• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Frog, uvidíme, jak bude Poppynce. Já potřebuju na finančák podat přiznání. Uvidíme jak budem stíhat. No ale na chvilku bysme mohly. Do Vydrouše bych taky zavítala. Ještě se ráno domluvíme, jo?
17. únor 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak kde jste kdo??? Dneska to tam vypadá docela ok, tak asi na chvilku ven vyrazíme. Právě jsem přesunula hračkárnu - hernu z pokojíčku o 3 metry do prostoru v obýváku a Poppynka mi tu dělá DJ :grinning: Kope nožkama do hracích panelů a mručí do toho :grinning:
18. únor 2008 v 07:57  • Odpověz
AHOJKY VŠEM,no tak dnes to je teda učast :unamused: sarah snad už nejsi v POLANCE na kopci :slight_smile: tak tento týden dorazí sedačka ¨ROMER KID SE ZÁKLADNOU,9-18 PAK VYFOTÍM A HODÍM ,PREJ TO JSOU NEJBEZPEČNĚJŠÍ SEDAČKY.No,ale jak říká Popy,když se potkáte s kamionem je vám to prd platný :unamused: tak snad se vní bude dobře Vikince jezdit
18. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
jé ta sedačka je ROMER KING FIX :grinning:
18. únor 2008 ve 14:14  • Odpověz
ahojda holky, koukám,že se tu moc nekecá a i v tuhle dobu je tu pěkně vymeteno. byla jsem dneska u dr,tak hlášení z kindervajíčka je,že se mrňce do mrazu stále nechce. dr říkal,že jí nebudeme nutit ven, je jí tam sice těsněji,ale dobře,tak do pondělí bude ještě v domečku.v pondělí mám nástup na preindukci :confounded: .
už se těším na úlovky z vydríska :slight_smile: :slight_smile: doufám,že se pochlubíte. papa
18. únor 2008 v 15:19  • Odpověz
jé, tady je ale klídek. my jsme se navrátily z dovolenky, taky jsem dnes objevila Vydrýska a hned jsem tam něco nakoupila :grinning:
18. únor 2008 v 19:58  • Odpověz
Ahojky cholky,tady to teda žije :grinning: ..dneska jsme byly s poppy v sekáčku a já pořila úúúúžasný kousky.Overálek od Early D.,bílé tričenko na ramínka,šatišky od Tand GO a pak lacíkový kraťáky s pruhama..prostě parádní kup..
18. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky, teda poslední dny se to tady teda kecá. Já teď nebudu mít 2 dny pc, musí na přeinstalaci, tak mám omluvenku. :frowning2:
18. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Všechny zdravíme, u nás prší, ráno chumelilo :frowning2: Vzpomínáme na Dinky Vinky jestli maj tatínka doma z nemocnice a klikáme na minicity :grinning:
19. únor 2008 v 07:09  • Odpověz
Držímě pěstičky Sarah , aby šlo všechno přirozeně, má se koncem týdne oteplit, tak kinder vejce pukne, věřím tomu :wink:
19. únor 2008 v 07:10  • Odpověz
dobré ránko ,my frčíme do KLODZKA,ale madam se vzbudila v pu šestý,zalomila to a ještě chrupe,to je vždycky ,když potřebuju ,aby vstala dřív :grinning: tk pá všem
19. únor 2008 v 08:11  • Odpověz
dorot,prosím od tržnice na kruhák a jak pak dál do toho kajteku,nechce se mi to vyhledávat ,jak si to psala posledně omlouvám se :wink:
19. únor 2008 v 08:30  • Odpověz
Tak tam pozdravujte a pokud pojedete do Kajteku, tak očíhněte zboží,ale myslím, že bude ještě prd výběr zbytek zimního a jarní ještě ne, ale koukni na kosmetiku Johnson a plínky byli laciný a hlavně ubrousky na pedele 3 balení :wink:
19. únor 2008 v 08:31  • Odpověz
já tam chci ten avent hrneček,je tam prý o dost levnější ,H. tam jede schánět něco na auto ,jinak bych tam ani nejela ,ale vezmem to při jednom :wink:
19. únor 2008 v 08:43  • Odpověz
Tak to očíhni :wink: Já tam kupovala dudyny a flašky a ty ubrousky a Johnsny na noc.Chtěli bychom jet tak v dubnu, květnu, až jí budu moct přebalit v autě, teď to je děs, ještě že včeraměli v Realu ten koutek u záchodů s přebalovákem :wink:
19. únor 2008 v 08:50  • Odpověz
jak to je maci od toho kruháku ?
19. únor 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahojte holky, posílám omluvenku a chci se poptat jaké jídelní židličky máte pro své princezny?? Se v tom momentálně hrabu a teda nějak nevím. Hlavně mi neříkejte že tu hnusnou Ikeáckou Antilop :sweat_smile:
19. únor 2008 v 09:29  • Odpověz
dobré ránko,
cvaldo, je to u kruháku dole :confused:
19. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
hezké dopoledne :dizzy_face:
Daadi, my máme židličku Bambi :wink:
19. únor 2008 v 09:53  • Odpověz
U kruháku koukneš doprava dolů :wink: My máme polskou židlu, jako je Fábula :wink: Oni ty plastový jsou skoro všechny stejný :wink: Ale mě se líbí ještě tato: www.jitextabor.cz
19. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
rostoucí židle :wink:
19. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
tak ta rostoucí židlička je moc hezká, ale ty peníze jsou taky hezký teda :fearful:

omlouvám se, že jsem tak vypadla, ale byla tu pošťačka a přinesla důležitou poštu a tak jsme s manžou kutili

teď vařím HAM a pak se nahamá Dáďa a pak půjdeme kočárkkovat, dneska ve třech :dizzy_face:
19. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Aha tak na cenu jsem nekoukala, ale cena, pokud vydrží dlouho a jde pak dát do dětskýho pokoje, tak proč ne. My asi ven nepůjdem fouká, Andulku vozím ve sportáku a před chvílí lilo, tak asi ne.Navíc mě pořád není dobře a včera jsem v Poladnu poletovala jen ve svetru :angry: :grinning: Z obchodu do auta, vyložit nákup a večer mě boleli záda :angry:
19. únor 2008 v 11:28  • Odpověz
tady neprší, teda zatím ale je fakt že to není nic moc. Už jsme domluvený s holkama z minulýho tejdne a slibuju to už cca měsíc, takže dneska už fakt půjdu :sweat_smile:

s tou židličkou pořád nevím, nevím zda plastovou či dřevěnou ... plastové jsou teda většinou vzhledově lákavější a dala jsem si max. limit kolem 2tis a i tak mi to připadne až až :unamused:
19. únor 2008 v 11:38  • Odpověz
my máme taky plastovou, polohujou se záda i nohy , super z Kajteku za 1700,- No vylejzá slunko, tak fakt nevím :wink:
19. únor 2008 v 11:40  • Odpověz
teď jsem jukala na tu Bambi a ta je fakt fešná :dizzy_face: nooo :grinning: uvidíme

do Kajteku se teď nedostanem a myslím že tam jet jen pro židličku by se moc nevyplatilo, zase benzín a tak, no ještě uvidíme no.
19. únor 2008 v 11:53  • Odpověz
ahojky,tak jsme to našli,koupila jsem hrnek avent 200ml za 160,- tady stojí250,- 280,- jak kde a v v balení dvě pítka už zelený od 12 měsícu za 119,- super cena tady jedno stojí tolik někde i 130,-na hrnečku je bílá od 6 měs.,čepičku,takový bavlněnný rejžkový ,pružný co mají v sovičce za 160,. za 70,-,takže docela dobrej kup ,plíny hugiess,happy,tam měli bud nastejno ,nebo o něco dráž ,těm jejich polskej moc nevěřím :grinning: já budu zítra kupovat plíny v Hyprnově ,ty pampers ,co mám z akce od minula ,mají ted zas za 299,-plína vychází na 4,-mě nejvíc vyhovujou :wink: Daninko ,židličku mám v albíčku je to PEPE od BABY DESIGN s přepravou za 2080,-
19. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz
je polohovací a má dva pultíky je super,už vní baštíme :grinning:
19. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz
ahojda tety, tak cvaldovi udělali nájezd na kajtek? :wink: to je priiima. taky mi ho kamarádka doporučila a nakoupili jsem tam pro mímo skoro všechno..měla jsem doma v tu dobu jen pár hadříků..a v některých cenách je opravdu znatelnej rozdíl.
Díky Máchajdo..taky bych byla ráda,kdyby se malá vylíhla. Snad jí to teplíčko vytáhne ven :wink:
19. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.