• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no tak to tady domluvte já pak ještě zaskočím zatím páček :wink: :slight_smile:
15. únor 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Oki, tak to rozhodíme na dvakrát, tak ten obídek bude asi jednodušší domluvit, tak co, hoďte tipy, kdy se vám to hodí a domluvíme se.
Čekám... :grinning:
15. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
Poppy, byly jsme normoš u dětské dr. a na propíchnutí.
Manžel u veterináře určitě nebyl, protože pejska už půl roku bohužel nemáme :frowning2: , tak to byl asi někdo jiný. Ty víš jak vypadá?
Já se loučím, jdeme na návštěvu ke známým. :grinning:
15. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Meredith, jen z fotek :wink: Jinak ne, tak proto jsem se ptala.
15. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
Poppy ono to možná hrozně zní a pro laika vůbec,ale chce to jen čas a skoro každej si zvykne.. :wink:
15. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz
tak děvčátka mě je to celkem jedno,ale chce to domluvit hlavně s dorot ,ta to má nejsložitější :wink:
15. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz
kondervajíčko přeje všem krásnej večer :wink:
15. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz
jojo,to je tak,když chce být člověk vtipnej...pak napíše kravinu...tjádydádydáaaa :angry:
15. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Ahoj Konder, zdrávím :grinning:
15. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
Tak jak, já vím, že Máchalka to má jehorší, ale zas může dorazit s Máchalem, maj to kousek od základny :wink:
15. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
ŠKoda, že už chrní, mohla by nám k tomu něco říct, kdy bude mít Máchal dovču, či volno :grinning:

Frog, jj, ale když jsem to tam viděla na vlastní oči, tak je to fakt děsný, jo jako laik mluvím a taky jako návštěvník. Nic to neříká asi těm, co nemají ani představu jak to vypadá a jak vypadá "oběť" :sweat_smile:
15. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
Sarah, ještě 4 dny .......................................a bude tu mimi :grinning: :grinning: :grinning: Huráááááááá, se těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :grinning:
15. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
Koukám, že si tu zas kecám sama se sebou, tak si jdu ohřát jídlo a najíst se, páč jsem od oběda nepapkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám hlada... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz
Poppy nám Rob taky dělá tu opožděnou valentýnskou vééééču,já vím že je pozdě večer,ale s Ančou bychom na to neměli absolutně klid..Jinak s tím koupálkem se nějak podřídím a kdyby náhodou něco...,tak se přidáme jindy,však příležitostí ještě bude :slight_smile:
15. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
Dobré chutnání :wink:
15. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
Krásné ráno :wink: Tak srazík, jsem pro pan Máchal má volno příští týden akorát v Po a to jedeme do Polandu, nebo pak v So a Ne ale to většinou máme všichni nějaký program.Pak další týden akorát 28 a 29 :wink: Tak to domluvíme :slight_smile:
16. únor 2008 v 07:01  • Odpověz
krásné ránko,tak zdravíme při sobotě všechny maminy ,mimina a spol.zvlášt zdravíme kindervajíčko,jestli teda ještě drží pohromadě :grinning: sarah kuk jseš celá :confused: rog,extra recept pro zapomětlivky :grinning: na dno pekáč. to listový těsto ,vskládat na něj piškoty,uvařit dva vanil.pudi.v litru mléka nalít navrch dát kompotované ovoce,ne mražené ,je to pak moc rozblemcaný :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: přikrýt druhou plackou litovýho dát péct,až je těsto zlatý jako štrudl,vyndat pocukrovat moučkou,nechat stuhnout ,nejlepší po vychladnutí strčit do lednice,piškoty se do druhíého dne nasáknou,mnamka a rychlovka jo ten pudink ocukrovat trochu víc a přidat vanil cukr pro chut,je to fakt dobrutka
16. únor 2008 v 09:12  • Odpověz
tak 28,29.2,muže být,nic tam zatím nemáme.jo ten koláč nejlépe udělat večer nechat schladnout a šoupnout přes noc do lednice,ale nemusí se ,mě to tak nejvíc vyhovuje,je to super stuhlý. :wink: tak páček povinnosti volaj :confused: klube se nám druhej zuban a trochu jsme zvečera mrzoutili,ale noc jednotryskovka,abych citovala máchalovic :wink:
16. únor 2008 v 09:17  • Odpověz
papa tety, kindervajíčko zdraví...stále je hračka uvnitř :wink: :wink: pojedu do Ohaya k našim,tak snad vydržíme. ale vzhledem k tomu,že se nic ale vůbec nic neděje,tak tašku nechám kliiiiďo doma. Potřebuju přesvědčit někoho z rodičů anebo sester,aby mi namasírovali záda..mám asi skříplej nerv nebo co to je za svoloč pod pravou lopatkou..auviii...ať se kroutím jak se kroutím na balónu i ve sprše pod tekoucí horkou vodou..pořád to nepovoluje. mrcha jedna.
teda cvaliii, ten recept zní dobře.já se právě chystám taky na takovou mňamku..strašně rychlou..rozválet list.těsto, pokydat to povidly,zasypat kokosem, zarolovat v roládu, nakrájet na kolečka a dát péct..pomazaný vajíčkem..pak jen pocukrovat..je to rychlovka a je to strašně dobrý. a nejlepší je,když ty povidla z toho lezou a pálí se tak trochu..mmmmmmm..už slintám.jdu na to.
tak hezkou sobotu princezny. za okny je krásně,ale hlavní štráse v polance je naprosto vymetená,takže předpokládám,že rosničky moc nekecaly :wink: . zdravím všechny.
16. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky cvaldo,já to budu dělat v týdnu,o víkendu bych to asi nestihla a chci na to mít klid :grinning:
Sarah to jsi odvážná :wink: ..já taky furt nic a najednou večer kontrakce a v noci porod :grinning: ..
Teďka dělám gulášek na neděli,mňaaaamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2008 v 15:55  • Odpověz
sarah to chce odrodit,ted už bolí snad každá mrška v těle :grinning: už se to blíží,ale jestli se ti to bude blížit ,tak rychle jak mě,tak to si počkáme :grinning: frogat se ti gulášek povede :unamused: sarah ten receptík taky mnamka a rychlovka zkusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: hezkej zbytek :wink: soboty
16. únor 2008 v 16:39  • Odpověz
kde jste kdo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz
Krásné ráno, zdravíme všechny a vzpomínáme na Kinder vajíčko :grinning: Zítra bychom měli jet do Realu tak jsem zvědavá, měli tam dětský výživy a drogerku o dost levnější :slight_smile: Zkouknu a dám vědět :wink:
17. únor 2008 v 07:35  • Odpověz
krásnou slunečnou,ale brrrrr mrazivou neděli,já už nechci zimuuuuuuu. :frowning2: :grinning:
17. únor 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahoj, taky přejem hezkou neděli :dizzy_face:
Též myslim na Sarah, jestli už... :confused: Sice má 2 dny do termínu, ale ... :grinning:

Já chci taky teplíčko, prosííííííím :grinning:
17. únor 2008 v 09:43  • Odpověz
Co to je dva dny, jako na potvoru si třeba nesbalila tašku ke známým, nebo kam jela a třeba už je hračka z kinder venku :grinning: Teplíčko chci taky, dnes nejdu ven, mám rýmu a včera jsem profoukla :frowning2:
17. únor 2008 v 11:31  • Odpověz
papa tety, zdravíme z hlavní štráááse. opět vymeteno jak kdyby tam snad byl mráz nebo co :slight_smile::slight_smile: tak mě včera moje sestřička namasírovala záda..mmmm,to bylo ale příjemný...ale jen do okamžiku,co jsem se v noci probudila bolestí,jak si to ty záda uvědomily,že je někdo řádně prohmátl!!ráno koukám do zrcadla a mám tam i modřiny..tak jestli mě bolelo "JEN" pod lopatkou,tak teď mám namoženou pravou půlku zad :confounded: . Ta moje ségra má sílu jako bejk a to je o 40 kg lehčí, připadám si jako by mi naflákala holí. Chtěla jsem si pomoct a teď jsem jak stará bába a cítím každej pohyb. No ve vajíčku taky samozřejmě. Nikam nespěcháme..máme čas. Na mráz se nám nechce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a taška? tak ta je stále nastartovaná :wink:
17. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky,tak my jsme dneska po hlavní štráse šli a potkali se u Liedlu s cvaldou s synátorem,ale zima nás po 2 hoďkách zahnala zpět dom..
Tak zatím pa,jdu koukat na Monka :slight_smile:
17. únor 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
Nazdárek kašpárek, dáte si párek??? :grinning:
Teda Sarah, ty jsi šoumenka, nechat se dorazit masážičkou :grinning: Hlavně nabírej síly, abys neskučela že tě bolej víc záda, než samotnej porod :grinning: :grinning: :grinning:
Tak my jsme dnes taky nevyrazily nikam, páč Poppy má trochu rýmu a kašlik, tak jsme si daly oraz. No a co pozoruju, tak nevím, jestli to s tím souvisí, ale vždycky Poppynce něco je, když dostane dávku očkování, ať to byla Hexa nebo Prevenar... No, asi pidi tělíčko špatně nese, tak se musí prostě nějak zadaptovat, než tam ty účinné látky nastoupí. A zas prej, což nevím co je na tom pravdy, tak je lepší teplota po očko, že se vytvářej protilátky, tak nevím... :sweat_smile: :confused:
No a tak jsem měla uklízecí neděli, ještě jsem sjela nakoupit do Kaufu a viděla jsem tam plastovou stoličku - stupínek pro Poppy, tak jsem neodolala a koupila ji. Tak už se těším, až si bude sama čistit zoubky a mýt ručičky. Byla v akci za 50,- a různý barvičky. My máme růžovou :wink:
17. únor 2008 v 16:59  • Odpověz
Poopy nepůjdete zítra ven??Já uvidím jak to budu stíhat,ráno jdu na alergo testy a odpolko bych ráda zavítala do sekáčku :grinning:
17. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.