• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Ahojky,

tak o tom svlíkání bych já mohla psát do alejuja :sweat_smile: Po tom co jsem už rezignovala, tak ji to záhadně přešlo, ale teď v tom lítáme zas, dokonce chce, aby jsme se svlíkali taky :sweat_smile: takže když dojdem domů, nebo někdo k nám, tak hlásí undat mikinku a páky :sweat_smile: Chce nosit moje boty na podpatku, zkoušet si všechny možný šaty co má, moje tílka, moje trika, kalhotky a i podprsenky, takže my to máme fakt se vším všudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už i dělá scény, že jako tohle triko a tohle ne, takže je to fakt někdy o nervy, když ji chci hezky ustrojit a ona začne vytrapovat, že to ne ne ne. Sama se taky oblíkne, kalhoty (tepláky) se ji někdy podaří ok, někdy obráceně, ponožky už zvládá s přehledem a teď je musím nosit i já, a to je od jara do podzimu nosím jen výjmečně, takže paráda.

Na to tvoření jsem antitalent, takže já moc kreativity nevymyslím, ale chystám se něco koupit, nějakou literaturu :dizzy_face: - jen tak pro inspiraci :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
No a dokonce si občas zaskočí do koupelny a vezme mi moje šminky a namaluje se, prej jako maminka :grinning: Hodím foto, kuk :wink:
20. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
21. čer 2009 ve 20:17 • randulka
zdravíme ,nestíháme,jen Vám chci nahlásit ,že od čtvrtka bude v SAMU 50 PROCENT sleva na vše,Tak doporučuju fakt ten čtvrtek ,pátek at na vás něco zbyde,já má odloženo skoro za 4 tisíce,ale za ty ceny,je to i na batohy ,kabelky ,pásky no prostě vše o pulku dolu,moje děti tam strávili fakt moře času než si vše ozkoušeli,je tam jen jedna kabinka,tak jsem na ten mazec zvědavá :grinning: ,ted jsem byla po dva dny v práci ,tak na to byl čas,pulka kauflandu i koncesionéřu tam má odložený věci :sweat_smile: Pádím máme toho moccccccc :angry:
22. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
No teda nalíčená Poppynka, celá maminka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Bára s oblečením nevytrapuje, jako že jí je jedno co jí strojím, ale nechce se strojit, chce být pořád nahatá.....

Cvaldo, díky za tip do samu, ale nejsou korunky, tak tam raději ani nepolezu :wink: :grinning:
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no jo, jaká matka taká Katka :grinning: Nahatá, vzhledem k létu venku to je fajn :grinning: možná lepší než ty naše herečky jak šusterky. No do Samu bych se dostala, ale ve středu :angry: jedeme na výlet do Polanky táta si bere volno :wink: Ale do bazénu asi nejdeme, je poslední plavání a A. má trochu rýmu a já mám dostat Smsku :angry: takže asi ne. Spíš prolítneme město a zajedeme ke špitálu. A. potřebuje rajtůzky, nějak jí nestačej, teď už plínu skoro nechce ani na spaní, tak uvidíme.Ale zas se občas stane nehoda, že si cvrkne trochu víc a je to na výměnu prtek
22. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
A vůbec co je to tady za morálku? To jste na pláži nebo co? :grinning:
22. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Dorot, kupte si kaťátka v Tescu, vřele doporučuji, balení po 7 kusech (jsou teda jednobarevný, bez obrázků), ale ze super bavlnky, nevytahují se, nemění po vyprání tvar ani jiné vlastnosti a stálo to myslím kolem 160,-kč(možná 120,-), já už nevím :sweat_smile: . ale protože se nám taky občas stane malá nehoda a ucvrnkne si, tak máme zásobu a jsme moc spokojený.
22. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Jo a sehnala jsem hlubokou korbu na X-landera za 500,- - nějaká ségry kamarádka, kupovala novou, takže perfektní, béžová. chtěla jsem sice červeno-černou, ale za ty peníze.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ve čtvrtek ji uvidím a pravděpodobně vezmu, jen jsem zvědavá jak ji namontuju na ten podvozek... :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
No jo, ale tam se nedostanem, nejezdíme tam skoro vůbec já kupuju u ťamanů a dobrý, zatím držej , pak mám tady z obchodu a nechce je nosit, škrábou nevím teda co tam frkly za gumičku :angry: a to stály 59,- víc než moje :angry: :grinning: Ještě pak kouknu v Polsku tam si taky nemůžu vynachválit prtky fakt držej.Ale dík za tip, kdyby někdo jel nechám je koupit.
22. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
Tesco je i ve Dvoře, jedu tam ve čtvrtek, tak můžu koupit kdyby jsi chtěla, kdyžtak dej vědět :wink:
22. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Dorot,já budu v práci až v neděli,jinak bych ti to tu středu domluvila na ozkoušení a schování,pak by ti to mohl manža vyzvednout,ale tento týden se tam nedostanu :unamused: kalhotky jsme nakoupili v Hypce a pak u těch nových tamanu-obchodák,super za 20,- bavlna 95 a 5 elastan suprový s obrázkama na prdelce :grinning: máme zásobičku,ale musím říct,že necvrkáme,jen jak byla trochu nastydlá :sweat_smile: ted jak bylo v noci vedro jsem dokonce vytáhla na spaní bodýčka,tím jak nemá plínu,jsou jí i na délku :slight_smile: na ty katátka v Tescu jsem koukala ,když jsme ještě netušili ,že je budem tak brzy potřebovat.Ale jezdíme na nákupy do Hk každou chvíli,tak koupím.Bubli,tak ta korba to je dobrej kauf :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Bubli,skoro 30tt to strašně letí :slight_smile: jsem zvědavá na toho vašeho chlapáka,Baru , velká ségra,to tak všechno letí :frowning2:
22. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Moje mamka kupovala taky na kamený štráse v obchoďáku jedny rajtky a dobrý s holčičkou na prdelce, asi stejný :confused: :grinning: Bubbli nebudem to komplikovat, zas jak by jsi mi to předala atd................. Cvali nebudeme to řešit, prostě tričko jsem si tam koupila, chtěla jsem něco echt a to jsem tam neviděla, takže asi nic :unamused: Musela bych vědět co chci :grinning: Teda já vím, kraťasy a sukýnku, ale neviděla jsem tam minule nic kromě dětských co se mi líbili, ale byli malý :angry: :cry: :grinning: :grinning: To jo kočárek jsi teda koupila super a korba se nacval´kne raz dva :wink:
22. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Bubbli, tak to je kauf uplně nejlepčejší, to je super! to bude určo ta béžová jako máme my kočárek:slight_smile: Jinak hlásím, ale to je jen tobě, že celej sporťák jsem včetně koše a vrchního dílu boudy narvala do pračky a na 40st vyprala a je jak nový, takže než se namáhat to kartáčkovat, tak šup do pračky, fakt super a dokonce jsem to zas narvala vše zpátky. Fakt je to jednoduchý :dizzy_face:

Kaťky jsme teď dostali k narozkám od kámošky a super, takový moderny, jak nosím já - panty kaťata :grinning: A od ťamanů máme s holkou kraťáskový kalhotky a normální se žirafou a taky držej :grinning:

Jdu si dát něco na slehnutí pupíku, vrátili jsme se od našich kde jsme si pošmákli na tataráčku :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Jejda, tak tataráček, to bych si taky dala!!!! Byli jsme minulý týden v Jaráku, dali jsme si tam tatarák z uzenýho lososa, fakt mňamka!!!!

Poppy, to je dobrý vědět - že to jde nacpat do pračky, kartáčkem to nikdy nebude tak čistý... Super :wink:
22. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Dobré ranko přejeme,

až se Poppynka vzbudí, tak mažem na přeočko k Dr., to bude zase slziček... :rolling_eyes:

Bubbli, tak z uzenýho lososa to musí být taky žrádýlko :dizzy_face:

No, budu výmejšlet co k obědu, nějak mě dochází inspirace... :stuck_out_tongue_closed_eyes: co pořád vaříte???
23. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
dobré ránko,Dorot,tak jindy :wink: já pro sebe nekoupila krom ,bundy,ta byla ,ale ještě za normál cenu :angry: nic ,jen jedno tričko ,tam mám ted daný,ale dětem ,mikiny ,kalhoty ,šaty,mladýmu bundu z 1390,-na pulku ,tříčtvrtáky a kratasy oběma,ponožky,pásky,kšitku a batoh.Mají už spoustu věcí, už to máme vyzkoušené,takže pro mě to je fakt kvalitní,je to taková moda pro mladý,někdy se tam najde i něco pro mě a pro muže :sweat_smile: Dorot sukně tam mají krátké ,bud vzorované ,pestré ,nebo kostičkované,jednobarevné myslím ne ,jen šaty.
23. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko, poppynce přejeme aby jí to vůbec nebolelo a maminka koupí bolestné :wink: Já vařím teď z MMB včera jsem dělala http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48811 a fakt výborný máme ještě dnes :wink: Cvali já chtěla sukni ale já si ji asi ušiju a bude :wink: Muž by potřeboval zimní bundu , ale počkáme ještě na výprodeje ve Sportu na netu.
23. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Jemu se taky všechno nelíbí, ve Sportu jo, ale ne dlouhou, ne krátkou a ne moc sportovní, tak si vyber :grinning:
23. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Ty jo, Dorot, tak na tohle jsem už koukala a vůbec mě to neláká... já nevím, no. Fakt je to tak dobrý? Taky čumím furt na recepty na MMB :sweat_smile: Já fakt nevím co vařit, o víkendu jsem dělala kuře na paprice s šup do vody, rybí karbanátky z Pangase - protože ho normálně sotva sním :stuck_out_tongue_closed_eyes: , včera krůtí se sýrovým sosíkem a rýži a na dnešek jsem bezradná, chci něco rychlýho, chutnýho, ne pracnýho.

Jak jako bolestné??? dostane od dr. lízátko a to snad bude stačit :grinning:
23. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Krom teda vakcíny za 1700 :grinning:
23. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Jako stále chrupeme, asi ví, že bude píchanec :confounded:
23. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Výborný, fakt, není to vůbec suchý fakt dobrý :wink: No to stačí, lízátko a obrázek :wink: Koukni sem k tý paní má super recepty :grinning: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=47354
23. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Jsme dma!!!! Uaaaaaaa huraaaaaaa, tak ze ve snecim tempu to tu pacifikuju :wink:
Mejte se a Poppus, at to pichnuti zvladnete s prehledem a bez revu :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Aby nespalaa až do zavíračky u Dr. :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
No hurá , tak teď už seš konečně s rodinkou :wink: I když sis trochu odpočinula spoň ne?
23. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Randulka patří k nám, nebo to byl omyl? :confused: Já se nemůžu nějak zorientovat
23. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
No to teda má :dizzy_face: Hlavně mě ispirují ty Táborová kolínka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Né, to néé, to by byla moje smrt :rolling_eyes: Ale třeba našemu tátovi by to šmakovalo :grinning: A. ti jí sladká jídla??? Mě N. neee :confounded: Mám v mrazáku jahodový tvarohový knedlíky a můžu si je tu jíst tak akorát sama :angry:
Kdyby jsi chtěla něco upéct, tak taky jukni sem :grinning: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=74985
23. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Seymi, tak to je supééééééééééér že jsi s rodinkou, tak hlavně se opatruj a dávejte na sebe s prďolkou pozor :dizzy_face:

Hele Dorot, nestraš, má do 11, tak to snad stihneme :grinning:

No asi ne, si myslím, že to byl omyl, že chtěla asi napsat do jiné diskuze :astonished:
23. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.