• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Srsničce přišel E-mail!!!!!!!
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Co na co? na dítě ne? :grinning: První druhý třetí.............. :grinning:
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
My máme ve sklepě hotovu kočárkárnu :grinning: Hlubokej si chci nechat, jen se přehodí sedačka, nebo korba a je super, počůranej je mi líto vyhodit a nikdo ho nekoupí, tak co s ním na balkon? Multiway je super ten si nechám i na druhý a ježdění po městě, krásně se v něm spinká, is nožičkama nataženýma, jak v hlubokým , no jooo jenže tohle UFO mi nedá spát :pensive: do auta super je od 1. roku no tak koukám na jetý to by muž přežil, ale "ani korunu ti na něj nedám :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ježiš počůranej je ten černej jako zapp, ten mě štve teda :confounded:
5. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
A co že se s ním stalo? S tím jakozappem?
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Teda Dorot :grinning: To mate ve sklepe fakt jen kocarky, ne? A taky nechapu, kdo ti pocural zappa? Kdyz to nikomu nepovis, tak ho prodas, ne? Ja mela djem, ze jste z nej byly vsechny nadsene, tak proc ted tolik kritiky? :confused:
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jakozapem :grinning: :grinning: Jakozapa počůral kocour od našich :angry: A bohužel tak šikovně, že měsíc a něco po je to stále cítit, prostě to vsáklo do desky a ne jen do látky :frowning2: Takže ho nemůžu ani prodat-zatím možná za deset let :angry: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Nee seymi, že mě štve, že je počůranej, když byl super :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Seymi leda tak nějakým spoluobčanům :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jinak zitra je ta svatba a predpoved pocasi je silena. Tak jsem prehodnotila nase ohozy a z letnich tvorim zimni. Ja se nastesti vlezu do jednech gati ne tehu, co nejsou dziny, tak obrad pujdu v nich s otevrenyma knoflikama. Pak se asi prevlecu, protoze to asi nebude nijak pohodlny a doufam, ze mi od spodu nepotahne. Adi pod saty dostane body s dol.ruk. a puncochy(doufam, ze ji jeste jsou...ale pochybuju...novy kupovat nebudu na jeden den...holt bude mit rozkrok mezi koleny :sweat_smile: ) Nejlepsi to ma manza. Oblek je v pohode. No a pak pribalim plastenky. Jen teda nevim jak to zvladnu. Uz tyden pozoruju, ze po tech praskach na zelezo mam vzdy kolem poledne desny tlaky. Je mi na bliti a na sran.. desny. Vetsinou to ale nekudy jde ven. Tak uvidime zitra. Kdyz tak bude trochu vzruso :confused:
5. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
aha, ale jestli budes takhle kupovat kazdej kocar, co ti polahodi oku, tak nevim nevim, jestli to Adouch ojede. To uz bys mela zacit sazet dalsich nekolik deti :wink:
5. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Seymi ani mi nemluv, my zítra opíkačka grilovačka, ještě že máme grilovací plát a můžem doma, fakt mě to štve, děti budou doma, místo venku a to je blbý :frowning2: No seymi na frajeřinu to nebude, tak se holt přioblíknete chudák nevěsta, fotečky a tak :confounded: my zas měli vedro 32st bylo uáá ze mě lilo :grinning:
5. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
nebo si pak otevres pujcovnu :wink:
5. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Začnem sázet, řekl velitel :wink:
5. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
jj, na moji svatbe to byl taky parec. Normalne se mi behem obradu spalili ramena. Jak jsemmela predpokladat, ze se mam mazat opal.kremem, ze jo. Meli jsme obrad v Ratiboricich v altanku
Jak každej mám tři :grinning: Dva :angry:
ty jo nekecej, rekl to uz vcera? Tak uz jste sadili? Tak ja vam budu fandit, jo!
5. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
No tak já myslela, že sebou v obřadní síni fláknu, bo museli být zavřený okna kvůli autům ze silnice a pak focení, to bylo v parku klášterním =očistec =12h dopoledne :confounded: pak kolem 14h v parku jen my dva a čas :grinning:
5. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Nééééé :grinning: :grinning: Nejdřív dovolená, pak se může sázet, by mě šlehlo
5. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dorot, tak to blbý, že tak zavání :sweat_smile: :rolling_eyes: ale třeba akt vyčichne...

Seymi, já mám na ten dnešní sraz taky připravený letní věci, ve kterých se cítím dobře, a taky budu muset obléct něco jinýho. :angry: Je tam fakt stašná zima!!!
a dalsik X v merku. Jo ten scifi se mi taky libi, ale ja jsem ted rada, ze jsme kocarek uklidili. Adi si hezky zvykla chodit a ujde uz hodne. Na vic od srpna to uz bude jasny, ze v kocarku pojede nekdo jinej :dizzy_face: jeste mozna deda vyroby ten skejt a to bychom mohli na delsi vylet. I kdyz ona ujde i 3km, coz jsou 2hodky chuze s ni a to bohate satci i me, kdyz pak jeste chce blbnout na hristi.
No nevíme, nechala jsem do něj ušít vložku, tak uvidíme, když vyčichne pofrčí, když ne, tak nevím, fakt nevím :frowning2: Asi ho dovezu tady do bazaru a ať s ním fakt jezdí spoluobčani, aby zabíral místo ve sklepě to ne :confounded:
5. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak hura na dovcu a hups pod deku! :grinning: jj, kosa silena. Ja teda neveste fakt nezavidim. Snad alespon nebude ty dve hodky lejt, at se alespon vyfoti a reknou si ANO.
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Bubli, jo sraz jsemmela pred 14dny. Bylo to fain, akorat jsem uz nezvladala do rannich hodin. Tak priste, moc si to uzij, ale oblec se.
A spoluobcani nepohrdnou, ani si to navoni dle sveho :wink:
5. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak já to vidím takle my spíme v kočárku, sporťák+korba spinkají a čekají na druhé, mulťák tím jezdíme teď a spinkáme v něm, takže 1* prostě super kára, ale tenhle mě bere :cry: :cry: Na dovču a nákupy super do autíčka, když A. bolej nožičky ideál, no koukám za kolik prodávaj ojetý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě to beru tak, že bude druhý a ujezdíme to a pak to prodáme a bude, nebo darujeme dalším příbuzným, čekatelkám :wink:
5. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jsem hrozná co? Já to vím :frowning2: Ale škudlím si korunku ke korunce :grinning:
5. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zítra jedu k sršničce pro dortík už se těším na malou V. :slight_smile: malou velkou :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ja si teda nemuzu vynachvalit Jane energy. Lehky polohovatelny, Adi v nich krasne chrupkala. A slozeny se mi vesli za sedadla(ridice a spol.) tak ze kufr volnej. Ted holt nejakou dobu pojezdime zase s obr kocarem, ale za rok zese jedu golfy. Navic jsem max. spokojena s barvou, vubec nevysisovala, coz se u 3komb. rict neda. A 3kom. se mi docela fest rozpadaji plastove dily. Ted bych si vybrala jinej, ale vydrzime, ze jo :wink: Kdyz tak Machalka vypomuze :grinning:
5. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Je ty jo to utika, Adis bude mit dva, co? A kdy?
5. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
7.7 no utíká to, jsem viděla na plavču malou sršničku a pamatuju, když za mnou byla v porodnici ve vajíčku :grinning: :grinning: Seymi :grinning: :grinning: Koukám, že teď to máme na stejno hlavní kočár+golfky :grinning: :grinning: Půjčím půjčím :grinning:
5. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.