• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Já tipuju na Seymiho mazlika - Toník, Adam, Kubík :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Nj, Bubbli, tam je to celý divný, teda jako s alternativním postupem souhlasím a přikláním se spíš k tomu, ale čeho je moc, toho je příliš, jako když očistky lovií rybářskou síťkou, když se rodí do vody, je na mě trochu moc :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ja porad premyslim o tom myti a nemyti. A mam pocit, za v JC, kdyz se narodila Adi, tak ji jen otreli a zabalili a dali mi ji. Byla uplne hladoucka a krasna. No, taky pres tyden prenasena a tak pekne vyhlazenou kuzicku mela. Ted si jsem skoro jista, ze ji nekoupali.
A jmena tipujete krasny, to jo :dizzy_face:
22. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj, no já ho taky nechci upatlanýho :frowning2:
22. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Nazdar :grinning: to je téma upatlaný co? :confounded: :grinning: No prostě mi to dítě umejou, nebo si ho umyju sama a basta, nesouhlasím se špinavým dítětem to ať si praktikujou jinde :angry: Basta :grinning: Přání matky je na prvním místě ne :grinning: Bubbli 34tt :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
22. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jinde, myslím Vrchlabí atd když si to matka přeje. Za chvíli budou rodit v jeskyni ne? Poppy mě dostala se síťkou na rybičky, no :confounded: :grinning: Za chvíli budem rodit jak Indiánky, daj nám do huby na zkousnutí větev pověsej nás na strom za ruce a budem čekat co vypadne :grinning:
22. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak kde jste? :confused:
22. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Dorot, pověsej na strom :grinning: :grinning: :grinning: ! No a stou 34... Už jsem z toho sama janek, to máme už miminko za rohem!

Bára nechce usnout, tak ji vyndám z postýlky a jdem ven do bazénku, co taky jinýho...

No a navíc čekáme až nám dovezou tu trampolínu, prej dneska....
22. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
jako dnes to je pocasko rozhodne nee k PC. Dopolko jsme na zahrade v bazenku a odpolko jedeme navstivit spolurodicku a Adelky kamose z porodky. Tak se snad cestou neupecem. Tak peknej denik!
:slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Já to myslela, kde jste, protože mě A. spala :wink: Jinak jsme byli taky venku dopo a odpo ji měli jiný :grinning: Když je pařák, tak jsme do 15h doma. To se jinak nedá :frowning2: Ale zas je to dobře, je léto ne :grinning: Teda já nevím co ta sršnička, neodpovídá na maily!!!!!!!!!! Asi jí zítra zavolám, než odjedou, máme ty její tácy i když před dovčou asi nepeče :wink:
22. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky,Dorot,Srsnicka uz je na dovce.Ma se vratit nejak kolem 28 pokud si dobre pamatuju
22. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj, jste někdo na příjmu? Dítě mi dnes usnulo, tak mám chvilku :wink:

Venku je teda masakr, co???

Včera jsme stihli odpolko ještě koupaliště, na mě tam každej koukal jak na exota když jsem šla do bazénu :confused: :sweat_smile: ...

No a dnes nám přivezli tu trampolinu, tak jsme ji složili a děti už ji vyzkoušeli, super!!!
23. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já tu jsem, než A. vstane a vysmahneme ven do bazénu, možná, pokud nezačne lejt, je dusno teda :confounded: Prosím tě bubbli, no neandrtálci pořád nechápou, že i těhotná může na koupálko :angry: A. byla včera na trampolíně a taky super, spadla dolů a koleno odřený, ale nic hroznýho, vy máte tu se sítí ne?
23. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
No jasný, máme tu se sítí. Bez sítě to je docela nebezpečný!!!
uspořádáme tady nějakou akci, ať se zase po sto letech všechny sejdem - je-li to ještě vůbec možný.... Ne? :wink: I když ted o prázdninách se asi nedomluvíme na žádným termínu...
23. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

my jsme byli taky včera celý den na koupálku - od deseti do skoro pěti a masakr, dopo to šlo, ale kolem poledne byla hlava na hlavě a i když tam Poppyška usnula a prospala se, tak pak byla náramě protivňoučká, ale šlo to a večer usnula coby dup.

Dnes jsme byly zas, od devíti hodin do jedné a pak u našich na obědě a pak hned domů spát. Vzaly jsme si vrácenku, že se možná ještě půjdem večer smočit, uvidíme. Mám v plánu nákup, tak uvidíme jak budem stíhat.

To je škoda Bubbli, že jsme se tam neviděly, my jsme měli deku u středního bazénku, ten ji bere nejvíc kvůli klouzačce a pak do velkýho na bublinky (trysky). Voda teda ledárna, co?

Trampošku bych brala taky, ale v tomhle vedru bych to teda nedala, jsem ráda, že se hejbu po zemi, natož skákat, to by mě vezli na kardio :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem taky pro srazík, no tak se nějak ZKUSÍME domluvit, což???
23. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Bubbli, kdyby se vám chtělo na koupák ještě dnes, tak tam budem kolem té šesté do sedmi :sunglasses:
23. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
tak jestli jste na kupku, tak zdrhejteee! U nas uz je teda metelenice, blejskaviceee!!!!!!!
23. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
ne ne nebyli jsme nakonec, trochu jsme nestíhali a teď ta metelenice dorazila k nám, jako masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: dojely jsme před chvilkou a jsme rádi že jsme to stihly dom.
23. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
tady uz je klid, akorat jdem ven na zahradu posbirat kytky v kvetinacich.tak dobrou
23. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojte :wink:

Teda to byl zase včera azec, celej večer až dnes do 8h do rána nám nešel proud. No ale pžežili jsme to :wink: Pro srazík jsem jistě taky pro. Ráda bych vás zase viděla.
24. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Zdar-nazdar, mazec to byl ale naštěstí jsme stačili dojet domů, ale prádlo už jsem sklízela mokrá jak pes a z prádla teklo, tak jsem ho ráno zas naházela do pračky, smrdělo hrozne :angry: Sraz ano, ale dejte vědět mega včas máme toho fakt hodně, nejůepší by byl nějaký pátek odpoledne a zas s chlapama, jinak já fakt nemůžu, záleží na vás, vidím to zas na opíkačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A až bude doma srsnička :pensive: :wink:
24. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
buduli díky, já nevěděla, kdy má přesně jet :wink:
24. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahojda všem ,my jsme na skok doma,zítra frčíme pro mladýho do Slatinan,zpátky uděláme nákupy v Pardubkách v Globusu,zastávka v Hk v Hornbachu ,před 14 dny jsme nakoupili ve slevě klouzačku z tisícovky na pětset a slunečník z tisícovky na 360 ten třímetrovej ,dobrej kauf a to jsme jeli jen pro nějakej stavební materiál a světla atd. :confused: jinak pořád chalupaříme ,Vikča je denně namočená v bazénu,včera nám ta vichřice trošku poscházela ovoce polámala stromy,ale jinak o.k,jen proud nešel od 19 do druhého dne do 9,ale dobrý mmražák vydržel V neděli vyperu a v pondělí razíme na výlet do westernového městečka Šikluv mlýn ,už jsme tam byli asi třikrát ,když byli velcí prtavý,tak ted chceme s Vikčou taky a v uterý zas na chalupu,tak se tu mějte krásně a srazík s náma jedině až v září :slight_smile: Dočítala jsem je zběžně ,tak snad je tu vše o.k a všichni zdraví a opálení :sweat_smile:
24. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
pruběžně jsme vždycky na skok v Polance ,tak juknu co nového ,hlavně těhulky at jim to rychle utíká a ještě nerodí :sweat_smile: mějte se všichni krásně
24. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Tak nám nešel proud včera od sedmi dnes do půl třetí po obědě!!!!! Takže fakt super, neuvařili jsme si ani vodu na čaj, páč mám i sporák elektrickej :frowning2: :sweat_smile: :confounded: :angry:

Takže srazík mega dopředu nějakej pátek - tak navrhuji 14.8.? Pak už za sebe neručím :grinning: . A s chlapama klíďo, hlavně aby nepadaly trakaře :wink:

A jsem ráda že se ozvala i Ladydi a Cvalda, že jste všichni O.K. :wink:

Poppy, my jsme přišly na koupálko až něco malinko po pátý, tak asi jsme se minuly, to je škoda, mě by jsi určitě viděla :wink:
24. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Jéééé od 14.8- 16.8 nemůžeme :cry: :cry: :grinning: to bude hrozný to domluvit :grinning:
24. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
já 14.8. nemůžu co 31.7?
24. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
A už to začínááá :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
a co po 14.? tj 21.8. :sweat_smile:

Jinak zdravím Polanku při sobotě :wink:

Bubbli, tak to je fakt pech, když máte vše na el., to je šílený, ale hlavně že jste to zvládli ok :dizzy_face: ono nic jiného nezbylo :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
tak mám čerstvou informaci, že v Polance je 13.letý kluk, co se vrátil z Malty a dovezl si prasečí chřipku :pensive:
25. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.