• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: Já se picnu, dopoledne jsme koukali kolik stojí zájezdy na Maltu :grinning: jako fakt
25. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
jej, tak to raději snad ani nekoukat :cry:

:grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Heleďte nemůžu 14.8 a pak až září začátek, takže mě je to šajnáá akorát A. bude na prázdninách někdy v srpnu a příští týden.
25. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
25. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
To je Nat z Píč Pitu z Beverly Hills ne? :grinning:
25. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Stejně tam nepojedem, ale musela jsem se podívat jak to tam vypadá, prej je to vhodný pro rodiny s dětmi, já na tom nic vhodnýho neviděla teda :confounded: Pláže když je písek, tak hlava na hlavě a jinak betonový pláže+kameny :confounded:
25. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Já bych taky nejela, tam nee, tam mě to neláká :slight_smile:

Ségra byla na pohotovosti a tak ji to řekli tam, ségra má něco s uchem, ale Luke je nachlazený, prej kdyby ho to nepřešlo, tak se má v pondělí ukázat, taky má strach, že by ji mohl mít. Loni si z Egypta taky dovezl nějakou "svini" ze který se dostával přes půl roku. Tak hlásili oba, že příští rok nikam nejedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ségra byla v tunisu ne?
25. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Já bych nejela Egypt, Tunis , Turecko :angry: ne to mě neláká teda.
25. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
V Tunisu předloni, v Egyptě loni a letos Turecko :sweat_smile:

No mazec jako, nejhorší je, že jsme se ségrou viděly a pusinkovaly se, včetně Poppyšky. No mám docela vítr, sice je blbě Lukymu, ale klidně může mít vir i ségra, kterej se u ni neprojevil.
25. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
No a pak nemaj něco chytnout :grinning: Třeba si to nedovezl, to by musel fakt mít sakra smůlu :confounded:
25. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak jako joo, někdo jezdí do těhle zemí a nechytne nikdy nic, ani faraona, ale jak znám nás, sr... bychom půl dovolený :angry: a o nemám za potřebí a nevím no, mě neláká se plácnout na lehátko u hotelu, nebo pláži a jen ležet a plácat se hotelu, když za hotelem je už bordel a poušť, jako chápu ty co se jezděj do Egypta potápět, do pouště na motorky to jo :wink: Mě se líbí, když večer můžu někam vyrazit na procházku, sednout do taverny a odpočívat. Nebo vyrazit na krátký výlet :wink: Ale to je každýho věc, každýmu se líbí jinak strávená dovča.
25. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
No to oni jezdí odpočívat, oba se docela namakaj, řekla bych, že fakt dost, takže to mají zasloužený. V tom Turecku teda na výlety jezdili, to jo. No, ale ségra říkala, že teda Turecko - tam kde byli, že by teda už nejela, ani zadarmo, jediný co bylo fajnový bylo moře, jinak nic moc. No a prej strava v hotelu teda příšerná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to záleží na personálu, za to to místo nemůže :wink:
25. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Malé Frogince přejeme k dnešnímu svátku všechno nej nej!!!!! :dizzy_face:
26. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Já bych do Turecka jela hned, bylo tam krááásně. Bydleli jsme sice ve **, ale my jsme skromní, a místo hvězdiček v hotelu jsme si zaplatili výlety a strávili to poznáváním Turecka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, 31.7. ne, tcýně a tchán mají dovču a jsou tu celý příští týden, pak ještě 7.8.... 8.8.máme sice rodinnou oslavu, ale to nějak zvládnem... a v nejhorším ještě 21.8. tak pište.
26. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
hezkou neděli všem,tak i od nás Aničce vše nej :slight_smile: ,my byli v Turecku jednou,líbilo se nám,ale Řecko u nás vede,byli jsme na třech místech a spokojenost vždycky,dvakrát v hotelu,jednou v apartmánu,to bylo asi nejlepší,vyžití pro děti i nás :wink: ,u mě vede Korsika,jeli jsme tam autem a trajektem a krásná příroda a moře,bungalov nic moc,ale jinak to stálo za to.My nejvíc jezdíme do Chorvatska,už se těším,že za rok vyrazíme s malou,preferujeme cestování autem,jednou jsme jeli autobusem to byla Míša ani ne tříletá a už nikdy více :confounded: Bubli užijte si oslavu máme taky 7-8.8,Vikča už dostala předem klouzačku a sekačku,protože jsme to nevydrželi :grinning: ,tak ted vymejšlíme co dál,má sice objednanou postel,ale to ji asi neuchvátí :sweat_smile: možná toho ELMA,FAKT NEVÍM :unamused: jinak v Hornbachu mají super výprodeje,v Pardubkách v tom novým Globusu taky,takže jsme včera udělali mega nákup a fakt ušetřili.Jinak jsme už utli i večerní kojení a Vikča to pochopila suprově,docela mě překvapila míto není piju hrníčku míto,maminka nemá :sweat_smile: všem to vypravuje,že je šitovná.Jen já mám trošku problémy musím se stahovat beru homeopatika,nechci hormony a leduju,tak snad to proběhne bez komplikací a ustoupí to samo.Mělo by to být o.k do týdne ,tak uvidím.Včera jsem ledovala i v autě :grinning: ,dnes už to je o moc lepší.Bubli chystáme se do těch Čestlic ,jaký to tam je,vy jste tam myslím byli vid?
26. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
21.8 by bylo super

Cvali, co to je ten Elmo, to je ten plyšák z tv?
26. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
my se rozhodli postel nekupovat, až do nového, holt bude třeba ještě půl roku ve starý postýlce, snad tím nějak neutrpí do budoucna :grinning: Museli bychom kupovat malou, protože sem se nám velká nevejde a to mi přijde zbytečný.

Jinak klouzačku máme taky k narozkám, teď koukám na ty sekačky, jsou různý ceny, nevím, jestli si s tím vyhraje, ještě něco chci, ale vůbec nevím, co ještě :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mer,jo je to ten z tv,ona ho miluje,tak to vím jistě,že by jí to udělalo radost,tak o tom uvažuji,myslím,že V.neutrpí tím,že nebude ve dvou letech na válendě ,to určitě ne,my ji objednali,zkusíme to,ale pokud k tomu ještě nebude zralá a nebude chtít na ní spát taky počkáme,to jen ,že jsme objednávali ,ještě jiné věci ,tak jsme to vzali při jednom.Rozhodně to není žádný problém,když děti spí v postýlce do tří let.Na chalupě máme postýlku fakt velikou,takže v té bude Vikča chrupat určitě ještě příští rok :wink: Sekačku máme asi za 300,-,ona se totiž bála velký sekačky,tak jsem si říkala,že by to mohlo pomoct a pomohlo už se nebojí a chodí stou svojí vedle velké ,když sečeme.Klouzačku měli ve výprodeji v Hornbachu a všude jí mají pořád za 999,- plus mínus stovka,my ji měli za 499,-,včera jsme ještě koupili v Globusu dvě motorky ve výprodeji ks za 199,- puvodně 499,-,chodí k nám děti a pak se rvou o tu jednu co jsme měli :sweat_smile: jdu žehlit hezkou neděli všem
26. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jé Cvali, to budete mít jak půjčovně, nebo domácí rodinné MC - tolik hraček, motorky navíc :grinning: Je bezvadný, že to máte kde mít a taky že to můžete schovat pro svoje děti :dizzy_face:

My jak jsme dostali peníze na postel, tak ještě žádnou nemáme, prostě si nemůžu vybrat, mám ještě teda mega velikánský dilema, jesti zvýšenou, nebo nízkou... to že chci klasiku rozměr velkou, jsem se už přesvědčila, ale teď nevím, jestli tu a nebo tu, kdyby nízkou, tak chci určitě takovou, jak se pak dá dokoupit patro. Jenže a to mě zatím docela odrazuje, je cena, nízká s možností dokoupení je za 8tis... no a co když už další mít nebudem a vzhledem k místu je zas lepší ta zvýšená, no já fakt nevím.... :sweat_smile: :grinning: ale zas pro kámošky, co jednou budou třeba u nás spát, tak zas ta patrovka by se určo vyplatila víc. No babo raď. Jo a proč to píšu, tak N. rozhoně netrpí, naopak se rozmazlila, že jak má přisunutou postýlku u postele, tak se naučila mazlit se, tulit se a pořádně rozcapovat a cestovat. Takže mě i už napadlo, co ji koupit mega dvoulůžko :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
popy ,tak to znám stou přisunutou postýlkou,ted obzvlášt co už vubec nekojíme se chce mazlit,takže taky to v brzké době nevidím na spaní ve své velké :grinning: ,k těm motorkám,máme ted tři a věřím,že se budou s dětma řezat i o ně :grinning: má toho na ven na chalupě tolik a stejně,když jsou u nás sousedovic děti,tak se pořád o něco dohadujou,když je sama ,tak jí baví hrát si s jednou věcí,třeba celý den :grinning: ,nachalupě máme místa dost,tak to podědí vnoučata :sweat_smile: .My budeme mít postel klasiku masiv,mořenou do olše,už jednu v pokojíku máme ,tak ,aby to bylo stejné,výška klasická,my máme velký pokojíčky,tak jsem to ani moc neřešila,ale,pokud člověk bojuje s mítem ,tak je potřeba to promyslet to chápu.přestali jsme s kojením a spí po o jen hodinku a pul,místo tří :confounded: ,ale zase už chodí kolem sedmé chrupčit,ráno vstává taky už kolem sedmé pul osmé,dříve v 9 :frowning2: to je sakra znát :grinning: ,ale je fakt znát jakej už má rozum,když jsem přestala s kojení přes den,tak to snášela těžko a dlouho jí to trvalo než se srovnala a ted dva dny a je uplně v pohodě a to byla závislák,když jsem poslouchala mamči ve cvíčku ,jaký scény dělali děti v noci ,nebo při uspávání,když končili s kojením,že musely chodit spát do jiné místnosti,tak jsem se toho děsila a schválně to nechala až bude mít H.dovču a ona to zvládá fakt dobře.Četla jsem,že je lepší to ukončit ve dvou než třeba v roce a pul,že už to prostě pochopí a je to fakt.pokračuju v žehlení,ještě mám pěknou kupičku,děti vyrazily s tatínkem tady v Polance na zahradu,tak se snažím něco udělat,v mezičase leduju a piju šalvěj :grinning:
26. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
jej, fujky, tak dobrou chuť :grinning: To je pravda, teď je to fakt pohoda, že jsou rozumější, už to prostě víc chápe, že to jednou skončí, to kojo. Moje kámoška taky kojila takhle dlouho v noci jako ty a když to malou začala odvykat, tak super, jen ji ale nechala, ať si teda sáhne na prsa, že tam nic není, že mlíko prostě není a hotovo, malá to pochopila, ale co jim zůstalo, tak malé byli v květnu tři a na prsa ji sahá stále, opatruje je a oňuchňává, že to je její a nedej bože, když ji na prsa sáhne tatínek maličké, to je zle, takže si to holky zavařily, na jednu stranu odbourali kojo v pohodě, ale zůstalo ji (malé) ten zvyk, že ji mačká bradavky a mazlí se s jejíma prsama. No mazec jako :grinning:

Já jsem žehlila v pátek a jsem šťastná, že to mám zasebou, nenávidím tuto činnost. Kdyby byla možnost, tak to odvezu Máchalce, ta toto miluje :grinning: :grinning: :grinning: to raději 3x denně umeju záchod, koupelnu, nádobí atd. Ale žehlení, ne ne ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
jj stěma prsama to má kámoška taky končily v ve dvou letech a dvou měsích a taky jí pořád omuchlává,Vikyne protožrë jak se stahuju a leduju ,tak říká ,že má maminka bebí a ,když se chce chovat ,tak na jednu stranu ,prože na té jedné mě to bolí,jak jsem kojila jen z jednoho :grinning: ,tak se mě ptá tady mužu,nebolí jo,takže v pohodě,nebo jí H.řekne pojd se pomuchlat ted semnou a až to mamku nebude bolet tak pujdeš kní,tak řekne no jo,mimochodem oblíbené rčení,za vším ted říká no jo,nebo se pořád ptá mužu mamí jo :sweat_smile: fakt už jsou to šikulky rozumný.Žehlení mě taky nebaví,střídáme se s Míšou,dnes je řada bohužel namě :confused: už to budu ,ale mít.A ten šalvějovej čaj je humus.Já teda musím říct,že ikdyž jsme kojili,tak se Vikča na mě nijak nesápala a neomačkávala mi furt prsa atd.některý děti to dělají,ona ne,jen někdy jsem jí z legrace říkala,že už brzo mlíčko nebude a ona šla ke mě rozepnula mě a řekla tady je míto schovaný hidíš jo a začala mě hladit a chtěla napít.Ted už si ani nevzpomene a večer usne hlavně v pohodě i s tatínkem,což je pokrok,protože doku míto bylo ,tak večer jen s maminkou a s tatínkem jen po obědě a to je ted super,že se v klídku vykoupu a nwemusím spěchat jí dát s kojením chrupat.Tot novinky u nás,zítra razíme do toho westernového městečka ,tak doufám bude slušné počásko.Vikča je štastná ,že jí dorazil Johny,každýmu říkala,Johny tábože Satinanech víš jo,ona ,když něco vypravuje,tak se fakt nasmějem,používá to co říkáme my a ta intonace u toho no komediantka,prostě už to jsou hotový slečny,žádný batolátka letí to hroooozzzzně.mějte se všichni krásně malý i velcí :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj Cvaldo! Tak to je fajn že už jste úplně bez kojení :wink: a hlavně že to Vikinka takhle pěkně zvládla a pochopila.

Jo a do Čestlic jeďte, je to tam super. Byla tam ted švagrová s dětma, měli jsme jet s nima, ale Bára měla ten močák, tak jsme nejeli, ale byli taky úplně nadšený. Stálo je to rodinná (dva dospělí a děti 4+7let) 990,- na celý den. a fakt tam vydrželi od deseti dopolko asi do pěti večer. a paráda. Užijete si to moc.

Brácha jel dnes do prahy na letiště, letí do Tunisu :grinning: .Tak doufám snad nikde nic nechytnou :confused: :confounded:
26. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Jej, Bubbli ten se má!!! Hlavně ať se v pořádku vrátí a bez nějakých potvor. Je toho všude dost. Dneska jsme byli u našich na obědě a ségra uznala, že to byla hezká dovolená, takže nakonec se tam líbilo všem, jen ségruša měla pár výtek, no ale to je tím, jak byla rozmlsaná z Tunisu a Egypta :grinning: Když ti to půjde a budeš chtít, tak mrkni na fotky na FB, mají jich tam spousty, mě se to z fotek moc líbí :dizzy_face:
26. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Bubli díky,my to budem mít kapku dražší,máme už ty dva trochu přerostlý a všude už skoro platíme i za mladýho dospělou vstupenku,takže se už nikde na rodinný vstupný nechytáme :angry: pojedeme někdy v týdnu,je tam prý méně lidí,ještě juknu na net jak mají otevřenoHonzík tam měli jet jak byl hrát v Praze ,ale nakonec hráli finále a nebyl čas,tak pořád mořej ,že tam chtějí jet ,vyrazíme asi ve čtvrtek,to už bude snad i moje cisternička o.k :grinning: a ty se opatruj už se ti to teda blíží a chlapák bude na světě,fakt ten čas letí a nejvíc je to vidět na těch prdelkách mrnavých.
26. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
No jo Cvaldo, vás už je kupa dospěláků :wink: :grinning:
26. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojky

My se termínku pokusíme přizpůsobit. 6ádná dovolená nás nečeká, takže ... tatík teda asi jistě nedorazí, ale já s malou bych ráda.

Jinak my byli 2006 v Tunisku a bylo to super. Mám možnost porovnat s Chorvatskem a rozhodně písečná pláž je pro mě atraktivnější než kamenná :wink: navíc v Chorvatsku až moc čistý moře plný potvor a medůz, takže osobně dávám přednost moři špinavějšímu kde těch potvor tolik není :grinning:
27. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Nazdááááááááááááááááááááááááár!!! Tak já nebudu dělat vlny, nějak domluvte termín a buď dorazíme nebo ne, protože babičky maj různě dovolený a my jedem jeden víkend pryč a pak si ji bere teta a babička a á už nevím kdo a kdy. Tak jasný každýmu se líbí něco jinýho a to je dobře jinak by bylo narváno např. v Chorvatsku a jinde nikdo :grinning: Já to myslela, že třeba jedou lidi Egypt vedro jak kráva a celou dovču ležej u bazénu, nebo moře, protože když by šli do města, tak si těžko zajdou někde na jídlo v ulicích, kafe, když maj all inclusiv a všude je bordel a hic :confounded: A kanalizace do moře mě taky teda děsí :frowning2: A já teda musím mít čistý moře, to bych fakt mohla jet na Špinku :grinning: A s dítětem bych nejela do takový země, kde si nemůže dát na procházce zmrzku, pití atd......... Ale věc názoru nebijte měěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: A jako poppy ten odkaz na Bora Bora jsi fakt neměla dávat :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
dobry den,moc se omlouvam,ze vam sem lezu.ale zbylo mi asi 250j puregonu v peru z nacate ampule.nemela byste nektera zajem?kdyztak piste do IP.hezky den
27. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.