• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
taky gratulujeme moc moc Seymi :wink:

My dnes měli oslavu, super počásko, V. si to užila, největší úspěch asi klouzačka, ještě možná bude nadšená z kuchyňky, ale tu už nemáme sílu stavět, tak až zítra. Dort měl taky úspěch, moc děkujeme Sršničkám, opravdu šikulka.

Bubbli, jasně, každej si přinese svoje co si chce opéct, i třeba chleba, ať s tím nemáš žádný starosti, já nevím, jak to stihnu, možná přijedeme o trochu déle. :wink:
16. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky, gratulačka Seymi, Ondrášek měl 54 cm, :dizzy_face: to je obřiško! Ale teda trochu mě to zkalamalo, myslela jsem, že opět porodí stejně jako Alcátko a ta jí nakonec předběhla! a to alca porodila o týden dřív a seymi skoro týden přetáhla :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
a ještě podrobnosti pro bubbli: Ondrášek se narodil v 0:55 hod. :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Bubbli, všechno nej nej k tvému dnešnímu svátku:slight_smile:
17. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko všem!
Také se připojujeme s gratuilací :slight_smile: Všechno nejlepší k svátku hlavně moc moc štěstíčka pořát dobrou náladu a když slzy tak jen štěstí!!!!
17. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
holky neříkali jste něco o tom že se vám holky sami slíkali.Už je to i u nás :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno Polanko, koukám, že Ondrášek si nakonec vybral cestu dřív, než by ho vyvolávali, šikulka a mamka taky, pěkný jméno vybrali, ať vám Ondrášek dělá jen radost a hezky roste :wink: Na ten pátek to platí? Dávejte průběžně info, těšíme se, ale něco mi říká, že bubbli porodí dříve :grinning:
17. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko holky! Díky za gratulky k svátečku :dizzy_face:

Sršni, díky za podrobnosti, ale ještě potřebuju vědět jestli Seymi pomohly ty homeopatika, nebo jak to nakonec propuklo? Nebo samo? A v kolik začaly bolesti? A praskla voda? Nebo bolesti? No zkrátka všechno!!!!

Dorot, já si už teda taky připadám každou chvíli na porod. U Báry mi nikdy neztrvrdlo břicho, a ted už třetí noc po sobě mě to vzbudilo-že jsem měla břuch jako šutr, jeden den jsem měla bolesti do zad, celý den v takových vlnách... Tak nevím co to.
Tak všechny koukejte průběžně na koně, aby jste v pátek nepřijely zbytečně :grinning: :grinning: :grinning:.
Poppy teda navrhl,a že jí mám kdyžtak nechat někde klíče a uděláte si to tady beze mě,tak to by taky šlo :wink:
17. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojte holky :sunglasses:

Nejprve gratuluju Seymi k Ondráškovi.

A Bublince gratuluju k dnešnímu svátečku, už to máš holka teda taky za pár. Já rodila na 38tt :dizzy_face:

A malé Vasce opožděně gratulujeme k druhému ročku.
17. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
:grinning: Bubbli, ty jsi sranda :dizzy_face: já teda taky tuším tuším že by to mohlo být dřív, ale tipuju tak nějak příští pondělí - uterý :grinning:

Iv, tak jestli jste tuto "úchylku" chytli od nás, tak to potěš koště :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, Bubbli, včera se na termínu ukázal jen pan manža od Seymi, tak napsal čas a míry a o homeo nic, ani podrobnosti :dizzy_face: Třeba se Seymi ukáže, jestli bude on-line z porodky :dizzy_face: a bude mít čas a náladu :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Poppy, taky tuším příští týden :wink: Musím ještě zmáknout ten pátek, pochlubit se tím břuchem jak mi vyrostl :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo a s tím svlíkáním, u nás to stále provozuje :angry: zrovna minulej týden se pokakala a sundala si tu plínku v postýlce odpoledne a dovedete si představit jak to tam vypadalo, vůbec poslední dobou mi přijde že se furt jen hrabu v hovínkách slušně řečeno :rolling_eyes: :pensive: prostě už mě to nebaví, ale ona prostě si nemíní říct na nočník, moc dobře tomu rozumí, ví to, ale prostě to neřeší :frowning2: a to už kupuju ty nejlevnější plíny. Huggiesky dáváme už jen na noc :angry:
17. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Ladydi, tak to tě Dianka pěkně trápí :wink: :grinning: .
17. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Bublinko, to teda, nejraděj bych jí obča szastřelila. Dokonce s tím pokakaným zadkem sedla na toho koníka gumovýho a jezdila na něm, prostě to bylo všude. Prostě už nevím jak na ní, zkoušeli jsme uplácet bonbónem za to když udělá do nočníčku, nepomohlo. Nesnáší sprchování, tak jsem jí začla sprchovat zadek když se pokadí, na to už si zvykla a v pohodě, tak jsem zkusila studenou vodu, na to ani nereagovala, prostě už fakt nevím.
17. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky všem, Bubblince přejeme taky vše nej nej, já si mylsím, že to bude toho 9.9. :wink: že jo.
dianky, u nás pomohlo uplácení - za bobo bylo lízátko - z hroznovýho cukru, za 4 Kč z lékárny a fungovalo to hned. Ona je totiž jinak nedostávala, a musím zaťukat - zatím dobrý, nepokakala se, ani nekručí, že bude kakat do plínky, vždycky jde, sedne a vykaká. A lízo už k tomu dávno nepotřebuje :grinning:
17. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
sedne na nočník nebo na záchod, podle toho, jak má náladu :slight_smile: a kolikrát to ani nevím - hraje si, v pokojíčku má nočníček, vykaká a přiběhne za mnou, že se vykakala :wink: ať to jdu spacifikovat :grinning:
17. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Di, V. taky nechce, když ji nechám lítat nahatou, tak se vyčůrá, ale aby si sundala sama kalhoty nebo řekla, to ne. Takže máme pořád plíny, já ji nemůžu nechat lítat jen tak v teplákách a kalhotkách, máme všude koberce a máma má teď nový koberec, tak to by bylo všude, tak nevím, jak ji to naučit.
17. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
ahojda,balíme chystáme,nakukujem.Bubli 6.9,by taky šlo aspon by to měli stejný s Baruš,holky,my na nočník pořád nechtěli a pak z ničeho nic sama od sebe,to přijde,někdo potřebuje víc času oni k tomu dozrajou,ale věřím Di ,že to je o nervy,naše breberka už si chodí na noční,nebo záchod sama svlíkne se i oblíkne,jen ,když jde na velkou zustane sedět a křičí mamí bobék rychle,takže my máme vlhčený ubrousky na záchodě i v pokojíčku u nočníku :grinning: ,je pravda co jsmne koupili sedátko a schudek ,chodí víc na záchod :slight_smile: ,začala mít i období velké samostatnosti,že si bude utírat zadek sama,ale to jsem jí vysvětlila ač nerada pochopila :sweat_smile: Popy,koukám,že mytí hlavy je u vás taky problém,u nás přesně tak,ječí jak siréna,ale přitom v bazénu se potápí,z klouzačky pod vodu,ale jak ji splachuju hlavu při mytí,tak hysterák,ale asi tak 2-3 měsíce předtím dobrý.Svlíkací orgie už nás přešli,my to měli,ale v zimě :grinning: to máte Iv dobrý,že jí to chytlo ted,to do zimy přejde :grinning:
17. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mer,u nás taky vítězí klouzačka,takže ji převážíme z chalupy domu a nazpátek :sweat_smile: druhou kupovat teda nehodlám :angry: ,ráno jsem sbalila a v poledne jsem tam měla celou komodu,Viky měla pocit,že jí tohoberu málo,těch hraček,musím to nenápadně probrat a vytřídit,odpo .jdou s Míšou ještě k babí,tak se na to vrhnu :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Bubli,vše nej k dnešnímu svátku a at už ti to uteče a jste 4 :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Díky za přání, holky.
Tak doktor říkal že už se pomalu otvírám a že se to chystá. :wink: Ale dělal mi monitor a tam se nic neukazuje.CS mám 5. A tlak tentokrát dobrý 120/80. :wink:
Bára s tatínkem mažou na koupálko, já si asi něco poklidím, upeču něco se švestkama, mám jich plnej košík :wink:
17. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
prosím vás, kde je v Polance rest.Pod Montací, neboli Skleník? :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
bubbli, když jedeš od nádraží směr Polsko, tak po levé straně je nové Penny, vpravo odbočka k Bonatu, tak v té odbočce vpravo je hranatá hospoda - dole je Konzum, to je Skleník neboli Pod Montací. Snad jsi to z mého popisu pochopila :wink:
17. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Sršni, díky, to jsme si myslela, ale nebyla jsem si jistá. Tak děkuju :dizzy_face:
18. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
holky, nechcete to opékání udělat od 16.00, kvůli spaní? My to asi na třetí nestihneme :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky, nám je to jedno, my už dávno po O nespíme, ale zase chodíme dřív večer - tak nejdýl do půl osmý :confused:
18. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj ahoj, my dorazíme nějak kolem 16.30-17h muž přijede domů kolem 16h z práce, co budeme opíkat? :grinning: A co mám vzít atd............................. Sršni vezmu ti bedýnky a tácy :wink:
18. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Nám je to taky jedno, někdy po O spíme, někdy nee, jak se nám chce a podle plánů :dizzy_face: stejně tak večer :dizzy_face:

My možná dorazíme s Iv a Ivankou na kolech :slight_smile:

S sebou si berem vše, co budem jíst a pít :slight_smile: :grinning:
18. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojda!Ano taky si bereme vše co budeme jíst a pít.Aby s námi Bubblinka neměla žádnou práci a mohla sedět s nožkama na hoře a užívat si posledních klidných chvilek než jí vypukne ten kolotoč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se moc těšíme!
18. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: Já to nemyslela tak, že by měla bubbli něco chystat, ale jestli budeme opíkat párky, nebo masíčko? Podle toho nakoupím. Na kole teda nepřijedu :confounded: :grinning:
18. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.