• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak sarah at už se to rozhejbe ,je to lepší přirozeně ,než vyvolávačka ,ale ona si to Sárinka do konce týdne určo rozmyslí :grinning: my za chvíli pujdeme koupat,byli jsme venku s frogis a potkali jsme popy,zítra uvidíme jestli pujde procházkovat tatí,nebo mamí :grinning: jo sarah já rodila na konci 42t,takže máš ještě čas holka :grinning:
19. únor 2008 v 18:01  • Odpověz
ahojky cholky,tak jsem rozbalila Anču a má úúúúúplně rudou prcku a zadek,a to byla v pleně klasicky jako když jdeme ven(3hodky)..nemáte někdo zkušenost s heřmánkovým zábalem kdyby náhodou nepomohla mastička??
19. únor 2008 v 18:21  • Odpověz
tak na tu PEPE židli už jsem taky koukala :dizzy_face: dostala jsem na ní odkázek a doporučení na jedné diskuzi, no to bbude maso zase vybrat tu správnou koukám :confounded:

Jinak ta moje kamarádka, co z počátku málem porodila jak čeká chlapečka, už taky přenáší, v neděli měla nástup do porodky na vyvolání a nakonec jí poslali ještě na týden domu :fearful: chuděra už by to taky chtěla mít za sebou
19. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz
Tak už mi psala kámoška že je v porodnici a má bolesti po 3min. :sweat_smile: ale neotvírá se tak jak by měla :cry: tak jí držte prosím palečky
19. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
daadinko, držíme palečky, ať to dopadne dobře - to znám, to jsem měla taky, a nakonec se naše kočička vylíhla :wink:
19. únor 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
Ahojky,
teda Sarah, ty jsi ještě celá??? Jej, tak už aby jsi měla prďolku u sebe a to co nejdřív, aby nemuseli vyvolávat :sweat_smile: Určo se šlechtí, co???
Daadi, jasný, držíme pěsti, ať to má co nejdříve za sebou :dizzy_face:
Jej, já bych přála všem takovou rychlovku, jako jsem měla já :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
koukám, tady to žije - nežije... :cry:
20. únor 2008 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko, tak Sarah , dnes by to šlooo :grinning: Venku bude krásně :wink: Daadinko snad to má kámoška za sebou :wink: Cvaldo díky za shrnutí nákupu v Kajteku :grinning: Měli tam už jarní věci, asi ne co? :confounded: Frog to neporadím, Aduš takový problémy nemá akorát mě napadlo, jestli nevynechat vhčený ubrousky a chvíli jí otírat prcku žínkou a heřmánkem a hodně větrat když jste doma, nechávej jí rozbalenou s plínou,,nebo ručníkem pod ní :wink:
20. únor 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
Když se mi nedávno Poppynka osypala po voňavých Pamperskách, tak jsem ji začala doma otírat jen vodou a mazala jsem ji to Bepanthenem na střídačku s Weledou na zadeček a do druhýho dne to měla pryč.
Nejsem si jistá, jestli to bylo na 100% z plínek nebo agresivnější moči z příkrmů, ale tohle nám zabralo. A taky jsme se vrátily k Huggieskám Premium.
Takže mám ještě půlku Tesco a jestli je někdo chcete, tak řekněte, ráda vám je přenechám :wink:
20. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Jo, Frog, zkoušela jsem ty plínky, zdály se oboje dobrý, ale zatím máme Huggiesky a tak kdyžtak později bych je zkusila po celým balení.

Sarah, myslíme na tebe a držíme pěsti. Dnes je i hezký datum :slight_smile: Ale zítra zas by to bylo taky hezkounký, co???
20. únor 2008 v 09:49  • Odpověz
Tam my přes den Happy plínky, nebo Hugies s Půem a na noc jsme sevrátili k Sleepkám :wink:
20. únor 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Jo, sleepky jsou taky dobrý, ty jsem kupovala na doma a přes den. Ale v noci nepřebaluju, tak chci mít jistotu, že plína vydrží. Než jsem dala Aktvku Papersku, tak mi to taky trvalo, než jsem se odhodlala :grinning:
20. únor 2008 v 09:52  • Odpověz
V noci nevylejzám, nepřebaluju :grinning: Spím :grinning:
20. únor 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
já taky nepřebaluju, jen vytáhnu ji vytáhnu, nakojim a dám zpátky, občas ji ošidim dudlikem. A oči téměr neotvírám a kdybys ses mě zeptala, kolikrát v noci stávám, tak bez keců nevím. Je to automatický :grinning:
20. únor 2008 v 10:00  • Odpověz
POppynka se v noci ještě budí na jídlo? :confused: Tý mede, já četla , že od 6-7 měsíce už děti spěj celou noc díky příkrmům už jídlo v noci nevyžadujou? Tak nevím.
20. únor 2008 v 10:03  • Odpověz
I když Andulka se vzbudila dnes dřív a kecala přes hodinu, pak se nadlábla a spala 1,5, což neznám, spí v jednom trysku :frowning2: No uvidíme zítra :wink:
20. únor 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
Dorot, jo budí, i když ji dám okolo šesté kaši (ne moc, jen na zaplácnutí) a pak o půl osmý po koupání 210ml Nutrilonu. Vydrží tak cca do 4hod. Pak už ji neošidím. A když vynecháme kaši, tak i dřív. No a začlala se budit v 7hod. Jak kdyby měla v sobě budík. No a teď zařezává. Včera dopol spala 3hodiny, dneska jsem zvědavá :sweat_smile:
20. únor 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
No, asi nejsme tabulkový :wink: :grinning: Ale mě to už nepříjde, když k ní vstanu, tak jdi poslepu a spím i u kojení. Ale musím sedět, nebo bych usnula a Poppynku omylem zahodila :grinning:
20. únor 2008 v 10:12  • Odpověz
dobrý ránko,tak my dnes vstávali v 8 a poprvé v 5,jo tatí nám koupil ty plínky v akci A VZAL na zkoušku hellen harper compact 9-15 meli je prej taky v akci za 229,- máte snima zkušenost
20. únor 2008 v 10:25  • Odpověz
popy CVALÍK SE MI BUDIL ASI MĚSÍC V 7 ,PŘEDTÍM TAK V 8.30 TED SAI TO ASI UŽ TŘETÍ DEN ZASE PROTÁHLA ,TAK UVIDÍME :grinning: ALE ONI UŽ V TOMHLE VĚKU SE BUDÍ ASI VŠECHNY TAK KOLEM 7 MYSLÍM :wink: TAKŽE TED TY TŘI DNY BUDOU ASI VZÁCNÁ VYJÍMKA :grinning:
20. únor 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
Cvali, já teda nepočítám, že by si to natáhla, páč je to divoška a zrovna včera šla spát s vyjímkou až po Ordinaci. No, aspoň máme delší den. A bude světlo, teplo, léto, takže se to hodí. Jen já si budu muset zvyknout... Kde jsou ty časy, kdy jsme spaly do 10ti... :rolling_eyes:
20. únor 2008 v 10:34  • Odpověz
NO MY TED PÁRKRÁT šli spát taky až ve 20 místo v 19,ale to vždycky spala venku tak do těch 16.30,když se vzbudí dřív tak usíní v těch 19.15,no ale taky my to vzhledem k létu nevadí ,kdyby se nám to večer trochu posunulo :wink: jo tak to spaní ráno já teda taky už tak optimisticky nevidím ,ale docela jsem ráda ,že chrupe poměrně dlouho dopo.,když něco máme ,tak spí samozřejmě v autě ,nebo v kočárku kratší dobu ,ale doma v postýlce ty 3 hodinky,tak jsem zvědavá jak jí to dlouho vydrží,ted se nám to změní tím plaváním protože budem chodit na bazén na 12 :confused:
20. únor 2008 v 10:54  • Odpověz
možná byby bylo dobré ,kdyby v létě spala už jen jednou po obědě a muže třeba ty tři hodinky ,no mamince by se to líbilo,nevím co na to bude říkat cvalík :grinning: H. mě ale dvakrát denně spal ještě v roce a pul,M. už v roce a pul ani jednou :angry:
20. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
dneska jde se cvalíkem ven tatí,když mu teda do toho nic nevleze :confused: je tam krásně vyprala jsem deky ,tak to hodím na balkon.
20. únor 2008 v 11:01  • Odpověz
Já to nemyslela, špatně poppynkovi :wink: Koukněte do alba :wink: Možná ho znáte bydlel v Polance :wink:
20. únor 2008 v 11:21  • Odpověz
stejdu neznáme,ale krásná čepička ,to jsi háčkovala fakt sama?
20. únor 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
Dorot :confused: v poho, já to nijak špatně nevzala, prosím tebe, to je to datlování, škoda že u toho nejde vyjádřit intonace :grinning:

Jdu juknout do albíka na stejdu a čepičku :wink:
20. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
Tak teda chválím čapku, jsi šikulka :pensive: :grinning:

A strejdu neznám... :confused: :slight_smile: Brácha??? :sweat_smile:
20. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
Cvaldo, vyřiď Cvalince, že teta Poppy s Poppynkou bude chodit plavat jako vy :grinning: A Bubbly s Bublinkou :grinning:
20. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz
jé to bude cvaldík nadšenej teta popy je v kurzu :grinning:
20. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.