• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Teda koukam, ze tu se festakuje a vyletuje. My letos lehce navstivili festak na Maly Skale. Ale vazne jen sup a hup. Ja na zadnym nikdy nebyla a nejak me nelaa cely vikend nekde. Spis bych si zasla na nejakoukapelu. Treba Nightwork nebo tak. Ale to si ted necham zdat.
Poppy jaky mas hodinky? Ja chci taky. Moje milovany musej do popelnice, protoze nahradni dil by stal skoro, co novy hodky a na vic uz ten muj typ nevyrabej :angry: a ja je tak mam rada. Z prvnich vydelanej brigadnich penez porizeny a ted musej do srotu :frowning2:
23. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojda všem,nakukuju ,nestíhám,peru ,suším ,.žehlím.Koukám,že srazík super,počásko vám vyšlo ,nám taky,taky jsme si to teda užili.Poslední prázdninový týden před námi a má být krásně,takže ještě budeme vegetit na chalupě,zítra musím na chvíli do rachoty,ale pak ještě trošku pohody než nám zas začne ten školní kolotoč :slight_smile: Bublinka se ještě drží,malej nabírá poslední deka a za chvíli Vám to vypukne :wink: Seymi,Ondrášek je krásnej chlapák a Adélka hrdá sestra,tak at jste štastní a zdraví :slight_smile: Mer,my byli na Sněžce v červnu a Vikča byla z lanovky unešená,jen já měla o ní děsnej strach,chtěla se pořád naklánět otáčela se dozadu na velký,no já z toho moc neměla :grinning: Festáky,já spíš sjezdila folkový Svojšice a pod :sweat_smile: Hodte fotky ze srazíku at vidím aspon jak holky rostou :slight_smile: mějte se krásně a užívejte ještě letní počásko. Bubli ,držíme palečky :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojda, tak já nevím, ale od včerejška se cítím nějak "divně" a od oběda mám takový nějaký nepravidelný tvrdnutí břícha, tak 2x - 3x za hodinu... :confused: :confounded: . Uvidíme jestli to přejde, ale jsem z toho docela nervozní... Uvidíme jak v noci, myslete na mě :sweat_smile:
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Bubbli myslím na tebe držím palce hlavně at je vše O.K.Kdybys potřebovala pohlídat malou jsme k dispozoci.Pro jistotu ti do IP napíšu číslo.
23. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Bublinko, no tak to už jedete fakt do finále, držím všechny palečky co mám ať to je rachlovka a žádný trápení, ani nevíš jak Ti závidím :wink: ale přeju vám to :wink: budu na Tebe moc myslet.
23. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojda holky,zrovna po delsi dobe nakukuju a koukam,ze prave vcas :grinning: Bubble,jestli to je ono,tak preji rychly porod a hlavne zdrave miminko :grinning: Holka,budu na tebe myslet!
Seymi,opozdena gratulace k Ondrovi,moc hezke jmeno!A co mala Adelka,jeste nezarli?Zvlada to dobre,ja mam z toho strach,co bude u nas :rolling_eyes:
23. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky díky, díky...
Ivčo, jsi moc hodná, dík.
náhodou si vzala tchýně na zítra a úterý dovču a bude spát naproti u švagrový, takže sem kdyžtak za bárou skočí. Tak aspon o tuhle starost méně. A já si jdu dát vanu a pak uvidím.
23. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
tak vana to rozhodne :wink: buď a nebo. Ale já myslím že už to bude, pupík mi už přišel v pátek celkem dole. Držíme opravdu vše co můžeme a už se těším až to zjistím že je nás tu zase o chlapa víc :wink: :dizzy_face: Bubli, kdyby sis vzpomněla, pošli mi taky SMSku že je malej na světě, kdykoli i v noci :wink:
23. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
tý jo já jsem nervozní s tebou :slight_smile: normálně mě bolí břicho :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Jáááááááááááááto říkala, kua!!!!!!! :grinning: Do pondělí nejdýl, že to bude, založím si živnost už na to, předpověděla jsem to minulý týden švagrový a teď bubbli :grinning:
23. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Hele tady se kecá, to je masakr :grinning:

Ty jo, tak Dorot, ono nám to snad vyjde oběma - pamatuješ, jako chlastačka u netu na Bubbli, když to vyjde :grinning: :grinning: :grinning:

Bubbli, stráááášně ti držím pěstíky a aj na nohách aby to jako třeba už bylo ONO a jestli to fakt bude, tak prosím toho pána nahoře, aby jsi to měla šupky dupky :dizzy_face: Myslím na tebe beruško :pensive: :dizzy_face: a jsem nervozníííí :pensive: a je mě uplně zima po celým těle, jestli už jako jo :dizzy_face: Drž se!!!! ale jen do doby než dojedete do porodky :dizzy_face:

Sey, mám Axcenty - dostala jsem je za Poppynku od MM :dizzy_face: takže jsou už dva roky jeté, ale pořád oki :dizzy_face: jen pásek by to chtělo new :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Mě prosím taky info, prosíííím :grinning:

My net nevypínáme, takže můžu podat info kdykoliv :sunglasses:
23. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
jé Bubbli, já jsem taky nervozní s tebou, jestli je to ono, tak ať to máš rychle za sebou a bezbolestně !!!

My dnes měli akční den, dopoledne na houbách, odpoledne kolečkovky a pak Peklo, teda autem, ale docela jsme se tam prošli. :wink:
23. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Bubblinka se nehlásí tak že by? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ránko!Tak co už něco víte????
24. srp 2009 v 05:51  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem utíkala honem sem, no tohle vypadá že se to tou vanou rozjelo. Tak ať už to má holka za sebou...
24. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

taky jsem koukala na tel. a teď ráno jsem nejdřív mazala, jestli tu nebude nějaký info :slight_smile:
24. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Děvčátka tak prd, vana rozhodla že "nebo" a už se nic nedělo. Takže si za chvíli jedu pro Hamiltona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Jejda bubli, no to už ale stejně bude každou chvilku, jsem úplně nervozní s Tebou.
24. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
jo a chci se zeptat, stále platí Tomášek? Nebo jste vymysleli nakonec něco jinýho?
24. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Di, platí Tomášek a Editka, včera jsme to dopsali konečně do papírů... :wink:
24. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
ok, tak jsem to říkala manželovi dobře :dizzy_face: Vzpomínali jsme na vás spolu :grinning:
24. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Tak doktor mi vzal vítr z plachet, v pondělí prý do poradny ještě asi přijdu!!! Jsem sice na 2cm otevřená, CS mám 5, ale na monitoru žádný kontra. :unamused: . Tak uvidíme, ted si připadnu jak blázen, včer auž jsme myslela že pojedem :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahojda,Bubli já chodila od 38t každý týden do poradny stím,že už příště určitě nepřijdu :grinning: rodila jsem až na 42´+ 3 :grinning: ten konec je nejdelší,pořád si myslíš ,že už to bude a nic,my dělali vše možné a držela se fest,to samé Honzík toho jsem rodila taky na 42 jen Miška byla na 39+4
24. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
za hodinku pádím na chvíli do práce,holky potřebujou odpočinek ,střídají dovči ,tak jsou rádi,když je mužu vystřídat.Bubli a máš ještě čas,čím déle tím lépe,ale věřím,že už jsi nervozní ,já byla při všech třech a měla jsem strach pokaždé a to jsem měla všechny porody rychlé ,ale stejně.. :frowning2: a pokaždé jsem stejně jako Di zvracela,nevím proč ,ale někdo to prý z těch bolestí takhle má :confused: Vy to zvládnete v pohodě a jsem zvědavá co Barunka jak bude reagovat na malýho :slight_smile: příští týden tu nebudu,jsme na chaloupce,ale budu na vás myslet,když vzpomeneš ,tak mi dej vědět držím palečky.My ted máme takový vzdorovitý období,nic hroznýho,ale je to malá potvurka tvrdohlavá no lev :grinning:
24. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
jinak teda zdravíme všechny :slight_smile: nikoho jsem skoro celé prázdniny ani nezahlídla,jsme pořád někde v luftu :grinning: jen Ivanky jsem viděla ,když jsem byla v práci a Srsničkovic.Tak po prázdninách to snad bude lepší,nevím jestli po prázdninách budeme chodit ještě do stejné skupiny na cvíčko,možná bych už raději do těch větších,co už malujou ,modejujou...jak to vidíte vy,co už jste chodili loni?pádím,tatí dorazil ,přebírá štafetu mějte se
24. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Bubli, tak uz sup a je to venku :dizzy_face: Myslim na tebe, at je to v pohode a rychle!
24. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Budete zítra někdo po Polance trajdat? Asi s malou vyrím směr Polanka, nejde nám tu celej den proud a to bych s ní doma nevydržela. Budeme se muse stavit i někde na jídle. Nemáte někdo volno?
24. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Di, můžete přijet i k nám, petr má odpolední, takže budem od jedný hodiny samy :wink: .

Seymi, díky, taky bych už chtěla :wink: I když jak píše Cvalda, mám ještě čas. ALe s Bárou jsem vůbec neposlíkovala a to co jsem měla včera bylo fakt jak začátek porodu, jinak bych vás tady ani neplašila :sweat_smile:

Cvaldo, já bych taky chtěla pak v zimě chodit do Déčka, myslím že budu moct i s malým, ne? A možná bychom taky zkusilli už nějaký malování a takový :wink:
24. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahojda!První co tak jak jsem protřela ráno oka tak hned jsem zapla PC jestli už něco nového :slight_smile: Věřím že by jsi to chtěla mít už zasebou,ale prdolka asi ví co dělá že jěště nespěchá :wink:
24. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.