• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no já jsem s dárkama taky dost bezradná,oblečení kupujem pruběžně pořád,dostane taky postel ,ale ještě něco co by jí udělalo radost jako loni nejvíc stan,dort budeme mít taky shaun od Srsničky,hraček má hodně a ted
si hraje nevíc s legem duplem a tříkolka je in,jinak hračky nic moc :confused:
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to z toho srsnička zblbne :grinning: U nás teda i panenky vedou a kočárek, hraje si tak nějak se vším, naštěstí jinak bych to sbalila a hodila na půdu
12. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
kočárek nás bavil před vánoci a asi tak do dubna,pak už to trochu polevilo,ale panenky jo taky jsou v popředí,ale ted nejvíc času stráví stavěním lega,postaví ohradu dá tam všechny zvířátka ,dá jim tam hlídače auta,ted jsme ji přikoupili bořka s domečkem a maxe,tak to má stavby přes pul obýváku :sweat_smile: ,ale to si vyhraje dobu sama,ale ,když je doma Honzík ,tak musí stavět sní.Povlečení na velkou postel koupí babí a mám odloženo po dětech víla ariela ,dalmatini...co bylo tehdy in :grinning: dnes jsme trhali další tři zralé jahudky na balkoně,tak sláva,měli jsme je poprvé a docela jdou :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Simčo na straně 303 jsem dávala tu adresu na paní,ted jsem objednala ještě adidy a bundičku s DORKOU
12. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Simčo ,na straně 303 jsem dávala tu adresu na paní,ted jsem objednala ještě adidy a bundičku s DORKOU
12. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Dorot, tak ta druhá v odkazu je prozatím mým favoritem, nic lepšího, nebo spíš vkusnýho jsem zatím nenašla. Když už jsme byli v obchodě, kde jsem se teda zamilovala do postele z masivu, tak mi prodavačka řekla, že to dřevo pracuje a světlem se mění barva, takže to mě fááákt odradilo, líbila se mi z javoru, ale po čase z toho je taková kyselá žlutá barva, že to je fakt hrůza. Chci bílou, abych mohla dokupovat skříňky a police třeba právě ala Ikea, takže univerzální.
Jo, miláček, taky máme, ne tohodle a bere ji jen když ji ho na okně přendám do popředí :grinning:

Včera jsme byli s kámoškou v Tropicalu, tak tam holky dostali od číšníka hračky - kravičku a uvnitř je strojek, tak jsme s kámoškou pořád přemýšleli na co jako a furt nic a pak jsme teda zkonstatovali, že jako asi na nic, proto to dal holkám a když se vzadu v autě začali o něco rvát, tak s tím švihly a kráva začala bučet, no mazec, jsme málem měli infarkt :grinning: :grinning: :grinning:

Mě jen děsí to, co jako budem dávat k narozkám do dalších let, když už nevíme co k 2. :sweat_smile:
12. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
:grinning: mám pocit, že tu krávu máme doma :grinning: natáhne se do dýlky za ocas? :grinning: No jo masiv pracuje a když masiv tak všechno a ne jen postel to pak vypadá blbě :confounded:
12. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
ty jo, tady je dnes super naladovy pocasi. A to chceme jit odpolko na tesne. Pocitam, ze nez tam dojdeme, trikrat zmokneme.
Koukam, ze resite narozeniny. No, tak moc neporadim. I kdyz ja jsem posuk a kdyz tady rusili hrackarnu a vyprodavali, tak jsem Adi koupila automatickou pracku (dostane ji k narozkam nebo pod stromek) Pak mame v zaloze pokladnu i s penizkama. Ted ocumuju i jiny darecky, ,ale to az pro druhyho raracha, at taky z neceho ma radost. Tak ze takovy to velky jako lego uz mam v merku. Jinak u nas vedou dreveny hracku-puzzle, pexeso, provlikaci desticky, koralky,...pak modelina a ted nove i trikolka. Manza dnes Adi postavil drahu z kuzelek a nadsenim byla uplne vedle a jezdila snad hodinu jizdu zrucnosti :sweat_smile:
A postel mame masiv brizu. Jednoduchy tvary uplne svetloucky drevo. Casem mozna natreme, ale to uvidime, podle toho, jakej dotvorime pokojik. Predstavy bych mela, ale musim resit dulezitejsi veci.
A jak ta bubli s tim kocarkem?
12. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
my máme z toho blbého počáska rýmu,Vikča je i nastydlá celkově,páč si už třikrát cvrkla do trikotu :grinning: ,nepočurala durch jen cvrkla ,ale solidně :grinning: ,vždy ,když letěla na nočník,ted se chce vždycky svlíkat sama,ale dnes to nestihla,přitom se už takhle svlíká sama přes týden a vždycky vydržela bez cvrknutí :confounded: Seymi Vikču baví na odstrkovadle z kopce do kopce dá si nohy nahoru a frčí,pak brzdí jak šílená,takže jedny botasky už máme fakt solidně odřený.Zkoušela to i na tříkolce,dokud ji nenabouchaly šlapky :sweat_smile: jo puzzle dřevěný se zvířatama už umí taky krásně skládat už to zná z paměti,takže přesně ví kam co.
12. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
ted jí Míša dovezla užasný skládací kostky z Francie,tak jí učíme skládat zvířata,ale je to ještě na ní složitý,ale máme třeba puzzle po dětech krtka s velkýma dílkama a to složí skoro celý sama jen ta tráva s kytička okolo jí dá zabrat ,ale krtka už má za chvilenku,Míša byla taky dobrá na skládání puzzlat,máme toho plnou komodu.Honzíka to moc nebavilo,možná až ted
12. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
jdu se dát do uklidu,hezký víkend :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
No my se vydáme asi po spinkání do města a něco ještě vymyslíme:slight_smile:

No jo, jakpak dopadla Bubbli???? Halloooo Bubbli, napiš nám:slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
:dizzy_face:
Ahojda holky!

Takže zaprvé, počítač vyhlásil totální kolaps a ve čtvrek ráno prostě ukončil činnost... Takže jsme ho dali známýmu do opravy, on ale bohužel na nic nepřišel - a to je fakt machr, takže musel udělat naprostý výplach dat a máme ho jako by jsme ho koupili... Takže žádný fotky, písničky, musím znova nahrát ICQ, Skype.... Ach jo. No ale hlavně že nám to už jde, to bylo hrozný těch pár dní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Zadruhé kočárek : no milostivá paní mi ve čtvrtek ráno poslala sms at nejezdím, že kočárek nestihla dovézt od rodičů. A jestli ho nechci, že má dalšího vážného zájemce... Tak jsem si přečetla její hodnocení na MMB a má tři a z toho tři negativní... No tak jsem jí napsala že zájem samozřejmě mám a at mi dá vědět kdy můžu přijet :angry: . Tak psala dneska, at zítra přijedu. No takže uvidím, nějak v týdnu se tam zajedu kouknout...ALe jsem z ní teda docela zklamaná...

Jinak u nás velká novinka!!! Baruš už usíná sama ve své postýlce! Přečteme pohádku, pomuchláme se, dám ji do postýlky a odejdu. No a pak už usne sama a do rána spí ve své posteli. Dali jsme na ni zpátky bočnici a odsunuli od mojí postele, jako že je sama... První dva večery brečela a ted už v pohodě. Spadl mi tím kámen ze srdce, neuměla jsem si představit jak budu uspávat v posteli Báru a přitom bude někde miminko až bude Petr v práci. :wink:

No a gratulace oslavenkyním k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Poppynka má sice až zítra, ale já tomu našemu PC už nevěřím, tak využívám toho, že na chvíli jde a přeju všem kdo mají ted v nejbližší době narozky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: I maminkám :wink:
14. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Dobrý den, celý den, oslavenkyni(ním) mám v tom tady hokej, jak to není psaný kdo kdy :unamused: přejeme vše nejlepší ke krásným 2. narozkám:hearts: hodně dárečků, dobrý dortík, veselou oslavu a rodiče ať nezlobí :wink: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Teda 1. bubbli to naštve to PC 2. ta paní, tedáááá kdybych měla v merku jinej, poslala bych ji přímo rovnou tam :angry: copak se tohle dělá? Mám jinou zájemkyni tak jo, nebo ne? Koukla bych na bazoš a jí bych poslala, ale za ty prachy bych ho zkoukla a viděla bych no :wink: 3. Baru je šikovná princezna, A. usíná někdy sama, někdy jdu k ní a za 10 minut je tuhoš :wink:
15. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
dobré ránko,Bubli,tak já už se strachovala,že se něco děje,tak to je fajn,že jste zase online a v pohodě :slight_smile: ,tak nám se včera vrátil tatí,ale dnes zas do čtvrtka odjel 300 km na rehabilitaci,ale ale přifrčí na víkend,pak ještě na čtyři dny odjede nazpátek :frowning2: ,prý by to bez nás v kuse nevydržel,no Vikča teda ne :sweat_smile: ,ted byl pryč 4 dny a každej den dlouhý rozhovor po telefonu,docela mě pobavila jak mu všechno rychle vypravovala a nechtěla skončit :grinning: ,ale hlavně tatí kde šeš ,pijedeš?Dáleček Vítě jo? :grinning: Tatínkuv závisláček,ty holky to prostě maj v sobě a stěma chlapama mávaj :grinning: Copak FROGÍSKOVIC kde se touláte holky?Naše beruška usíná sama odmala,ale Míša byla naše postelová :grinning: my máme sice postýlku u postele ještě kvuli tomu,že večer usínala u kojení,ale i ted co už večer nekojíme jsme to nechali,přečtem pohádku ,pohladíme to musí být,říká si,že chce hladit na zádičkách,nohách, bíšu no hladíme dlouho než všechno vyjmenuje :grinning: ,ale někdy je tak unavená,že usne během 5 minut
15. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Malé i velké Poppynce všechno neeeeeeeeeeeejlepší k narozeninám.Hlavně at jste zdravé!!!!Holky at jste pořát v pohodě a at vás nic netrápí.Máme vás moc rádi :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
tahle naše breberka má hrozně ráda svoje pohodlíčko a nerada se mačká ,když už je teda unavenáa chce spát,jinak předtím se muchlá ráda,ale pak řekne do postýnky svojí a zaleze otočí se zadkem a je tuhoš za chvíli :slight_smile: Míša se taky naučila takhle až ,když jsem byla těhu spát sama ,alle ještě později než Baruš,ta moc svoji postýlku nemusela až pak vlastně na válendě to bylo v pohodě.Honzík byl spíš jako Vikča.Tak jdu berušku převlíknout ,před chvílí vstávala.Hezký den všem
15. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
POPPYNKÁM všechno nejlepší k narozeninám. Hlacně zdravíčko, štěstíčko a lsáky kopec. Ostatní už dorazí samo :wink:
15. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Včera jsme viděli z auta Frogískovi a Frogynka velká je poloviční, poznala jsem ji jen podle muže, sluší jí to hrozně moc!!!
15. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko!!!!

No právě že všechny ty vaše holčiny jsou takový šikulky, tak jsem si řekla, že Bára bude taky! Měla jsem hrůzu z toho, jaký bude dělat scény, a ona skoro nic! Včera usnula naprosto bez jediný slzičky a volání po mamince! :dizzy_face:

A dnes v poledne jedu na ten kočik :wink:
15. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Dorot, taky bych se na paní nejraději vybodla, ale za ty prachy, a navíc když se něj můžu jet podívat, to jsem nesehnala. :unamused:
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Bubbli tak co? Co kočár? :wink:
15. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky,tak vas jdu po delsi dobe zase pozdravit a vidim,ze zrovna slavite.Tak samozrejme male Popplince same nej,nej,nej,hlavne to zdravicko :grinning:
A je to mozny,ze uz mala Dorotka bude mit taky 2roky?Jeste mam v zive pameti,tak se velka ptala na porodnici a ja ji odpovidala :grinning: :grinning:
Jinak my jsme minuly tyden skoncili s Kajou v nemocnice na kapackach,chudinka malinka.Porad mi zvracela,ale opravdu porad,tak byla kocicka dehydrovana,ale ted uz to je dobry.Ale meli jsme pokoj sami pro sebe,tak to slo,ale je to hrozny videt svoje dite na kapackach,ale hlavne ze uz to je za nama!!!
Mejte se zatim hezky a zase nekdy dorazim,jo?
15. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Bublinko máš doma šikulku :wink:

Holky jen chci upozornit na firmu co volá, že vám zašle holící strojek zdarma, bacha na to, jsou to prej podvodníci, strojek sice pošlou za cenu poštovnýho, ale pak se jich nejde zbavit a furt choděj nějaký planžety za 300,- Mě volali už asi před 3 týdnama a vypakovala jsem je, že jim rozhodně svou adresu nedám a dali nakonec pokoj ale dneska manžel z práce přišel s tím, že dokonce pak nějak ta firma dává lidi k soudu a i to vyhrává. Takže uf uf :wink:
15. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Nam uz taky volali,ale nadiktovali jsme jim jinou vymyslenou adresu :grinning:
15. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

moc moc děkujeme za gratulace :dizzy_face: Iv, my vás máme taky moc moc rádi:slight_smile:

tak je to za námi, dva roky utekly a hop do dalšího :grinning: :sweat_smile: Ani se mi tomu nechce věřit a včera jsem měla takový živý pocity, že mi jako praskla voda, pobolívalo malinko břicho a prostě jsem byla taková rozhozená a na měkko, jako kdyby to bylo aktuální. Dokonce jsem sousedovi říkala, no jo, loni touhle dobou jsem si balila tašku do porodnice :sweat_smile: tak na mě koukal a říkal, nebylo to přeloni, náhodou??? :grinning: :grinning: :grinning: No prostě jsem byla total na měkko a určitě to tak budu prožívat s každými narozeninami :sweat_smile:

Jinak oslavička super super, dortík se mi troufám si říct povedl (však jukněte na starý nick), všichni se bavili, Poppynka unešená z dárků a prostě super, jen mi je líto, že to tak rychle uteklo :sweat_smile:

A jestli se na mě Bubbli nebude zlobit, tak já vám něco prásknu :slight_smile: Bubbli kočárek koupila a je prozatím moc moc spokojená :dizzy_face: ale víc vám napíše sama, to jsem jen práskla, že Dorot čeká na info :dizzy_face:
No, snad se fakt Bubbli nebude zlobiti :grinning:
16. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
My taky moc moc gratulujeme Poppynkám.
Krásný dort, to bych v životě nezvládla :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ano děkuji za informaci o bubblinkovic kočárku, jelikož tady stále čekám na popis nákupu a pocitu z jízdy a vůbec :grinning: Budulinku no super že jsi se ukázala, škoda jen, že nemáš fotky no:frowning2: Di mě nikdo nevolal a běda jim, takový telefonáty miluju "mladá paní máte chviličku, můžeme se vás na něco zeptat?" NE :angry: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojda všem,Dorot,koukala jsem na fotky,super ty Častolovice dobrý,na zámku jsme kdysi byli ,ale to tam ještě neměli to zoo :grinning: ,tak vyzkoušíme,jinak koukám,že vozíte trun sebou,my ho ze začátku vozili všude,ona nechtěla venku na trávu čurat,ted už v pohodě,takže už s trunem nejezdíme :grinning: Di nám takyještě nikdo nevolal,já jsem na tyhle telefonáty alergická :angry: Dorot jinak hezkej kočárek,já tyhle značky žeru skoro jako náš :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.