• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Ahojdááá,

Sey, tý jo, mímo si hajá na zádech či bříšku, no to je mazec, asi pohodář, co??? :grinning: určo si to rozmyslí, až bude chtít jít ven, hlavou v přéééd :grinning:

Jako já nedostala nikde nic, ani v těhu u Kestři, ani v porodce, prostě nic, žádný čtení, vzorky ... no ale přežily jsme :grinning: a tak snad ještě někdy něco dostanu v tom dalším těhu :sweat_smile:

Byly jsme s Poppyškou u zubaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá dobrý, já nic moc, na šestce mi musí opravit plombu a na osmičce nahoře mi vytrhnout kořen, bojim bojim :rolling_eyes: mám zasebou trhání osmičky jednou a to bylo katastrofální, jsem z toho byla 3dny v prac. neschopnosti :rolling_eyes: (mám strašně silný a velký kořeny :rolling_eyes: ), chtěla to udělat hned, ale jak viděla zoufalý pohled Poppynky, jak sedí na židli a čeká na mě, tak si to rozmyslela, N. tam hlásila, maminko už domů, ploším. Hotovo! hotovo! doblý, doblý mami, deme domů. No tak fakt zubajda usoudila, že bude lepší, když ji příště navšítívím sama, jdu v září :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
jo a včera jsem konečně koupila v lékárně desinfekci na odřeniny a klíšťata - není to klasický kysličník a nepálí :dizzy_face: Jmenuje se to Betadine a stálo to 56,- :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Oanebože slevy na kočárky ne :grinning: :grinning: :grinning: Dva kufry!! To je bordel :grinning: :grinning: Poppy jak nedostala, já dostala :grinning: běž si do porodky, ať ti daj zpětně :grinning: Já byla včera na trhání 8 a super, jako fakt, mám venku tři a tahle byla nejlepší, rychle, bezbolestně a ještě mi vyčistil ránu ultrazvukem, takže se to hezky zatáhlo :wink: Mě nechal udělat tady v Br. u Dr. RTG celý pusy, takže pak na PC viděl všechno. Se mnou tam byl muž a hlídal A. ta má zuby v pořádku, byla na kontrole minule. Poppy já si dala doma jedno kafe, v čekárně druhý, a bylo líp, měsíc před jsem si kafe nedala a padla v křesle jak hruška ani nevím jak :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Ty wado, já vypiju klíďo 6 kafí za den a to mě asi nepomůže, asi si budu muset dát něco "vostřejšího" :grinning: to jsi fakt dobrá, když dneska řekneš, že včera ti trhali moudrák a že to bylo super, já chcííí taky :grinning: taky to mít za sebou :dizzy_face:
MM říkal, že horší jak porod to nebude, tak jsem mu řekla, že radši bych šla teda rodit, než trhat kořeny, moje příšerný kořeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele, to jako kdybych tam došla, tak mě pošlou na psychinu, že jako po dvou letech jsem si vzpoměla, že jsem nedostala kufříček :grinning: :grinning: :grinning: ač se svým pupkem bych tam mohla, to vlastně jo :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
to taky cucim, ze Poppy nedostala nic ani poporodu? Po porodu jsem s Adi dostala taky kufr,ale tam byli veci kolem miminek. Tak to bys mozna mohla zajit reklamovat :grinning:
A k zubum se vyjadrovat asi nebudu. To je pro me uplna hruza ZUBAR :astonished: Akorat ted pred Adus musim hrat hrdinku :confounded: Tak te Poppus asi moc nepodporim s korenama a moudrakama :unamused:
16. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Zubař je hrůza, ale ten můj už ví jak na mě, :grinning: ještě se dávím, takže mám tabletky, co si v klidu vycucám v čekárně a pak jdu :grinning: Vrtání bez umrtvení neexist , to vždy říkám, že by bylo nejlepší mě uspat celou a vzbudit se spravenou hubou :grinning: Moudráky jsou potvory, u těch dvou jsem ležela celý den doma na puse ledový pytlíky a v sobě ibalginy, v noci jsem chodila po bytě, proto jsem včera nevěřila, když zatáhnul a byl zub pod sedačkou :grinning: měl teda jen tři kořeny a v poho. Se mi to machruje co? Ale neboj, ještě mě čeká jeden, doufám, že hned tak nevyleze . Teď jsem byla včera a před tím před měsícem a jdu v září vrtat, než odjedu na to BORA BORA :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Poppy, prostě musíš mít druhý, ať víš co je v kufru :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
No tak kvůli kufru na to s..u :grinning: :grinning: :grinning: si počkám, až bude něco lepšího :grinning: Kámoška co rodila o týden dříve než já, tak dostala taky kufr a stejně tak holky co rodily po mě. Naše parta rodiček 15. - to nás tam bylo 1.den nejvíc je asi zasáhl natolik, že nás zapoměli odměnit :sweat_smile: No, neva, příště to bude ne sleva na kočárek, ale třeba rovnou nějakej dostaneme :grinning: :grinning: :grinning:

Sey, já jsem musela taky hrát hrdinku a hoooodně moc jsem uvítala, že jsem tam měla Poppyšku samotnou a nebyl s námi MM, aspoň mě zachránila před nepřipraveností :sweat_smile: Já jsem strašnej posera a zubní je to poslední co bych fakt vyhledávala dobrovolně - ač na prohlídky chodím skoro pravidelně :dizzy_face:

Dorot, ty pastilky, co to je??? Neznám, netuším, to by bylo možná něco pro mě :dizzy_face: Jinak jsem za pro představu, uspat celou a vzbudit až po :grinning:
Hele, nosíš si domů ty zuby moudrosti, nebo je necháváš v ordinaci za odměnu?
16. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
poppy tak ty pastilky= homeopatika volně prodejná, je to proti nevolnosti, dávení, strachu něco jako slabej odvar kynedrilu.ale já to mám na dávení, mě dá do pusy zrcátko a už bych bli :grinning: :grinning: Zuby mu tam nechávám, jsou hnusný :confounded: Ten druhej mi ani neukázal, abych sebou neřízla, měl srostlý kořeny, tenhle ukázal a taky žádná slast na řetízek bych si ho nedala :grinning: :grinning: Tak já teď měla jít buď trhat, nebo vrtat a když už byl muž doma a seděla jsem v čekárně, tak radši trhat :grinning:
17. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
tak uz doufam bude dost o zubech. Nebo se budu pomalu trast. Poppy chapu, ze ti udelalo radost, ze te nechali prijit jindy a ne hned na vec. Ja se musim poradne pripravit na akci a ne, ze jdu jen na preventivku a ono zo toho pak je dvou hodinovy muceni. To neee. potrebuju tak tydeni koncentraci na akci :sweat_smile:
Ty jo ja vcera do jedenacti pekla a nejak moje kycle protestovaly. Jak se to vsechno asi uvolnuje o je to je neco. Celou noc jsem skucela, tak ze dnes zehlim max hodku a vic ani ranu! Ale medovnicek se snad povedl. MM ma dnes 35 a moje mamka 50, tak nas ceka mejdanovej vykendik! :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Moje mamka 48!!!!!!!Tak vše nej oslavencům!!!!!!!!!!! Plodný den co? :grinning:
17. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ty brdo, tak to je oslavencu! A asi koukam slavite vsichni :sweat_smile: My vcera grilovali. Gril jsme meli pod strechou a jednli jsme uvnitr, ale bylo to fain. Sesli jsme se a pokecali. Mamca mela radost z noveho kola a vsichni doufame, ze jiho zase neukradnou. Manza se dnes vraci z panske vody. Vcera jim proprsel cely den, tak z toho moc nadseni nebyli, ale pry si jisti jedinci den zhezcili notnou davkou alkoholu. No jsem zvedava, co mi bude vypravet, jestli si neco bude pamatovat :grinning: Tak hezkou nedeli!
19. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojda Polanko!

Koukám všechny prázdninujete, dovolenkujete, nekoníkujete :sweat_smile: .

Seymi, já jsem měla Báru napříč ještě v porodnici a nakonec se natočila dobře, ale pravda že jí to dalo než to pochopila :grinning: :grinning: :grinning: ! takže žádný strachy, ještě má kupu času vyhodit nohy nahoru a hlavinku dolů! A co to jméno, Seymi, určitě už máte nějaký tipy :slight_smile: :wink:
20. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

tak u nás se taky slavilo, děda měl narozky :dizzy_face:

Jinak nic nového, včera jsme byli na houbičkách a něco našly, Poppynka nadšená z hub a borůvek. Na cestu do lesa byla vybavená novými gumáky, tak ťapkala o 106 :dizzy_face:

Jinak nic nového, vše při starém :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky včera jsem dala new fotos,měla jsem 30.-tiny
20. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Frog, super fotky:slight_smile:

Dodatečně gratulka největší, hlavně to zdravíčko - ostatní si samo najde cestu :dizzy_face:

Ta fotka se skoro švagrovci - to jste s Aní jak růže mezi trním, takový chlapáky, to máte super ochránce :grinning: :grinning:

A moc moc ti to sekne a ta 3 na začátku není vůbec na tobě znát :grinning: :grinning: naopak bych řekla, že jsi těmi shozenými kily o dost omládla :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Bubli, pomalu zacinam bejt v klidu, jinyho mi nezbyva. Dnes zase delal prdoch kotrmelce. Proste ma mista dost no. A jmeno uz mame! :dizzy_face:
20. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
Děkuji za gratulaci..přidala jsem ještě slíbenou fotečku žampionové věže co jsem dělala tatkoi k narozkám.
20. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Seymi, no a JAKÝ jméno???????????????

Poppy, my byli na houbách už asi 3x a nenašli jsme ani prd.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Frog, dodatečně k narozkám vše nej :dizzy_face:
21. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Frog, také dodatečně vše nejlepší k narozkám. :wink:
21. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Bubli krasny, Adelka je spokojena, libi se ji a uz se tesi. Ale nechavame to jako prekvapko :wink:
21. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Tak to jsem zvědavka zvědavá :grinning: No Seymi, tak šup šup, nemám ráda dlouho čekat, tak doufám, že se dozvíme co nejdříve :grinning:

Jo a co jsem se dozvěděla, věděli jste to, že se v porodnici narozený miminka už nekoupou jako se koupali naši prďani??? Jsem se bavila s kámoškou co tam pracuje a tak se ji ptám, ňuňáš se s maličkýma voňavýma mimoušema? a ona mi říká, no už tak půl roku je trend - prej všude, že se mimouškové nekoupou, prý až tak druhý či třetí den, že se max otírají od mázku, jinak nee. No a pak se prej koupou v Johnsnu, no tak to mě padla čelist :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Poppyška byla celá od mázku, protože jak se narodila o 3 týdny dříve, tak toho měla všude požehnaně, ještě nedávno jsem ji stírala za ušima zbytky, co ne a ne se pustit ani olejíčkem :sweat_smile: Tu kdyby nevykoupali a nechali to zaschnout, tak bysme ji drbali snad ještě teď :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Nazdar bazar :grinning: Já si tipnu- ADAM :wink:
21. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
šmarjáááááááááááá já jim dám trend :grinning: Si ji ošplouchnu sama :angry: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Co ji?!!! :grinning: :grinning: :grinning: dítě, co já vím co to bude :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Dorot, se mi zda, ze sis tajne prihnula :grinning:
Ty jo Pop, to jsem taky netusila, ze je mejou az za tolik dni? Ze je nekde jen otirali to jo, ale myli je drive? No to se musim poptat tady. :confused:
21. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Tý jo, fakt je nemejou? Tak to koukám! Kámoška rodila ve vrchlabí a tam je myjou až 3.den, ale tam to je všechno takový... Žádná chemie do maminky při porodu, žádný koupání, holčička se jí narodila už v 7.měsíci, porodní váha okolo 2kil a žádnej inkubátor, nic....

No tak to se Seymi těším na to překvápko :dizzy_face:

Dorot, tak holčička :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Já si dám do požadavku, že chci dítě umejt a hned, jinak si fakt dotáhnu kýbl, já to nesnáším ty opatlaný děti, mě A. donesli asi za 1,5h krásnou čistou, kdybych rodila normálně, tak bych ji taky chtěla omytou, blééé :confounded: Tý jo, to by mě to druhý mohli donýst klidně až třetí den :grinning: :grinning: já bych zatím spala a spala :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Jo, holky, fakt normálně jako druhý nebo i třetí den, prý to je jakýsi trend, a nejen u nás a abysme nebyli pozadu tady na východě, tak v tom jedem taky. Takže fakt jsem nebyla jak tele, když jsem na ni čučela a říkala, že o tomto trendu v Polanský porodnici nevím. Prý to tak dělají už od začátku letošního roku. Jj, nám je umyli a donesli ňuňavý voňavý :dizzy_face: Jenže nepochopím stále, když je nadále sponzor Johnson, tak pak je "vošplouchnou" v tom, ještě je na výběr teda Weleda :sweat_smile:
Jako asi z toho nejblemcavějšího je otřou, ale prej oproti čisťounkým co jsme měly my to není takový, no voňavý :sweat_smile: Já si taky řeknu že chci mimouše čistýho :grinning: :grinning: :grinning: a kýbl bych si dnes už brala taky, i předtím, ale to jsem ho ještě neměla a nevěděla, že v něm bude Poppy spokojená.
Jo a prej je to proti imunitě, ha hááá :grinning:

Poppyška ani neviděla, jak měla zalepený oči :grinning:
21. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.