• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
já bych to viděla na ty párky asi.
18. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
teda záleží taky na tom jestli maj u bubblinek gril.na to masíčko :unamused:
18. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
My asi párky - špekáčky, klasika :dizzy_face: chleba a vše k tomu :slight_smile: No a berem s sebou i taťku - Poppynky taťku :grinning:
18. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Já četla párky, šlehačky :confused: :grinning: :grinning: No my taky berem taťku-dorotky taťku 007 :grinning:
18. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
No, Dorot, na co myslíš??? Šlehačka... hm, dala bych si :dizzy_face: teď jsem dopekla buchtu - piškot s pudingem a navrch zakysaná smetana se skořic. cukrem :dizzy_face: jen rychlovka :grinning:

Jsem ko, dnes jsme s MM pokládali u našich plovoucí podlahu, docela mazec, ale šlo to, prostě skládačka :grinning: jen hotový jsme oba

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zas to je parádní :grinning:
18. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Hele, jako fakt nee, na kole??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: neblázni, to dáte :grinning:
18. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Já dělala včera nepečený se zakysankou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dost mlsání, zas najedeme na zeleninu akorát teď si dávám pivo :grinning: Já dnes taky makala a odpoledne dorazila babi a vrátila mi A. až teď najedenou, byli ve Vebě na hranolkách s kečupem a dala si džusík a cestou nanuk :grinning:takže je najedená :wink: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Ale neseděli v hospodě to neeeeee :grinning: byli venku :wink:
18. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
já se právě vrátila z hospody a dávám si vínko :frowning2: My taky dorazíme později, akorát MM chodí každý pátek do hospody, tak budeme kvůli němu asi muset dřív, pochybuju, že tu tradici jedou oželí :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
jo, Frog, mamka koupila ten Thermomix, kdyby jsi měla nějaké nové recepty, mohla by jsi mi je, prosím, poslat? Je to super přístroj, baví mě v tom vařit :wink:
18. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Mer, proč tak smutně - piju vinko :frowning2: přece nesmutníš, nee??? to má být - dávám si vinko :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
jé, já tam dala blbej obličej, mělo to být jak říkáš :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

Mer, no tak to je fajn :dizzy_face:
:grinning:
Bubbli, teď jsem zpětně četla jak jsi dopadla na KO a jak ti tvrdne břicho, no tak nám snad ještě holka trochu vydržíš, ať se maličký trochu dopeče :dizzy_face:

Jinak k tomu pátku, my si asi fakt vezmeme jen něco na klacek, je to rychlý a krom toho pro nás panelákový vzácný :grinning: a stejně se jedem srazit, takže jde především o to :grinning:
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojda děvčátka!

Gril na masíško bohužel nevedeme, museli bychom půjčit, tak pokud vám to neva, máme dost klacků, tak si přivezte něco na ně :wink:

A přijeďte kdy se vám to komu hodí, po 15.hodině na vás budem připraveni!!!!! Bára mi spí tak do půl třetí, do tří, takže pak už to je v poho. Petr bude po noční, takže super, se vším mi přes den pomůže,a v pátek už večer do práce nejde.

Dorot, tak to si Aduška pěkně povečeřela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Bára u babičky taky takhle "mlsá". :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Cusik! Jsme doma!!!! Dekujeme za gratulace! Ja uz v sobotu nestihla neco napsat :sweat_smile: Z te pouti jsme se vratili po sesty a krom krizovych bolesti o intervalu 1hod. se nic nedelo. Za to potom! Nejak to nabralo obratky a po vane v devet se to z int.10-15min. zkratilo na 2-3min.! Horsi, ze jen krizaky AUIIIII! No nic, ve 23.00jsme byli na prijmu a jelikoz mel Ondra nizky srdecni ozvy, musela jsem jen lezet na zadach na monitoru a fakt se malem podelala bolesti, hrozny. Ale dopadlo to dobre, bylo to rychly a Ondra se zotavil paradne! Sosa pekne a Adelka je z nej vedle, ale az moc hr. Uvidime, jak rychle vztreba, ze maminka se musi venovat jemu v prvni rade. No od patku uz bude doma i tatka, tak to budeme pilovat.
Mejte se a AHOJKY.
PS: Srsno, jak ze jsi zklamana, ze jsme s Alcou nedali stejny datum? Myslim, ze i tak je to ulet. Obe deti o par hodin od sebe :sweat_smile:
19. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Seymiku!!!! Tak to je dobře že jste už doma! A hlavně jsem ráda že jsi napsala nějaký podrobnosti, já kvůli tomu pořád nakukuju na koně, jak to u vás teda probíhalo!!!! :wink: Ty křížovky ti nezávidím, já jsem si je užila u Báry taky až až, to je hrozná bolest :confounded: . Ale bylo to celkem rychlý, ne? A Adélka jako ségra je paf, co? To musí být super :slight_smile:. Jéje, já už chci taky...
19. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Ahojky:slight_smile:

Sey, vítej doma!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: ty jo, tak to byla rychlovka, v 23na příjmu a o 2hoďky jste už byli komplet :dizzy_face: No, ale zas něco za něco, co? ty jo, to je paráda :dizzy_face: Těším se na fotečky Ondráška :dizzy_face:

My jsme po spaní N. vyrazily na kole na koupálko a mazec, jsme se tam sešly u jednoho bazénu s drahou polovičkou od Bubbli s Babuškou a s rodinkou Sršničkovic :grinning: :grinning: :grinning: No super :grinning:

Zítra má být taky palermo, tak razíme na koupálko už od samýho rána, tak se tam zas kdyžtak opět všichni sejdem :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
dobré ránko,
sey, je to bomba, o tom žádná :slight_smile: měly byste se někdy vidět s Alcátkem a vy chcete třetí, tak to Alci nadnes, ať to nezaspí :wink: na ty hodiny je to super, však už jsem to psala - že ty sis počkala a Alča pospíšila, abyste to měly nastejno :grinning:

my jsme se dnes hezky vyspaly do půl deváté :slight_smile: teď se chystáme do města, odpolko máme návštěvu, takže dneska koupálko nee, ale bylo to fajn setkání, těšíme se na pátek :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Pátek bude, že jo bubbli?
20. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Bubbli a fakt nebudeš rodit, má se měnit tlak, já nevím no :grinning: A co když bude lejt? :confused: Nějak to vymyslete jo? Napište zítra co a jak :wink:
20. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
prej má lejt až večer, na Nově a Primě říkali každej něco jinýho... :sweat_smile: Já myslím, že nám počásko vyjde :dizzy_face:

Skoukla jsem fotečky Seymi a krásnýýýý, sluší vám to rodinko, moc moc moc :dizzy_face: Maličkej je kouzelnej, ňuňánek prostě :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj, zatím jsem O.K., neprší, takže akce se koná :wink:

Seymi, super fotečky, to je krááásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
pršet začne až kolem 19.hodiny :wink:
21. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Hezký den všem, tak máme v plánu dneska taky dorazit, jen teda já s Diankou. Nevím ale jak dlouho pobudeme, malá po obídku nespí pokaždý a když nespí, je už kolem 5h k nevydržení, takže bude záležet na tom jak to dopadne po obídku.
21. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
jinak Seymi opravdu krásné fotečky, okoukla jsem nedočkavě už včera :wink:
21. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Diky za chvalu. Bubli, uz se brzo dockas! Se tesim na vaseho drobecka. Uzijte si mejdan, my teda nedorazime :grinning:
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
venku je ale dneska masakr, co???? se uvaříme. napustím aspon bazének pro holky...
Seymi, to je škoda že nedorazíte :wink:
21. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak my už spíme, táta dorazí kolem 16h domů naskáčeme do vozu, dojedeme pro pájky a dorazíme, snad nebude lejt. Fotečky kráásný moc vám to sluší :wink:
21. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak po obídku jsme usnuli, takže to snad vydržíme chvíli být vzhůru. No ale potentila se do plíny a svlíkla si jí, načla jsem jí tam nahou spící, plínu jsem uklidila a zbytek mě čeká až vstane, ale už zase vidím tu prodojenou postel.... :angry: :rolling_eyes:
21. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Di vy máte veselo teda :grinning: :pensive: pardon :grinning: Tak A. vstala a "jedeme ža detyma?" Říkám eště ne, až přijde taťka a de je taťka? říkám v práci a A. " kiště pane" :confounded: :grinning:
21. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.