• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
když je hodně dobře omytej střídavě teplou a studenou vodou, tak to jde, jinak já to dávám pro vůni a barvu, jen tu žlutou, jak strouhneš moc, je to hořký :wink:
24. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jo tak myslím,že se mají dobře ,tak Léna jezdí do té práce tak toho mají taky dost,Bubli zas pět jídel to je v poho,aspon se ti nerejpe ve všem a když mu to takhle vyhovuje ,tak to máš dobrý,ta moje kámoška ,je z něho už na nerva :sweat_smile: on se rýpe a hledá mouchy fakt ve všem :angry: Nám taky vlasy moc nerostou,ale uklidnuju se,že Míša to měla taky tak a asiod 3-4 měla už krásný háro :sweat_smile: ,vy máte s Petrem dost vlasu ,tak Baru bude mít taky.
24. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
dává se do bábovek, kyn. koláčů, lineckýho těsta atd., nebo můžeš dát citronové aroma :wink: ale s tím fakt opatrně :wink:
24. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
kura dobře omytá je do koláču dobrá pro chut a barvu,hlavně do kynutýho těsta,ale i do těhle rychlovek ,bábovek,má to fakt dobrou chut
24. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Cvaldo piš, co se stalo? jsem jak na trní, včera jsem právě na náměstí byla a nic jsem nespozorovala, byli jsme dopo ve městě :sweat_smile:
aha :wink:

však sponečky už nosíme, chodí se pak pořád koukat jak jí to "šuší" a všichni musíme chválit. A když najde nedejbože gumičku tak chce culíček jako maminka, to už je horší, ale něco naberu a zagumičkuju, nahoře na hlavě aby to viděla :grinning:
autor
jej, jsme napsali uplně stejnou odpověď - proč kůra do pečení :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
včera v 11.30,když jsem dorazila domu ,letěla helikoptera a Vikča chtěla hned letět na balkon,ale nestíhala z chodby ,takže jsem neviděla kam letí ,ale prý přistávala na náměstí ,jak opravují kostel dostal dělník nahoře infarkt,Míši spolužáci to viděli :frowning2:
24. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Bubbli, hele, zas tě může uklidňovat to, že vy s P. máte fakt oba kvalitní vlasy a že B. má opravdu předpoklady k tomu, aby je měla po vás. TAkže si myslím, že nám za rok vytře zrak, co se ji na té hlavičce vyvrbí :grinning:

My se musíme akutně stavit u kadeřnice ostříhat Poppyšku, přemejšlím o tom, že po spaní vyrazíme :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
díky za vyčerpávající kůrovou odpověď, kuchařinky :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
jo my už taky skřipečky začínáme nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak jo, už jsem klidná :grinning: Ale když pak člověk vidí třeba tu holčičku od tý tvojí kamarádky Andrey..... No dobře, počkáme si a dočkáme se.
24. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
ježíš, to je strašnýýý, my jsme s kámoškou vylejzali od Kubíčka a koukali jsme nahoru, protože holky chtěli taky vidět "etadlo", tak jsme stáli vlastně o ulici bokem a vůbec jsem nepostřehla, že přistává kousek od nás :confused: No to je fakt strašný :pensive:
jo ,jak dostal ten infarkt spadl dolu,nepochopím,že to dělají bez zajištění :unamused:
autor
jdu se podívat taky na holčičku :dizzy_face:

No to je hrozný, tak to asi zřejmě porušily bezpečnostní pravidla, no s takovým následkem, to budou asi pánové svtabyvedoucí co vysvětlovat.... :pensive:
24. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Bubbli, to jako od mý kámošky Andrey? No to je trochu dračice :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
no my byli ve zdravý výživě na nákupu a pokec u kámošky pod náma ,takže taky kousek ,ještě než přiletěla ta helikoptéra a to jsem puvodně chtěla jít od parkovuiště k panoramě pro zmrzku,tak ještě ,že jsem tam nešla :confounded:
24. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Tak nic, fotka nikde :sweat_smile: Šup, chci vidět maxi cvalíka :grinning:
24. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jo on jako spadl dolů?????? Tý jo, tak to muselo být hnusný.... :confounded: :confused:

No tu myslím, má krásný vlásky :wink:
24. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
myslíš malou Majdu :grinning:
24. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
no ještě že, asi by to nebylo moc hezký, sice pro děti zážitek, že vidí "etadlo", ale jinak asi fakt nic moc. Lituju lidi, co to viděli :pensive: a hlavně pozůstalé :pensive:
24. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
moment za chvíli ,odepisuju na emaily a nestíhám ,ale máte se na co těšit :grinning:
24. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
No to má, vlasy má fakt krásný, prstýnky, dlouhý, ona je celkově jak andílek, ale ve spojení s Poppyškou se mění obě na dračice a to doslova :grinning: doufám, že je to brzy přejde a až budou chodit na diskotéky, tak bude Maja Poppyšku ochraňovat, přeci jen bude o něco silnější, jako asi bude mít větší sílu :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Proč myslíš že bude mít větší sílu? Jako že je rváč :grinning: :grinning: :grinning: Jak jsi na to přišla? :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:

No Bára bude na diskotéky chodit s tátou aby se jí nic nestalo, nebo mě doma trefí šlak strachy. No a nebo s bráchou, musíme ho vycvičit aby ji ochraňoval...
24. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
No už teď je o něco silnější než Poppyška, prostě to tak vypadá, když jsou vedle sebe :grinning: vidím to, když se dohadujou o něco, o hračku nebo tak. Poppyška vedle ní je ještě miminkovská :grinning: Tak prostě spolíhám na to, že když nepůjde semnou pařit a půjde s Majou, tak ji prostě ochrání :grinning:
Já se obávám, zda vůbec povolím, aby se někdy Poppyška podívala mimo areal školky, nevím nemám odvahu zatím přemýšlet, zda bych ji pustila někam na výlet :sweat_smile:

Onehdá jsem měla fakt stažený zadek, když jsem ji posadila k ségře do auta a nechala ji celý den hlídat, to jsem byla fakt na trní. A den předem jsem to ještě ořvala, jestli jo nebo ne, hledala jsem příčiny co by se mohlo stát, když na Kostelec pojedou tudy nebo tudy... Jsem asi blázen :pensive: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Á, máme vymalováno, MM domaloval sloup u jídelního stolu, takže ještě koberec k sedačce a máme komplet hotovo :grinning:
24. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Cvalda to má teď asi nejhorší, má to 2x najednou, M+H začnou pařit každou chvíli a tak nám dá aspon pár rad, jak to vydržet :grinning:

MMCH - HONZÍKOVI PŘEJEME VŠECHNO NEJ NEJ K DNEŠNÍMU SVÁTKU! Samozřejmě jak malýmu, tak i velkýmu :grinning:
24. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Teda tvůj muž je šikula! Ty si tu ťukáš do klávesnice a on maká :wink:

No a s tím strachem, jsem taky zvědavá jak ji pustím někam na výlet se školou, takovej lyžák, jéjé!
24. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jé, bráchovi jsem přála a na Honzíky koníky jsem zapomněla, takže Honzíkům Cvaldům i panu Poppynkovi vše nej!!!!!!!!
24. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
fotkyyyyyyyyyy, :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.