• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
holky,tak u nás ještě diskošky v klidu ,s H. to bude horší než s M..přejeme taky Popynkovic tatínkovi k svátečku hodně štěstíčka a lásky a děkujeme vyřídíme.Míša zkusí z faceboku poslat odkaz z toho námka.Jo a Bublinkovic strejdovi taky,ikdyž ho neznáme :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
To je DVOULETÁ holčička??????????????? Pět bych jí věřila... Tak to mám doma fakt prťátko. :fearful:
24. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
mazec co,snědla celou krabičku velkou kinder čokoládek během dvou minut a ještě tři od Viktorky,která je nejí vubec :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
vyfotila jsem Vikču v nové čapce,sluší jí to ne?
24. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
jj, ťukám tu do notesu a měla jsem obavy aby mi nenahodil záda :grinning: Fakt se mu to povedlo, odstín super čuper :dizzy_face:

Na FB taky chodím, tak to tam zkusím najít :wink:

Jdu na ty fotky :grinning:

Bubbli, MM má dotaz, zda je ta s. sestavená a jestli dobrý :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Sluší jí to, je to už taky taková velká slečna! My pořád nemáme foťák, tak ani fotky... Jen něco z mobilu, kvalita šílená, nebo co nám kdo pošle...
24. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
No tak to je fakt masakr, to my teda máme mimina :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Né, to je opravdu dost, na můj vkus to snad ani není moc zdravý :sweat_smile:

Čepice luxusní a krásná pláštěnka, taky scháníme, s Dorou by se nám taky moc moc šikla :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
A sluší ji to moc moc, je to už taky velká slečna :wink:
24. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
No a s takovou holčičkou bych se nebála v budoucnu Poppyšku někam pustit :grinning:
24. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
A Honza děkuje za přání k svátku :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Bubbli, kuk do mýho alba :wink:
24. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
To je fakt, tak nám to vždycy Cvalda domluví a holky půjdou pařit s vaší kamarádkou :grinning: :grinning: :grinning:

Vyřiď Honzíkovi, že je sestavená, v chodbě, ale zůstala tam i ta stará příšera :angry: :angry: :angry: , Petrova láska. no ale ROdy se ale aspon válí po tý naší starý, a na tý vaší sedíme my když tam pijem kafíčko :wink: . A že děkujeme moooc!!!! Mám za to pro vás třešňovou marmeládu, jestli chcete :wink: . Dělala jsem o víkendu 30 skleniček :sweat_smile: :dizzy_face: , tchán totiž na přání tchýně pokácel vršek třešně, tak jsme si museli natrhat a já jsem měla 5kilo třešní, tak jsem udělala marmošky, co stím... Nechtěla jsem nic, ale to se tchán nafoukl, že to nemusel kácet. No nemusel.... :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
ten válecí pytel je super!!!!!!!!!!!!

Jo Bubbli, už hajáš na polštáři?
24. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Poppy, dneska v noci jsem ho měla poprvé a tulila jsem se k němu jak k Petrovi zamlada :dizzy_face: :grinning: a krááásně se mi po něm válelo!!!! Super, perfektní vypodložení :wink:

Ten pytel je fakt bezva :wink:
24. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Poppy, :grinning: :grinning: :grinning: moje milované dítě... ach jo, stejně ji mám ráda :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Tak to je skvělý :dizzy_face: To by zas Rodouškovi sebral pelech, to přece nemůže :grinning: je super, že ji využijete až se přestane líbit, tak ji hodíte do kamen :grinning: Tak já marmošku neodmítnu a dám si ráda, takový palačinky s domácí třešňovou, hmmm.... no a jsme zase u žrádla :grinning:
24. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Bubbli :grinning: :grinning: :grinning:

No tak super, hlavně že je užitečný, ještě jednou promiň, že jsem ti ho nevyprala :pensive:
24. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Mě by mrsklo, peckovat 5kg třešní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: to jsi dobrá, ta trpělivost mi stále chybí :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
seš prdlouš, proč bys mi ho prala???? My máme taky pračku, dokonce automatku, i když na to nevypadáme :grinning: :wink:
To jsem ráda že marmeládkou uděláme radost, my by jsme to absolutně nespotřebovali. dělala jsem už jahodovku...
24. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
no však mě u toho taky mrskalo, nemysli si. Už nikdy to dělat nebudu :angry: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
já se chystám na borůvkovou marmošku, až teda budou :sweat_smile: asi chápeš proč :grinning: Poppyška by snědla vše co je cítit po borůvkách :grinning:
24. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
nikdy neříkej nikdy, do příštího léta na to zapomeneš :grinning: :grinning: :grinning: pokud si to nebudeš stále vybavovat s namazaným rohlíkem :grinning:
24. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
My už jsme na borůvkách byly. A divila jsem se, ale Bára je jedla. Na to že nejí ani jahody, broskve, pomeranče,, mandarinyk... tak borůvkama se cpala jako divá :wink: . Ségra jezdí na borůvky na hory a dělá pak marmeládu, takže toho jsem ušetřena, vyměním to s ní za tu třešňovku. :wink:
24. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Byl jste někdo odtud v Trutnově u té fotografky? pod náměstím - Alena Tommová
24. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
no vidíš, směnný obchod :grinning: to se vyplatí :grinning:
24. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Holky, loučím se, jdu to tu uklidit od té barvy, takže se loučím, ale ještě se ukážu, tak zatím pa pa
24. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Já taky, Bára je vzhůru, tak se jdem pakovat a jedem pá. Ahoj!
24. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
ta bunda s Dorou je nepromokavá-šustka a je odté paní ,co Adidy a lonsdalky...už jsem házela odkaz,čepka je z frcu za 30,- je jak nová a moc se mi líbila máme z Topolina tyrkysové pumpky a tak mě zaujala,ještě ty vlásky,kdyby do ní měla delší ,byla by kočka :grinning: ,ale i tak je to naše modelka :sweat_smile: Bára má taky pěknou popkrývku :grinning: a moc hezký šatky
24. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
jo, tu paní jsem si dala do oblíbených a až neco budu shánět, tak ji využiju, reference od tebe mi stačí :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
mějte se :slight_smile: Bubli jed opatrně :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.