• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Já jsem pořád nas. z toho mýho porodu, přístupu pí Dr. tak nevím jak to bude u druhýho, rozhodně si nenechám ee na hlavu a oblbovat řečma o přirozeným porodu, jako chápu, že je to lepší, ale když mám za sebou tohle , tak jim tolik nevěřím :unamused: Nejlepší by bylo jet tam se svým gynekologem, kterýmu věřím a basta :grinning:
29. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Dorot, tak to je dítě známých? No já jen žasla!!! Tolik vážila Bára snad na půl roce :grinning:
No a je jasný že to není jen tak, založit nějakej "kroužek", a hlavně tam máš asi taky zodpovědnost aby se tem dětem nic nestalo atd, takže samá starost :confounded:

A s ten tvůj porod, to bylo něco, to jo... Jasný je, že přirozený porod bez jakýkoliv chemický a jiný pomoci je to nej nej pro dítě i mámu, ale já upřímně za sebe říkám, že jsem byla jen ráda že do mě pouštěli kapačkama ani nevím co, a že toho bylo hodně... Jinak bych rodila taky jak ty tejden!!!!
29. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
http://video.novinky.cz/video/doporucujeme/?videoId=7047

tak u tohohle jsem brečela já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Tatínek pohodář, normálně odrodil dítko jen podle nápovědy po telefonu!!!!
29. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahojky bubbli, tak ještě vydrž :slight_smile: i když devátýho je ještě daleko :frowning2: mně teda zátka odešla po třetím Hamiltonu v pátek ráno (s krví) a rodila jsem až ve čtvrtek večer a taky do mě píchali všechno možný, jen epidurál jsem nechtěla (teda ani se mně na něj neptali), tak jsem si to hezky užila :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
kuk na fotky :grinning:
29. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
do mě píchali jen oxitocin, na urychlení, na epi se mě zeptali, jestli chci a když jsem řekla, že neeee, že chci co nejméně chemie, tak mi řekli, že bych stejně něměla nárok ho dostat, že je pátek, půl čtvrtý odpo a že anesteziolog to před půl hodinou zabalil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

o tom porodu po tel, jsem slyšela ve zprávách už nějak minulý týden, a jako mazec, ještě teď mám husinu. Moje bývalá kolegyně taky dělala na dispečinku u RZS v Praze a zažila to taky, ale pak taky zažila něco, za co musela skončit, prostě chyba, za kterou ji rozpytvali i v TV :rolling_eyes: :pensive: ale stejně tu práci milovala :pensive:
29. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Mer, super :dizzy_face:
29. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj!

Mer, pěkný fotky :wink: . V. má moc hezkou bundu :dizzy_face:

Na epidurál jsem si vzpomněla asi hodinu před koncem, když už jsem fakt chcípala, ale taky mi ho nedali. A jsem ráda, ted už bych ho nechtěla, mám z toho strach :confounded:

Jo, a objevila se mi tu taková plastová miska s oranžovým víkem, není to něčí vaše? Vím že ji někdo přinesl, ale nemám vůbec tucha kdo :sweat_smile: :fearful:
30. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahoj Polanko?Sláva nazdar výletu nezmokly jsme a jsme tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bylo to naprosto super.Počásko nám vyšlo krásně ani kapička pravda že ze včerejška na dnešek v noci troch zima ale jinak paráda.Ivanka byla bezvadná spaní ve stanu si moc užívala krásně spala celou noc.Chodili jsem hodně po výletech pěšmo (Iv. v kočárku).Kemp v Sedmihorkách velice doporučuju.www.campsedmihorky.cz.Je hodně přispůsobenej rodinám s dětma.Kdo má rád přírodu,skály,hrady a zámky tak úplně dělany pro něj.Já jsem naprosto nadšená.doufám že za rok tam pojedem znova :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj Iv!
Tak to je super že se vám tam líbilo a že jste si to užili!!!! I když v noci bývá už fakt kosa :confounded: .
31. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
ty joooo Ivy, tak to jste byli tu u nas za rohem :sweat_smile: paradicka, ze jste si to uzili. My dnes tatku po tydnu pustili do prace. Moc se mi nechtelo, ale neda se svit. Chjo. Nejak taky mi dochazeji sily. ten dvojitej kolotoc, to je neco! Obcas by mi mel nekdo pripomenout, proc ze jsem to chtela deti :confused: je to jak na houpcce. Jednou jak ze zurnalu vsechno ukazkovy a pak des, vsechno spatne, vsichni breci, vsichni maji hlad, vsichni po me neco chtej a ja desne potrebuju na WC :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Seymi, NEDĚS MĚ!!!!!!!!!!!!! Ptala jsem se tě jak to zvládáte, tak tohle mi jako odpověď stačí :sweat_smile: :fearful: . My budeme mít tátu doma snad dýl, co budu v porodce tak bude mít ošetřování a pak snad dva týdny dovolený, tak ten začátek nějak snad zmáknem...
31. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Zdravím po víkendu, bylo to naprosto super, srazík se povedl. Užila jsem si ho plnými doušky. Sešlo se nás 9, ale ničemu to nevadilo. Bublinka stále v celku koukám, teda to je mazec :wink: :sunglasses:
31. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Bubli, no jo no :unamused: jeste ty hormony poboureny, to je pak neco. Asi porad neco ocekavam, ze treba bude jeden den jako ten druhy, ale proste planovat nic nejde. Miminko je miminko a tezko mu urcovat, kdy bude spat a kdy ne. Coz uz nejsem zvykla u Adi. Po obede ji zavelim do hajan a hotovka, u Ondry to jaksy neni pochopeno :sweat_smile: musim tomu dat cas a uzivat si toho miminka, protoze tak rychle roste, ze to ani neni mozny. V patek mu doktor na vaze odecetl 4420g :astonished: !!!! a to jsme pri propusteni navazili 3820g a za 9dni doma toto! :confused: :grinning: Ale vcera treba po obede oba spali dve hodky a ja proste nevedela, co delat. Byli jsme u tchynky a tak to byl vylozene vegacek! Doma si vyzehlim a uklidim neco, vcera to bylo jinak. A to bych zase dnes nutne potrebovala udelat kupelku, ale myslim, ze jako na potvoru mi nebude prano :pensive: proste se z toho nezmrcnem, ze jo :sweat_smile:
Ale je to kouzelny, kdyz Ondra kuka na Adelku, lezi spolu v posteli a ona mu ukazuje hracky. On smrdoli rucickama a sem tam ji ovadi o nos, Adelka hrda, ze ji neco chce. No krasny. Taky mu natira nozicky indulonou, pomaha prebalovat. I kdyz abych ji neprechvalila, nekdy ty jeji zarlivy sceny :rolling_eyes: z toho je mi do breku. Vsechno snad ale prejde. Jen vazne v nektery chvili bych potrebovala nutne slyset, proc jsme se rozhodli mit dalsi dite, kdyz uz jsme si mohli celkem faine uzivat a ted od znovu vsechno boleni, prdiky, zuby, uceni vseho,... kurnik, je to jen par let a pak mi vyleti z domu a ja budu zase bulet, ze me nepotrebujou :frowning2:
chjo, vas tu tim zahlcuju. nejak jsem to potrebovala vypustit :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojky seymi, to je hezký ty hormony.... neboj, vydrž dva roky a bude to dobrý! No a pak u toho třetího.... ještě ho chcete? :dizzy_face: neboj, je to prostě všechno dvakrát - dvakrát víc radosti, dvakrát víc zlobení :stuck_out_tongue_closed_eyes: se nedá nic dělat, že jo :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Nazdar bazar, koukám bubbli nic, no to bude šlechtic, se šlechtí :wink: Seymi hlavu hore, práce neuteče a bordel taky ne, rytmus si zajedete a bude, kašli na úklid a odpočívej co to jde :wink:
31. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
kurnik, ono mi jen asi nejak nejde se srovnat s tim, ze toto maly hvizdale si jede po svym a at mu rikam, co rikam, breci. Chce uspokojit svoje potreby a dela to jinak, nez jsem zvykla a to asi bude ten zadrhel. Proste to chce hodit vyhybku na jinou kolej a zkusit to jinak. No ale je to hezky...treba kdyz oba spej :grinning:
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Copak ve dne, ale mě děsí představa, A. chodí spát kolem 22h a když pak padnu a teď si představím, že lehnu a do 20 minut "bééééé" tak bych vraždila už teď :grinning: Ale zas je to hezký ta představa, když spěj, a neboj Aduš půjde do školky a pak ti to bude připadat, že se nudíš :grinning:
31. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Seymi, všechno se zajede, neboj. Každý dítko je jiný, musíš jen přijít na to, jak na ně :wink: . Bára byla naprosto bezproblémový mimi, takže já počítám s tím, že teď to bude asi horší :confounded: ... A jak říkají holky, na práci se vyprdni, vydrhnutá koupelka není priorita :wink: . No a Ondrášek kráásně roste, to bude tou domácí stravou :slight_smile:

Di, super že se vám sraz vydařil, myslela jsem na tebe :wink: . a jak to zvládl manžel?

Já jsem byla u mudra, tak mě to tam zase poooořádně prosahal (omlouvám se za detaily, někomu to třeba vadí, že :sweat_smile: ), mimi už je prý hodně nízko, CS6, pochválil mě za tu zátku, že to je dobré znamení. no a jestli přijdu příští pondělí tak se domluvíme na případném vyvolání, snad během příštího týdne :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
kurnik bubli, to uz snad bude do pondelka venku! takovy nalez!
Jo, jasny, ono se to zajede. Jen nektery momenty me dostavaj. Chce to cas, stejny uz to proste nebude a ani nemuze. Ale jsem moc rada, ze mame zdrave deti. Moc to preju i vam vsem a vubec vsem. to je o obrovskou starost min!!!
31. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
dobré ránko, tak to 9.9. nebude, co? a co 2.9.2009, to je taky pěkný datum? :wink:
seymi - jj, kašli na úklid a neboj - brzo budete sehrná trojka, potažmo čtyřka. A jak s tím třetím? Furt otravuju, co, :sweat_smile:
1. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
kuk,Bubli stále 2v1 :grinning: frajer se šlechtí :grinning: ,my včera vybírali brambory,Viky si to teda užila chodila s kbelíčkewm a makala,pak jsme pekli buřtíčky a brambory ,ta byla černá jak uhel :grinning: ,ale spokojená,tak takhle jsme zakončili prázdniny my.A už nám to zase začíná,tak užívejte babího léta ,bude krásně Bubli ty budeš rodit snad fakt na termín,ale to je dobře ,čím dýl tam je tím líp,ikdyž ,ty už bys chtěla opak,neboj ,už jen chviličku.Držíme palečky.
1. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
1. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
to VIKY :grinning:
1. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojda, no můj tajnej tip je 4.9.. To mám takovýho tucha už od začátku, tak uvidíme. Na vyvolávačku se mi nechce :confounded:

Cvaldo, tak ty už máš ty svoje dva školáky ve škole, to bude Vikča smutná, ne? Určitě si zvykla na velkou rodinu přes prázdniny a ted zas toto :wink:
1. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Bubli, datum 4.9. chvalim. Mame s manzou 5let od svatby, tak to oslavim i s tvym prirustkem! :wink:
Srsno, neotravujes. Ja nad tim premejslim. Ale spis jako kdy me s Adou napadlo, ze chci druhy, tak kdy by me ted mohlo napadnout, ze ted uz chci treti :sweat_smile: Ale zatim me to neprepada. Zatim si to uzijeme ve ctyrech a uvidime. Treba prijde spravny cas a bude to. Rekla bych, ze jsem to uplne nezazdila, ale ted si to predstavit nedovedu :wink:
1. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Seymi, já jsem hned co se Bára narodila věděla, že chci druhý, nejlépe do těch dvou let, tak jsem zvědavá jestli to budu mít jako ty a s narozením synka mě tyhle myšlenky ani nepřepadnou. I když já jsem se třema dětma nikdy nepočítala :wink:
1. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko!Každý den ráno první co udělám zapnu PC a koukám jestli je Bubdlinka ještě doma a zase je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Sey. když jsme projížděli Jičínem tak jem si na tebe vspoměla :wink: :wink: .tý jo holky za pár let pro nás prvního září bude krásný ,ale i strašný datum :slight_smile: :frowning2:
1. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Bubli,ráno byla Viky smutná,ale Míša si to z gymplu přihasila už v 9,takže radost obrovská,ale od zítřka už se učí nafest :sweat_smile: ,my chtěli druhý hned za 3-4 roky,třetí jsme se rozhodli ,když bylo mladýmu 7,ale nešlo to,tak jsme to vzdali,já měla spoustu zdravotních problému,tak jsem i nakonec byla ráda,umřela mi mamka....no pak jsme o tom zas začali uvažovat a trvalo to asi rok a pul než se zadařilo,ale to přičítám psychice.A jsme štastní,že je máme,ikdyž bych je nejraději někdy vystřelila na měsíc :grinning: a přesně jak píšeš Seymi ten správnej čas přijde a myslím ,že nás si Viky vybrala ve správnou chvíli :sweat_smile: a my si to sní užíváme mnohem intenzivněji,než ,když jsme byli mladší-doporučuju :slight_smile: A když je řeč o svatbě,tak my slavili 22.8 16 let :confused:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
jo holky ,jak to máte s holčinkama a opakování nevhodných slovíček?Naše beruška pochytala od kluku nasoustředění takový slova :angry: ,ona ví,že to nesmí říkat,vždycky se chytí za pusu,já ji ignoruju,protože na velký tohle zabíralo,vždycky přestali,její oblíbeená fráze nečum debile,no to mě vždycky omejvaj,doufám,že ji to brzo přejde :sweat_smile: jinak se naučila říkat jak se jmenuje a docela jí to i jde na to,že má složitý jméno,Vitojta Tosintová,pořád tam cpe to t do všeho ,kde má být k,když něco chce ,tak na mě volá mamí podej to Vitojce,je ted kouzelná :slight_smile: ,tak jdu něco dělat.
1. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.