• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojda!Nezáleží jestli ten dortík je profi hlavně když je dělanej z láskou :slight_smile: Včera jste měli krásný počásko na oslavičku.Mi jsem si užívali s Poppynkama na koupálku a bylo to moooooooooc fajn.
9. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
my také přejeme vše nej Vikince :wink:
9. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojky lidičky,zdravím z rachoty :slight_smile:
Vikince přeju i za Andulku všechno nej nej a posíláme hudlánka :slight_smile:
9. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
ahojda všem,Frogísku ,koukám,že jsi byla včera taky v prácičce :wink: děkujeme za přání,vyřídím a předám hudlánka od Aničky :sweat_smile: oslavička byla super dort teda nádhernej děkujeme ještě jednou Janičce.Bubli jseš dobrá ,že jsi se do dortíku pustila,obdivuji každého,kdo na to má trpělivost a hlavně tu šikovnost :slight_smile: Já bych možná taky třeba něco i stvořila,ale měli jsme větší rodinou oslavu,tak jsem to raději přenechala šikulce Janče,taky vytvořit mega dort přes 5 kg ,mega ovečkou shaun a malou ovečkou a krásných mandlových ozdob ,dortíku ,dárečku ,no byl skvostnej,to bych fakt nesvedla ani při největší lásce k naší berušce :sweat_smile: a ona chtěla ovečku.Vždycky jsem si dorty nechávala dělat,tak asi už se nenaučím,ikdyž nikdy neříkej nikdy... :grinning: dárečky se taky líbili,největší uspěch asi klouzačka a oblečení,ráda se ted oblíká,tak i to ji udělalo velkou radost.Bubli u nás taky vede lego duplo,máme ještě po H. a M a pořád přikupujem moc si stím vyhraje .Dnes to navzdory předpovědi vypadá venku slibně,tak užívejte sluníčka :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojda!

Cvaldo, to je fajn že jste si oslavičku taky užili :dizzy_face:

Frog, nezapomněla se tu Rob.stavit s tou permanentkou? Možná tu byl, nezvoní nám zvonek, tak se nedozvonil, ale byli jsme celý víkend venku, tak snad jsme ho neminuli :confounded: :sweat_smile:

A co Seymi?????? Měla termín snad 9.8., ne??? Jsme z toho celá napnutá!!!!
10. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
jsem tu, holky kliiid. Nas klidas nas nechava vycukat :wink:
10. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Seymi, no tak to je od něj hezký :grinning: :grinning: :grinning: !!!
Já bych šla už klidně taky rodit... Tak doufám že si trošku pospíší a nenechá mě takhle čekat!!!

Nemáte některá zkušenost s vyšším tlakem v těhu? Já jsem měla dnes 140/85 a napsal mi to červeně do průkajdy, ale nic neříkal tak snad to je O.K.. Přečetla jsem si nějaké diskuze a některý holky byly už s takovýmhle tlakem hospitalizovaný (měly ale i otoky, a to nemám nijak moc) ale zas se mi docela často točí hlava a je mi mdlo, tak nevím :confounded: ...
10. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
tak s tlakem neporadim. Pripada mi, ze ted uz nejsem schopna prelizt nad 100. Minule to bylo 99/66 a pred tim 90/55 no a motacka je to taky pekna :sweat_smile: Ale jednou me zmerili hned, co jsem vybehla schody(pokud se tomu tak da rict s takovym brichem) a to bylo OK 120/85 :grinning:
10. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky bubbli,jj zapoměl,hlavně,že jsem mu to říkala.Budete zítra kolem třetí doma??Pojede z práce,tak by ti to tam hodil.Dám mu tvůj telefon aby tě prozvonil až tam bude,páč možná bude šmudlinka ještě spinkat,tak aby ti jí nevzbudil..Ju??
10. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz
ahojky, pokud vím, tak seymi má ještě čásek, ne? Tak ty 4 dny :slight_smile:

konečně jsem hodila fotečky, tak kdo má zájem, může mrknout:
http://www.srsnicka.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/dovolena-2009

zatím papa!
11. srp 2009 v 01:46  • Odpověz
Sršni, supeeer fotečky!!! Krásná dovča!!!! A jak dlouho jste letěli? Jak to zvládla V.? A nebylo tam moc vedro? Jé, to muselo být nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Frog, měli by jsme být doma, dej mu moje číslo, nebo v nejhorším at ji hodí do schránky, díky.

Seymi, tak to máš teda hooodně nízkej tlak!!!! :confounded:
11. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojky, díky, let trval necelé dvě hodiny - měli psáno 2,25 ale nahlásili dvě hodiny a za dvě hoďky jsme tam byli. A řekla bych, že cesta letadlem byla nejlepší část našeho cestování. Večer jsme jedli v šest, v jedenáct jsme jeli a V. v jednu zvracela - teda ten řidič jel docela jak "pr...", ale asi to bude tím, že mám k autobusům averzi a V. ji ze mně pozná - já se ovládnu, ona ne :frowning2: letadlo super, hezky seděla připásaná - pořád hlásila, že musí být připásaná :slight_smile:
vedro tam bylo, občas nad 40, ale jak je to u moře, tak to bylo docela příjemný, tady mi 38 přijde nesnesitelných, tam jsme si 40 užívali :slight_smile: a V. jsem pořád mazala 50 spf
11. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Jo tak vy jste jeli i autobusem?
Koukala jsem že ty jsi měla na sobě tričko, ty ses asi trošku spálila, ne? :sweat_smile: To já taky vždycky a všude se první den spálím, další dva dny nosím tričko a pak to dosmahnu do hněda :sweat_smile: :grinning:
11. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
jj, první den jsem nenamazala záda :grinning: ale tady jsem to trička měla proto, protože jsme tam byli od 11 do 17, takže přes to největší vedro, na které jsme běžně zalejzali
11. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
autobusem jsme jeli do Prahy z Ná
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
a k těm zádům - přesně jak říkáš, jsou hnědý, ani se mi neoloupaly :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooj, srsni krásný fotky oooo sluší vám to krásný místečko, no parádička a co, vzali jste si moře domů? :wink: :grinning: Jinak 21. počítáme se srazíkem a tácy ti vezmu tam jo? :slight_smile: Oslavenečkům dodatečně vše nej!!!!
11. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Ahojky všem,

tak jsem se taky pokochala s fotkami a teda super, krásnýýý :dizzy_face:

Dorot, to je fajn, že potvrzujete účast :dizzy_face:

No já si myslím, že když se Sey nehlásí, tak třeba, že by...??? a nějak mi uniklo, kde chce rodit, zda v Jn nebo v Na??? :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojda!Sršni fotky krásný hned bych takhle s rodinkou taky někam jela :frowning2: Snad to někdy dopadne a když ne tak u nás je taky krásně :wink:
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
:grinning: kuk, jsem tu! Za par chvil razime na postu. A rodit budeme v Jicine. Vcera na kontrole me Mudra rekla, ze sahala prckoj na hlavu :confused: no tak nevim. jinak v pondeli mam nastup na vyvolani. Tak doufam, ze se prdoch rozhodne driv a sam :sunglasses:
A Srsni, uplne to naladi, takova rodina dovca, ze bych se hned odebrala tamtez :dizzy_face: Ale nic,nic, snad jednou......a na fotkach to vypada, ze jste si to fakt uzili a spokojeni se vratili domu.
Tak ahoj a porodu zdar :slight_smile: !!!
12. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

jej, jsem se lekla, prej kuk - jsem tu :grinning: se mě uplně zatajil dech :grinning: že jako už už :grinning:
No Sey, tak to chápu, že rodit "doma" budete mít lepčejší :wink: Hele, tak ten prďoch už snad musí být dopečenej, tak mu s manžou trochu polaďte cestičku :grinning: No, kéž by si to rozmyslel a do pondělka byl tu, tak třeba zítra či pátek, co, šlo by to? Tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
12. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Jo a Sey, Kestřa sahal na hlavu Nelle už ve 32tt :sweat_smile: :grinning: a rodila jsem 37tt :grinning:
12. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno!

Seymiku, tak držím palce at se to rozjede samo!!!!
12. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno!Myslím na tebe Seymi :wink: Hlavně at je vse O.K.!!!!!!
12. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Doooooobré ráno Polanko, teda sey vy budete mít krásný dítko, se šlechtí, ale ať kouká vyouknout sám, než vyvolávat :wink: poppy já četla POHLAĎTE cestičku :pensive: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Dorot, pohladit by taky mohli, když už budou ladit :grinning: ať to ten čipera má jednodušší :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojte

Všem oslavenečkům přejeme dodatečně jen to nejlepší.

Seymi každým dnesm a bublinka už to má taky za pár, tak ať vám to holky dobře dopadne, budeme držet palečky a těšit se na zprávičky a prďíscích na světě :wink:
12. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ty brdo, to jsou rady :grinning: cesticku ladime az uz na to nejsem ani naladena. Ale kurnik, kdyz uz mu tam sviti svetlo, mohl by vylezt. Dnes jsem jete konzultovala s homeopatkou a neco zkusime, tak snad,no :wink:
Poppy, to byla Popuska dost brzo slezla dole. To nas tajtrdlik se sesoupnul az tedka :confused: Tak to ma asi vypocitany, ci co?
A Bubli, co ty? Jak se citis? Co tlak? OK? Ted jde to? A mas nejaky obavy z porodu? Kdyz uz vis, do ceho jdes? Ja nejak nevim. Jsem vsechno zapomnela a rikam si, ze to tak hrozny nebylo, nuz doufam, ze nebudu prekvapena :sweat_smile:
A holky, taky muzete ladit cesticky :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak jsem myslela, že jedeš :grinning: Sviťte baterkou, to ho vyžene :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Seymi, mám obavy z porodu, docela velký, snad se bojím víc než minule, ale vím, že se to dá vydržet, i když se zaťatýma zubama a pěstma, ale že to jde... No spíš se bojím kdy a jak to přijde, abych stihla nějak pořešit Barunku... Aby se mnou mohl být u porodu Petr... Ale když to přijde v noci, tak si asi porodím sama, přeci nebudu budit Báru a někam ji převážet. Jak to máte vymyšlený vy? A jinak tlak asi dobrý, cítím se pořád stejně, ale už celkově naprd. jsem nervozní z toho porodu :confused: :confounded:
A co ti poradila homeopatka? Já jsem včera četla na koníkovi nějaký rady jak vyvolat porod, nějakej drink z ricinovýho olejíčku,džusu,a alkoholu :wink: .
12. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.