• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo včera jsem koukaka hned ráno Popynkám na dortíka,teda Popy ,pokud si ho vytvářela sama samotinká ,tak klobouk dolu ,to bych nevytvořila,já bych se teda do toho ani nepouštěla :grinning: :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
my dnes nebyli zas cvíčkovat,musela jsem do práce něco pozařizovat,ale Vikča byla u kámošky ,tak si to sic jen s jedním raubířem užívala taky :slight_smile: dokonce u nich čurala na záchod,protože si nechtěla sednout na jejich nočník,nebo možná ,že jejich malej už na záchod chodí,tak chtěla taky,doma většinou na nočník,jen občas chce na velkej :sweat_smile: Jak byla tuhle nastuzená,tak se mi jednu noc počurala,ale vzbudilo jí to,tak jsme hned vyměnili podložku a prostěradlo.Ted už zas dobrý,tak nevím asi opravdu tím nastydnutím.
16. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Vzala jsem trůn jen kvůli kakání, ráno nebylo tak proto jinak čůrá v terénu bez problému a i na WC jsme byli :grinning: Cvali dík, co máte za káru Quinny ne? Buzíka sporták? Jo pochválit dort jsem chtěla, teda fakt jak od cukráře, krásnej :wink: Já bych to nezvládla, obdivuju vaši trpělivot, mě jak něco nede, jsem na a švihám s tím :grinning:
16. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Dorot máme jako Mer quinny speedy,ale fakt teda super kočár ,hlavně prostornej,koukala jsem i ten váš je velkej,tos dobře nakoupila :wink:
16. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
jo a na velkou naše dáma chodí jen doma,nikde zatím jinde nechce ani u babičky to raději dva dny nebude,to má po mě :grinning:
16. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Dorot , těch Častolkách je to zvířectvo přímo u zámku?
16. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jo přímo všechno v jednom areálu u zámku super, pojedeme zas :wink: Ajoooo no ten je taky dobrej, širokej sport a pěknej :wink: No nakoupila jsem dobře ale sklep mám plnej :grinning: Střídám chicco a Spidera, ten je teď v Polance v autě :confused: táta s ním odjel :grinning:
16. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mě je to jedno když musím tak musím, ale doma je doma, musím mít ještě časopis, nebo nějaký čtivo :grinning:
16. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tý jo, teď jsem četla seymi je po operaci slepáku, tak seymi ať jsi brzo fit, to je teda :confounded:
16. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
jejda,tak at je brzy fit a hlavně chlapáček taky.No tý naší breberce trvalo dlouho než začala venku čurat to vydržela několik hodin než by se vyčurala,to jsme museli odejít ze cvíčka ,protože potřebovala čurat a tam ,že ne,ted už jí to je jedno,ale ty bobánci prostě doma :grinning: no ,kdyby venku řvala tak jako doma mamí kadít bobek honem,tak nevím... :grinning: to ještě přijde,jdu se kouknout jestli by už dáma nechtěla vstávat :confused:
16. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
dnes jsem čekala balíček od Renici,ale asi až zítra,objednávala jsem podruhé a super :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Cus, tak me Dorot vyhmatla :grinning: sem vlezu kdyz neni na obzoru doktor a zvladnu stat na nohou. Coz uz je lepsi a lepsi. Mrnousek si lebedi a snad je mu dobre a chvilku jeste pobyde v ukrytu.
Chtela jsem poprat oslavencum, teda oslavenkynim, tak GRATULUJEME!!!
A ja zase juknu :wink:
16. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Dorot,ja bych fotecky dala,ale nejdou mi zmensit fotky.Na tohle jsem proste anti talent :cry: :cry: A muj muzik je porad fuc. :angry:
Jinak se musim pochlubit,ted jsem dorazila od mudra a uz bylo videt a mrnatka srdicko,tak jsem moc stastna :sweat_smile:
16. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Seymi,sláva vše o.k,tak to je fajn,jé a další mímo na obzoru,doufám,že zas chlapák,to by bylo super,nejdř ív babinec a ted snad samej chlap :grinning: gratulujeme moc
16. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Ahojda,

moc díky za gratulace :dizzy_face:

Jj, dortík jsem dělala sama samotinká a také vám moc díky za pochvalu:slight_smile: Je to fakt jednoduchééé a určo byste to zvládly taky, jen to zkusit :slight_smile: - spodí korpus je mramorový z MMB, vrchní je světlý zbytek z těsta mramorového, jen byl světlý, krém je fakt luxusní - taky z MMB, z ledových kaštanů a pudingu a navrch mandlovka. Kočičku jsem si udělala podle nakresleného vzoru a vystřiženého z papíru (to mi namaloval MM, je prostě šikovnější :grinning: ) a obarvená mandlovka je barvičkama z Lidlu - tekuté. Tak a hurá do toho :grinning: celkově vážil něco přes 3kg a protože jsem hodná ségra, tak jsem ji udělala ten samý, jen s písmenky Anett :dizzy_face:

Seymi, téda, co to? Hlavně že jste oki, to je důležité :dizzy_face: Moc moc se opatruj, mamko :pensive: :dizzy_face:

Budul, gratuluju mocinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme teda s nočníkem nikam nechodili, právě jsme ji naučili hned ze začátku na travičku, kamínky, klacíky a tak jsem za to ráda, ještě jezdit po Hauptstrasse s nočníkem, to by bylo rošambó :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
ještě že se ta naše vykajdí všude, kde to na ni přijde a je teda vzorná, že vydrží, než najdeme vhodné místečko :grinning:
16. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ráno :wink: ale popy :grinning: já po Braunau taky nejezím s nočníkem :grinning: tohle bylo v autě, nebyl bobek musel být nočňas, kolikrát si řekne ee a pak jí držím jak blbec nad trávou a pak mi řekne"nejde" :grinning:
17. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
No jojoo vy už to máte natrénovaný my jsme začátečníci, to vychytáme :wink: :grinning:
17. čer 2009 v 06:55  • Odpověz
už vím, co jsem měla od Renici- šusťákovku Umbro už 2x a super teda.
17. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahojda"

Teda Seymi! Slepák, jo? No to je teda něco, hlavně že už jste v pohodě! Být teď v nemocnici ještě se slepákem, to by mě asi mrsklo!

Budulínku, ahoj, že se taky ukážeš! :wink: A jak je? Pořád blbě? :frowning2:

A jak informovala Poppy, kočár jsem si vzala, je pěknej, nevyšisovanej, neumazanej, nevyhrkanej a za 2.000,- paráda. Bára si v něm jednou už pospala a vypadala spokojeně. Nehcala jsem ho ale u našich, kvůli těm pověrám :confused: ,raději...Teď ještě sehnat dobrou korbu :slight_smile:

Di, my jsme si ten strojek objednali už asi před dvěma lety když volali poprvé, žiletky jsem hned zrušila a nic už nepřišlo. Petr s nima byl spokojenej, takže ted když mi volali před měsícem znovu, tak jsem si ten úvodní balíček za 69,- vzala znova. :wink: za 69,- přijde strojek a tři nebo čtyři hlavice. :wink: A to je dobrý. Jinak nic takhle neobjednávám, ale musím říct, že s tímhle jsme byli spokojený.

No a mám tu 3kila jahod, tak jdu udělat marmeládu a dřeně :wink:
17. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko,Dorot tak dorazil poštái Pat :grinning: s balíkem ,botasky supr,bunda s Dorou s nepromokavou upravou taky krásná,předtím jsem objednávala soupravu UMBRO ,bundičku LONSDALE ,kšiltku UMBRO,a botičky LONSDALE a taky Dorot SPOKOJENOST NEJVĚTŠÍ ,HLAVNĚ S CENOU :sweat_smile: a s rychlostí zaslání.Dnes asi vyrazím s prdelkou na chalupu zkontrolovat,jak nám to tam zarostlo,po těch vydatných deštích to spíš vidím na křovinák ,než sekačku ,hezký den všem :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
No tak super ceny má dobrý, já teda teď nic nepotřebuju, ale taky jsem k ní koukala :wink: Bubbli tak hlavně aby jsi byla spokojená i nadále!!! :wink: Ale je to rozdíl ne, oproti tomu co jsi měla na B. :slight_smile: My malujeme, udělala jsem A. tiskátka z brambor a vodovkama tiská a pak jsme dělali z klovatiny a vodovek kytičku, musím vařit, tak mám aspoň klid :wink:
17. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Bubble,uz je mi trochu lip.S pytlikem uz ven nemusim :grinning: Ale zaludek mam porad jako na vode,musim se nitit jist,protoze nemam vubec hlad.Ted mam o 2kila min(kdybych nebyla tehu,tak tu nechuenstvi beru vsema deseti,ale mam strach,aby mimi neco nechybelo)
A jak prozivate druhe tehu?Je lepsi nebo horsi nez to prvni?Myslim samozrejme Bubble a Seymi
Jinak my do ted taky razitkovali,tak sup pod vodu,protoze je cela upatlana :confounded:
17. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Bára ted usnula, tak jdu ještě upéct třešnovou buchtu. nejdřív jsem chtěla dělat ještě třešnovou marmeládu, ale na půl kile mě přestaloi bavit peckovat, tak upeču koláč a je :wink:

Budulínku, já druhé těhu prožívám úplně jinak - mám mnohem větší strach aby bylo těhu a porod v pohodě, aby bylo miminko v pořádku.... Ale mnohem víc se na mimčo těším, neám takovej ten strach jak to zvládnu, co po mě bude vlastně chtít, jako poprvé :dizzy_face:

Dorot, rozdíl to je teda velkej, to je jiný poježděníčko. Mamka úplně žasla, jak se s tím krásně jede :grinning: . No ségra má Tako, já tamto, takže tohle je zatím nejlepčí kočár v rodině :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
cauky, tak zase na skok. Bubli gratuluju ke kociku! To bude povezenicko :wink: Ja mam dnes takovou chut neco delat, pect, zehlit, cokoliv, asi tim, ze jsem se dobre vyspala, najedla ted cekam az prijde na navstevu muz s Adi. Jsem jak na trni, kdy uz tu budou.
A druhe tehu? Zacatky dost prekvako, ale krasny, sice mi bylo dlouho zle, ale dalo se to. Adelka je zlata a rekla bych, ze si to i vic uzivam. Vic se m,nou mavaji hormony, u vseho bulim. A tesim se taky hodne na to malinke a vonavoucke miminko, obavy mam ale taky. Ted nas sice potkalo to nemile strevo, ale verim, ze uz bude dobre a zvladneme posledni tydny v pohode doma. Dozehlim vybavicku, zabalim si radeji uz i tasku do porodky a budeme si s Adi a Jirkou uzivat a cekat. Taky mam v planu upect medovnicek a ted jak tu lezim a louskam casaky, tak jeden skvele vypadajici jahodovej dezertik se slehackou. A taky prdinkovi namaluju na par bodycek namornicky motivy, at je za fesaka :slight_smile: no proste uz abych byla doma.
Tak se mejte krasne a davejte na sebe bacha! :wink:
17. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Seymi, ty se raději šetři, na nějaké uklízení a žehlení se vyprdni a odpočívej :wink: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Venku je dnes den, co? Až se Babu vyspí, tak asi vyrazíme na koupadlo :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Na koupadlo do Polanky?Ja mam strach,ze to bude jeste moc studeny,tak pak dej info,jo?Jo a dneska jsem Kaje nasla kliste,ach joo
18. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Vanessa měla už taky klíště a to měla v lese dlouhé tepláky a tričko s dlouhým rukávem :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Kaje jsem ho nasla dneska rano ve vlasech.Tak jsem radeji mazala at mi to vytahne doktor,Ja jsem srab,abych tam neco nenechala.Rikal,ze dneska jsem uz aspon pata..
Tak jsem se ptala rovnou na to ockovani proti nim a rikal,ze mi ji o ockoval muze,ale ze je to pry pro ne zbytecny,pry az kolem 5roku,tak nevim.Ale radeji ji asi dam
18. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.