• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky holky,zdravíme..Nějak nestíhám dočítat.na srazík nemůžu,jedmee k našim na týden,jezdíme tam docela často..Poslední dobou jsem si párkrát krátkodobě poležela po nemocnicích,víkendy pracuju nebo jsme u našich.tam je klídek,pohůdka,zahrádka..Prostě nestíhačka :unamused:
4. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Frog, co Ti bylo?
4. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojte

Frogíku?? copak Ti bylo?

Já se pokusím toho 21.8. nic ale na 100% raděj neslibuju, člověk nikdy neví :wink:
5. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky všem!
frogiku, brzy se uzdrav, tobě se teda v tý práci líbí, že tam seš i ve volným čase :frowning2:
to je teda počasí, co?
5. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky.Mám problémy se žlučníkem.Celou dobu jsem myslela,že j to žlučník,ale jednou v noci když jsem spala mezi směnama mě chytl mega žlučníkovej záchvat,musela jsem si zavolat sanitku a oni si me odvezli..Pak jsem to měla ještě jednou takhle velký,tak jsme zas ležela tady v Polance na infuzích a pak jsem si musela jít lehnout kvůli vyšetření..a závěr je že mám žlučník z půlky plnej šutrů,takže mám trochu dietku,ale už začínám pomalu jíst i jiný věci než jen suchyry a suchý pečivo na kterým jsem byla skoro 10 dní :angry: ..Kameny mi rozpouštěj práškama a když to nepomůže tak fik fik :angry: :unamused: ..
5. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
ahojda všem ,jsme živoučký a zdravoučký,ale zas v Polance,to je vždycky takovej šok z klidu chalupy :sweat_smile: ,ale zítra musím odpo pracovat a v neděli taky :unamused: ,ale holky maroděj a do toho dovolené ,tak jim trošku teče do bot,ale tak pátek sobota oslavička a neděle rachotička,to je život :grinning: Frogísku,já si to taky myslela,že máš něco rozhašenýho,tak hlavně,že už to bude lepší a nebude tě to trápit,at jsi brzo fit a vše nejlepší dodatečně k narozkám,já jsem na chalupě uplně mimo :sweat_smile: přesně jak píšeš pohudka,zahrádka,bazén :wink: ,my 21.8 nemužeme,jsme na soustředění do 25.8,takže si to užijte.A hlavně budte všichni zdraví.
5. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

k dnešním 2.narozeninám přejeme maličké Bubblince všechno nej nej, zdravíčko, štěstí, spoustu dárků, dobrou náladu atd... :dizzy_face: jen samé nej nej nej :dizzy_face:

:grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Taky přejeme malé bublince všechno nejlepší k druhým narozeninkám, ten čas fakt letí ....
6. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
dobré ránko všem,Bublince k dnešním narozeninkám dobrou náladu ,zdravíčko a spoustu dárečku. :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Děkujeme za přání, holky, B. vyřídím :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
My se také přidáváme ke gratulacím, hodně štěstí a zdraví !!! :wink:
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky,taky přejeme všechno nej nej :wink: ..Bubli díky za průkazku,zoo byla super,Aničku nejvíc ze všeho zajímaly houpačky..pak teda ještě tyfr a opičky,jinak mám pocit,že je na to ještě malá,uvidíme za rok :slight_smile: ..Budete o víkendu doma,že by se tam Robík stavil s tou průkajdou až pojedou k babi..
6. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Frog, v sobotu budeme mít oslavu, ale pokud se stavíte na chvíli dopolko tak v poho. Budou tu sice Petrovi rodiče, ale to ničemu neva. Naši přijedou až po obědě.
6. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
holky, dáváte ještě Vigantol? Myslím, že mi dr. tenkrát říkala jen do 2 let :sweat_smile:
7. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
já ho N. nedávám už asi od 9.měsíce :sweat_smile:
7. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Já ho taky už dáááávno nedávám :wink: ..
Bubbli já o víkendu makám,ale Robík pojede s malou k babičce,tak by ti to tam hodily.Jen nevím kdy pojedou jestli v SO nebo v NE.Ale on by se tam stejně asi nezdržoval,stydlín jeden :grinning: :wink: ..
7. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Dooooooooooooooooooooooooooobrý den!!! :wink: Já už si nepa,atuju, co je Vigantol? :confused: Ještě dodatečně malé proncezně bublinkové vše nej k 2. narozkááám :wink: Tak sršnička furt maká :confused: divný toto :confused: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
hezký den všem,Srsnička maká na dortu pro naši dračici :sweat_smile: Vigantol ,vitamín D na kosti,nedávám od začátku léta a už dávat prý nemusíme,občas je dobré jednou za čas dát v zimě,když si prý vzpomeneme.Užívejte sluníčka příští týden prý nic moc počásko :frowning2:
7. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
a příští týden bude Sršnička tvořit dorta nám :wink:

Volala jsem si dr a Vigantol se má dávat do 2 let, tak ještě týden a konec :wink:
7. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
jj Mer přesně nám to taky říkala,že do 2 ,ale v létě to vynahrazuje sluníčko,takže přes léto se nemusí,takže my asi dva měsíce nedáváme :wink: ,když se nedává,tak by pak mohli mít v rustovém období velké problémy s kloubama a hlavně se uplně uzavírá fontanela,takže to je dost duležitý,Mer,máte taky dort ovečku shaun :sweat_smile:
7. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
N. měla uzavřenou fontanelu už po roce (tuším že v 15ti měs.) Nám řekla, že právě když je sluníčko, tak nemusíme dávat :slight_smile:

Bubbli, užjite si oslavičku, počasí budete mít parádní, takže taková garden party jak vyšitá.

My se právě vrátili od švagrovců z bazénu, koukáme na Kostičky - Šáša, to je u nás nej hitovka :grinning:
7. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Já to radši dodržuju, když to řekla dr. :wink:

Cvali, budeme mít tu Hello Kitty, co má Sršňa v albu, ale říkala, že jí udělá trochu jinou, aby to nebylo stejné :wink:
7. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Polanko!Dodatečně přejeme malé Bubblince k narozeninkám hodně zdravíčka,štěstíčka pořát dobrou náladu, hodné rodiče :wink: a bráška at jí nezlobí :wink: .A velké at už jí to hezky v pohodě utíká a at je vše jak má být!!!!
Jestli to to půjde tak by jsme toho 21.8 taky rádi dorazili.
7. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
To N. si už jen tak něco nevezme a kapičky už vůbec nee, takže než se dohadovat, tak ji vystavím na sluníčko:slight_smile:
Kámoška nedala NIKDY svoji malé Vigantol a malá je OK, dokonce je o půl hlavy vyšší než N. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Já se řídím vlastním instinktem, protože ne vždy má dr. pravdu a přeci jen já jsem máma :grinning:
7. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
já jsem ho dávala poctivě do roka a ted už to flákám jak kdy si vspomenu.A nevidím na Iv. že by jí něco chybělo.
7. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahojky, jj, furt makám, ale nejen na dortech, takže jsem slíbiíla ještě Mereditkovým a pak s dortíkama do odvolání končím, mám toho až až. (stačí pro rodinu, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: )... k fotkám jsem se ještě nedostala - teda občas je s Verunkou projíždíme a vzpomínáme, jak to bylo super u moře,ale ještě jsem nenašla sílu se dokopat a hodit něco do albíčka nebo dát udělat. Ale už máme i od známých od pátka, takže se na to vrhnu :slight_smile:

Všem srpnovým oslavenečkům přejeme všechno nej nej nej, ať se mají moc dobře a mají pořád radost a dost smíchu!

my jsme Vigantol (ze začátku se to jmenovalo jinak - Kanavit?) dávali poctivě do konce března - byla zima, takže OK, já jsem na tohle pedant - ani ATK mi nedělá problémy - když si ji zapomenu vzít, tak jednou za měsíc a o 20 minut :grinning:
8. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky, děkujeme za všechna přání k narozkám :dizzy_face: . Včera jsme si oslavu mooooc užili, dort byl výbornej - pekla jsem sama - žížalu Julii :grinning: :grinning: :grinning: . Na chuť byl úplně perfektní, jen ta mandlovka navrchu byla velmi amatérská a hooodně dětsky pojatá, ale Bára byla nadšená, tak to bylo hlavní :wink:
A Sršni, naprosto chápu že se ti už nechce péct, já jsem vyléčená na hodně dlouho, takový matlání s tou potahovkou, to je mazec. Strašná práce!!!! Nic pro mě...

Bára dostala mmj. krásný Lego Duplo, takovej rodinnej domek, jsou v tom figurky maminky a tatínka a dvě mimiinka, kočárek, koupelna, záchod, postýlky, hrnce na vaření atd, nádhernej, moc ji to baví, ráno k tomu hned běžela a nemohla jsem ji od toho dostat ani aby se ustrojila z pyžama.

No dneska přijedou ještě kamarádi na opejkačku, tak jdu něco chystat a vařit oběd atd...

Mějte se a Viktorce vše neeeeeeeeeeeej k narozeninkááááááááááám!!!!!
9. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Hezký den,

i my se připojujeme ke gratulaci malé Vikince k narozeninám, přejeme všecičko nej nej, hlavně zdravíčko a dobrou náladu:slight_smile:
9. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
zdravíme po nedělním obědě,děkujeme všem k přáníčkum vyřídím to SPOLEHLIVĚ :grinning: ,KRÁSNOU neděli,užívejte zítra už tak hezky asio nebude :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.