• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ještě jsme stále doma, tatínek se zdržel v kuchyních, tady se zatahuje, tak snad dorazíme. Pokusíme se dorazit co nejdříve, už se na vás těšíme!!! :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Moc se nám srazík libil :slight_smile: Bylo to moooooooooooooc super!Iv. spí jako dudek ani mlíko nechtěla! :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahojky, nám se to taky moc líbilo, rodinka už zařezává a já ještě čekám na svůj pravidelný páteční Sex .. ve městě :grinning:
21. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Taky se nám to moc líbilo, ani jsme nakonec nemuseli tak pospíchat, úklid se nekonal, zítra se prý ještě bude malovat.

Sršni, už jsem si říkala páteční sex :grinning: :grinning: to znělo fakt hezky :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

za nás - srazík super :dizzy_face: :grinning: Fakt skvělý :dizzy_face:

U nás se ještě chrupe, já jsem včera vytuhla v deset a jelikož mám v sobě budík a stačí mi 8hod spánku, tak už tu čaruju :grinning:
22. srp 2009 v 06:43  • Odpověz
Dobré ráno, sakra chtěla jsem být první :angry: :grinning: Srazík chválíme, vydařil se, děkujeme hostitelům, maj to super, tohle mi v bytě chybí :confounded: U nás se vyuhlo kolektivně kolem 22h po přečtení Káti a Škubánka. Teď ještě chrupou, mě vzbudila šílená bolest hlavy, ale fakt bolest hnusná :confounded:
22. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko!Já už sjíždím na netu tampoliny :slight_smile: Jsem Ivče ráno ukazovala na fotáku video jak skákala ta se smála a pořát pophop,pophop.Bylo to moc fajn ten náš srazík :wink:
22. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Tak já to říkala u Ivanek se bude měnit postel :grinning: to bude táta rád :grinning: A. taky v autě pořád hopa hopa hopa hopa :grinning:
22. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
Taky jsme si vyslechli jak skákala na tampolíně - s Ivi, Aďélkou, Bájou, Vaněšou :grinning:
22. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
autor
nám by fakt do bytu stačila ta menší, teda asi jo, uvidíme až půjdeme do Hopsáku, jestli ji bude brát :dizzy_face: a pak by mohl Ježucha nadělit
22. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
Dorot, Brufen to jistí, co?

Já se furt nemůžu rozhoupat, zda jet nakoupit, či nee. Už bych byla zpět, kdybych jela před sedmou :sweat_smile:
22. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Už mám a beru si ještě sebou, A. se vzbudila a "mamko pojedem tetě? HOPA HOPA :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
Ivi, stáhni mi prosím taky ty fotky, třeba na CD nebo flashku, hodila bych si to do pc :wink: kujuju :slight_smile:
22. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
Ivča ted sedí na křesle a čučí na teletabis a děsně se tlemí :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
u nás se stále chrupe:slight_smile:

tak já odcházím směr koupelna, namaluju obličej, trochu si upravím háro :grinning: , a uvidím, jestli vyrazím na ten nákup:slight_smile:
22. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Dorot, nezapomeň na nás s tím receptem:slight_smile:
22. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
jo jo taky se těším na receptík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Já musím myslet na bublinku a na ten pupík :sunglasses: už to maj fakt za pár a malinkej bude na světě.
22. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj, nám se srazík taky moc líbil :wink:

Iv, vy opravdu chcete kupovat do bytu tu velkou trampolínu nebo to je jen sranda? Nějak nechňápu :sweat_smile:

My se asi odpoledne pojedeme podívat na můj oblíbený Open air music festivat v Trutnově. Dřív jsem jezdila každý rok na víkend, ale teď už to na mě nějak není, spát tam v blátě a odpadcích. No ještě uvidíme, lístek stojí asi 600 kč, tak to je docela darda :frowning2:
22. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Do dá rozum že do bytu ne,ale k našim na zahradu :wink: Koukala jsem že dělaj i co unesou větší hmotnost .No uplně jsem se včera zamilovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Iv, jej ty ses nám zamilovala :dizzy_face: :grinning:

Hm, tak mě na fesťák nee, stejně tak motorkářský srazy apod., a takový prachy bych za to teda fakt nedala :sweat_smile: (když mi to nic neříká :grinning: ) ale chápu lidi, co pro to žijou, takže jim to za to není líto dát :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojda, my jsme byli taky rádi že jsme vás všechny viděli, a hlavně že se vám u nás líbilo :wink:

Iv, můžete kdykoliv přijet, jako kdokoliv jinej, komu se bude chtít. :dizzy_face: ať nemusíte spát na trampošce :grinning: :grinning: :grinning:

Di, to je dobře že jsi ještě včera nemusela něco uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mer, ani jsem se nezeptala jak bylo na Madonně? Do trutnova bych asi nemusela, byla jsem tam asi 2x a tohle není úplně můj styl, já bych jela raději na hip hop camp do HK nebo na Carla Coxe do Prahy na nějakej ten techno festák :wink:. To bych jela jako hned!!!!!!!!!!!! Tak si to v Trutnově užijte, pokud pojedete, počasí je příjemný :wink:
22. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
nikam jsme nejeli, lístek stojí 990 Kč !!! Tak to za jeden den nedám. Já tyhle rockový fesťáky miluju, hip hop nebo techno úplně nesnáším, to je pořád tuc tuc tuc, ale někomu se to líbí, mě by se z toho rozkočila hlava.
Na Madonně bylo dobře, mraky lidí, ale show to byla dobrá.
Jedeme asi lanovkou na Černou Horu, ať má V. zážitek, venku ale prší, tak doufám, že moc nezmoknem. :wink:
22. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Mer, to je teda pálka, jako litr za jednoho, to je fakt mazec :confused: jo, ale věřím, že někdo na to čeká rok, aby se vyřádil :grinning: To já bych jela asi s Bubbli, to by byl můj šálek kávy, tak až se Bubbli trochu odrazíš od mateřských povinností, tak vyrazíme spolu :grinning:

Na lanovku bych taky jela, to už je zážitek pro celou rodinku, tak jestli jste opravdu vyrazili, tak doufám, že jste si to parádně užili :slight_smile: Madonna věřím, že byla super, je fajn, že se vám líbilo :sunglasses:
22. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
ahoj
i my děkujeme za pěkný odpoledne :slight_smile:
22. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Nazdar nazdar, recept!!!!!!!!!!! Dortové oplatky dáme na plech dvě vrstvy bez pečícího papíru, vymazání, prostě nasuchooooooooo. Směs: 250g sekaných ořechů, 250g cukru moučka, 6 vajec, 6 lžic strouhanky a 1 prdopeč+1 vanilkový cukr, smícháme a vlijeme na oplatky a dáme péct na 180st , nejlépe den předem si uvaříme 1 salko v plechovce(zavřené) ve vodní lázni , vaříme 2h na mírném ohni= na 3 asi . Pak vychladlé Salko vyšleháme s 1 máslem a nalejeme na buchtu a dáme do ledničky ztuhnout- dobrou chuť!!!!!!!
22. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Dorot, dík, jdu si zapsat:slight_smile:
22. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Poppy jak se jmenujou hodinky, co máš? Díky :wink:
22. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
na lanovce jsme byli, V. si to užila, nahoře jsme byli 10 minut a jeli zas dolů. Pak se stavili na večeři u Bulánka a jeli domů, docela hezké odpoledne :wink:
22. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: Říkám Z., že lanovkou nahoru a dolů, to máte skoro jako vstupenku na fesťák :grinning: néé kecám, bylo to krásný byli jsme před týdnem, jeli jsme jen nahoru, dolů pěšky a pak k chatě cca 10km ale bylo to fajn :wink:
22. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.