• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
JOOO prskání s jazykem ven známe máme poplivaný kde co ,naučil jí to honzík a dělá to hlavně na popy :grinning: to je ta legrační teta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz
ted schovávačku bububu s plínou vylepšila ,že to dělá i s plyšákama nebo si vhrne triko a dělá bubu,dřív čekala až jí to ztěch očí sundáme ,ted si to tam dá ruce položí vedle sebe chvíli to tam má pak to rychle sundá a tlemí se jak blázen :grinning:
13. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz
jé, no to Bublík nedělá. Budu jí to muset asi naučit. Ale hrozně se řehtá když jí vyzvednu nad hlavu a jako čuchám k plíně jestli se pokakala. TO je řehtá jako prdlouš.
13. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
Tak to se Poppynka taky tlemí, když k ní čuchám :grinning: A pak taky děláme blbosti - kuku, to miluje :dizzy_face:

Nějak mi ten Konik blbne, furt mě to vyhazuje :unamused:
13. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
V. už má jednu dávku Prevenaru v sobě a dávají jí to najednou s Hexa, na další jdeme příští týden.
13. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz
Tak to asi mulijou všechny dítka,naše anča se u toho muze uřechtat a ještě má ráda když jí mávám plínkou nad hlavou a růžkem plínky jí lechtám na obličeji
13. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
Holky, berete ještě nějaké multivitamíny kvůli kojení? Já jsem brala to Calibrum a dneska ho dobrala a nevím jestli kupovat nové :unamused:
13. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
Já teda už nekojím,ale už bych to nebrala,důležitý je to ze začátku..ale pokud máš nějaké problémy jako padání vlasů,bolesti kloubů,se zubama,tak bych si možná nějaké vit. vzala,ale už ne ty pro kojící,ale šla bych se poradit do lékarny..toť můj názor :slight_smile:
13. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
Dobré ranko, jej, dnes první??? Kdepak je Máchalovic duo a že se večer Sarah neukázala :confused: Sarah, rodíš??? :confused: :sweat_smile:
14. únor 2008 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko, dneska nemáme moc čas, do Polanky jsme nejeli je hnusně, takže já vařím a hledali jsme na netu nápady na barevné bydlení, jak zkombinovat barvy atd....... :wink: Sarah rodí :confused: Mávej hadrem k nemocnici, i když nahoru to není vidět co a kdyby rodila, tak by dala vědět, to písala :wink:
14. únor 2008 v 09:32  • Odpověz
ahojjjjjjjj všem ,tak u nás pozdvižení ,tatí jel pro mladýho na hory má zlomenou nohu,včera večer nám volali vedoucí,no paradoxně ne na lyžích,ale dělali kraviny v chatě,no mě z toho asi picne,Míša tam zustala až do soboty
14. únor 2008 ve 14:42  • Odpověz
ahojda tety, ne neee, nerodíme..měli jsme tu návštěvu a pak jsem si pustila filmeček a pc ani moc nezapínala, to jsem ráda,že se vám po mně stýskalo a měli jste krapítek starost... ale já dám vědět,to je jasný. :wink: jsme oki,bicho se mi rozpíná do všech stran,když malá blbne,tak si to užíváme,co to jde.
Jinak přeju všem hezkýho Valentýna,i když je už odpoledne. Ale věřím,že jsme všechny do někoho zamilovaný, ať nás ty naše druhý polovičky nosí na rukou anebo zlobí,stejně je máme rády. tak to bylo jen tak na okraj k tomu 14týmu únoru. :sunglasses:
Byla jsem u kadeřnice přistřihnout ty moje dlouhatánský vlasy a představte si,že mě nechtěla objednat na další návštěvu..prý..uvidíme,jak to s tebou a mímem bude..kdyžtak přijdu k tobě a ostříhám tě doma..to jsou služby. já se mám..tjádydádydááá.
14. únor 2008 v 15:13  • Odpověz
teda mladej od cvaldíků je asi pěknej raubíř...to má ale pecha a z týdnu na horách prdlajs,viď? škoda.. :cry: tak ať ho to moc nebolí, maroda.
14. únor 2008 v 15:15  • Odpověz
ahojík všem ,krásnýho Valentýnka,mladej je docela klidas,ale hráli nějakou hru a kluk mu spadl na kotník tak šikovně ,že ho má naštíplej ,ne uplně zlomenej :grinning: no přišel o dva dny lyžovačky :frowning2: horší je ,že příští týden jedou hrát turnaj do Litovle a on je druhej nejlepší hráč,tak to bude chybět :unamused: no nedá se nic dělat,ale cvalík je štastnej ,že má doma bráchu.Tak pěkný večer musím se jít věnovat choti ,dostala jsem krásnou kytku a čokoládku,tak páček všem a užívejte večer :confused: sarah užívejte si s pupíčkem je to nejhezčí období pá a dobrou
14. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
Ahojky, taky přeju hezkého Valentýna :dizzy_face:
Cvaldo, tak to má fakt pech, ale ještě že tak, že je to jen naštíplý. Tak si to Míša určo vybere i za bráchu (tu lyžovačku :grinning: )
Sarah, to je dobře, jen jsem měla stracha, tak jsem ráda, že jsi stále 2v1 :wink: Jj, užívej pupík co to jen jde, uvidíš,bude chybět... :dizzy_face:
14. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky! Dnes jsme si dělala pořádek v kuchyni, teda, to jsem si vymyslela věc... :angry: Dalo mi to skoro celý den, všechny skříně vykramařený, do toho ultra protivná Bublinka... Před chvílí jsem došlapala svoji půůlhodinku na stroji a jsem úplně vyřízená...
Cvaldo, teda to je smůla, tak ať se H. nožička dobře hojí!
14. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
ahoj cholky,
my teda Valentýna neslavíme.
Zítra jdeme na ty náušničky, tak nám držte pěstě. Budou propichovat, to bude řev, ale už se těším až je bude mít. :grinning:
14. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz
Achojky cholky,tak jsme dneska byli na nasřelení naušniček...bylo to rychlký,ale těch slz.Nejdřív si jí pan doktor okoukl,nakreslil tečky,pak zkontroloval takovou tyčkou body aby to do nějakého nepíchl a pak mi řekli,at jdu vedle..furt bylo ticho a pak jsem slyšela jak cvakla pistolka a pak šííííííííííííílenej křik,pláč,no hrůza,myslela jsem že tam snad vlítnu,ale radši jsem zůstala vedle a tiše si tam poplakávala a kousala se do ruky,pak další ouško a bylo to.Anča byla k neutišení,ještě 5 min furt plakala,ale pak se usmála a dobrý,jen se mnou celou cestu dom v autě nechtěla komunikovat a otáčela hlavičku na druhou stranu,jako by mi chtěla říct:naštvalas mě,tak s tebou nemluvím :slight_smile: .Bylo mi jí fakt líto,ale myslím že je to furt lepší než klas píchání,ani kapka krve...
Koukám že dneska tady bylo nako ticho...no jo hold si všichni uživaj doma když je ten Valentýn,tak to chápu,já mám chlapa v robotě,ale zítra si prý uděláme romantiku,tak jsem zvědavá :wink: ...
Tak dobrou noc všem přítomným i nepřítomným..paaaaaaaaaaaaaa
14. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz
Krásné ránko :wink: Tak Sarah máme celou :wink: Sarah dlouhatánský, až na zem? :confused: :grinning: Valentýna neslavíme, ale děkujeme za přání :wink: Včera jsem neměla čas, háčkuju Andul čepici do barvy kočárku :wink: Maredith budem myslet na V :wink: Frog no aspoň jste kočky s naušničkama :slight_smile: Naše Andulka ani necekla asi je flegmouš, jen byla dooost naštvaná jak jí drželi hlavu, poznám řev a řev :grinning: Už se těším na fotečky helek onaušničkovaných :wink:
15. únor 2008 v 07:11  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno!
Chystáme se ven, co doma když tam je takhle! :wink:
15. únor 2008 v 08:52  • Odpověz
Holky, můžu potom navléct V. normálně čepici, nebo to nepůjde?
15. únor 2008 v 09:41  • Odpověz
Prej sluníčkové :grinning: :grinning: U nás chumelilo a bylo zataženo jak blázen zima brr :angry: Ale prosvítá slunko tak jsem zvědavá, jak dlouho.PO O jdeme ven na nákup, měla přijít babička, ale je nastydlá :cry: Meredith čepičku asi jo, Aduš neměla ovázaný uši tak jsem ji dala hned čapku, když tak si vem větší čapku, tady dětem, když píchaj uši, tak jim udělaj obvaz kolem uší :wink:
15. únor 2008 v 10:21  • Odpověz
ahojda tety..
Dori,to víš,že dlouhatánský až na zem. Mívala jsem dlouhý vlasy do půl zad, postupně je zkracovala a s tím i měnila kadeřnice tady v Polance a pak jsem přišla k jedný se slovy,že potřebuju změnu, ona mě otočila zády k zrcadlu a řekla..když změnu,tak změnu. Od tý doby k ní chodím a jsem s ní moc spokojená, navíc jsme se zkamarádili,tak je to vždycky taková priima kultura :wink: chodím k ní pravidelně,tak jsem zvědavá,jak to bude až se vyklube prcek..jestli to pořídíme nebo jestli bude chodit kadeřnice k nám :grinning: no každopádně to je fakt dobrej servis.
Venku je krásně...ale jen za oknem. Vyhlásila jsem dneska den doma..bez vystrčení nosu z okna. Sluníčko je fuč, vítr jako prase a lidi nabalený..doma je krásně teplíčko,tak se nikam neženu. tak papa zdravím všechny co tu jsou i ty,co teprve přijdou :wink:
15. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
tak my to máme úspěšně za sebou,byl řev, slzy, hodně krve a myšička teď spinká ještě ve vajíčku, chudinka moje. Ještě jsem ji ani s těma náušničkama neviděla, jsem na to zvědavá :slight_smile:
15. únor 2008 ve 14:30  • Odpověz
tak jsem zjistila,že V. má na tváři samé modřinky a popraskané žilky, měla to některá z vás taky? Asi z toho jak brečela, nebo nevím z čeho :unamused:
15. únor 2008 v 17:02  • Odpověz
Ahojky..meredith nemůže to mít z toho jak jí drželi??,A ty popraskané žilky můžou být od pláče..To je právě to,že nás u toho nechtěj nechat,pak aby se mamka strachovala od čeho to malá ma...
15. únor 2008 v 18:53  • Odpověz
No já u toho sice nebyla, ale byla jsem hned za dveřma a slyšela všechno. Určitě to má od toho pláče a jak jí drželi, ale za to dr. nemůže, no snad jí to zmizí. Teď jsem jí to čistila lihem a mazala framykoinem a zas to krvácelo, řev jak tur, chudinka, teď už chrupe
15. únor 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
Teda Meredith, kde jste to byli??? Jako Frog, na nastřelení?
Teda Frog, já musím přemejšlet o tom jak jsme se bavily o tvé práci a musím říct, že klobouk dolů, fakt :pensive:
Jo, Meredith, nebyl náhodou včera tvůj manžel na veterině s pejskem??? Jestli jo, tak jsme se tam potkali, my tam byli s naší Miss na očko.

Jo a co takhle dát společný obídek s kočárkami na Čachtárně??? Mohly bysme do salonku, ten by byl jen a jen pro nás a naše zlatíčka. Tak popřemejšlejte a hoďte tipy, kdy by se vám to hodilo a co byste si popř. daly dobrýho :wink:
A mohly bysme to spojit nějak s tou jeskyní, co??? Dopol jeskyně a pak za odměnu obídek??? :wink:
15. únor 2008 v 19:48  • Odpověz
kuk,nakzkuju,mám fofr peču ,zítra přijede Miška :slight_smile: chudinky holčičky takhle trpět pro krásu,no nás to čeká 27.2,frog nás už objednala :wink: my už taky zařezáváme ,jak jsme dorazili domu ,řádila ,jak zjednaná,kutálela se řehtala,no chtěla dělat vyloženě blbosti a najednou koukám takový ticho a ona začala tuhnout ,tak šup koupat a jak se napila byla tuhoš,ani si neodříhla :confused: :grinning: tak jdu do vany krásný večer,koukám ,že sarah ještě 2v1,tak pohodička,ještě si užívají s pupíčkem :wink: no už se těšíme na čerstvoučký mimi,my už to máme skoro pubertačky a hlavně prima další děvče do party k těm našim dračicím,teda mluvím za cvalíka :grinning:
15. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
popíčku oboje najednou ,dost náročný aspon pro cvalíka,jak nemá svuj režimek tak to není ončo,ale každopádně srazík joooooooooooo :grinning: :confused:
15. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.