• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Ahoj Janko, my se neznáme? :confused: Vítej :dizzy_face:
1. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
holky, já se nějak nechytám :grinning:
1. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz
ježíš :sweat_smile:
1. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz
ha ha ha
1. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz
Meredith, ty jsi popleta...
Ahoj Janko, jsem teda taky trošku zmatená ale pokud víš jakej měl účes Cvaldin ředitel, tak jsi asi naše... :sweat_smile: :grinning:
No nic, jdu spát, dopolko budu sama doma, tak se na vás zase těším! I když budu muset zase vařit - dnesd jsem udělala kotel rajský A muž ji všechnu snědl. Tak musím něco vymyslet. Mějte se!
1. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz
Dobré ráno, kdepak jste? Vy si ještě vyspáváte????
2. únor 2008 v 08:46  • Odpověz
dobré ránko, jak se vede? Tak fotku mám aktuální, akorát když se podíváte, od kdy tu jsem, tak by Vám to mělo být jasný :sunglasses:
2. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
janko, máš nějaké děti?
2. únor 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Lidičky,tak jsem se na vás přišla podívat..chlapa mám pryč,takže veget..
2. únor 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahoj Frog, já měla mít taky veget bez chlapa, měl jet do práce, ale zase se nám podělalo auto, takže muž šel zpátky do pelechu. Prý se na tu opravu musí vyspat... Jsem zvědavá jestli to opravíme nebo budem muset do servisu. Ach jo...
2. únor 2008 v 09:24  • Odpověz
ahojky všem, já mám dnes uklízecí,rodina razila na nákup a vařeno mám od včera tak to je super :wink:
2. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
janko4,asi si mě s někým pleteš,pocházíš asi z jiné Polanky ,ty myslíš u Ostravy a ta naše je u Litovle. :slight_smile:
2. únor 2008 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky, tak já mám taky uklízecí. Vařím kuře a bramborem. V. dnes dostane další dávku mrkvičky, nic jiného doma zatím nemáme. Ale včera ji jela, tak snad pojede i dnes.
2. únor 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
taky taky uklízím, peču sekanou a budu dělat kaši a ještě dělám kohoutí vývar s játrovými knedlíčky :dizzy_face:
NO a navečír se pustím do dortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. únor 2008 v 11:20  • Odpověz
taky dnes budeme pokračovat v mrkvičce,ted ,když toho sní ještě málo a přes zimu než bude čerstvá zeleninka ,dávám kupované ve skleničkách,bio od alnatury,nebo Hami :wink:
2. únor 2008 v 11:48  • Odpověz
zítra budu dělat pro nás hovězí polévku z játr.knedlíčky a lasagne s mletým masem a sýrem navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes: není to moc nedělní ,ale to neřešíme,je to dobrota,prcek od 10 zařezává,zítra jí zkusím akorát do té mrkvičky přidat bramburku :wink:
2. únor 2008 v 11:52  • Odpověz
Tak jsem tady, konečně :grinning: Ještě dodám fotku do pasu, ale musím nějakou hezkou najít :slight_smile:
2. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Doroto, kterápak ty jsi?!
Byli jsme venku, teď jsme přišli. Doufá m že bambíno vydrží spát ještě aspoň do půl pátý aby pak vydržela vzhůru do koupání...
Vyhání mě muž, chce jít hrát nějaký blbiny, tak jdu něco dělat. Pá pá
2. únor 2008 v 15:56  • Odpověz
ahoj všichni,vítáme Máchalku,dnes byl se cvalíkem venku tatínek,maminka měla zašívačku,jako práci,zašívání ,ne to co si myslíte :grinning: už nás je tady z okolí té naší Polanky dost ne?
2. únor 2008 v 17:20  • Odpověz
dala jsem si už vařit hovězí polévku na zítřek,abych měla strejčka :grinning: bublegum příště si rajskou dobře schovej :grinning: já tyhle ty co se....na co příjdou doma mám taky :grinning: tak já sem snad ještě dnes přifrčím,krásnou sobotu bando :grinning: :wink:
2. únor 2008 v 17:24  • Odpověz
Ahoj, dítko mi už spinká, po tý procházce se hned vzbudila, takže byla vzhůru od čtyř a to si umíte představit jak teď už byla protivná... Nevím co mám vařit zítra... Snad mě v noci něco napadne...
2. únor 2008 v 19:19  • Odpověz
ahoj,tak malá taky od 16 vzhuru,docela to sní šlo,už taky zařezává,dnes jsme se potápěli ve vaně :wink: vztekala se když jsme jí vyndali,jdu juknout na telku,ted jsem vylezla z vany,tak ,ještě třeba juknu.
2. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
Nazdárek defčátka, tak jak je při sobotěnce sobotě???
Dělám dortík na zítřek, medvědi jsou hotový, takže mi držte pěstíky, aby se mi podařilo vytvořit jezírko :wink:
Na zítra máme pol. ze dneška a upečem kurčatka :dizzy_face:
Tak sa tu majte a já určo najuknu, tož zatím pa pa :grinning:
2. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz
ahojík,tak jsem tady...ale dlouho se nezdržím,musím se věnovat mužovi aby neřekl,že mám rsdši pc :slight_smile:
2. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz
dobrý večer, dámy. Co děláte takhle večer? Poppy, nezapomeň vyfotit Nellču s dortíkem! Jak se ti to modelovalo? A budeš je mít i stojící, ty mevědy?
2. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz
ještě k Té nevěstě - ta fotka je ze zkoušky, na svatbě jsem vypadala jinak :slight_smile:
2. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz
tak bych řekla, že Dorota se u nás moc zdržovat nebude :frowning2: ale mohla by, je s ní sranda :grinning: Nebo si jí odnesou do pekla! :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
2. únor 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
Tak hlásím, že medvědi jsou vymodelovaný, ale jsou sedící, páč měli trochu težší pupendo, takže hačaj, ale jeden je malej a druhej velkej. NO a hlavně musím prásknout, že je modeloval manžel :confused: :sweat_smile: A jsou fakt fantastický. Já dělala celej zbytek. Vyřezat jezírko bylo težší, než jsem myslela. Zítra ráno ho napustím :wink: Pak posadíme medvědy, rozhodíme kry a následně vyfotíme. Nevím jestli s naším drahým drobečkem, ale foto sem dám. Teda pokud se jezero nevyleje...
Dorota asi hledá foto..., no nějak ji to trvá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2008 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ráno!
Jé, Poppy, to se těším na fotečku dobrůtky!
Dneska v noci jsem potrápila Barunku, vzbudila se až o půl třetí (překonává se děvče), že má hlad. A já jak jsem byla rozespalá, tak mi vůbec nedošlo proč tak hrozně pláče a tak jsem jí cpala dudák, chovala, mluvila na ní, asi 3/4hodiny, byla jsem už úplně zoufala proč nechce usnout, no a až po takový době mi došlo že má asi hlad. No tak se napapkala a hned usnula. No co já to jsem za matku! :confounded:
3. únor 2008 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko všem, u nás noc supeeeeer proto se hlásím až teď, noc jednotrysková od 18-7h ooo paráda :slight_smile: během dneška hodím nějakou fotku, jen nevím jakou :confounded:
3. únor 2008 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.