• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
já jsem taky spala s tím velkým mezi nohama a taktéž spokojenost :grinning: :grinning: :grinning:
Teď je uklizenej, ale věřím, že by se po něm H. válel, v nestřežených okamžicích mi ho bral a v noci jsme se o něj rvali :grinning:
2. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
tak hodne zdaru, at jsi brzo v cajku. Me ted to chudokr. dela jeste s nizkym tlakem ble a ble. Na vic se desim prvnich dni po porodu. S Adi jsem omdlivala. A ze jsem kus baby, zadna zouzvicka, tak si prijdu trapne, ze se neudrzim na nohach :confused:
2. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Sršni, vám to vyšlo docela ne moc dobře s tím školkovným, co? ale zas jistota je jistota a je fakt kam pak upíchnout malou na 5měsíců a nervy z toho jestli od dalšího školního roku bude místo :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
ja nejsem moc pres pilulky, tak se radeji pak budu s kilama morit. Ale bylinky, to jo. Mela jsem pak ozkouseny, ze my celkem pomohl caj na redukci hmotnosti. Mozna, protoze mi po nem bylo zle :grinning:
2. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
heled, a prislas na to, proc jsi mela potrebu hrouda mezi nohama? Me to fakt blazi. Jak nemam ten polstar, tak ani nejsem skoro zakryta a mam celou deku mezi nohama :grinning:
2. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Sey, ty buď hlavně ok, ty to s prdískem potřebuješ. Uplně tě chápu, taky jsem do sebe nechěla rvát nic navíc v těhu a magnosol, kterej jsem musela brát 2x denně jsem brala jen jeden ob den :confounded: a oni to poznali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: proto jsem ležela v nemocnici kde na mě dohlídli a rvali dalšími tabletkami, fuj :sweat_smile: Hele, ale už to máš za pár, to je super, co? Já se nedivím, nejsi zas až takový kus baby, takže tě naprosto chápu:slight_smile:

Jako baba jsi to jo, ale ne metráčková :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Srsni, Poppy vy nechystate sourozence?
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
kurnik za par, pomalu uz se tesim, zacinam bejt dost nemotorna a zapominam. U vareni nesolim, uklizim veci na nelogicky mista, futr je pak hleda, funim a Adi ma radost, ze pri zavodech se mnou vzdy vyhraje :grinning: Uz se mi blbe ohejba, tak ze hura sandale!. Ale zase v porovnani s Adi bych rekla, ze nemam tak nalitou prd.l, tak ze zase jiny veci to musej vyrovnat tu tehu demenci :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Sey, nevím, to jsem nepřemýšlela, mám se zamyslet? :grinning: :grinning: :grinning: no i teď co nejsem těhu, tak to mám taky ráda mezi, jako deku a kupodivu i Poppyška to má ráda, občasi si dá mezi kolena polštářek s krtečkem :grinning:

Ne ne ne, nechystáme ani neplánujeme, já si říkám že mám ještě dost času :grinning: až po třicítce, to o tom začnu teprve uvažovat :grinning:
2. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak pak rekni, zatim jsme stale nakloneni k poceti tretiho potomka. I kdyz je to predcasny :grinning: nevime, co nas ceka se dvema, ale kdyz uz se poustime do stavby domu, tak at tam neni pusto a prazdno :grinning:
ty jsi taky kocka, jako zenska smrcovni :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
a bude hůř :sweat_smile: já už si to neumím ani představit :grinning: mě stačí být doma s Poppyškou a mám taky demenci :grinning: jinak se obávám hormonů, já byla naměkko ze všeho, i ze Třech králů, když přšli zpívat ke dveřím. Zprávy jsem nemohla vidět, bo jsem bulela u všeho co bylo k pláči. Rozbrečela jsem se při pohledu na starý lidi - jako důchodce, s takovou doměnkou, že to mají za pár atd...no mazec :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
:grinning: tak zase nad starcema nebulim, ale bulim casto. Ale prave diky te stavbe jsem vic v realu, protoze to musim hlidat kazdou kravinu. Zatim jsou to jen papiry, ale i tak. Nekde neco zapomeneme pozadat a je to v hajzlu. Tak ze alespon to me drzi v nejake intelektualni rovine. A zrovna ted jsem nasrata na muze. Uz od vcera, od chodi po spickach, a boji se usmirovat, protoze je mu jasny, ze dostane sprdunk! Ale to ja mu teda dam,....jednou je otec!..................skoda slov :cry:
2. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
No to je jasný, že řeknu :grinning:
Sey, copak bys chtěla??? :grinning: :grinning: :grinning:

No, já se nedivím, když je kam hlava složit, tak to je jednodušší, ale my moc možností nemáme, do našeho pidi bytečku se sotva vejdem, natož s dalším děckem, ale to je ještě spousta času na to teď zavrhovat, či si nějak představovat, vím, vyrůstali tu rodiny se třemi dětmi, asi jsem náročná, ale mám ráda prostor, tak proto se mi do toho i nechce. No, hlavně že máme kde být a je to naše, jednou až nebudeme tak prozatím Poppynky. Já chci taky baráček, to veřejně závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
jak? co bych chtela?
2. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
my ted bydlime v 1+1 po manzovi babi. Mylsleli jsme, ze se postehujem do novyho s mrndouskem rovnou,ale nejak se vse uspisilo(jako poceti) nu coz, chvilku se budeme mackat. jinak stavba, to je neco, pro me. Nejdriv si zvyknout bydlet ne v panelaku, ted si nedovedu predstavit nemit zahradu. A manza ... to je jeho sen a me desne bere, ze to bude nizkoenergeticky, s ohledem na prirodu, velika zahrada, jednou snad i biotop.....to jsou takovy nase sny, a pomaly realizace. Jsem rada, ze jsme v tom tak nejak za jedno, i kdyz zrovna ted me ser..
2. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Sprdni ho, to se musí :grinning: Já taky musím občas H. sprdnout, včera jsem mu řekla, že na něj má práce špatný vliv :grinning: no to jsem neměla dělat, tak prej si mám sama nějakou najít a že bude doma s N., ale v poho, celej víkend super, jak milius a včera když jsem se ho ptala jestli natankoval, tak že jo, a na otázku kde už jsem obtěžovala, jen jsem chtěla prostě rozvinout debatu, pro něj o ničem, pro mě taky, ale chtěla jsem si povídat :sweat_smile:

To bude dobrý, jen je fakt potřeba vyčistit vzduch a pak bude všem líp.
A to máš teda sakra zodpovědnost v těhu stavu :dizzy_face: :grinning:
2. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
jo zodpovednost s takovou demenci :grinning: ja doufam, ze jak kopnou do zeme, bude se vic angazovat manza. Ja uz budu pomalu rodit, tak chci trochu klidu a ne fut cucet na bagr :grinning:
Alespon, ze i ty cistis doma vzduch. U nas je to ted sakra potreba :grinning:
2. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
jej, tak to já brečím a závidím všem velký prostor, natož barák, my máme 3+1, ale 56m2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: v tak malým bych si to nedovedla představit, to když tu bydleli Iv, tak jsem skláněla poklonu, to teda jo, na 25m2 dva a mimi, to je mazec :sweat_smile:

Já bych klidně šla i z města, kdybych měla takový vyhlídky tak fakt bych se i vzdala toho být v centru a vyměnila bych to za klídek, zahradu a prostor :dizzy_face: to je super, že máte stejný názor a v tomto jste jedna ruka :dizzy_face:
2. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Adouch furt spi :confused: ty jo :sweat_smile: a ja klapu tisicej prispevek!
2. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
jj, čistím a nebojím se, kolikrát si říkám, že bejt chlap, tak už sedím :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Me se moc nechtelo z NA, ale manza tu ma koreny, nedalo se hnout a na vic jsem to tu (Packo a okoli) takjne milovala. Kdyz jsem jeszdila do skoly, tak jsem si vzdy rikala, jo tak tady bych jednou bydlet mohla...a pak sup, poznala jsem ho a jsem tu. Ale porad je NA pro me hodne citovej.
Jo to mate fakt pidi byt. Ono je to jiny bydlet v malym s vyhlidkou na vetsi, nez bez ty vyhlidky. Tak snad se vam postesti.
2. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Tak gratulace největší :grinning: :grinning: :grinning:

Nellouš taky chrní, ale já tu mám takovej binec, že nemám kam šlápnout a sedím a píšu a píšu :grinning: vytahala mi celej botník, rozsypala ty sáčky na pohlcení vlhkosti co dávají do bot a rozmatalala krém na boty na podlahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak H. má naprosto výbornou povahu, když ho se.u, a to pořádně tak jde pryč a nebaví se, já bych mohla ječet a řešit věci do alejuja, on ne, prostě klidně se sebere a jde pryč, až se vyvětrá tak příjde a nebaví se, jo, to jsem ještě nepobrala, jak na to :grinning:
2. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
ja si nekdy rikam, ze jsem zrala na Bohnice........jeste ze se nemame doma :grinning:
2. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
tak to by me snad nasr...jeste vic. Jako potrebuju diskusi, ale kdyz on jde pryc, tak komu to vychrlim? Muj muz teda diskutuje a ja pak obcas necim trisknu. Horsi, ze ted se musim ovladat, protoze pak mezi nas jeste krici Adi :sweat_smile:
2. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
nebo mi spis prijde, ze ona pozna, ze se debatje o necem vazny, ze to je hodne dulezity vyresit a musi necim taky prispet :grinning:
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
tak to já jsem milovala Prahu, kdybych tenkrát neonemocněla, tak jsem tam asi koupili byt, furt jsme sháněli něco svýho až přišla nemoc a mussela jsem sem, tam mi nechtěli pomoci a dojíždět v takovým stavu jakým jsem byla bych nezvlaádla, takže jsme šli sem zpátky a k rodině, na kterou jsme se spolehli, že nám pomůže a bydleli jsme u našich asi 2měsíce, já sama, H. v Praze a pak jsme si koupili tenhle byt, byl to jedinej kterej byl tak nějak volnej v Na, v té době se moc neprodávali a my za něj byli rádi, že nebudeme u našich v pokojíčku, kde ještě bydlela segra. mazec, takže jsme tu a tu asi i umřem :grinning:

ale možná snad něco by dopadnout mohlo ale to je fááákt ve hvězdách :pensive:
2. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
H. když už ho se.u, tak vybouchne a zvýší hlas a tak Nellik řekne jen maminko, tatinek zlobi :grinning: No, odpovídám, jj, zlobí, zlobí, ale my jsme hodný holky, viď??? :grinning: :grinning: :grinning: a to ho nas.ru ještě víc :grinning:
2. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
ty jo, nemoci jsou hruza, jak pak nahodi tvou cestu jinam. Ale porvali jste se s tim oba a jste spolu. Ty dva mesice ale museli bejt sakra suprovy. Se segruskou v zadech :grinning:
2. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
huraaaa, asi se budi!!!!! Tak ahoj! Dik za pokec! A mej se hezky! :dizzy_face:
2. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
no to bylo, ale dobrý, ona jezdila do ČK k příteli a doma byla výjmečně, spíš to bylo ale fakt super - vypráno, vyžehlíno, navařeno, procházky, no mazec, to bylo príma, po tom stresu v práci a jak mi bylo zle, tak Natynko, chceš to a to a copak by sis dala zítra k obídku a no paráda, hlavně jsme do toho plánovali svatbu, takže když jsem nebyla u doktora, tak jsem byla zařizovat co se dalo :grinning:

Hlavně sranda mazec, jako když jsem se vdávala, tak jsem v té době byla v neschopnosti a měla jsem vycházky pouze do 17ti hodin :grinning: :grinning: :grinning: teď na to vzpomínám, no ještě že nepřišla kontrola :grinning:
2. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.