• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Dobré ranko,

Mer, to je dobrý nápád:slight_smile: Tak dejte vědět, kdy, kde a my se rádi přidáme:slight_smile:
2. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
ahojda všem,tak já jen na skok,začali prázdniny,takže budeme střídavě chalupa ,Polanka ,ted do 18 mám asi tři 6 v práci,holky dovolenkujou ,tak trošku výpomoc,pak máme zase dovču my :slight_smile: možná občas juknu,tak se tu mějte ,užívejte prázdniny a hlavně žádné boule a odřená kolena :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
holky, pošlete mi, kdo máte, prosím, do IP telefon nebo webové stránky na Sršničky, díky :wink:
4. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj,holky muzete mi taky poslat treba jenom ty webove stranky na srnicku,kuli tomu dortu,ze bych se ji zeptala?
5. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojda holky!

Pár stránek zpátky určitě tu adresu na Sršničku najdete :wink: .

My jsme měli ted pár dní docela nabitých, a myslím, že příští týden to nebude lepší, kéž by ale bylo lepší počasí... Ty polední bouřky a lijavce, ach jo.

Přemýšlíme že bychom koupili takovou tu trampolínu jak měli v Hopsáčku nebo v Déčku, ona je venkovní, tak se po nich jdu trošku pokoukat na netu :wink:
5. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Bubbli, tu samou trampolínu mají u Hotárka, ale myslím, že je to pěkná palba
5. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
tak V. rozkousala poslední dudák co měla, tak teď jí nemám co dát, tak váhám, jestli to nechat a zkusit bez dudáku, jenže to se asi několik nocí vůbec nevyspíme nebo jet koupit do DM drogerie další :confused: :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky, jakou máte postýlku pro prťata? Hledám inspiraci, chtěla bych koupit k narozeninám, jenže velká se nám sem nevejde, až do novýho, tak nevím jestli počkat až se přestěhujeme nebo koupit malou, třeba v ikee. Máte někdo malou nebo jste všechny koupily už velkou? A jak to bylo ze začátku, usnuly Vám v tom holky hned nebo trvalo než si na to zvykly?
5. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj maminy !!!!!!!!!!!! Tak k dudáku, nekoupila bych nový , prostě není a hotovo , my jsme problém neměli, přestala ho chtít sama, tak se mi to kecá co? K posteli, má velkou po nás a kdybych měla kupovat novou, tak Ikeu minule jsme to řešili myslím s poppy a nekupovala bych extra drahou, protože to zničej . My chcem tu naší tapetovat , máme patráky a viděli jsme pěknou folii :wink: Na trampolínu kouknětě ve Velkým Poříčí vedle bývalýho Plusu ve dvojkovým nábytku a zeptejte se, tady ji měli v Křinicích. N ebo na MMB :slight_smile: A ještě k posteli, šla do ní v prosinci a zrovna do svýho pokojíčku, žádnej problém, spí líp, než v malý :slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jinak my máme dneska makací den, A. je u babičky až do zítra, tak zvelebujeme, muž vrtá, já se vrhla na mrazák, lednici a kuchyň
5. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak V. měla první noc bez dudáku, usnula teda až ve 22.00, ale spala až do rána do 9. hod. Jsem zvědavá, jestli bez něj usne i teď odpoledne, ale nic jiného jí nezbývá, protože žádný už není :grinning:
6. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky cholky..To máme venku nádherně co a mě čeká cesta busem do HK na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,fuj to bude masakr..Jak jste tady psali o těch stránkách srsničkových,můžete mi taky prosím poslat odkaz nenašla jsem ho tady nikde :frowning2: .Díky..Jinak u nás nic novýho,mám za sebou hadici do žaludku,ale v kombinaci s tou oblbovačkou paráda,lítala jsem si,no super.Nic mi tam nenašli,jen mám nějak jinak zakroucenej ten žaludek,tak je to prý možná způsobený tím,ale nevím nevím :unamused: .Gyndařka mi sebrala antiku,kvůli vyšším jaterkám,ale chci jí zpátky,bez ni to není ono :angry: :angry: a obvodačka mi za vzala prášky na tlak,prý už je nepotřebuju.Anička pomalu začíná nočníčkovat,ťuk ťuk..celý den je bez plínek jen na spaní a cesty jí radší dáváma.Miluje čůrání na travičku :grinning: ..a to je asi vše,za chcili jedu ještě za kámoškou do porodky,tak se těším na mimi..tak páček..
6. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mer, a jak velkou tu tramploínu mají u Hotárka a za kolik? Je to pálka, to je jasný....

Dorot, a oni by ji měli mít i v tom nábytku? tak se tam taky můžu stavit.

Mer, taky přemýšlím že bych už vysadila dudáka, Bára ho má teda fakt jen na spaní, přes den ho nemá ani náhodou, ale v noci se budí že chce dudáček, tak nevím, abychom se vyspali... Když už konečně spí v pohodě v postýlce tak ji zas odepřít něco dalšího... No možná to je otázka jen pár nocí... :sweat_smile: :unamused:

Frog, jinak zkroucenej žaludek??? A co máš za problémy? :confused: :confounded:
6. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Ahojda:slight_smile:

my jsme teda závisláci na dudlovi, ale já to beru tak, že jsem ji sebrala plíny a tak že bych ji teda měla ještě něco dopřát, my ho máme taky hlavně na spaní a když je unavená, to se krásně zklidní,takže je to pro pohodlí všech. Mě ten dudák nějak nevadí, nevadí mi u Poppynky, nevím no...:slight_smile: Ale vím jistě, že nový ji nekoupím, takže má dva co dojížděj svoji službu a jsou fakt ožužlaný, ale asi je dojedem do rozsypání:grinning:

Dorot, Bubbli, tak do toho nábytku jsme jezdili skoro pravidelně minulé dva měsíce - fakt každý týden a nikdy jsem tam tu trampolínu fakt neviděla :confused: a to už jsem byla jak profík, že jsem věděla, co mají nového od min. týdne :grinning: Ale mají tam luxusní kryty na popelnice - jako fakt, by se mi to líbilo na zahradu místo boudy, takový domeček, aj pro děti by z toho šel přemundit a za 500,- fakt hezký:grinning: a taky altány - ty tam mají a dost dobrý výběr. Rozšířili to i vzadu a i si tam uklidili, takže je to tam větší:grinning:

Frog, tak jestli máš trápeníčko se zažíváním, tak přeju brzké uzdravení:slight_smile: a hlavně pokud neplánujete mímo, tak i bezpečný sex bez následků :grinning: :grinning: :wink:

Včera jsem taky měla jako Dorot ulízecí den :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Bubbli, prý za 5.990 nebo 6 990, neví to jistě, ale zítra zjistí a prý tam mají vystavovanou, takže by byla i sleva :wink:

Já bych dudák taky nevysazovala, jenže ho rozkousala a jiný nebyl, tak mi přislo blbost kupovat nový, dneska odpoledne už bez něj taky spala, je teda horší a delší usínání, ale myslím, že pár dní a bude to dobrý. Taky ji vždycky krásně zklidnil, ale bohužel už není, tak budeme muset použít jiné prostředky. :grinning: Plíny pořád má, nedaří se na nočník ani náhodou :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Nejmladší Máchalové ( :dizzy_face: :grinning: ) přejeme strašně moc moc moc zdravíčka, štěstíčka, hodné rodiče a mnoho úsměvů na tvářičkách :dizzy_face: Krásné narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojte, přejeme malé Ádince všechno nejlepší k druhému ročku. Je to mazec jak to letí.

Tak koukám že jen my budeme mít doma posledního čuníka :frowning2: Ta naše kačena prostě na nočník sedne jen když jí dám, ale neřekne a neřekne. Teď nám rostou špičáky, takže má průjem a je to každou chvilku :rolling_eyes: Prostě jí ani nenapadne že by si řekla.

Bubli, koukám jak se Ti to krátí, už 32tt mazec ....
7. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Mer, a má tu ochranou síť? chceme ji teda i se sítí.... Díky za info :wink:

Malé Adušce přejeme VŠEEEECHNO NEEEEJ, hodnou maminku a tatínka, hodně hraček, zdravíčko, štěstí a spokojenost!!!! :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Přejeme taky vše nejlepší Adušce :wink:

Bubbli, info viz sms :wink:

V. už spí bez dudáku, ale ty plíny, Di, my asi budeme poslední s plínama, vůbec nechce sedět na nočníku, ach jo :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj polanský, děkujeme za přáníčka, jsme nemocný :frowning2: Vloni taky, asi tradice bo co :confounded: K nábytku tady ji měli, prostě jo a má to ten samej chlap. Křinice-Police- poříčí a Jaroměř A co na MMB? Koukali jste? A děkujeme za přání!!!!!!!!!!!!
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jéje, copak je oslavenkyni? Chudinka, zrovna na narozky!!!

Holky, komu by se zítra chtělo, po třetí hodině přijeďte, ugrilujem si nějaký párečky :wink: Snad nebude pršet :wink:
7. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
7. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Tak Baruš má teplotu, celý den čůrá jako protržená a odpoledne u čuraní i naříká že to bolí... Tak uvidím jak v noci, kdyžtak ráno mažem k doktorce :sweat_smile: :confounded: :angry:
7. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak to je B. chudák, snad to bude zítra dobrý.

Holky, bude Vám vadit, když si nechám udělat stejný dort od Sršničky, Hello Kitty? Je fakt nádhernej :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Bubbli, tak jak je Barušce? Mažete k dr.? Snad je ok!

Mer, mě to vadit určitě nebude, proč by mělo??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Tak my brzdy gratulujeme dnes! A pridavame obr hubana!

Ty jo Bubli, snad to nebude zanet mocaku. Doufam, ze bude Baru brzo fit. Ted je to pocasi vazne na sisku. Horko a pak sups a zima. Ja ani nevim, do ceho nas mam oblikat.

Holky mate nejakej typ na sekacek v NA na detsky veci? Ja obcas zajdu do toho outletu, ale pripada mi, ze si za nejaky veci reknou prehnane moc, jen proto, ze to ma na predni strane NEXT. Treba svet takovej jetej bych rekla, a oni za nej chtej 300,.! Jendou jsem tam byla kdyz nacenouvali a jedou fak podle oka. Coz me trochu mrzi. Ale kdyz za to jsou lidi ochotny zaplatit :unamused: My ted hezky pokoupili ve vyprodeji v Tescu. Adelka je alespon trochu vybavena na dalsi rust a miminko si taky par kousku vystrachalo. Nejvic jsem rada za ponozky a podkolenky pro Adu. To jsou palky za jedny vzdy a ted ve vyprodeji bomba! No, ale musim se krotit v utraceni, ze jo :sweat_smile: Kdyz ono mi to nejak vzdy jede. Hlavne, ze ja mam ve skrini desne IN outfity :grinning:
8. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Sey ahoj!

já se chodím občas jukat na Plhov vedle zeleniny a pak taky do Nextu :slight_smile: No, tam jsem si naposled koupila svetr pro sebe, ale po Poppynu nic, opravdu se mi to zdá předražený, jako za legíny dát 90káčé se mi zdá moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: (kdyby byla třeba barva co bych nutně ptřebovala tak asi koupím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale naposled jsem jukala u žlutejch a našla super za 39,- :grinning:
8. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ránko Polanko!! Tak myslím na Barušku, A. měla včera taky lítací den, nutilo jí to čůrat a nešlo to, pak zas vyčůrala kaluž, no mazec, noc taky stála za to, hodně pila, potila se , pak mluvila ze spaní, ale spala do 8h a vypootila se, teď je vidět, že jí je líp, ale nechci to zakřiknout, uvidíme během dne, je ořád malátná a moc nejí.
8. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo, na Plhove do toho sekacku jsem zabloudila jednou a sehlnala paradni svetr pro mimi. Jenze nebyl cas na vetsi hraboseni. Tak ted az pojedu na posledni KO ke Kestrouskoj, skocim tam. Do toho nextu uz ani nepolezu, minule mi fakt pokazili naladu.
Ty jo Machalovic jste taky nemocny? Tak to snad brzo prejde, at muzou holky zase uzivat leta. No ono moc za nic nestoji, ale travit ho v posteli :unamused:
8. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
No jo, jsme jsm e, včera byla v pyžamku, ale dnes už je ustrojená,jelikož má pro změnu stavy, kdy blbne, až ji musím krotit. Ale motá se jak po 10.ti pivech :grinning: Teď šla spinkat s Nurofenem a krokodýlem :grinning: K tomu NEXTU byla jsem tam jednou, A. jsem koupila tílko a sobě tričko, ale přijde mi to jetý, ne jak outlet, spíš hrabák :confounded: Od tý doby jsem tam nebyla.
8. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.