• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
kuk,konečně teplíčko hurá.Bubli,dneska je tolik kočárku a na každým najdeš klady a zápory,takže to si musíš rozhodnout sama a pokud malej nebude obřík ,tak tu zimu taky přežijete i v té korbě :grinning: .Já měla ke qinny i adaptéry ,tak nevím jestli k xlanderu jsou taky.
9. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Díky za tipy Poppy :wink:
9. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Bubbli, nemáš za co, hlavně aby to k něčemu bylo :dizzy_face:

Asi bude slejváček, prej se sem řítěj kroupy, či co a tak jsem zvědavá, prej má být zas zítra hezky :dizzy_face: Jsem byla na balkoně, tak jsem se dozvěděla předpověd od souseda :grinning: :grinning: :grinning: Na jednu stranu dobrý, aspoň nemusím koukat na zprávy :grinning:
Jo a dnes jsme s Leou málem zůstaly ve výtahu, jsme si ho přivolaly a Lea skrčená u schodiště, uši dozadu, ocas mezi nohama a výraz týranýho zvířete, tak ji říkám pojď a nešla a v tom vyběhl soused, ať tam nelezem, že je přepjetí v elektrice a že to k nám nahoru dojelo na doraz. No a fakt výtah nejel až skoro do oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jen jsem si musela 2x vyšlapat schody - jednou s Leou a pak ještě s Nelikem, když jsme šly z města - to jsem táhla tašku, motorku, jahody v košíčku a Nelika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahojky, jak to, že cvaldinky nebyly cvičit? bylo to fajn :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
ahojda,Jani nestíháme,zítra jdu zas odpo do práce,máme toho poslední dva týdny nad hlavu :unamused:
9. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
My jsme taky nebyly cvičit a žádná sháňka??? :frowning2: :unamused: ............. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Bára má totiž úterky spací, není to poprvé co si fajerka vyspává v úterý do devíti!!!! Mimochodem po tom srazu co jsem byla vstávala NASCHVÁL v šest :angry: :angry: :angry:.

Poppy, tak to je Leunka fakt šikulka že vás takhle zachránila od uvíznutí ve výtahu!!! Jen pak to šlapání schodů nezávidím :confounded:
9. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky, mám chuť koupit něco pidi miminkovskýho na prcka :grinning: :grinning: :grinning: . Když já toho mám už TAK STRAŠNĚ MOC, že nepotřebuju už vůbec nic, tak ani nevím po čem na MMB koukat :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
No heeeej, co je toto za docházku?

tak nic no, jen nás šoupnu dopředu, no.... :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojky, bubbli promiň, jen že s Vámi jsem se tam potkaly asi 2x, tak jsem nevěděla, že je to napevno :grinning: i vy jste nám tam samo chyběly :wink:
ani se Ti nedivím, taky máme hader jako nastláno a určitě až budeme čekat dalšího prďolu, tak něčemu neodolám :slight_smile:. Tak něco vyber :wink:
10. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Nazdááár, jdu nás hodit taky na první stranu :grinning: Jasný bubbli jen si něco kup, ať má prdelín něco novýho :wink: Jo dneska jdeš jukat na ten kočárek ne? Tak tfuj tfuj ať je hezkej, protože to by byla škoda kdyby ne :wink: A do sporťáku posaď B. ať vidíš jak se s ním a s ní jede :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Srsni až to půjde muž vám hodí domů tác, nebo kdybychom měli cestu tak se stavíme, teď to máme komplikovaný no :frowning2: Nespěchá to? Kdyby jo po někom ho pošlu!
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
kuk,jen jukám,nestíhám ,tátu jsme vyexpedovali na turnaj do neděle a ještě ráno stihli vybílit SAM :grinning: ,teda já už rabovala včera ,když jsem byla v práci ,dala jsem si toho tolik stranou,že tatínka dnes málem omejvali...chudák :grinning: ,ale mají výprodeje trička z 599,-na 149,- tak nenakupujte ,že ,ještě budou mikči,ještě nejsou přeceněný,ale už tam mám kupičku :grinning: jen bunda promě nebyla ve slevě,ale neodolala jsem :wink: Nám se na malou hadérky taky kupí a to další přírustek neplánujem :grinning: ,ale když ted toho je a já si to ted fakt užívám :slight_smile: ,ale zas ,když tonení zničený a je to kvalitní dobře se to pak prodá,já ted měla spíš problém s věcma na ven na chalupu,musela jsem navštívit hrabáček a pokoupit starší tríča a hlavně kratasy.Míša si nakoupila v SAMU užasný kratasy za 149,-ale měli jen XS :sweat_smile: ,takže tak fakt na ní a na Dorotku :grinning:
11. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Sakra a já se tam teď nedostanu :angry: :grinning: Já bych potřebovala sukni a muž bundu , tak nevím do kdy to tam je? :confused: A kde jste vůbec venku blázinec, jsem zvědavá na tu bubbli jak se rozhodla :wink: Mě přišel ten kočár :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: Je super pěkně se skládá no nadšení za ty prachy!!!!!!!!! Jak novej!!
11. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Srsni máš mail!!!!!!!!!! Tak kde jste? Tady leje a zas nás musím tahat na první stránku :angry: :wink: :grinning:
11. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Dorot, z triček, kratasu,tílek už nic moc dost přebraný,já měla furu věcí odložených,ale ještě něco mají,mikči zatím nemají přeceněné,takže to prý bude dělat během víkendu,já se tam taky nedostanu až 18,19 jdu holkám pomoct,tak jsem si zatím něco co už přišlo dala stranou,ale dámský mikči ještě ani nepřišli.Bundy zlevněný nejsou mě stála 1499,-ale super matroš.tady už neleje,ale táta frčel na Moravu a tam se to prý teprv žene,ted psal ,že stojí v koloně na Mohelničáku :confounded:
11. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Dnes jsem zas objednávala u té paní z Plzně co jsem házela odkaz má fakt super ceny těch botiček,vemu adidy jo ,jak říká naše malá kometa :grinning: fakt mě to překvapilo,až jsem měla podezření na padělky ,ale je to origoš :slight_smile: jdu vytvořit divé zvěři nějaký kus žvance :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Cvali, hoď mi prosím odkaz na tu paní, dík :wink:
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne,

Dorot, v mezičase peční dortu pro N. a ségru jsem jukla na vaše fotky a taky dělám Kittynku, ale zrovna 2x :sweat_smile: :grinning: Malinko jinačí, ale je moc hezká. Sršničky práce? Nějak mi to uniklo:slight_smile:
Jinak moc moc chválím vozový park, hlavně Mutsy-nu, padáda :grinning: No a na fotce, kde A. odpočívá, tak jsem si říkala, to má snad namalovaný oči, bo co, protože to tak fakt vypadá, je to kočka největší, to teda jo :grinning:
12. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
teda Máchalka mě zmátla těma dortama a dnes ,když Popy píše ,že dělá dort,jsem se musela kouknout kdo je kdy narozen :grinning: ,takže Máchalovic slaví s předstihem a Poynky aktuálně,tak popynce gratulačka předem ,kdybychom nestíhali,užijte si to.Co jste vymysleli za dárečky,já pořád nevím,ještě máme furu času ,ale uteče to :unamused: Dorot ,tak jsem taky zkoukla fotky moc hezký :slight_smile: venku je teda blázinec chvíli slunce ,hned zas slejvát,jak říká Viky :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
a obdivuju pečení dortíku,jak ráda vařím,peču koláče ,tak dorty zákusky mě nikdy nechytli,asi proto ,že je ani nejím :confounded: ,takže to ráda přenechám jiným :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Dobré ráno, no venku teda hnuj tohle co se děje jak na apríla :angry: Děkujeme za pochvalu fotek no joo s předstihem a hlavní oslava bude koncem června, nějak se to letos nestíhá všechno :unamused: Jojo dortík sršnička moc výbornej, ještě uvidíme na hlavní oslavu jak bude stíhat, ale máme vybranou ovečku Shaun :grinning: Jojo vozový park, jinak se tomu říct nedá, ale je super jak 1,2,tak 3. landaur :grinning:
12. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Co ta bubbli jsem zvědavá včera šla koukat na x-landera tak ještě někde jezdí ne? :grinning: Ježiš já to nesnáším pečení čehokoliv :confounded: Vařit to jo, ale toto :frowning2:
12. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Děkujeme :dizzy_face:

my jsme řekli, že chcem po N. postel, takže se na ni budou opět všichni skládat, takže to bude největší dárek :dizzy_face: N. nic právě nepotřebuje, takže je težký něco kupovat, když vše má a hračky se nám kupovat nechtějí, pže toho má taky hafo. Dnes půjdeme s H. něco vybrat, něco co by ji mohlo bavit, asi velký óbr puzzle, aby si to mohla skládat sama :dizzy_face: jinak fakt nevím :confounded: Už dostala od našich sport. botky Nike :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
A. měla dostat taky postel, ale pak jsme dali postele po nás a ježíšek naježí novou matraci. Tak dostane věci z anglie co schovávám od dubna snad NEXT a včera přišel taťka, že jí koupí odrážedlo kolo a když už bylo vybraný, tak zas našel jiný :grinning: Tak jsem ráno přeměřovala A. jestli dostane na zem :slight_smile: Od mojí mamky dostane povlečení Pat a Mat ty miluje :grinning: a půl dorta od sršničky :wink: jinak nevím, další babička odjela na dovču a vrátí se koncem června, takže to pak sfouknem asi penízkama
12. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Hračky nechci, má jich dost velkej kočárek na panenku koupíme ke3. narozkám a je, teď jsem jí dovezla akorát plyšáka z Ikey a ten je teda láska-Krokodýl :grinning:
12. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
no u nás taky tak, peníze :dizzy_face: postel ji budem vybírat sami - no spíš vybíráme, ale nějak nemůžem vybrat, asi nakonec skončíme u Ikeácký krátký dětský :sweat_smile: a za zbytek něco koupíme průběžně.
Povlečení máme Tarzana :grinning: uplně nový a ještě nevybalený, flanelový a na zipy, to jsem kupovala, když jsem byla těhu a tomuhle jsem neodolala, tak ho možná vytáhnu a zabalím :grinning: né, dělám si legraci, to bych ji nemohla udělat :grinning: a asi pojedeme na výlet a necháme ji ať si sama něco vybere :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Tarzana :grinning: :grinning: Tý jo to povleč H. a uvidíš ten sekec večer :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Já nevím, já kdybych kupovala A. novou postel a nebyla limitovaná patrovou, tak bych koupila Ikea ale moment :wink:
12. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.