• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Bubli a delali ti toho Hamiltona? Kdyz uz jsi pripravena, mohl by neco rozjet. Ja nemela posliky ani ted. Vlastne jo, asi 3tydny pred porodem, ale to bylo takovy prd,prd a nic. Nakonec si rikam, ze ani ten porod samotnej nebyl tak dlouhej. Rekla bych tak tech 6hod., ale prvni 4 to bylo v poho, za to pak ty posledni dve stali za to :confused: Preju ti fakt super vsechno a at uz se rozrodis dnes a nebo jindy, at jsi rychle zrehabilitovana. Ja mam od vcera teda desne unavu. Nejak jsem to prehnala s vychazkama a ted padam. Bolej me nohy, zada a u kazdyho kojeni mi pada hlava. Jeste ze je manza doma.
Mejte se a obcas kouknu, jestli Bubli drzi, ci ne :wink:
24. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Seymi, no strčil mi ruku skoro až do krku a dost to bolelo, bolí do teď, tak myslím že mi ho dělal :sweat_smile: . Strašně blbě se mi chodí, tlačí mě to všechno úplně dole...
A jak to zvládáš? Jak kojení? A jak v noci? Tyhle začátky musejí být šílený, než si uděláte nějaký režim, co? A ještě bys toho neměla moc podnikat, odpočívej!!! Není kam spěchat :wink:
24. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojda!Tak dnes máme po čtyřech dnech tatku doma tak bude rodiná pohodička!A po zítří jedem na tu minidovču pod stan tak jsem na nás zvědavá jak to dopadne :unamused:
25. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojda Iv, tak si taťku užijte a pak dej report jak to dopadlo pod stanem :wink:
25. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
AHoj,takj Bubli co? Hamilton stale pusobi? Nebo to odeznelo? Kurnik, to je napeti!!! Ja se snad taky budu pozorovat jestli nerodim. Nekdy me to ani neprijde, ze uz nejsem tehule :unamused: teda bricho je menci, zase ale tak moc nee, za to prsa obrovsky :grinning: a kdyz se honej prdy, jak kdyby tam Ondra jeste byl :sweat_smile:
25. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahoj všem,

Iv, tak si taťku pořádně užjite a výlet - mini dovču taky :dizzy_face: Má být hezky, jen víkend nic moc :unamused: Pak určo proreferuj, jak se to Ivance líbilo :dizzy_face: Kdyby jsme se neviděly, tak šťastnou cestu tam i zpět :dizzy_face:

Teda Bubbli, to je napínák, jsem zvědavá, kdy už jako :grinning: co zátka, taky nic? a břicho tvrdne stále? Myslím na tebe :dizzy_face:

Sey, to to letí, Ondrášek má dnes 9dní, to je mazec :dizzy_face: Dej si trochu oraz a odpočívej když máte taťku doma a maličký ještě prospí celý dny, ať se dáš trošku dokupy :grinning: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jé holky, vy na mě takhle myslíte, to je hezký, to se mi bude rodit jedna báseň!!!!

Poppy, zátka odchází dnes, od rána po kouskách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... K obědu jsem měla fazolovou polívku, takřže nedokážu posoudit jestli to občasné slabé pobolívání břucha není spíš od tý polívky , no a břicho už netvrdne :wink:
25. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojte, děkujeme bublinkám za včerejší super společnost. Bylo to moc fajn a bublinka velká už teda chuděra... Už bych jí přála aby to měla za sebou. Už to fakt musí být děs běs a včera ses mi ani tou zátkou nepochlubila, to je hezkýý. Mě odešla v pondělí a ve čtvrtek už ráno malá byla venku
26. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Bubli a v sobotu jedu nakonec na ten srazík, včera mě kluci ukecali a začínám se těšit jako malý dítko. Tak snad nebudu zklamaná :wink:
26. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Jo a chtěla jsem si tu zajednat těhu štafetu :wink: Bubli, pak předat mě :wink: ano prosím? Ráda jí převezmu :grinning:
26. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Di, tak si srazík užij, to jsem zvědavá jaký to tam bude :wink: .
A štafetu ti ráda předám :wink:
26. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Bubli super, zatka jedeeee! A je cista nebo s primesi cerstve krve? Ja slysela, ze jak je tam krev, porod je za dverma. U me to tak teda bylo tedka. U Adi mi vypadla az pri porodu :sweat_smile: Holky, to je neco ty hormooony. Ja bulim u vseho. A ani nevim proc. Vcera jsem musela jit od TV a manza, ze kam jdu a ja mu rikam, ze musim jit, ze budu budlet a ze by to vypadalo divne, kdyz rvu u takovy debility :grinning: no on se smal. Ale rekla bych, ze zatim lepsi psycho nez 6inedeli s Adi :confused: Bubli tes se!!!
A DI, moc ti preju, at tu stafetu v zapeti prebiras!!!!
26. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak co je tady rodí se nebo se flákáme :grinning:
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Seymi, tak nejsem v šestinedělí a dojímá mě všechno, narozeniny Karla Gotta jsem protrpěla, jelikož mi moje hrdost nedovolila si zaplakat vedle muže, jenže jak gratulovala Ivanka s holkama stavidlo se protrhlo a už to jelo a táta měl záchvat :angry: :grinning: :grinning: A běda když dávaj v telce dětskou besídku a návštěvy ústavů, domov důchodců no hrůůůza a to mám od narození A. v šestinedělí nic a pak zrada v půl roce A. to začalo a ještě neskončilo :confused:
26. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak doufám že s ta štafeta nikde nezatoulá a dorazí už opravdu ke mně :frowning2:

Jinak já jsem taky děsně ubulená. Co máme malou beru všechno jinak. V TV při zprávách když říkají co se stalo nějakýmu dítku už bulím :wink:
26. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

to byla buřina co? o půl třetí blesky jak hrom, já vzhůru do doby než to odešlo za humna :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dotoho všeho ještě teplárny vypouštěli páru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem si hned vzpoměla na Bubbli, že toto je na vyvolání porodu taky jak dělaný(ne ta pára :grinning: ), změna tlaku... a taky jsem myslela na Ivanky, že jestli by je tohle mělo potkat ve stanu, tak to raději šup šup do auta :pensive: ale Ivi jako zkušená skautka ví, viď? :grinning:

Jó, a co se týče hormonální změny - ubulenosti, tak to se mě taky týká, pořád stále, někdy teda mám pocit, že mě fakt nemůže nic rozhodit, ale stále mě dojímají děti, staroušci a lidská blbost :pensive: :sweat_smile: :grinning:

Jinak já jsem šestinedělí ani tak nějak nevnímala, že by bylo něco jiné :sweat_smile: tak buď ho mám stále - už druhým rokem, anebo jsme to nějak přešly :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Ähojda, buřina byla pekelná, tak se Tomík asi bál a stále zůstává raději v teple u maminky :slight_smile:

Chudák Ivča, to asi pěkně zmokli :frowning2:
27. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky, bouřka teda brutální, normálně mě tohle nebudí, ale tohle bylo už fakt moc. Malá to ale krásně zaspala, tak jsem ráda. Na bublinku jsem teda taky vzpomněla :wink: Tomášek se drží zuby nechty, zatím se o maminku nemusí dělit s Barunkou, tak toho využívá :grinning: :wink:

A pod stanem bych teda taky byla nerada v tomto počásku, fuj fuj. No v sobotu budu buď přespávat ve stanu a nebo v autě, ale kdyby mělo být takto, tak 100% autíčko.
27. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
holky Ivanky s taťkou jedou na dovču až dnes :wink:
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ty jo Iv, jsem zvedava na zazitky z podstanu :wink: Ja mam dnes zazitek ze skolky. Byli jsme na rodicovskem sdruzeni. No nasmala jsem se az az. Ty ucitelky jsou uz tim povolani uplni magori :grinning: Ale snad na ty deti maji dobrej vliv. Vsechno jsem si peclive napsala a po novym roce asi na tech 5dni v mesici Adi zkusime dat.
27. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Sey ahoj,

jak to je prosím tě, kdybych chtěla dávat N. do školky třeba na 1dopo v měsíci? Jsme teda nahlášený až na září příštího roku. Mám vůbec šanci a zkoušet to? Nejde o můj čas, ale spíš o to, že vím, že by se ji tam líbilo a byl to pro ni zážitek :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
No ja se na to ptala, ze Ada by tam moc chtela. A pry pro ty deti je lepsi tech 5dni v mesici vycerpat za sebou a klidne jen na dopolko. Ze ty deti pak si to vic uzijou. Ze ten prvni den je takovej vselijakej a pak si zvyknou a dalsi uz OK. Kdyz chodej jen jeden den v tydnu, je to pry vzdy horsi. Ja spis myslim, ze po novym roce budeme uz nejak szity, snad, a budu zvladat ji tam doo pul devaty odvezt. A pak od trech let muzou byt ve skolce na 4hod.denne. Jinak bychom prisli o rodicak. Jinak vsechno hodne zalezi na dohode s ucitelkama. No jsem zvedava. Zatim mame snad cas na to alespon ty tri mesice. :wink:
27. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
Seymi, díky :slight_smile: tak až půjdeme okolo a nebo potkám p.uč. ze školky, tak se na to zeptám.
Já už jsem koukala na kroužky, co s volným časem, tak už mám něco vyhlídnuto a teď to ještě zkloubit. Jak tu psala Cvalda, tak se mi dost líbí v Déčku - tuším Zajíčci - cvíčo, písničky, říkanky, malování, hraní, tvoření :slight_smile: tak to prubneme, tj. 1x týdně. Potom možná Hopsáček, ale tam jsem zas našla jakousi průpravu rytmyky, je to sice od tří let, ale tuším že toto Poppynka se svými tanečními schopnostmi zvládne :grinning: Sháněla jsem něco podobnýho a v celým okolí jediný od tří, jinak všude od 4-5 :sweat_smile: (jako Skalice, Nové M. aj Déčko) uvidíme, půjdem, zkusíme, ale lámat to nebudeme. No a pak už nám zbývá Sokol, ale tam bude chodit s tatínkem, já ve výjmečných případech :grinning: Budou chodit chlapi, tak ať si to užijou, že? :grinning: No a když jsem si tak hledala a pokukovala po těch kroužkách, tak jsem ještě nezávazně hodila email, na ukázkovou hodinu Helen Doron :slight_smile: tak to fakt jen ukázkovou, protože si myslím, že na to má čas, určitě než půjde do školy, ale já jsem zvědavá :slight_smile: Je to zdarma, tak kdyby jste měl někdo zájem, tak je to na jejich stránkách www.helendoron.cz, vybrat region a odeslat info. Kurzy budou probíhat v Hopsáku, tak i ta ukázková hodina bude zřejmě tam.
28. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno, nedrážděte tady kroužkama jo? Já jsem docela nas... že tady je prostě prd, pro ty děti, MC jeden den a pak už je to zas pro starší děti např. od 3 nebo od 5 let, co by se líbilo mě. Ještě chceme zkusit je tady prý nějaký cvíčo ale nevím, uvidíme, nemůžu to zas nikde najít na stránkách města. Ta Helen Doron je docela drahá ne? :confused: Co jsem takhle četla ta angličtina atd.... Jinak Bubbli co jako? Na kolikátýho čekáš? :grinning: Nějak jsem se teda sekla s tím týdnem, ale ještě není konec týdne, ještě dnes a víkend :wink: O školce jsem psala na termínu :slight_smile: Nastupujem v květnu na pár hodin a natvrdo v září
28. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojda!

Tak na angličtinu Helen Doron jsem už na konovi narazila, ale přijde mi ještě úplně zbytečný zatěžovat Báře makovičku tímhle. I když se tam píše že to ty malinký děti nezatěžřuje, no nevím....

Dorot, já se divím - vaše město není tak malý,tak jakto že tam pro ty děti nikdo nic nedělá ?! :angry:

A rodit budu až 9.9., jak říká Sršnička, do té doby jsem si zakázala na to myslet a všem jsem to oznámila, aby mi pořád někdo nevolal jestli UŽ???? :wink: Každou chvíli poslíkuju, a to se pak jen pozoruju, jestli to je ono nebo ne a už mě to vytáčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
ahoj:slight_smile:

já jsem na to narazila na stránkách Hopsáčku, tak jsem to chtěla vyzkoušet, taky vím, že to je ještě brzy, ale zvědavost je velká, tak proto :dizzy_face:

Bubbli, já se nedivím, že ve městě kde Dorot bydlí, že nic není :rolling_eyes: Jedině, že by se Dorot pustila do nějakýho projektu sama :sunglasses: :grinning:

A nediv se, jestli ti rodina nebo známí volají, jestli UŽ, to prostě ten konec patří k tomu, njn, je to otravný, chápu :wink:

Včera mi sousedka hlásila, že nějaká blondýnka co byla u vás, tak mají od včerejška chlapečka, no koukala jsem na ni a nevěděla jsem o paní ani hlavu ani patu, ale chlapeček se jmenuje Martínek. Bubbli, ty asi budeš vědět o koho jde :wink:
29. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
sbíráte někdo magnetky z Kostíků?
29. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Dodý den, bubbli tady je MC ale pro děti věku A. jen jeden den a nic moc, pak zas v jiný dny, ale to je poro starší děti to už je toho víc. Kostíky kupujeme, magnetky se zvířátkama dáváme na ledničku, ale že bychom sbírali, no možná jo, pokud se za sbírku považuje víc než 5 magnetů :grinning:
29. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Poppy, já vím že má Martínka :wink: . To je kamarádka Petrový mámy, měla termín 6.9. :angry: . Často jsme se ted viděly, hodně sem s P. mámou jezdila na návštěvy. Tak už to má za sebou. Prohlížela jsem si galerii novorozenců v Náchodě a narazila jsem na miminko, jehož porodní váha byla 5350g!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakr, ne????

Magnetek z kostíků máme jeden :sweat_smile: ...

Dorot, tak jak píše Poppy, je to výzva, založ si nějaký kroužky ty :wink:
29. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
To mě napadlo taky, ale není to tak jednoduchý, musíš mít prostory schválený a to není jen tak, pak nějakou podporu nejlíp města, ale podpora by nebyla, když město podporuje už MC který ještě je pod záštitou ZŠ tak nic, jo mít prostory, peníze klidně :wink: Akorát bych ty děti možná ubila :grinning: Neee :grinning: :grinning: Jooo to miminko to je zase od známých známá :wink: obřík :stuck_out_tongue_closed_eyes: by to byl můj konec toto, nechali ji trápit, normálně že bude rodit a nakonec stejně císař, já nevím proč hazardujou, tak velký dítě :confounded: a nechaj ji , ťuky ťuk, to ať si dělaj ve Vrchlabí
29. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.