimální - tohle je jedinej způsob, jak to rozseknout - já bych chtěla dvě holčičky a kluka, táta jen holčičku a kluka - to by nemoh nic říct :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12522 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já dělám jen jeden krém a to jen ze salka, dávám víc másla aby nebyl tak sladký a stačí to bohlatě:slight_smile: Plátů z tohodle těsta mám 9-10 :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
a dělám to podle talíře co máme stejný, jako my a Bubblinkovic, průhledný skleněný ala Ikea :grinning:
2. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
hmmm, porovnam s mym receptem, ale ja taky mam dobrej, neslozitej a zvladam to delat i s Adi v zadech, ci po boku :grinning:
2. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
seymi, to je to, co mi zabírá dost práce na dortu - prostudovat všechny detaily, sehnat dost obrázků, aby to odpovídalo zhruba představě... proto už je moc nedělám, ono se to nezdá, ale s tou přípravou (nakoupit, rozvrhnout....) to zabere i víc jak 10 hodin, navíc rozdělených do několika dnů, kdy s tím prostě musíš počítat, navíc stresík jestli to stihneš na hodinu, bude dost vychlazenej, aby přežil převoz, krabici atd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
ty jo Poppuso, kolik ti je, ze mas takovy nekalosti v krvi? Kurnik, to dej dohromady. Ja jsem jen chudokrevna a nejak jsem nepapala poctive pilulku denne zeleza a Kestra mi ted rekl, ze mam porad to zelezo nizky, tak mi zvysil davku na dve denne. Nic jsem nerekla a ted poctive zobu kazdej den jednu, jak to melo byt prvne. Jen doufam, ze na dalsim krevnim obraze to bude OK jinak nevim, co mu budu vykladat :unamused:
2. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
poppy, tak co jsem koukala na recept tak je to stejný, jako dělám já - akorát že teda není z MMB ale z Apetitu - odtud ho má i ta paní, se vsadím :grinning:
2. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ivanky, platíme základ jak psala Poppy od září - nastupujeme až nám budou tři, což bude v březnu, ale aby ji v březnu vzali, tak tam už musí být přihlášená - do září 2010 jsem čekat nechtěla, kdybych se vracela do práce, tak ji nemáme kam dát na víc jak 5 měsíců
2. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
seymi, ty jsi číslo - mažu na vlak pro princeznu, páčko!
Srsni, to si prave myslim. Ale jsi sikulka, kdybych o tobe vedela, poprosila bych te od svatebni dort. Jsou krasny. Kdybys mela nejakej jo supr recept na korpus, rada se necham priucit. Ja s nima porad valcim. Mam i starou troubu, ale nejak jsem zatim nasla jen jeden, co neninijak suchej a je dobrej. Jinak moje priprava na ovecky byla malinka a na vic ja delam takovejhle dort jednou za rok, tak to je casu na promysleni detailu :grinning:
A kojici polstar vyuzivam hojne. Ted jako tehule se jim omotam na noc a paradne se mi spi. Musim mit neco obrovskyho mezi nohama furt :grinning: hlavne mezi kolenama, nechapu proc, ale je mi lip pak. A u kojeni jsem ho vyuzila hooodne. Adi si na nem lezela a ja mohla drzet casak a cist si. Na vic mi to pekne podpiralo zada, tak ze u me spokojenost. Jestli mas moznost, vyzkousej, uvidis. :wink:
2. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Sey, no to já jsem taky chuděra na červený krvinky, ale jen tak ze zvědavosti jsem šla na preventivku a nechala si ji dobrovolně vzít, včetně biochemky na moji nemoc, kterou mám ok, ten cholesterol a tuky - no to mám jasně řečeno po našem - ze žrádla :grinning: tohle má spousty lidí a ani o tom nevědí, maj to hubený, tlustý... moje ségra taky a to má stěží ustrojená 50kg Já na váhu taky nemám moc, ač bych chtěla něco shodit, tak se mi to aspoň trochu pohne. Jinak jsem chtěla po dr. něco k urychlení shození kil a dostala jsem sprda, co že to jako chci a bla bla bla, takže smolík. Nakonec mi teda řekli, že pokud to nepůjde dolů - jako ty hodnoty, tak mi pomůžou, ale zas je to fakt, pohlídám si jídlo a snad se to hne, no spíš pohne směrem dolů :grinning:
2. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.