• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ty jo holky koupalko, vegacek uaaaaaaaa...tak si to uzijte :wink: ja budu koukat z okna :grinning:
18. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak klíště Bára ještě neměla... A to očkování opravdu doporčují až později, nevím proč...
Na koupadlo do Polanky, ale doufám že detskej bazének bude teplej :wink: a taky doufám že do tý doby nezajde sluníčko :unamused:
18. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahojda,

teda klíště? No,to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě taky dr. doporučovala očkovat až později, kolem toho 5-6roku :wink:

Bubbli, tak si to užijte, no snad to bude teplý, pak písni jak se líbilo a jaký jsou ceny :sunglasses: Loni chteli 60 tuším :rolling_eyes:

A jak dopadl dovoz? dobrý?
18. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
jé, zapomněla jsem ti dám vědět, promiň. Dovoz dobrý, vše v poho. Dnes vypakujem starou a dáme "novou" :wink:
18. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
v poho, já jen, že jsem měla obavu, aby dojel ok :grinning: prej, když to někde ztratím, tak to tam nechám :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
no to on by nechal :confounded: :sweat_smile: .
18. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Bré dopoledne,

Bubbli, byli jste včera na koupálku? a byl tam někdo a co voda, asi studená, co?
19. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky, co děláte, když je venku hnusně? My se poslední dobou nějak nudíme a nevím co pořád vymejšlet :frowning2:
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak hnusně je, zatím neleje ale bude, dneska A. vstávala kolem půl pátý :confounded: Takže náročné dopoledne, odpadla teď. Co děláme? Tak jsme žehlily, vařily a malovaly vodovkama, hodně jí to baví a je klid. Sháním pořád nějaký inspirace na tvořeníčko, abychom pořád nevodovkovaly. Co to koupálko? Mazec ne?
19. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
My vstáváme kolem osmé-půl deváté, dnes si hrála sama celý dopo, hrozně ji baví se cákat v umyvadle, tak byla v koupelně asi půl hodiny a já si v klídku uvařila i na víkend:slight_smile: teď už chrupe, až se vzbudí a nebude tak lejt, jak zrovna leje, tak asi vyrazíme ven vybavený pláštěnkou:slight_smile:

N. baví dost modelína a hrozně se ji líbí hrát si na doktrorku - dostala nemocné miminko, takže léčí se vším všudy :grinning:
19. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
No normálně vstává taky tak, jako poppynka. Koukala jsem na fotečky z narozenin :grinning: Jojo volal muž, že v Polance lej a prej u vás taky, říkám ne mám venku cejchy a kouknu a táto nazdar leje :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
no já kdybych V. nechala cákat se v koupelně, tak to by byla potopa :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Se setře ne? Taky napustím vaničku pro panenky, dám pod ní ručník a koupe panenu :wink:
19. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Přesně tak :grinning:

Já už ji nechávám i koupat se samotnou v koupelně, ale musí zpívat, či dělat jiný povyk, abych ji měla v doslechu. To je výhoda malýho bytu, nechám ji otevřené dvěře do koupelny a v klídku ji mezitím připravím večeři. Děláme na sebe huhu :grinning: :grinning: :grinning: Mě bordel nevadí, tento týden jsme tu měli návštěvu - N + 3 děti a to byl bordel, to jo, ale už to máme uzposobené tak, že jsem to měla fakt za 20min uklizené a i setříno, takže pohoda :grinning: Ale vypadalo to tu, jak kůlnička na dříví a fakt jsem nevěděla kde dřív začít :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
A nejvíc oceňuju největší dárek k mým narozeninám - sedačku z ekokůže, fakt jen vlhkej hadr a je to zas čisté, takže mě už neděsí představa upatlaných ručiček a modelína v dosahu. Jsem fakt nadšená :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
a tím pádem doporučuju :wink:
19. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
já chci taky tuhle sedečka, akorát se bojím, že to bude studený na sezení, když máš v létě třeba jen kraťasy.
Bordel mi taky nevadí, taky jsme tu měli tento týden návštěvu a to bylo bordelu, sušenky po zemi atd. Ale třeba ty vodovky se jí bojím dát. Minule počmárala mámě v obýváku zeď, tak proto.
19. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
A. se koupe většinou s taťkou , když se má koupat se mnou , tak hodí očima a "hm :confounded: " :grinning: S tátou skáče ve vaně, já odcházím mám z toho smrt :grinning: Koupou panenu a házej po sobě houbou no bordel bordel.My máme látkovou sedačku, světlo a světe div se nikde nic!!! Já teda hned od začátku ječela"ruce tuce otřít" Takže je docela vycvič :grinning: Chci si ušít povlak na sedačku jako má Ikey ale ne na celou sedačku a kombinovat to s polštářkama ve stejný látce, chápete? :confused: No nevadí :grinning: Kožená je lepší, babi má ekokůži a nám se potil zadek :confounded: seděli jsme na ručníkách v létě a co mi vadí tak když máme rifle a zvednem se tak ty cvoky na kapsách udělají otlaky na sedačce a musíme zahlazovat :grinning: no asi blbá :confounded:
19. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tak co ty bublinky asi zmrzly ne? Čekám jaký bylo koupálo. Já chtěla napouštět bazének :confounded: podívejte se ven :angry: Příští týden taky hnus :angry:
19. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ty jo, uz se tesim, ze budeme s Adi neco patlat. Delame hodne prstovyma barvama, pak trhame papirky a lepime je, modelina vede a pak voskovky a ruzny barvicky. Nove ji zacalo bavit vybarvovat, tak ze omalovanky zacinaji byt v kurzu. Ted si rada z kostek stavi ohradky pro zviratka a panenky opatruje. Pak ma svoje varenia kdyz ja varim, dam ji kousek testa a ona jako vali a dela knedliky a pak to vari a musime ochutnavat a solit. Kurnik, jak to pisu, tak se mi tolik stejskaaaaaa :cry:
A to ockovani jsem taky slysela, ze az dyl. My nechame Adi na trech ockovat zloutenku a pak dyl ty klistata.
19. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
taky čekám :sunglasses:

N. se probudila, tak mažeme ven, dokud neprší. Jinak mi toto docela vyhovuje, ani teplo ani zima, tak akorát. Každopádně když je slunečno, hned je lepčejší nálada :dizzy_face: takže příští týden zas nic moc???

To co máme my, není studený, ani se na to nelepíme, je to asi kombi s textil kůží a vypadá to moc moc hezky, teda mě se to moc moc líbí, tak asi tak. Jinak moje nej nej nej láska byla Klippan z Ikey a představa, že si přikoupím náhradní potahy, právě na ty umatlaný ručičky. Jenže tohle se vyskytlo tak rychle, že jsme neodolali a máme ji doma. Byla jsem si ji 3x obhlídnout, měřit, zkoušet, no mazec, pán už když mě viděl, tak se tlemil, ale zas když už za to dává člověk takový prachy, že? no a ve finále jsem ještě dostala slevičku, takže fakt spokojenost. Je z výstavy a byla tam malá neviditelná ďubka :grinning: No a to jsem nechtěla rozkládací a tahle je, takže na přespání fakt ideal. No a barvu jsem měla vybranou červenou a přes to nejel vlak, o jiný jsem nechtěla ani diskutovat a ve finále máme černou :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Dorot, já tě chápu, taky kombinuju s polštářema a až vyrazím směr Prag, tak si nakoupím látku a nechám ušít :dizzy_face:

Sey, jakpak dlouho budeš ještě zavřená v izolaci od domova??? a jakpak to s tebou vypadá?

Když jsem ležela na udržení v těhu, tak tam byla taky holčina se slepákem, byla v 32tt a byla tam celkem se zákrokem asi 4dny a šla domů. Měla takový hezký jméno - Viola a byla z Hronova. Od té doby jsme na sebe nenarazily, tak nevím jak se má.
19. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ty vogo 4dny :confused: to cucim, to jsem byla jeste uplne KO. Ale myslim, ze v pondeli pujdu domu. To bude 9den v nemocnici. Dnes uz jsem bez leku na tlumeni delohy a ATB uz taky nemam do zily. Jen me prost enechtej poslat domu, aby se nahodou neco nevychrulo. To zase radeji at me pohlidaji, ale styska se mi moc. Ted uz ten vikedn preziju a pak tradaaaaaaa.
Ty jo Popp, doufam, ze az jednou zainvestuju do sedacky, ze budu taky spokojena, ted resim barvu oken a dveri a design dveri vchodovych. Ovsem to je neco, jsem zvedava, jak budeme vybirat dal. Nastesti nemusim resit ruzny septiky, jimky nadrze a pod. Tomu rozumi manza, tak ze uz mame objednanou 40lnadrz na destovku, tak ze uz pomalu zaciname budovat.
Tak ja jdu cekat na moji malou cudlinku, mela by prijit na navstevu, zase ji uplne umackam :dizzy_face:
19. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojda, no nebojte, neumrzli jsme :grinning: . ale je fakt že voda studená byla, pár spoluobčanů a jinak nikde nic :wink: . Ale bylo po dlouhý době teplo a dlouho asi zase nebude tak jsme to chtěli vyzkoušet, no...

Ráno jsem byla na cukrovce, blééééééééééééééé!!! :confounded: :confounded: :confounded: Výsledky ještě nevím, ale myslím že v poho. Ale hnus hnusnej to byl.

Jinak s tím nepořádkem - taky hodně modelujeme, čmáráme křídama na tabuli, fixama, pastelkama na papír, vodovky jsme ještě nezkusily, ale pokud to jde uklidit tak nic nenamítám, něco dělat musí... O vodě v koupelně nemluvím, to je vytřený hned a když ona z toho má takovou radost když může cachtat :wink: Nedávno ale počmárala Krtka a houpacího koně, tak to jsem se zlobila, tak už ví že nesmí (aspon doufám....). A když vařím tak mi MOC pomáhá, to ji strašně baví.

Chtěli bychom jet na nějakou pout, nebude někde? nevíte?
19. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
o pouti nevím, ale v neděli má být ve Dřevíči dětský den.

Mě teď dělá, že se v postýlce svlíkne z pyžama a i plínu a je hatatá a dnes se mi tam ještě vyčurala, takže jsem musela povlíkat, ale na nočník nee, vůbec.

Já se právě těch vodovek bojím, že to bude všude, už nevím jak jí zabavit a hlavně mě to nebaví, pořád malovat atd., vás to baví??? Mě tak 10 minut a konec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Včera jsme jeli ještě do HK do bazenu, a do Mc´D., myslela jsem si jak mi krásně cestou zpátky Bára usne a ona ani náhodou, celou cestu zpívala :sweat_smile: :confounded: , doma pak o půl desátý padla do postýlky a usnula jako dudek.

S tím svlíkáním, Mer, to mají asi fakt všechny děti :grinning:
20. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
vsechny ne :wink: Adi je OK. Vzdycky vecer koukame na pocasi a rikame si, ze pani rikala, ze bude v noci zima, tak musime bejt prikryty. A ona se i v noci pak sama zakreje. Kdyz si o tom nepovime, tak se v noci vzbudi a vola me, ze ji je zima a prikrejt ji musim ja :grinning: Jinak si rada vybiry, co bude mit na sobe. Nejradeji jsou to holinky, drziska a pyzamovy kalhoty. Jenze v tom nikam nemuze, tak ze to je vysvetlovani, co je v satniku kam a tak :grinning:
Peknej vikend!
20. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj všem hekzý den!! Tak ke tvoření, já sama chodila na výtvarku a do různých keramik, takže mě veškěrý tvoření baví. Nesvlíká se neznám, třeba to přijde třeba ne, tgeď má období všechno sama, takže nejradši by chodila pořád v gumákách, protože ty si obuje fakt "šama" ale obráceně, takže má kozí rohy :grinning: Dneska v noci měla teda kecavou, že jsem myslela, že se zbláznila :grinning:
20. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Ježiš seymi teď štu o A. co si oblíká, nemáme stejný dítě :confused: Včera tady lítala kalhoty od pyžama, tričko a gunáky, doma odmítala se oblíkat, že bude tachle celej den :confused: :grinning: Jindy vytáhne šaty a chce šaty hodobooožový nedělní šaty a točí se v nich jak divá :grinning:
20. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak gumáky B. taky miluje, a ještě takový jedny hooodně divoký šaty, jsou teda moc příjemný na nošení v teple na zahradu, ale je na nich všelijaké tropické ovoce a jsou žluté a knoflíky mají ve tvaru ananasů, takže ona pořád chce šatky s ananasem....no je v nich jak kolotočářka :grinning:
20. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.