• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Bubli, to ja nijak pocet deti neresim. Jako spis to, jestli budu schopna jim venovat max.svyho casu. Vedela jsem, ze nechci jedno a kdyz nam bude dano, budu rada za vsechny. Jen ty rozjezdy jsou kostrbatejsi. Ale to je normalka. Proste nejsem super matka, co hned po porodu nadsene vsechno zvlada a zadna mimoradna situace ji nevykoleji. Treba vcera to byl fain den. Az na to, ze Adelka mela nejakou padavou. Ma odreny obe kolena, bouli na cele jak pinkpongac, odreny dlane a proste, co slo, to si omlatila. Ale byla svetova. Kdyz ji dam chovat Ondru, je v sedmym nebi! A Onrasek pomalu zacina prozkoumavat, tak si ji hezky prohlidne,...no hezky to je....
Ja se tu rozplivam uplne mimo tema. Nekdo se tu ptal na magnetky z kostiku. Tak jo, mame jich asi 15ks.
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Seymi, a jak ti fyzicky? Myslím nějaký hojení, jak se ti sedí a tak. Jestli u toho druhýho porodu to je nějaký jiný než poprvé (tajně doufám že to bude lepší...)
1. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Bubli hojeni super. Mohla jsem dobre sedet hned druhy den. jako jasne, ze ne jako na sametovym polstarku, ale na zidli v pohode i bez nejakyho kruhu ci co. Za tyden uz jsem si faine hovela na tvrdym betone :grinning: a ted ani nevim, ze neco bylo :wink: A po Adi to bylo neco jit na velkou a ted...pohoda jazz :grinning: Jinak se silama je to jak kdy, ale porad lepsi. Ted uz ty vychazky nijak nehrotim a neplanuju extra dlouhy vylety. I kdyz pocasko laka. Ale nesto ji mi to za to se druhej den plahocit. Neboj, budes to mit dobry. Jak hojeni, porod i samotny szivani. :dizzy_face:
1. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak to jsi měla super hojení, to je dobře. :wink: . Já jsem u Báry nemohla sedět 3týdny bez kruhu, tak snad to bude lepčí :sweat_smile:
1. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
dobré ránko,Adušce vše nej k svátečku od nás :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
dobré ránko, cvaldi, to jste si to hezky užili:slight_smile: super hláška, jen co je pravda :slight_smile: Verunka už se taky umí přestavit, i odkud je a když se jí zeptáš, kolik jí je, tak že tři :slight_smile: pak teda že dva - no za tři tejdny začneme učit, že dva a půl :grinning: nevíte, jestli už je koupálko zavřené?
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj,tak nevím ,jestli je koupálko zavřené,jsou to hlášky té naší treperendy ,to odposlouchalaa od kluku a ted jí to pořád drží,doufám,že ne dlouho,jinak Vikča taky říká ,že bydlí v Nášodě a kde máme chalupu "na hože červený-Červená Hora :slight_smile: ,kolik ti je "sedm" a ukazuje dva,říkám ji ,že si vymýšlí ,tak řekne dva přece :grinning: opice to je,ted se nás pořád ptá jestli se taky jmenujeme Vitojta Tosintová,tak jí vysvětlujeme ,že ne ,že každý má jiné jméno,jen příjmení stejné a počítání už jí nebaví ,ted se učíme dny v týdnu,tak máme pořád středa ,pátek,sobota.Vezme program a opičí se a říká dotora dávaj tady pátek :grinning: ,myslí ordinaci,když tam je obrázek.No jsou to treperendy,doufám,že jí to rozumování přejde až pujde do školky,chudák paní učitelka :sweat_smile: ikdyž Míša byla to samé.Srsni jdete příští týden do cvíčka?
2. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Adélce všechno nej nej nej i od nás!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
máme ted trochu vztekací období,vzdor,tak jsem si vzpoměla,když jsi mi vloni říkala těsně před vaším druhým rokem,že to u vás začíná :grinning: už to prosímtě skončilo :grinning: já na co se mám těšit,už jsi ani nepamatuju jak to měli velcí :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Bubli,pořád celá :slight_smile: tak to snad dopadne ten tvuj tip 4.9 :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojte, Adélce taky gratulujeme k svátečku.

Bubli 4.9. je krásné datum :wink: to máme výročí svatby. Ale předpokládám, že manžel stejně zapomene :frowning2: tak Ty bys mohla na svět přivíst ten svůj poklad v toto krásné datum :wink:
2. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
nebo dneska, je takovej nějakej divnej tlak, klepou se mi od rána ruce jak "makovači rohlíků" :grinning: :grinning: :grinning:

Cvaldo, vztekací období, tak to u nás pomalinku taky začíná, ale zatím to je v poho, myslím že některý děti to umí líp :wink: :grinning:
2. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
taky gratulujeme Adelce k svatku :grinning: !!!! A vy jako gratulujete ktere Adusce???? :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
si to poradne rozmyslete!

Bubli, ten tras, to je mozna to svalovy napeti k porodu. Ja vim, je to opruz porad cekat, ale 4.je az zitra. DI my mame tez vyroci, ale u nas ten kdo zapomina jsem ja :confused: co bych mela muzoj pripravit za prekvapko? Mam 5let.......napady typu zhavy sex neberu :angry:
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
žhavý sex :grinning: :grinning: :grinning: A proč ne, seymiku????

Já přeju všem Adélkám které znám, samozřejmě!!!!! a že jich znám! :wink:

A 4.je až v pátek :fearful:
2. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
jejda,no jasně oběma Adélkám,přiznávám ,že jsewm zapoměla,omlouvámne se Adélce od Jičína :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Bubli o víkendu má být hnusně,tak ,abys to měla za sebou a pak jste ještě užívali všichni čtyři babí léto :wink: to se nám to kecá co?
2. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
jo a u nás oslava výročí,byla na soustředění,takže žádná :sweat_smile: ,ale my jsme si hned po soustředku dali k výročí nové topení a podlahu ,konečně už poslední místnost a pak vínko,že jsme to tak dlouho vydrželi :grinning:
2. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Seymi ,žhavý sex dva týdny po porodu,to bys byla hodně odvážná,to bych nedala :grinning:
2. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Adélce seymiové vše nej k svátku!!! a my děkujeme za přání :wink:
2. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
je bubli, ja proste nevim, co je za den. Myslela jsem, ze ctvrtek :sweat_smile: No proste kalndar ted nestiham pozorovat :wink:
a diky za gratulky
2. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
I od nás Adélkám všechno neeeeeeeeeeeejlepší k svátečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
ahojky, taky se přídáváme a Adélkám vše nej nej nej!
cvaldi - nevím, jestli to skončilo, spíš ne :slight_smile: už je mi jasný, proč všichni roděj k druhým narozeninám prvorozenýho - protože kdyby počkali, další už by nechtěli - teda jako že jsem vždycky chtěla tři, tak teď si říkáme, že to jedno stačí... jedináčka nechci, jsem skoro taky (bráška je o sedm a to prej jsou pak taky jako jedináčci :confounded: ) no snad to přejde a zvýší počet potomstva :slight_smile:tak doufám, že bubbli rodí, dnes je to hezký datum...
a my jsme měli výročí 27.8., 4 roky :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky, o půl pátý mi křupla voda, tak jedem, myslete na mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bojim bojim!!!!
3. zář 2009 v 05:04  • Odpověz
jejda,včera jsem Pétu viděla s břuchem a dnes už bude Tomášek na světě,držíme palečky :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
a ta naše opice ještě zařezává,včera šla ve 21,tím jak jsem byla v práci ,tak to ji nikdy dřív nenaženu :unamused:
3. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Jůůů držíme všechny palečky co máme a myslíme na Péťu s Tomáškem
3. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Dobré ranko :dizzy_face:

Téda, nedalo mi to a musím ti Bubbli popřát strášně moc moc štěstí, myslím na tebe :dizzy_face: Neboj, neboj, už brzy to bude za vámi a Tomáška budete mít u sebe v náruči :dizzy_face: Přeju co nej nej nejrychlejší rychlovku :dizzy_face:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Hopa hopa , myslíme na vás a už ať je bublísek na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:hearts::hearts: My jedem dneska do Polanky, ale ne rodit teda :grinning:
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Jéžiš tak to je paráda moc a Bubbli myslím uplně mě to vehnalo slzu do oka :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.