• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
hele je, moc, ta guma je všitá, takže to vypadá moc hezky. Já nevím, Poppynka mě nenechá si něco půl hodiny prohlížet, tak jsem musela zas mazat, vzala jsem boty, zkusila, paní mi podala druhý pro ségru a chvilku jsme seděli v autě.
No k sukni by se taky hodili, vidíš, to mě ani nenapadlo. No a ktomu podkolenky, třeba nějaký šik pruhovaný, dlouhou šálu kolem krku, krátkou bundu s kapucou a hučku na hlavu, nebo bekovku, no to by šlo:slight_smile:
Nebo se dají nosit i pod kalhoty a bude čučet jen špička :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
tak já nevím, mám se tam jet ještě podívat? Mají to slevy na vše, pánský, dámský, dětský-který je teda hodně přebraný.
Teď mi volala ségra, kupuje Poppynce ponožky v Gate - už od nich máme z loňska a super, krátký 2ks za 30,- no nekup to :grinning: a normální 6ks za 98,- :grinning:
29. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
ks - pár :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
No musela bych je vidět a zkusit, pak mi nemusej sedět to je to :confounded: Tý jo, tak na to zas nemám odvahu podkolenky a sukni a bekovku no blázníš? :grinning: Kdyby mi bylo 18 tak třeba, nevím no spíš ke kalhotám :wink: Uvidíme uvidíme
29. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Tak já a podkolenky taky nee, sukni taky nee, jen tu bekovku, černou mám z loňska, tak ji budu nosit už na podzim :grinning: Já jsem docela čepicovej typ, tak dobrý, ale to ostatní já nee, já si to umím představit, ale sama jsem v tomhle trochu konzerva :grinning: :grinning: :grinning: Ale barvičky mám ráda, to jo, na to jak jsem měla vše do jedné barvy, tak jsem se letos rozjela - žlutej svetr :grinning:
29. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
to je jasný, lepší zkusit. Já si vzala 38 a to mám normálně i 39 :grinning:

Já bych nakupovala až bych brečela, jenže nemám za co :sweat_smile: Na peníze co mám bokem do Ikey nechci sahat, chci odtamtud dovézt koberec a trochu tam zařádit, jako v nakupování, takže se mírním, stejně bude zas brzy po létě a oblíkneme bundy a džíny :grinning:
29. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Zľutej svetr, to jsi se odvázala teda :grinning: :grinning: No já jsem v čepici jak tydýt :grinning: Možná tak kulich a přes obličej ještě :grinning: Ani kšiltovka ne, tak s dlouhýma vlasama to šlo kšiltovka, teď ne, koupila jsem si k plavkám ten šátkočelenku a taky nic moc :grinning: Prostě nepředěláš globus a nepředěláš :grinning:
29. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Hele, tak se odvaž, jo jinak chválím super střih, takový se mi moc líbí, vidíš, to je odvážný, teda podle mě, já jsem usedlá jak sedlina, chci prostě dlouhý a nůžky nechci vidět.
Fakt čepice nee, to jako v zimě mrzneš? Já chodila celou zimu se zakrytým mozkem, to bych na tom byla o hodně hůř než jsem kdyby mi namrzl :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
No a k tomu svetru, tak jako fakt žlutej, ale není dobrej na léto, možná, když nebudu venku mouchy :sweat_smile: protože v něm projdu městem a jsem samá muška, taková pastelová žlutá :grinning: A začalo to pískovým žlutým rolákem a jak jsem dopadla :grinning: :grinning: :grinning:

Dorot, ale věř, že bych měnila, čepicovej typ za sukňovej typ a vosí pas, nechceš to vyměnit? :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
No v zimě chodím v čepici když mrzne a rukavice nesnáším, pak mi popraskaj nehty :confounded: No musím je nosit :angry: Uvidíme, co na to řekne holička, jestli to z mých vlasů půjde, abych hodinu nečesala a prd, to nechci. Tak tobě slušej dlohý, navíc blondýna, takže vynikneš, já tmavá tak tam furt něco prskám zelenýho, modrýho červenýho aby to oživilo a teď nevím co tam dát, když už jsem všechno měla :grinning:
29. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
tak stříbnou, co? Nosíš zlato, nebo stříbro?
29. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Kam na hlavu? :confused: Stříbrnou? bych byla jak svoje vlastní babička :grinning: :grinning: Vždyť jsem bílá :confused: Nosím bílý zlato :grinning:
29. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
No jen třeba na ofinu, patku, snad se vyjadřuju ok, ale pochop, dva roky doma jsou dva roky :grinning:
29. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: Mi povídej :grinning: No joo to joo, no nevím stříbrnou :confounded: Já vůbec nevím, jí ze mě picne a pak mi řekne, jéé já tuhle barvu vůbec nemám :grinning: Chodím k ní domů je na MD :wink: Takže taky :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
tak snad na něco příjdete :grinning:

čučím do emailu a měla jsem tam email, že je sbírka na povodně, tak asi odpo něco pobereme a asi přispějeme :pensive:
29. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
No jo, ale aby to ty lidi dostali, já bych spíš poslala kdyby byla sbírka tak čistící prostředky, hygienický atd... na MMB už byla diskuze, že nesla paní nějaký oblečení a rukavice do centra v městě kde byli povodně a tam stáli (menšina) a řvali, že potřebujou prachy a ne hadry :frowning2: No záleží na lidech
29. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
No snad jo, chtěla bych příští týden být krásná v rámci možností :grinning:
29. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
hojda,taj jsem cetla,ze resite odrazedla.Ja je muzu jenom doporucit,Kaja ho dostala k 2narozkam a super.Naucila se na nich takovou stabilitu,ze ted uz jezdi sama na kole bez postranich kolecek!A my mame takovy,ze se k tomu daji pak prikoupit slapky.Takze pak jde z toho i normal kolo.
To je dneska dusno,co?Ja uplne umiram :confounded:
29. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
no ty jsi krásnáááá :dizzy_face:

nevím, asi to omrknu, co a jak a pak se zařídíme:slight_smile: - s tou pomocí:slight_smile:
29. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Ale no tak poppy :grinning: :grinning: ale dík no :wink: Tak to máte dobrý s tím koloodrážedlo se šlapkama to využijete i dál :wink: A my jdem ven s kolem A. vstala tak jdem chytat balanc :wink: Vedro je, ale já jsem ráda, konečně to vypadá jak v létě :wink:
29. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Jaký kolo odrážedlo se šlapkama????? :fearful: To mě zajímá !

Dorot, super setřih - ta Beckhamka :wink: tak at ti to jde :wink:

Na slevy v Adesse jsem koukala jen zvenčí, byli jsme v sobotu vedle v Elektru kupovat satelit. A byla jsem překvapená, že tam je DM! :wink: Jinak botky jsi pořídila, Poppy, moc pěkný, a za ty prachy ! Super!
29. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
vedle Adessy je DM ???
29. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Mer, ano je :wink:

Bubbli, díky :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Bubble,je to normalni odrazedlo beze slapek a muzes si k tomu koupit pak slapky na pridelani.Koupili jsme ho v sportisimu v polance a ty slapky dokupovali pres net.Na odrazedle se naucila super rovnovahu(a hlavne jsem tim mohla zrusit kocarek!!chtela uz jen jezdit na kole) a pak jsem dala slapky a ma to normalni kolo.Takze fakt super.Cena odrazedla 1100,-kc slapky 700,-
30. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Budulínku, díky, máš nějaký odkaz? nebo aspon značku že bych si to podle toho našla?

Teda tady pěkně bouří! Celý dopoledne se B. cachtala v bazénku, já jsem každých pět minut dofukovala protože tam má tu díru, měli jsme tu návštěvu, tak se děti vyřádili :wink: . B. snědla celý oběd bez reptání a během pěti minut usnula, to je klídek.. Jen ta bouřka, vypadá to na pěknej ceďák!
30. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Teda to ani nepiš bubbli, já nanosila do bazénu vodu ze třetího patra po schodech a jestli začne lejt, tak se neznám :angry: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Dorot, já jsem nanosila devět kbelíků, tak si nemysli, že mě to nechává chladnou...S tím mým pupendem, jsem si taky docela dala, i když schody jsem neměla žádný!!!
Ale támhle je fakt černo a bouří tam jako blázen!!!
30. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Holky, nechci nic říkat ani být poslem špatných zpráv, ale bude lijavec, bude bude bude, tohle se nerozežene :confounded:
30. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojda,tak my se taky od rána cachtaly a už docachtaly :grinning: bouřka jedna :angry: berušku ta voda zmohla,že už přes dvě hodinky zařezává.Já vodu nosím jen pár kroku na terasu a na chalupě napouštíme velkej bazén hadicí ze sklepa :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadalo to ,ale na větší slejvanec nic moc,ale myslím,že ještě něco přijde :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme si dneska říkaly s Bubblinkama, že bychom mohly udělat nějaký srazík, třeba opékání, že by si každý přinesl buřta, nic velkého, jen aby se holky vyřádily a my si pokecaly. Může to být klidně u nás, ale tady jsou problém schody a bazén, takže pořád hlídání, ale klidně, snad je uhlídáme. Co vy na to?
1. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.