• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak co toho 21.8.? Petr má sice odpolední, ale snad by mu dali dovolenou.

Bora Bora, o tom si můžem nechat zdát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
21.8 to by mohlo jít, dám vědět později, však je ještě čas, ale ráda bych se zas s vámi sešla :wink: bylo to fajn tenkrát u bubblinků i s tatínkama, muž si aspoň popovídal :grinning: taky :wink: Akorát teda nevím, když aby nás Rody nesežral :grinning: :grinning: když žere králíky, slepice, co žere trhá a skáče přes plot :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Bubbli, a ne že budeš rodit dřív :grinning:
27. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Nazdárek všem Polanským:slight_smile:

tak na termínku se snad nějak shodneme, teda doufáááám:slight_smile: taky vás chci vidět všechny:slight_smile:

No, Bora Bora, Dorot, začni šetřit a pojedete :grinning: :grinning: :grinning:

Jako já bych jela kamkoliv, hlavně teplo, jídlo, pohoda, to mi stačí :grinning:

No a hlásím mega největší úspěch - JSME BEZ DUDÁKA!!! onehdá jsem psala jak je závislá, tak od včerejší noci je bez něj. Posledního jsme totiž nechali u mamky v tašce, takže jsme večer neměli jinou možnost a tak jsem si vymyslela, že u nás byl skřítek a vzal ho pro malá miminka :grinning: Pochopila, usnula a i teď po obědě. Sice se ptá, hlásí že je taky miminko, ale že teď musí očekávat dárek od skřítka za toho dudáka, takže musím nějak vymyslet, jak koupit a dopravit dárek - mám vymyšlené křídy na zem.
27. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Poppy skřítek je šikula že ho vzal a poppynka ještě větší :wink: Jooo pojedeme, leda tak bota bota , levá pravá seno sláma :grinning: :grinning: Já chci začít šetřit a pak abychom třeba za dva tři roky mohli jet např............ někam a nemuseli moc šetřit, chápete :grinning:
27. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak já když už někam jedu, chci čisto, teplo, klid ,malej hotýlek,dobrý papáníčko a pitíčko, ne narvaný pláže, velkej hotel, bazén, blízko moře, večerní procházky a nechci kakánkový velký záchod :angry: to neeee :grinning:
27. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jsem zvědavá na sršničky prej je tam hoooodně narváno letos , ale aspoň si bude mět s kým malá sršňa hrát hoooodně dětí letos hooodně :grinning:
27. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Dorot, budu se snažit nerodit dřív.... Byla jsme dnes u mudra a vše O.K. CS2, a malej je prý pevně nahoře :grinning: :wink:

A gratulace k bezdudákování, budem asi muset taky pozvat skřítka... :wink:
27. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
na Botu Botu jedem taky :grinning: :grinning: :grinning: můžem jet společně :grinning: :grinning: :grinning:

Přesně tak, něco našetřit, aby pak člověk nemusel počítat, jako jestli si tu zmrzku dát, nebo nee, kor pro děti :sweat_smile: to myslím jako pohoda :dizzy_face:

Hele, ten skřítek jako zabral, jsem nevěděla co ji mám říct, H. se tlemil, jak to jako uděláme, furt ji říkal, že dudla není, a to nešlo pochopit, prostě chápeš, že??? tak nastoupil skřítek :grinning: a on totiž k nám skřítek chodí, chodí totiž večer kontrolovat pokojíček jestli sjou uklizený hračky, a když nee, tak si je bere :sweat_smile: takže my uklízíme pokojík kvůli skřítkovi :grinning: Jako mazec, po těchto vymyšleninách se fakt necítím, že bych měla jít příští rok do práce a mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning: aby někde nevybafnul skřítek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: vy máte skřítka, my souseda a přitom máme sousedy hodný v pohodě, ale pan soused všechno slyší, vidí atd... a Když něco A. slyší, třeba bouchnout dveře od bytu pod náma, vedle nás tak přiběhne, mamko šoušed de :confused: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Co tu chceš di pryč holka jedna :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jako , ale zas logicky mi to hlava taky nebere teda, šetříš šetříš a pak to během 14 dní utratíš :grinning:
27. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Jej, tak to my máme pána:slight_smile: -. jako souseda myslím, takže když někde něco bouchá, nebo je na balkoně a soused taky tak hlásí AHOOOJ PÁNE :grinning:

Skřítek, no mazec jako, když nechce spát, tak to chodí kontrolovat čarodějnice, lítá kolem baráku a kouká jestli děti chrupou :grinning:
27. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jé, tak to my nemáme žádný takový pány ani sousedy... :sweat_smile: . Zatím je nepotřebujem, ale občas tak zlobí, že bych ji nejraději poslala k nějakýmu sousedovi, jenže my máme jen toho pošuka, to jí zas neudělám :grinning: :grinning: :grinning: . No a nebo švagrovku a k tý by šla dobrovolně :grinning:
27. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Poppy, tak super. My jsme bez dudáka už asi měsíc a v pohodě, akorát teď byla na víkend u tchýně a já jí to zapoměla říct a ona jí ho na spaní dala, tak jsem měla strach, že ho zas bude vyžadovat, ale nic, dobrý.

Jinak my včera koupili v nové hračkárně Dráček sekačku, kuchyňku, nějaký další blbosti a má ještě tu klouzačku a snad to k narozeninám bude stačit, postel jsme se rozhodli zatím řešit nebudeme. Teď usíná až někdy okolo deváté večer a vytrapuje a neumím si představit, že by z tý postele vylezla a furt lozila za náma do obýváku, takhle nevyleze a my máme klid :grinning:

Takže sraz 21.8???
27. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mer, tak to jste nakoupili spoustu dárků, to bude V. spokojená, ne? Jakou jste koupili kuchynku? Taky mi pořád leží v hlavě.... Jinak v tom Dračikovi to je super, co? Mají tam fakt výběr všeho, koupila jsem si tam plavací kruh do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
ta kuchyňka je asi obyčejná, stála cca 550 kč, svítí a vydává nějaké zvuky
28. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Fijuuuuuu, jste se vsechny vyparili? Tak to asi dovolenkujete,co? Ja jen nakukuju, ze u nas stale nic a venku hic. Ale planu mam jeste dost. Zitra razime do Semil vybrat okna a v sobotu do Jicina na divadylko a mozna na Konecchlumskou olimpiadu-to uvidime, jak muzik. A pristi tyden zase papiry, tak ze si az rikam, ze nejak ten porod neberu vazne, ze je za rohem. Ale zase clovek nemuze sedet doma na zadku a cekat, ze jo :grinning:
A gratulujeme k bezdudakovani. Jsem zvedava, jak to probehne u nas s druhym ditkem. Adelka ho nechtela, teda jen na zvejkani a trhani, kdyz ji lezli zadni zuby :sweat_smile:
A uzijte si srazik! :wink:
30. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahojda!No jo je to tady jak po vymření :confounded: To je dobře že jsi Seymi v pořátku často na tebe-vás myslím.Ted už to máš za pár.Hlavně at je vše v pohodě.Vlastně se to už krátí i Bubblince tý jo holky to je mazec jak těch devět měsíců utečae co?Tak se tady mějte hezky jestli se tady někdo ukážete.Mi vyrážíme směr Praha na víkend.PáPá
30. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zdravíme všechny, ve zdraví jsme se vrátili spokojení, odpočatí a dle přání opálení :slight_smile:
seymi, klidně papíruj, jestli se nepletu, máš 14 dní čas, ne? :grinning: A já tipuju Jiříka :wink: i když Adam byl ladil k Adélce, ale to mu neuděláte, že ne?
Tak zatím papa!
30. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Seymi, tak to je paráda, že je ti fajn a k porodu se zatím nemáš :dizzy_face: ale už už se moc těšíme na druhou vlnu Polanských :grinning:

Iv, užijte si to a hezkou cestu :sunglasses: a děkujem ke gratulce :dizzy_face:

Sršni, vítej zpět :wink:
30. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Hoj Polanko, kde je kdo? :grinning: No sršni.......... tak já čekám už takovou dobu na FB na popis dovolený a prd :grinning: Jinak Adama bych já docela k Adélce i dala, právě že se hodí k sobě, my s bráchou se taky hodíme k sobě :grinning: Seymi šup šup ať to víme :wink:
31. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
:grinning: hihi, to by bylo az moc jednoduchy ne? Houkla bych ven jen Ado a pribehnou oba :grinning: nuz nechte se prekvapit, ale zadna exotika to nebude :wink:
Srsno jak dovolenka? Pisaj, jsme zvedavy. A Ivi, uzijte si vikendik!
A ja se fakt cejtim bajecne. Bricho obrovsky, to jo, ale po tom slepaku uz jsem snad uplne fit, tak je to paradicka no. Uvidime, kdy se prdousek prihlasi o slovo na svete :dizzy_face:
Tak se mejte krasne!
31. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj!
Sršni, tak máte po dovče, a zrovna jste se vrátili do takovýhleho krásnýho počasíčka, co? Aspon nenastydnete :wink: :dizzy_face: . Hoď někam pár fotek, ať můžu závidět :wink:

Seymi, vy jste pořád samý výlet :wink: , my teda taky, ale ty už bys měla čekat u dveří s taškou :grinning: . Jé, to jsem zvědavá na toho vaše prďolku :wink:
1. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak kdepak jste??? :confused:
3. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
já jsem tady, právě jsem V. objednala další DVD Bolka a Lolka a taky Kouzelnou školku :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ta opejkačka 21.8 teda platí ???
3. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
taky jsem tu, na skok :slight_smile:

Mer, volala jsem ti, ale stále obsazeno :grinning: písnu ti ip :wink:
3. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
21.8. z naší stany platí. :wink:
3. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojky, uvidíme, jak na tom budeme, budeme se snažit dorazit - v kolik a kde?
mám ještě nějakou prácičku, takže až bude trošku volno, hodím fotečky a odkaz.
Mějte se!
4. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.