• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak teda brzke uzdraveni. Cudla jedna. A teda jsem rada, ze ne jen na me ten Next udelal takovej dojem :unamused:
8. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj,male Dorotce taky prejeme opozdene vse nej,nej,nej!A at se brzy uzdravi.
Mer,povedlo se ti spojit se Srnickou?Me se to nedari.A potrebovala bych vedet,zda by mi neco upekla,kdyz je takova sikula nebo mam hledat jinde :cry:
Teda holky,vam to druhe tehu pomalu konci?to je mazec jak to utika.Tak vam preji pohodove porody a hlavne zdrave mimi
8. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Sršnička by měla být na dovolené :wink:
8. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Nevím kdy se vrátí, mluvil s ní muž, máme její tácy od dortů :grinning:
8. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
:sweat_smile: já jsem v pondělí viděla z auta pana Sršňu s malou na procházce :confused: :sweat_smile: tak doma asi byli
8. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
kuk,jsme doma ,tak jukáámm,nedočítám nestíhám,jen dodatečně Adélce vše nej k 2 narozkám a at je brzy zdravá,Bublinka malá koukám taky marudek,holky to si moc to léto neužíváte :frowning2: ,ale zrovna dnes je lepší být v posteli,já jdu odpo na chvíli do práce,balím mladýho na tábor,příští týden už má být prý hezky tak snad to dopadne :wink: Budulínku já mám u Srsničky taky na začátek srpna zamluvený dort,to na dovče snad nebudou aspon co jsmew se posledně bavili ,říkala ,že dovolenkujou v červenci :slight_smile: my chceme ovečku shaun :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tak já nevím, muž vracel tác a sršnička říkala, že jedou do CHoc k babičce a pak že letěj na dovču, mě neodpověděla na mail, tak nevím. Ovečku Shaun juk k nám do alba, povedla se moc a Adél měla radost velikou" ovečka jupí" :grinning:
8. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
A byla výborná, vevnitř tmavý dort a karamelový krémik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala bych si zas :grinning:
8. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jinak poppy havu jsi viděla, díky za pochvalu, navrhovala jsem platinový melír ve vzorníku, ale mě by to nechytlo, museli bychom na víckrát a to jsem nechtěla mít žlutý a pak až bílý, no nechytla moc ani blond melír, tročku tam je+ červený, na sluníčku to vidět je.
8. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
jj já se se srsničkou už domlouvala ,tak snad bude mít čásek ,vím že toho má hodně,my to potřebujeme na 8,ale ,kdyžtak to přizpusobíme Srsničce ,jak jí to bude vyhovovat to není problém,hlavně ,že ho nebudu muset tvořit já :grinning: :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: jednou jsem pekla dort, nikdy více, černý dort se jmenoval, přišel pak akorát promazat rybízovou marmeládou a polít čokoládou, dort byl kakaový, krásný, dobrý až navzhled :grinning: :grinning: Prostě se ve prostřed propadnul, kráter, tak jsem tam dokoupila policejní auto :grinning:
8. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
oni ty odlesky červený tam vidět jsou, ale ty světlý nee, ale super, ten střih z boku je fajnovej, sluší ti to, fakt. Já jsem na ty delší vlasy, tak mě se to líbí moc. A ofču teda do budoucna dlouhou, nebo delší jako VB?
fakt moc hezký a hlavně pro tebe (ale i pro nás) změna, nee krátký vystříhaný :grinning:

Marodům přejem brzké zotavení a je pravda, že v posteli je dnes asi nejlíp :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Já nevím jednu půlku ofiny říkala, že by nechala krátkou a druhou delší, a jestli mi to bude vadit, tak mi to šmikne a basta :grinning: No zatím jsem spokojená, uvidíme až to umeju a budu sakrovat :grinning:
8. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
já si peču pro radost a baví mě to, na kšeft bych to dělat nemohla, takhle si s tím vyhraju a když to náhodou nevypadá oki, tak mě to tolik nes..e. Kámoška mi posílala emailem fotky dortu, co si nechala dělat, ale holky, takovou hrůzu bych zvládla levou zadní a hlavně si za to řekla strašný prachy, kámoška to ořvala, ne ty prachy, ale vzhled toho dortu. No děs běs. Dělala to jedna mamina co dělá právě dorty na zakázku a na svatby a tak to trošku nečekala, že se její malá bude fotit s takovou hrůzou a natož ho pak jíst. I mě bylo blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Sršnička to nebyla, hi hi hi, to fakt nee :grinning: :grinning: :grinning: I když by mohla být konkurentka, ale na ni nemá, to rozhodně nee :rolling_eyes:
8. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Krátký vystříhaný nelíbí? zas to byla pohoda, vyfoukalo a šlo, učesaná neučesaná furt to vypadalo stejně :grinning:
8. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
No tak ja teda nevim co delat,jestli jeste cekat,zda se ozve.Jeji vytvory se mi opravdu libi,do vasich alb jsem samo nahlidla :sweat_smile:
Ja jeden potrebuju na 24.7. a druhy na 5.8.Co my teda poradite?
8. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
ale jo jako líbí, ale ne zas až tak moc, prostě mě připadnou delší vlasy takový ženštější :wink: ty krátký na mě působí drsněji - ježíš to píšu jak kdybych byla chlap :grinning:
8. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak já mám za sebou rybízovej víkend,marmeláda ,džem ,štáva a pořád dokola a pořád neubejvá a zraje :grinning: ,tak se tu mějte a snad bude zas krásný počásko,jo včera jsem viděla holky Frogískovic,Lenča byla zrovna po noční,to obdivuju,já bych byla mrtvá celej den po noční a ještě se starat o treperendu klobouk dolu. mějte se
8. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: poppy -taky tě miluju :grinning:
8. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
:grinning: ó, nemám slov :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
budul, já nevím co bych poradila, když jsem jí psala mail a nic :frowning2: Tak se u nich někdo stavte :wink:
8. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
já mám na ni telefon :slight_smile: ale nevím, zda ho můžu poslat dál :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Já dlouhý měla a jak to jednou dáš dolů, už je nechceš, nebo jo, ale rychle=naplíst, abych nemusela čekat, až mi to poleze po krku a do ksichtu, stejně bych to měla za ušima zas, nebo v culíku :grinning:
autor
budul, tak co sama něco vyrobit? :sweat_smile:
Já taky a taky nevím :frowning2: To je těžký, aby se pak třeba nezlobila, na stránkách www ho nemá?
8. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
já měla dlouhý do pasu a když jsem je shodila - násilím, tak jsem to ořvala a čekala a čekala, než to doroste. Nejhorší je to čekání než to naroste přes ramena :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem spokojená, ale stále čekám, chci zase dlouhý :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Na co čekáš? :confused: Máš dlouhý ne :grinning:
8. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
a na chlapech mi zas dlouhý vlasy připadnou nemožný - tím nechci nikoho urazit, ale krátký vlasy u chlapa mi příjdou takový upravený :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
no mám, ale chci víc :grinning:
8. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
:grinning: No chlap s dlouhýma vlasama no nevím, brácha je měl hrál s rockovou kapelou, tak to šlo, pak je shodil a úplně prokouknul, moc mu to sluší, jakoby konečně chlap :wink:
8. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.