• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no, my ted ty tri mesice nepojedeme zadnej kocar :grinning: Ale pak zase najedme
Tak prejeme peknou oslavicku, nebudu na prijmu, tak si to uzijte. No to pocasko. A jakej dortik Srsna vyrobila? Jsem zvedava.
5. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Kittynu pro dvě slečny :wink: Ona ho určitě dá do alba :wink: vy si užijte svatbu ať nezmoknete i když to přináší štěstí :wink: Adélka nejezdí kočíkom? My teda fest právě že jo a spí v něm , tak proto to furt řeším, jinak bych se na to vyprdla :grinning:
5. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahojda a je to tu zas kočárkové téma jako v těhu :grinning: ,tak my nejdříve ,že budeme mít hluboke j se sportákem ten ROAN,hlubokej byl naprosto super,sporták děs,jsme nadšený z toho qinny speedy,to je fakt super kočár lepší jsme nikdy neměli a to jsem měla na každé dítě novej kočár,tohle je nejprostornější a nejlehčí sporták co znám prostě maximální spokojenost.Jinak Vikča už jezdí v kočárku fakt málo,jen ,když je unavená ,tak si na chvíli sedne,my ted pořád drandíme na odstrkovadle všude :sweat_smile: ,ale ono to ježdění na kočárku ještě přijde :slight_smile: myslím,že o dovolený na spinkání kočárkem nepohrdne.Vikča razila s tatínkem na házenou,tak mám do sedmi pré :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užijte si víkend,má být teda fat hnusně brrrr fuj,já jdu zítra odpo.na chvíli pomoct holkám do práce,teda respektive tam budu sama,potřebujou nutně oddych jedou na dvou obchodech ve třech,tak už toho mají dost,takže budu zachranovat :grinning: Míša psala,že ve Francii mají 27-29 stupínku,ty se maj :frowning2:
5. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Dorot, Adi nejezdi uz vubec. V dubnu v tech Jankach si zvykla chodit na delsi trasy, tak kdyz jsme dojeli domu, rovnou jsem ho hodila na pudu. At uz si zvyka a ona si ani nevzpomene. Jo je to ted horsi po O. se spanim, kdyz se nekam jede, ale zaim to jde. Vetsinou to naplanuju tak, ze po O je prejezd autem a ona vytuhne tam nebo proste jeden den nespi. jinak spi v posteli kdekoliv. To jsem rada. Fakt ji ty lazne trochu obrnely, jako ze ji nevadi cizi postel, jiny hluky a tak. Jeste ji ceka prichod brachy do pokoje, tak to bude mit taky zmenu, ale doufam, ze to zvladne, musi, nic jinyho nezbyva. Mame jen 1+1 :sweat_smile: A ted dost jezdime trikolku. Potreba je dost tahat na provazku, ale to neva. Dostanem se kam potrebujeme :wink:
Tak vam taky peknej vikend. Uplne zavidim Mise tu Franu, hned bych se jela ohrat, kurnik, co je to tu za pocasi? A Cvali, zachranarko, at to jde!
Nuz CUS!
5. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
včera psala,že tam je dusno,tak jsem ji psala at trošku teplíčka přiveze domu :grinning: v práci to je pro mě relax,jak tam docházím tak sporadicky :grinning: ,ale ted toho bude asi víc,dovolené ,nemoci :confused: Seymi,my bydleli ve ´2+1,do Honzíkových dvou let a Honzík byl fakt otrlej,na veškerej rámus,televizi...Míša byla hned vzhuru ,když byl sebemenší hluk :unamused: taky začínáme tříkolku a baví ji to,ale ještě dlouho nevydrží šlapat :slight_smile: tak užijte si tu svatbu a hezký víkend všem, mám vygruntováno nachystanou véču i oblečení jsem stihla objednat,mě to dneska jde vyjímečně od ruky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mějte se tu
5. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
ahojky,Bubli jsem si přečetla co jsem psala za blbosti :grinning: ,jasně ,že inkasem platíme ,elektriku,pojistky..,neplatíme nájem :grinning: Ráno to vypadalo na hezký den,ale ted teda brrr zima,Vikča opět razila s tatínkem na halu,tak to tu spacifikuju,uvařím oběd a odpo.na chvíli do rachoty :sweat_smile:
6. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
ještě jim pro jistotu dávám sebou věci pro případ nehody,ale za tu dobu co je bez plín jsme měli venku jen jednu nehodu a to na zahradě hned ze začátku ,jinak dobrý i s tátou to zvládají skvěle ,tak táta už má cvik,přeci jenom druhá holka :grinning: tak se tu mějte
6. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Nazdar bazar!! Co je to tady, teda není :confounded: Sršničce chci veřejně(aby jste věděli, ale vy víte, jak je šikovná) poděkovat za dortík byl nádhernej, výbornej všichni říkali, já jen trochu ochutnala, ale dala jsem si do mrazáku, abych z toho něco měla a můžu říct i ten kousek byl vynikající!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1* Děkujeme moc!!! Já ani malou sršničku neviděla, mrzí mě to jsem hin,nějaká viroza či co :cry:
6. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj!

Tak srazík s gymplem byl super, sešlo se nás 15, z toho teda jen jeden kluk, ale měli jsme jich ve třídě jen 7 a 23 holek, tak se není co divit... Tak jsme s holkama perfektně pokecaly, ten spolužák odešel brzo protože jako internista v nemocnici měl ráno od šesti službu, takže jsme to všechno pěkně prodbaly. Jen mě trošku mrzelo, že jsem byla jediná o vodě :frowning2: :cry: , holky se pak už pěkně namazaly, tak byla fakt sranda. Bára s babičkou to doma taky zvládla, sice usnula (jako Bára) až o půl 10, ale spala jako dudek do rána :wink: .

A jak svadba, Seymi? nezmokli jste moc? Včera byla fakt hnuuusně!!!! Já chci normální počasí!!!!!!!!!!

Cvaldo, tak to se Mííša má že mají hezký počasíčko, to my můžem jen závidět.

Petr jel s Bárou na kole k Hypernově na ty koně nebo co to tam je, tak jdu udělat oběd nebo něco. Odpolko pojedem asi do HK, koupit nějaký obklady do chodby,, nebo co a možná do bazénu.
7. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj, my dneska byli mašinkou v Ádru, V. se to moc líbilo, teď už usíná, je pěkně utahaná a já taky, tak to jen zprávy od nás, dobrou :wink:
7. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Bubli, tak to je fain, ze sis srazik uzila. I kdyz bej jedina o vode me taky nebavilo a pak uz jsem trochu postradala smysl toho o cem se ti priopilci bavi :sweat_smile: A Barus, to zmakla v poho, tak ze muzes parit dale!
Svatba probehla nad ocekavani dobre. Nastesti prselo az kdyz jsme byli zalezli v hospode. Jinak na jezirku v Adru pekne foukalo a byla kosa, ale naoblikali jsme se, tak jsem litovala nevestu, ze se musi v takovym pocasicku fotit. Ale dobry. Adi si zaparila a ja jsem moc rada zase videla ty lidi, hlavne Ivanku i s malou. To je cudla usata! A jak pekne chodi! Uz jsem uplne zapomnela na tu siroko rozchodnou chuzi s rukama pripravenyma kdekoliv ukotvit :dizzy_face: A moc to slecne sluselo. Tak doufam, ze mi Ivanka pak povi, jak to probihalo po nasem odjezdu. Mozna se semlela jeste nejaka povedena silenost :wink:
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojda,tak koukám,že jste si to všichni užili :slight_smile: konečně se snad chystá nějaké pěkné počásko,Vikča si letos poprvé utrhlana balkonězralou jahodu,to bylo slávy :sweat_smile: ,to je jedno ,že jsme měli 10kilo z Polska ,ale tuhle si sledovala měsíc jak jí roste a červená,tak to je něco jinýho :grinning: O víkendu musela být v Ádru teda kosa :confounded: ,ale ta jízda vláčkem :wink:
8. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
hezký slovo jsem vytvořila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: určitě jste to ,ale rozluštili.Dnes mi pošták přivezl balíček s oblečky pro malou a jsem zas spokojená.Máme to spíš sportoní věci,zjistila jsem ,že to užíváme nejvíc,Vikče ted povyrostla noha ,tak i dvoje botasky,zkusila jsem ted poprvé LONSDALE,měli jsme doposud jen ADIDY A CARA,ale tyhle jsou taky celokožený i vevnitř a pěkně seděj.Budu prodávat ády co nám jsou malé dvoje,ale vy máte asi všichni tak stejnou nožku co?
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Cvaldi, B. má tak 23, tak jestli jsou ty botinky takový, tak bych koukla :wink: . Stélka tak 14 - 14,5cm. Já jsem zjistila že jí taky dávám nejraději ty Reeboky, sportovní botičky, jsou měkký a ona je ráda nosí.
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jo a děvčata, mám možnost koupit za 2.000,- X-landera, takovýho jako má Poppynka, modrýho, co myslíte? Určitě to je aspon o trochu lepčí než to co mám, barvy snad nevyšislý, ve čtvrtek ho jedu okouknout. Hlubokou korbu k němu seženu do tisícovky....
8. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Bubli,stélka 14,ale je to až na konci,u adidasek by měl být palec u střední čáry adifit vložky a to je 13,5 :confounded: ,jo x landera jsem chtěla v těhu ,ale zjistila jsem ,že má tak malou hlubokou korbu,že na zimu s fusakem naprd amá špatně krytou boudu ,dost otevřenou,nic moc pro mimi v zimě,to mě odradilo :unamused: já ted Vikče koupila botičky už15 cm stélka.
8. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hm, Cvaldi, tak to nic, B. má tlapku 13,5cm... A všechny botičky 13,5cm, takže já budu muset taky nakoupit novou výbavu...
K tomu kočárku - přjde mi, že všechny tyhle kočárky mají korbu malou a málo krytou... :unamused: . Jdu si přečíst nějakou diskuzi :wink:
8. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
a myslím,že ho puvodně chtěla i Dianka a pak si koupila raději to HOCO.dnes jsem se nasmála Viky sedí na nočníku,já tam přijdu ,ona kouká mezi nožkama dovnitř ,tak se ptám co dělá,ona koukám a já na co,ona na bobek mamí víš?Tak to mě dostala :grinning: ona ted tak rozumuje.Včera jsme jeli na chalupu a já říkám mladýmu ,že se bude učit,že s náma nejede,protože píšou dnes písemku,Viky se kněmu postaví a říká mu potichu Johny jedeš náma chalupu :grinning: on jí říká nejedu nemužu a ona mužeš :grinning: dětičky roztomilý ,potvurky vychytralý :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
pošlu ti odkaz na super ceny značkových botasek,já už nakupovala u paní třikrát a má to dovoz z angilie super ceny.
8. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
jj máš pravdu mě by se do hlubokýho qinny Vikča v zimě nevešla,ale to jde o tojak veliký děcko a kdy narozený :confounded:
8. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
má reebok,umbro ,adidas,nike a pak outdorový KARIMOR ,TAKY VÝBORNÁ ZNAČKA A U NÁS DRAHÁ
8. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
nejde mi to zkopnout asi do toho kopnu :grinning: tak ručo Renáta Nová(Renici) ID 71634 jukni fakt lepší ceny lonsdalek ,adidasek jsem neviděla :wink:
8. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
vše originála botičky kožený,jen ty adidasky stret run jsou hodně látkový s kuží,ale na léto fajnový lehoučký,sežene ti jakýko-li ve velikosti kterou potřebuješ.Super komunikace a rychlost.
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
v porovnání se stejnýma značkovýma co mají ve Sportisimu i v Deichmanu ,to budeš fakt koukat na ceny.
8. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
No jo, ceny opravdu pěkný, kouknu na to, díky :wink: .

No to máte doma už veselo, když začnou rozumovat i děti mezi sebou :grinning: :grinning: :grinning:.
8. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj, bubbli já bych X-landera brala za ty prachy a když máš takovou káru těžkou s dvěma dětma by mě mrsklo, ještě k tomu přidat bord a jseš jak tažná :confounded: Toť můj názor, stejně když to vezmu podle nás A. byla v hlubokým do února pak už nechtěla ležet a chtěla koukat tak šla na sport. Jsou menší korbičky ještě než u X-landera mě se líbí i Quinny a to taky není extra velká korba :wink: Prostě X-lander je fajn kočár, neznám maminu, která by na něj nadávala a prodává se furt dobře :wink: Od Renici jsem měla taky něco, jen už nevím co :grinning:
8. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Ahojda,

tak naše svatba byla taky naprosto luxusní, fakt parádní a náramě jsme si to užili. Až teda na to počasí:( též jsme museli přehodnotit oblečení, ale zvládli jsme to a mají to za sebou a myslím si, že to fakt byla super akce:slight_smile: :slight_smile: I jsem tančila už odpoledne :grinning: a bumbala a zase tančila, no paráda :grinning:

Bubbli, jestli máš fakt možnost, a nebude moc vyšisovaný, tak za tu cenu je to super!!! Pokud je to kolekce 07 a více, tak se nemusíš šisování bát, ty jsou už lepší a kvalitnější potahy. Fakt já nemám jedinou výtku k tomuhle kočárku. Add já jsem N. vozila ve sporťáku už od září - takže ve třech měsících a zimu jsme jezdili ve sporťáku. Korbičky jak píše Dorot i sebe víc kvalitnější kočáry mají korbičku otevřenou a ne moc velkou. Korba u XL je dlouhá 76cm, což není málo, ale průměr. A do března v tom určitě vydržíte:slight_smile:
8. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
A jestli je to XT jako mám já, tak bych ho brala všema deseti. Za dobu co jsem já vystřídala kočárků jsem se zas k němu vrátila a neměnila bych. Určitě bych ale nešla do do pevný čtyřkoly, tuším XA :sweat_smile:
8. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Poppy, to je dobře že jste si to užili! Hlavně jestli jste nebumbali moc :slight_smile:

Ten kočár je to XT :wink: . A barva modrá, na fotkách vypadá dobře, nevyšisle. No ve čtvrtek ho uvidím naživo a možná si ho teda rovnou vezmu, i když modrá není moje nej barva. A hlavně doufám, že se pan doktor nesekl, a místo pindíka to nebyl třeba slepák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No a nebo si koupím hlubokou korbu jinou barvu (to jde, ne?) abych měla pak změnu :wink:
Tak díky za rady a tipy - kladý i negativní :wink:
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
jj, jde, jde dokoupit i jakákoliv korba z různých roků, jako když bude starší sporťák, tak korbu můžeš mít podle poslední kolekce:slight_smile: Já modrou taky nemusím, ale za ty peníze je to fakt super:slight_smile: však ho ozkoušej, posaď do něj B. a projeď ho, zkus si ho složit a dát uplně do lehu. Jukni na rukojeť zda není prodřená - někomu se rozdrolila, nám teda nee, tak nevím, ale jukni na to. Jo a pokud ti přidají i pláštěnku a nánožník - tam bacha na zipy!, u boudy zda nečučí drát - jako to máme my, ale žijeme:slight_smile: No uvidíš. Korbičku fakt seženeš do litru, jinak zkus prodávající zda nemají oni, a i s adaptéry - ty jsou normálně kolem 5ti set, tak kdyby byli k mání v ceně tak to ber všechno :grinning: Jo a vyzkoušej hlavně to, zda není rozvyklaný do stran :wink: A už mlčím.... :grinning:

jj, bumbali, ale ne tak moc abych se nepostarala o N., měla jsem pár vodeček s džusíkem a nemíchala jsem a bylo mi fajnově :dizzy_face: Sestřenka má už fotky na facebooku a jsou super, už jsem se kochala :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.