• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
10. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
no to je, já bych taky brala cokoliv - co by vyhovovalo :slight_smile: Hlavně teplo, moře, rodinka, klídek :dizzy_face:

No, já bych radši to auto :grinning: :grinning: :grinning:

A teď se mi nabízí jedna letenka :grinning: Letím umejt koupelnu a záchod :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
:grinning: Hele, ale zas pro dvě osoby to je pěkný, za 150 se vším všudy :grinning:

a přesně jak píšeš, nežrat, chodit jak drban a pak hurá na Bora Bora :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: No mě se nabídne až se A. vzbudí letenka do žehlova a bramborovosalátova :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
ty vado holky, co to je za odkazy? Me chcete nas..t? :grinning: Kurnik, tam je krasne! No o tom si faaakt muzu nechat jen a jen zdat. V pondeli jsme poprve kopli do zeme a ted nas ceka vyrizovani hyposky. A chystame se hoodne zdimat banku, tak nas snad pak nevyzdimou oni uplne na mrt :confused: Tak ze nas se nejaky plaze a mooore netykaj asi dost dlouho. Ale predstava pekna, jen u toho nesmim kouknout u nas z okna, tady to zase je pocasi dnes!

A holky, marodi. Lezet! Vylezet! Rozkapat, vysirupovat a hura na prazdniny! To je na prd, kdyz mrnky marodej! :frowning2:
10. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Holky, koukám že nejste žádný troškaři :grinning: :grinning: :grinning: ! Takováhle dovča :wink:

Mě to doma už nebaví!!!!!!!!!!!! Co máme dělat???? Ach jo, ty nemoce mě se..ou!!!
Mě je dnes nějak divně, asi fakt nějaký divný tlaky... :confounded:

Seymi, tak vy už kopete domeček? To je super, tak ať jste v bance úspěšný! :wink:
10. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
tak já dnes byla na předváděčce toho robota od Vorwerku co dělá Frog. Teda řeknu, je to fakt super, ale ta cena 30 tis, ale dá se to i na splátky, ale bohužel nějak teď 1000 kč navíc nemám :grinning: :grinning: :grinning: Ale šla bych do toho fakt hned, skoro nepotřebujete plotýnku. Jo a pěkně jsme se nažraly :grinning:
10. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
holky, poraďte, co k 2 narozeninám, jsem nějak zoufalá. Koupím klouzačku a jestli se sejdou od babiček nějké penízky tak tu malou postýlku, ale jinak nevím co dál. Co jste kupovaly vy?
:sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Mer, já bych pro Báru chtěla kuchyňku, s tou si vyhrála u Poppynky, odrážecí kolo bez šlapek s možností přikoupení šlapek(jak psala Budulínek)... Ale jestli se bude kupovat ta tramolína tak asi jen to... :wink:
10. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
No a představte si, co si vymyslel náš jediný a praštěný (s prominutím, ale je to tak) soused. Prý nás pes přeskočil plot k nim, otevřel králíkárnu, chudinku králíka vytáhl na trávu, roztrhl ho a na cucky mu rozkousal hlavu!!!!!!!! Pak zase přeskočil zpátky k nám a dělal jako by nic... To máme zvíře, co??? :grinning: :grinning: :grinning: No a obchází sousedy a všude to vykládá. Ještě že ho všiichni znají(toho "postiženího" souseda) a nikdo tomu nevěří. No každopádně se za ním zítra vypravím a zeptám se ho na to, protože tohle je fakt už moc.
Před 14dny nafotil náš živej plot a odnesl fotky na úřad s tím, že ho máme přerostlej a že zasahuje na obecní pozemek a poškozuje všechny projíždějící auta, takže nám přišel z úřadu doporučenej dopis že s tím máme něco udělat. Tak jsem to zkrátili a vysekali, to je v pohodě, byla to pravda, trochu to už přesahovalo. Ale mohl přijít k nám a říct nám to normálně, a ne jak ko..t běžet na úřad... No ale s tím králíkem mě dostal :grinning: . Nechápu jak by asi Rody přeskočil plot, není kamzík, a že by byl tak šikovnej aby otevřel králíkárnu, no to fakt není. :sweat_smile:
Máme jedinýho souseda a zrovna takovýho koně...Zná ho tu široko daleko každej, protože na kažždýho něco má. Jedněm lidem uřízl motorovkou břízy když byli na dovolený, protože mu dělali stín atd :wink:

No tak to jen tak na okraj, aby jste si dali pozor až budete kolem nás procházet nebo přijdete k nám na návštěvu, protože máme zabijáka lačného krve :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahojda!Tak to máte bubbbli veselo.Sousedy si nikdo nevybere.Je to kretén kdyby se tak lidi starali o sebe co.
Tak já k vám teda asi už nepudu co kdyby mě chtěl pejsan ukousnout hlavu :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

téda Bubbli, to jsem nevěděla co v Rodouškovi dřímá za krev :grinning: No, to je fakt mazec, asi se brzy přijedem podívat s Leou, aby se soused s prominutím po.ral, až uvidí dva "zabijáky" hi, hi hi :grinning: Bych šla za ním a servítky bych si určitě nebrala, bych mu dala co proto, hlavně bych mu řekla, že za pomluvy na něj podám trestní oznámení, aby si trochu stáhnul půlky :grinning: Idiot, upřímě vás lituju :unamused:
11. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Tak až tam dorazí ještě Lea tak souseda asi rovnou odvezou.Přála bych mu to!Hlavně se Bubbli nedejte!!!!
11. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
takhle přesně jsem to taky myslela :grinning:

ale zas od takovýho idiota by se dalo čekat, že zavolá městský, že nemají třeba náhubek, ač na svým pozemku :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
a ještě Leu obviní, že mu sežrala třeba krávu a prase v chlívku :grinning:
11. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
chudák Rody :pensive:
11. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Prase v chlívku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To je sranda :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak jak to dopadlo se sousedem????
11. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky!Tady je nějak mrtvo :frowning2: Jste připravený na pařáky??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojda!
Iv, co Ivanka a afíky? Už dobrý? Já jsem se s nima taky něco natrápila jako dítě, chudinka Iv...

Bára už dobrý, dnes ráno jsme vezli moč do laborky a tak po obědě uvidíme, ale myslím že už O.K. Ale asi si pařáků moc neužije, koupat se rozhodně nebude :frowning2:

Soused Petrovi řekl, že tomu sousedovi který s tím za námi přišel, řekl něco jiného, že prý mu řekl, že mu NĚKDO rozkousal králíka a že neví kdo. A že ten jak nám to přišel říct to asi nějak popletl... No tak co mu blbovi na to má člověk říct, že.... :angry: :angry: :angry: Lže jako když tiskne, jsem si 1000% jistá že ten kdo nám to přišel říst si to nijak nepřibarvil ani si nic nevymyslel, ale hádejte se tady s někým...
13. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojte, musím si jít zanadávat :rolling_eyes: Ještě že nebydlím v Polance, bych si tam asi došla jak jsem vytočená. Normálka jak beru prášky od Kestři, tak mi v lékárně dali jedny slabší než měli. Normálka beru Estrofem 5mg, nebo možná 7mg a oni mi dali 2mg. Na krabičce se to nepoznalo, ta byla stejná, jen to číslo bylo jiný. Poznala jsem změnu když jsem je začla brát, že mají jinou barvu a platíčko že má jinou barvu, jsem si říkala á udělali barevnou zmněnu v továrně a ono houby. Vše mi začlo docvakávat když mi furt MS nešla. Vypadá to teda že snad dneska konečně dorazí, ale vše je na houby. Měla jsem to dostat 10. a 23. jdu na kontrolu jajec. No a když přijde až dnes, tak 23. je na jajca podle mě moc brzy :frowning2: Furt se to protahuje a protahuje, fakt mě to už neba :cry: a ten idiot v lékárně by dneska dostal asi jednu mezi oči už.
14. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Polanko!Di. to je mazec tedy.Člověk aby kontroloval fakt všechno :frowning2:
Ivi. už je v pořátku až jsem byla překvapená jak to šlo rychle.Dr. nám na to dala nějaký homeo. a tak si myslím že to taky dost pomohlo.To je dobře že malý Bubblince ja už taky líp.Tak se tady mějte hezky mi jedeme do ZOO.Už se těším jak bude Iv. reagovat na zvířátka loni z toho ještě nic neměla celý Zoo prospala.Přejí všem hezký den!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ty jo Di, to je teda fakt debzot ten lekarnik. Jenmu to nic neudela a tobe rozsasi celou dlouhou pripravu. Pred Adi jsem taky zobala toto a fakt by me to hooodne nasr..o. Ted uz nezbyva nez doufat, ze se tve telicko popere a vajca vyrobi super kvalitni i kdyz mozna dele. Moc ti-vam to preju.
Ja dnes bych mela odjet do Polanky a zitra na ko ke Kestroj. Ale Adouch mela rano teplotu. Tak nevim, na nic si nestezuje, chce jist normalne, nema rymu, vypada normalne. Tak ja nevim. Je mi blbi ji dat ke tchyni, kdyz treba neco propukne :confounded: zatim jsem ji dala homeo a uvidime. A ja jsem ted jeden velkej hormon. Normalne uz brecim kvuli kravinam. Jen si na neco vzpomenu, zadny desny veci, a je to. Vcera vecer to bylo vubec zajimavy. Taky me dostavaji ty kila na vaze. Lita mi to 2kg nahoru dolu, tak nevim, co mam Kestroj hlasit? Telo asi nejak nezvlada odvadet vodu, ci co. Tak uvidim, co zitra povi. Chjo, snad to bude vse OK.
Tak se mejte hezky a deticky at jsou zdravoucke :dizzy_face:
14. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj všem!

Di, to by mě asi trefilo, je jasný že jsi rozčilená :angry: :angry: :angry:

Seymi, tak snad se z tý teploty nic nevyklube... :frowning2: ... Mě se ty hormony už nějak srovnaly, už nejsem takovej ubulenec jako na začátku :slight_smile:. Ale neboj, ty už to máš za pár, pak se to zase všechno pomalu urovná do normálu.

B. v tý moči ještě něco má,takže musíme brát ten ATB sirup až do pondělí, a po tu dobu nesmí na sluníčko ani jíst a pít nic kyselýho... Takže tento týden si sluníčka neužijem :frowning2: .

No a taky jsme byly dnes koupit boričky, protože jí nějak vyrostla nožka, a tak jsem jí koupila sandálky a jedny uzavřený, u Deichmanna, tak to zas bylo peněz...
14. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Iv, užijte si ZOO, a kdyby jsi to řekla dopředu, mohla jsem ti půjčit permanentku :wink: , ušetřili by jste 150,- (nebo kolik to stojí) u vstupu!!!! A půjčim ji každýmu kdo budete chtít, je sice na jméno, ale nikdy po mě občanku nechtěli, takže pokud pojedete do ZOO a budete chtít, půjčím :wink:
14. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky!Tak včera jsme si to perfektně užili.Ivča byla bezvadná moc se jí v ZOO líbilo :slight_smile: Pořát jenom dělala jéé jéé.Moc se jí libilo i v dětské ZOO vůbec se těch koz nebála nejradči by si je osedlala a jezdila na nich :grinning:Bubbli díky za nabídku příště jí radi využijeme :wink:Tentokrát platil děda tak to bylo fajn :dizzy_face:
A jak snášíte vedra včera to bylo hrozný a dnes to bude zase.Ale co vždyt je léto a to k tomu patří takže nač si stěžovát :wink:
15. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Seymi držím palečky ať se dozvíš jen a jen pozitivní zprávičky!

Iv, to je super, že se vám výlet líbil!

Já jdu balit N. věci na koupálko, dneska razí s babičkou:slight_smile:
15. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
ahooooj.Tak jsem to cestovani v horku nejak prezila. nastesti vcera prselo cestou, tak se dalo dychat. Jinak mi Kestrousek moc radosti nenadelal. miminko je napric, ale dle UTZ ma dost plodovky a mista, tak ze nemam panikarit, neni vsem dnum konec. Pak mi nasel nejakyho stafilokoka, tak mam zase nejaky cipky :unamused: A porodu nic nenasvedcuje. Krom zpotrebovanyho cipku jsem zanetonovana az az. Ale miminko je zdrave a spokojene. Tak uvidime. Za tyden uz jdu na ambulanci do Jicina. Tak snad se to v lepsi obrati. Jo a jeste mi Kestrousek dal takovy ten kufrik s darky pro tehulky, tak alespon neco.
Super, ze si uzivate slunicka. Adouch ma nejakej prujem, tak ze delsi vychazky nehrozi. Tak napoustime bazenek na zahrade a budem vegetit doma. :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Dooobrý den!!!!!!! To je krásně co? konečně léto, aspoň do pátka :frowning2: :grinning: Di tak to je nezodpovědnost teda :confused: Seymi já byla minule pro prášky a ty kufříky tam měli taky, když jsem čekala A. tak jsem dostala kufr akorát v porodce, co je v tomhle? Abych věděla :grinning: A nebuj, třeba se mimi otočí :wink:
16. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ja s Adou,taky zadnej tehu kufr nedostala. Az ted.Jsou v nem vzorky kremu proti striim, slevove kupony na kocarky, pleny a pod. Dudlik, jedna plenka pampers, pomada na rty, caje a nejaky cteni. Ja ted dostala uz druhej kufr :grinning: jak jsem lezela se slepakem, tak mi dali taky. Ale tam zase byl nejakej dzus-proslej-a pak samy letaky, jo a dudlik a plenka taky. Tak ze hura do druhyho tehu a nenech se osulit a ber to vsude, jak to uvidis :grinning:
16. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.