• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
no super, ta čepice fakt jen za tak málo???? to se ani nechce věřit :confused: :grinning: super kauf!
24. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj,no teda tady se pece a marmeladuje.To ja jsem rada,ze uvarim :grinning:
To je pocasicko,no hruza uz nevim co s malou delat.
A chtela jsem se zeptat srnicky,zda je mozny,ze bych si u ni nechala u pect Karolince dort k 3 nerozeninam.Ma je teda az 5 srpna,ale moc se mi jeji vytvory libi :dizzy_face:
24. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojky cholky,tak se po dlouuuhatááánské době hlásíme.Chodím makat každý víkend a v týdnu si užívím malé.Pokud neprší,tak jsme celý dny venku.Taky jezdíme každý něsíc na týden k naši a tam na comp vůbec nechodím,páč nejsou zvyklý ho mít pořád zaplej a desektkrát denně ho zapínat by mě švihlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
Jinak Anička se poslední dva dny docela snaží na nočník,doma jí nechávám bez plínky,ale i tak to někdy nezmákneme.Tedka mě poslední dva týdny vycapuje když jde spát.Dokáže na mě z postýlky řvát třeba půl hodiny ee,páč chce být s náma v obýváku a přitom předtím na nočníku byla.Nevím jak na ní..
Taky jsme dneska dělála tatkoi k narozkám dortík.Jmenuje se to žampionová věž,pokusím se to vyfotit a hodit odkaz,ale neslibuju.Je to mňamka,už jsem to dělala..
Zítra jedeme na týden k našim,já víkend zase sloužím.Včera jsem byla na couračce v HK a vybrala jsem si tam stříbro ke 30-tinám.Už se mi to krátí :grinning:
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dobré ráno Polanko, tak jsem včera koupila Adu prtky a myslím, že má jako malá poppynka, nohavičkové :grinning: Vzala jsem 2 nohavičkové a dvoje normální a fakt na ně nedám dopustit už jedny dostala anosí je a nic se s nima nestalo, za 19,- kč zázrak :grinning: Pak si vybrala žlutý tričko s medvídkama za 39,- včera jsem ho musela vyprat hodit na radiátor a už v něm lítá. Sobě jsem si koupila rifle za 350,- sednou jak ulitý akorát zkrátit je musím teda . Muž tričko a já dole kabelu. Pak jsme jeli nahoru ke špitálu a tam jsem si koupila záclonu provázkovku s oobdelníčkama a čtverečkama, vypadá na okně super!! A za ty prachy? 280x300cm 345,- a hlavně je úplně stejná jako měli u nás v látkách za 600:frowning2: I to balení!!!!!!!!! Takže já jsem spokojená :wink: Nikoho jsme teda neviděli nepotkali. Bodejť by jo, tady se včera kecalo :grinning:
25. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojte, jdu jen pozdravit. Sice nepíšu, ale najukávám co se tu děje :wink: My jsme zatím stále v pořádku a vše při starém. Nenočníčkujeme a nic. Jen vlastně malá už spí sama v pokojíčku, zatím v postýlce, na velkou postel budeme muset našetřit.
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Bré ranko,

Dorot, tak to jste fakt super pokoupili! Ta záclona :confused: no mazec :sweat_smile:

Di, to je fajn, že jste se ozvaly a že se máte fajnově :dizzy_face:

Mě dnes ráno dostala zpráva, že M. Jakcson zemřel :pensive: tý jo, z toho jsem teda přepadlá a je mě to líto, přece jen jsem na jeho písničkách vyrostla :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Nazdááááááááááár to byl kup co? :grinning: Pojedu ještě pro jednu do kuchyně :wink: a mamce asi taky :grinning: :grinning: Di ahojdááá no super další dítko samostatně spící :wink: Jo taky jsem ráno koukala jak blázen, přeci jen byl mladej, ale vypadal už delší dobu blbě. Já ho moc nemusela, ale pár písniček se mi líbilo :wink:
26. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Dorot, dobře jste pořídili :wink: . Záclony bych taky potřebovala, mám všude takový prastarý příšery...

Poppy, s tím Jacksonem, taky jsem čučela jako puk když jsem se to dozvěděla.... Byl fakt fenomén, a i když nel můj favorit, tak to byl opravdu umělec.
26. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojda holky!Jak se máte to je venku hnus co :frowning2: Doufám že příjde ještě léto :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Ted koukám na ty povodně to je strašný.Normálně mě to rozbrečelo chudáci lidi to je katastrofa.Nemáme se tady dobře?
27. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

jj, ty povodně nejsou nic hezkýho, je to fakt krutý :pensive:

My stále marodíme, už od pátka je Poppy nachlazená, opět reakce na očko - kašel, rýma, prskání a dotoho teda sem tam učůrne když spí, takže to ani neví. Dnes ráno jsem již od pátka převlíkla 4x naší i Poppynky postel, už mě z toho řádně hrabe. Jak venku je vlhko, tak to neschne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dojíždím zásoby povlečení a prostěradel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Tak dnes první a asi i poslední, no si pokecám asi jako včera Ivi, tak nic, hezkou neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojda,jé tady se moc nekecalo,takže nemusím dočítat :grinning: my od pátku chalupařili a v neděli na chvíli prácička,počásko nic moc ,ale v pátek pršelo až večer a v sobotu to taky šlo,Vikča spokojená maximálně ,chodila dva dny v holínkách :sweat_smile: ,vlastně ,i včera tady v POLANCE na zahradě,tak doufám,že je nebude chtít dnes do města :confused: Popynky at jste brzy fit.Holky Srsničkovic ,kde se touláte?S prádlem to je mazec v tomhle počásku,ještě ,že mám pudu,ale znám to ,když jsme bydleli v paneláku,kam stím :unamused: Vikča chrupe,já jsem nějaká přespalá,včera spala do 9 ,my sní a na chalupě taky :sweat_smile: Povodně hrozný ,chudáci lidi a nic moc počásko nehlásí až do středy :unamused:
29. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno, new fotos mrkněte na dort, děkujeme opět paní sršničce, výborný dort měl úspěch a hlavně jsme se ho přejedli :grinning: Sršničkovi výletujou :wink:
29. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojda!

Dnes pršet nebde, dala jsem si prádlo ven, mám ho vypraný už od pátku a nikde to neschne! Tak jsme ho dala ven a bude.

Ty povodně jsou fakt masakr, chudáci lidi :pensive:

Dorot, koupili jste tohle odrážecí kolo? A dobrý? Já přemýšlím jestli má vůbec ještě smysle třeba tříkolka, možná už lepší tohle kolo...

Poppy, tak ať je malé Poppynce líp :wink:
29. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Mám taky prádlo venku, je dusno, když něco přijde, tak večer. Povodně no hrůza!! nedovedu si představit :unamused: Bubbli trojkolku má u babičky a neušlape ji, musí fakt makat jednou se rozjela a šlo to, ale pak už chtěla dolů. Kolo dobrý, snaží se chytit rovnováhu, zatím s ním chodí a i to jí baví :wink: my chtěli původně kolo se šlapkama, ale to se ani nehla, prostě by to neutáhla.
29. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Ahojky všem,

tak Poppyšce je u o dost lépe, díky za povzbuzení :slight_smile:

Na zprávy moc nekoukám, pže to nestíhám, ale včera jsem viděla Střepiny a neudržela jsem se slzám, je to strašný, ty lidi co musí vytrpět, těm starším to krátí život, ty nervy, ztráta domova, ty mladší také, starosti, ach jo... Jenže předpovědi stále nejsou moc pozitivní a před vodou se opravdu neuteče :pensive:

Dorot, krásný fotečky, a koukám, že ty máš nějaké "dlouhé" vlasy :grinning: co to? necháváš růst? Malá A. je fakt šikula, že se snaží, tak přejem co nejméně bouráků a rozbitých kolínek :wink:
Taky bych tříkolku už nekupovala, to kolo je opravdu na dýl, my sice tříkolku máme, ušlape ji, ale raději si sáhne po motorce, my kolo až příští narozky, dřív nee.

Dnes jsem byla na kukačku v Adesse, mají taky slevy a výprodeje, pže končí a sehnala jsem si tam boty na podzim - ala Convers vysoký za 199 a druhou věc za 1,-, tak jsem ty samé vzala ségře a máme je každá za 100 :grinning: byli zlevněné z 900 :wink:

Co si myslíte, hodí se černá barva na malé - jako pro Poppynku? Viděla jsem krásnou zimní bundu, ale černou :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
No střepiny jsem popravdě vypnula, dostal mě ten kluk co mu ubývá svalová hmota, to naštve chudák, mladej kluk a čeká na smrt a přitom se raduje , že zpívaj ptáci atd... :frowning2: Vypla jsem to a basta nemohla bych spát. Dlouhý vlasy :grinning: :grinning: nikdy, ale chci jinej šmrnc= krátká beckhamka, nebo rihanna co já vím :grinning: prostě ne delší ale zas něco jinýho, i když už delší to je, dám odkaz to bude jednodužší :wink: Tý joooo takový botky chci taky :cry: :cry: :cry: :cry: Jooo klidně, oživíš šálkou a čepicí :wink:
29. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
A nechám si potetovat záda :grinning:
29. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Poppy nafoť boty a maj ještě?
29. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
mmt :wink:
29. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
tak kuk, než to smažou:slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Heeeeeeeeeezký :wink: Co k nim? Já myslela, že to jsou tenisky :confused: Ale jako jo ne?
29. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
tak co? líbí se? mě teda hrozně, ještě k nim chci uzký roury kaťata anebo pumpky :dizzy_face: Dorot, podle toho jaký číslo, už tam tuším zbyli jen dvoje a právě přemýšlím, že se tam vydám ještě - právě pro tu bundu pro Poppynku, byla zlevněná z litru na třista a moc hezká, moderní, delší na zadek, spíš pod, v pase široká guma, jako žabičková, velký cvoky - nýty a kapuca s kožíškem, no fakt šmrncovní, i kdyby měla být na lítačku, co? Ale nejmenší velikost byla 104, tak nevím nevím.
29. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
No to jsou, jsou látkový, a jen to okolo je kůže
29. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
takhle vypadaj jak na zimu, ale to rozhodně nejsou, pordrážka je gumová.
29. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Pěkný, jenže já bych je měla jak dežo co já k nim :unamused: pumpky nenosím a úzký rifle taky ne :cry: Sukni :grinning: :grinning: Tak ta bunda může být super.
29. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
104 jí může být ne? 98 už máme něco teď a 104 podle toho jak je dělaná, já bych jí vzala užije i zjara :wink:
29. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.