• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
mě uplně dostává to - mám půjčenou super kulmu na vlasy od Iv a tím jsem si udělala super lokny, ale jen tam sem tam, ne po celý hlavě a vypadalo to moc hezky, to mě příjde takový ženský :grinning: hodím fotos na FB :wink:
8. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Šmarjáááá, to by mě šlehlo :grinning: Já koukala na diskuzi a tam bylo o prodlužování vlasů a i fotky, já bych se zbláznila :grinning: Jako líbí se mi to, kor v létě, když ta ženská je víc upravená než v zimě v kulichu, ale neneneneeneeeeee, to by byl můj konec :grinning:
8. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
No hoď, ale nech ho tam, já za chvilku jedu pryč :wink:
8. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Třeba Mer, nebo bubbli si nedovedu v krátkých představit, jak skřítkové :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
no přesně, chlap tak nějak prokoukne a vypadá upraveně :dizzy_face: jo, za mladých let chodil na disko kluk, co měl blonďatý prstýnky a střih na mikádo, to byl frajer, teď má dvě děti, vlasy krátký a nevypadá už tak šmrncovně :grinning:
8. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: plešatej ne? :grinning:
Za mladých let :grinning: :grinning: ty starobo :grinning: :grinning: :grinning:
autor
hodím navečír, teď se mi nechce, mám to čersvě stažený na cd a ještě jsem to ani nestáhla do pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
No šák , tím líp nespěchej, já mažu pá
autor
No Mer ani Bubbli by nebyli oni, to si taky nedovedu představit, ani Cvaldu, ani Iv, to neeee :grinning:
autor
pá pá :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Budulinku, se Sršničkou jsem se spojila mailem, jedou myslím nějak koncem července na Zakyntos. Teda já bych jela hned :grinning:
8. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
No ja taky a zatim nic.Treba neodpovida,protoze me nezna :frowning2: No tak to mam asi smulu.No pockam,jeste par dni,jestli se mi neozve a kdyztak budu muset hledat jinde :cry: jojo taky bych jela hned.Minulej rok jsme byli v Bulharsku a teda nic moc.Tenhle rok nikam,ale pristi rok nekam za morem bud Kanary nebo Mallorka,ale uvidime,jak to budeme se dvema detma zvladat.Ted mam z toho nejaky strach :wink:
8. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak Bára samozřejmě padla, byly jsme ráno u mudry a má v moči krev, přes den okolo 38,5 teplotu, takže je jak gumová, protivná, pořád chce čůrat... Zítra musíme s močí hned ráno aby ji poslali do laborky a uvidíme jaký bude další léčebný postup. Zatím máme dělat sedací koupele v hypermanganu :sweat_smile: :confused: tak děláme...

Byla jsem taky na ultrazvuku, tak malej má už 1880g!!!!!! Přijde mi to hodně, musím někde najít kolik měla Baru, aby se nám nenarodil obřík! Ne že by se tomu dalo zabránit....

Tak já bych se vám bez vlasů nelíbila? V tanečních jsem měla krátký zástřih, jako nosí Dorotka a jaká jsem byla fešanda :wink: :grinning:

My na dovču letos nikam, ale příští rok bych chtěla k moříčku, ale s dvěma malejma dětma, to si to užijem :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
chudák Baruš, zánět močáku jsem měla 2x a hrůza.

tak my k moři nepojedem asi do důchodu, protože nám po odečtení všech splátek nezbývá ani korunka, ale zas budeme mít hezký bydleníčko :grinning:

já měla taky krátký vlasy, vypadala jsem jak tenisák, už nikdy více :grinning:
8. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Poppy, teď jsem koukala na tvojí fotku na Facebooku, teda ty máš dlouhý vlasy, tobě to roste nějak rychle, ne?
A co je to za tu speciální kulmu? Vypadá to moc hezky, i když já si můžu nechat vlasy uschnout jen tak a mám to kudrnatý až až. :grinning:
8. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Bubbli, hlavně ať je Barušce líp, chuděrka malinká, posíláme pusinky:slight_smile:

Mer, je jinej ten nahřívací nástavec a na tom je ještě spirála, není to klasická klešťová, ale princip je stejný:slight_smile: Jj, roste to, ale teď už pomaleji, potřebovala bych trošičku prostříhat konečky, od loňskýho února jsem neviděla nůžky, tak by to možná malinko chtělo, ač roztřepené konce vůbec nemám, jen malinko vysušený od melírů:(

Tak já se opět brutálně jako každý rok pohádala se ségrou, je to u nás pravidlem, pokaždý když odjíždí na dovču, tak se shádáme, kvůli blbostem, ale letos je to po 3. a myslím, že to zůstane tradicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: Letos letí do Turecka - zítra platí zájezd a o půlnoci letěj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojda!

Teda holky, vy jste kočky!!! Dorotcce mooooooooooooc chválím účes, je super, moc ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Poppynčiny vlnky jsou taky pěkný, krásně to oživí :wink: , Sluší, sluší :wink:

Tady je zas nějaká bouřka, za chvíli mi přijede muž, tak se nemusím bát :slight_smile: .

Poppy, to je divný že se hádáte před dovčou :confused: :sweat_smile: ? Asi má ségra cestovní horečku a je nervozní, ne? Každopádně, Turecko závidím, byla jsem tam a jela bych hned znovu!!!!!!!!!!!! NÁDHERA!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Tak dobrou, doufám že se vyspíme aspon trochu, B. měla v noci horečku, mluvila ze spaní, odháněla pavouky a mouchy a hrozně brečela... Jo a výsledy moči byly špatný, má tam nějaký hodnoty hodně vysoký, tak máme nějakej sirup na léčbu močových cest... A celý den měla teploty...
9. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojda!
Malé Bublinky mi je moc líto.Halvně at se brzo uzdraví!!!!Když těm prdolkám malejm něco je to je strašný a když jim člověk nemůže ani pomoct to je ještě horší.Mi ted už týden válčíme s aftama.Má jich plou pusinu :frowning2:
A jak se cítíš Ty Bubbli?Už se Ti to pomalu krátí co tech devět měsíců uteče jak voda.Hlavně na sebe dávej pozor!
10. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahojky všem,

jej, tak Babu fakt má zánět močáku :confused: to je mi ji moc líto :pensive: Hlavně aby ji bylo co nejdříve líp! posíláme pozdravy:slight_smile:

Iv, vy už jste ok, nebo ještě marodíte? Taky přeju Ivance brzké uzdravení:slight_smile:

Bubbli, děkuju za pochvalu:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jj, asi cestovní horečka - lítaj na LM, tak proto asi, fakt je to už po třetí, co se pohádáme, než odjede, ale už dobrý, včera v poledne jsme se viděly a vyřikaly si to, takže opět pohoda :dizzy_face: O půl druhé v noci mi psala z letiště, letěli nočním letem a v 8:10 přistáli v Turecku. Tak jsem ráda, nějak divně se mi spalo a to jaká byla bouřka mě moc klidnou nenechávalo, že v tom mají letět. Já bych taky jela, kamkoliv a bylo by mi to fakt jedno, hlavně že bych vypla na 100% :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Dorot, jestli kukáš, tak jsem ti nechala na FB zprávu:slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já taky :wink: Marůdkům brzké uzdravení, A. už je líp konečně, ale Nurofen jí dávám pořád na spaní. Poppy tak jeď, vem rodinu a vzlítni, od muže kolegyně šla do cestovky v Ná INVIA a řekla, že má sbaleno a může letět hned, letěli za 2h jeli z Ná busem na letiště směr Řecko za 4.900,- jeden s polop. :wink:
10. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jsem zvědavá na sršničky Zakyntos jsme chtěli taky, akorát je dost dražší, tak jsme zvolili druhou možnost co nám nabídla paní :wink:
10. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Poppy cestovní horečka, nebo blbej tlak, já bych včera seřvala snad všechny kolem , nálada na bodu 0 :angry:
10. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
no to já bych letěla, hned, ale kde na to vzít a nekrást:( já jsem materialista, raději si koupím do bytu, než to prohýřit za dovču a vrtátit se do starýho, no za ty prachy co jsme už konečně komplet dodělali obývák, tak bysme dovču měli hezkou, jenže...

Ségře volala paní Drašnarová ve středu večer, včera do 12hod měla zaplatit a ve tři ráno odlet z Ruzyně. No ségra měla požadavek AllIn, takže to bylo složitější - prej na polopenzi - přece nechcípnu žízní
:grinning: :grinning: (ale má pravdu - rozdíl v ceně byl necelý 4tis.) já bych jela i konzervama :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
MM mamka byla na Zak. a prej už nee, bylo tam špinavý moře :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
já bych jela na Bora Bora :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
10. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Já Santorini, ale nekradu :confounded: Případně Španělsko , Mallorku. a tááááááááák :grinning: No vidíš, špinavý moře a jak to chválej, asi jak kdy a za jakýho počasí. My jedem po sezoně tak uvidíme, prej bude teplý moře, už ne tolik pařák a hodně ovoce, tak jsem zvědavá jestli si nepřibalím péřovku :grinning: :grinning: Nám je to jedno polopenze je v Řecku lepší než All , to je lepší kvůli pití, ale jinak nic moc, spíš si zajdem na jídlo až budem mít hlad a pití si koupíme, tady není tak drahý jako na ostrovech a je zde pitná voda :slight_smile: A hlavně oběd je v době kdy A. chodí spát :unamused: tak jsme nechali PP a psala mi paní, co se vrátila koncem června, že holce objednávali v hotelu na místě každý den oběd a jedli nakonec všichni :wink:
10. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ty blázne!!!!!!!!!!!! To je krásný, no příští tok ne asi, až další by to šlo :grinning: ale nežrat celej rok a šetřit a šetřit :wink:
10. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.