• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
doufám,že už to mají za sebou,musím na ně pořád myslet,taky mačkám slzu :slight_smile: a kdo ví jak to prožívá Barča,bez mamky,ale je to ještě krátká doba,tak snad v poho.
3. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
no teeeda! Bublousku, jedeeem! Doufam, ze jste v pohode a vse probiha dobre a rychle!

Ja dnes opet prubla kolik toho kocar uveze. Ale malem jsem ho neuvezla ja :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky, potkala jsem ve městě poppy a tak hlásila novinky:slight_smile: tak jsem musela hned nakouknout :wink: držíme palce, i když už to možná je....
3. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak je to tady Tomášek je hodinku na světě a je to fakt kus chlapa :slight_smile: 4095 to je mazec :confused:
3. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
super! Gratulujeme! To teda Ondraska o fous s vahou trumfnul! Tak hodne zdravi!!! :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
jo 52 cm :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
asi před pul hodinkou mi to přišlo,takže čerstvé,to se mi dnes bude hezky pracovat :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak to je paráda, vítáme Tomíka!
3. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak to jsem zvědavá, co nám Péťa poví, ale tohle považuju za pěkný, rychlý - ne jako já, že od půl šestýráno pravidelný kontrakce a rodilo se v půl sedmý večer (když už do mne vpravili všechno možný :grinning: )
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
moooc gratulujeme, Bubbli užívej si to! :wink:
3. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Rodičům i malé Barušce gratulujeme k bráškovi, tato skvělá zprávička mi zapípala, když já trpěla v zubařském křesle, proto jsem si oddychla, že jsem netrpěla sama :grinning: A teď vážně, moc gratulujeme a přejeme Tomáškovi, hodně zdravíčka, ať hezky roste a mamince ať si dvoudětičky hezky užívá :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Bublince jsem gratulovala hnedka na mobil, ale ještě tady jedna velká gratulka k bráškovi pro Barunku.
4. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Tomášek je už na stránkách porodnice, je kráásnej prdelka :wink:
4. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Hned jsem koukla :wink: Je to nádhernej kluk.No a už zase bulím:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
je krasnej!!!! Jsem zvedava na bublinky dojmy...jaky to bylo a tak.
4. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Tomášek je krásnej, celá maminka, pusou obzvlášť, já bych teda řekla, že joo a netvrďte opak jo? :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
taky jsem v něm hnedka viděla maminku :wink:
4. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
No mě to taky problesklo hlavou jako první že ja Tomášek podobnej mamce.
To bylo dneska hnusně co a má být ještě hůř.A pozor na vítr at vás neodnese :wink:
4. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
dobré ránko,tak souhlasím ,že Tomášek je podobnej na Pétu,taky to tak vidím.Holky,ale od uterka se to má zlepšit a bude přes 20 stupínku ,což by šlo.Di,tak držíme palečky at tu štafetu převezmeš co nejdříve :wink: My máme za sebou první taneční :confused: nervozita opadla ,tak dobrý :grinning: Dokonce nadšení ,že ji za tři hodiny na podpatkách neupadly nohy :sweat_smile: oni jsou prostě zvyklí chodit jen v nízkých,hlavně v botaskách.Takže začátek o.k :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
ahojky, tak pořád myslím na Péťu, jak to zvládaj, jestli ji není v porodce smutno a hlavně, že už asi zítra půjdou domů, co? Tak ji necháme oddychnout a pak nám určo něco písne, že jo? Dojmy a tak, abysme přestaly mít strach z toho druhýho (kdo ho ještě má :sweat_smile: ) :wink:
6. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
No taky na Péťu od rána myslím že dneska je asi pustí, no nás pustili až v úterý, ale to bylo hlavně kvůli kardiu. No já z druhého strach ... nevm. Když se do ledna nepovede, tak boj o miminko vzdáváme, do umělka nepůjdeme. Manžel nechce a já popravdě na to sama nemám sílu.
7. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
AHOJDA VŠEM,tak nejdříve Vše nej,hodně štěstíčka a pohody Andulce Frogískovic k narozeninkám :slight_smile: Di,s Diankou to tAKY NEBYLO PŘECI TAK JEDNODUCHÉ A VYŠLO TO :slight_smile: to určitě dopadne moc Vám to přeju :wink: Stím umělým se Ti ani nedivím ,mám dvě kámošky,které tento maraton podstoupily a je to opravdu náročné.
7. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
jéé já myslela že Anička až zítra, tak to se omlouvám a taky gratuluju k tomu druhému ročku :wink:

Cvalí, víš, vyšlo to, ale momentálně jsem už na trojnásobné dávce a nic moc výsledky, manžel si stěžuje že je to semnou k nevydržení, že mě ty hormony děsně změnily a prostě celkově je to dost na houby. Já už prostě nemám moc sílu s tím bojovat když je každej měsíc bez výsledku a bohužel jsem na to tak nějak sama. Když jsem manželovi řekla že nevím zda se na to nevybodnnout hned se toho chytil a že teda ne. Že jako kdybych byla těhotná že miminko přijmeme a budeme se na něj těšit, ale že by to zapakoval.
7. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Di ,nevzdávej to,to je momentální splín,že to nejde,možná to chce opravdu pauzu ,že hormony dokážou s tělem zacloumat to teda znám,možná se ted fakt soustřed na Dianku a dej pauzu a uvidíš,ono se to lehce říká a psychika dělá fakt hodně,to mužu ppotvrdit,taky nám to díky tomu delší dobu nešlo,ale ty máš ten prolém ještě trošku složitější já vím,ale vydrž stojí to za to -to už znáš. :wink:
7. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
na Andulku ,bych taky málem zapoměla,ale stavovali se u nás v pátek ,takže tak :grinning: Meju okna,Vikča už meje kde co letím :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Víš já to vím, ale když ani manžel moc nechce, tak sama si miminko těžko udělám. Asi má pravdu a bude to s jedním jednodušší. Jen nevím co řeknu Kestřánkovi. Snažil se. Nevím, na jednu stranu manžel říká že tomu dáme do ledna a na druhou stranu už si nepřeje abych ty prášky brala. No teď je nebudu brát celej jeden cyklus, takže jsem zvědavá zda mi mrcha dorazí aspoň sama.
7. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
já myslím,že potřebujete oraz oba a uvidíš,že to třeba za dva tři měsíce zase manža uvidí jinak :wink:
7. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Di. myslím na tebe nestrácej naději zázraky se dějí přece. :wink:
7. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Di, verim, ze je to hodne tezky ted, zvlast, kdyz nemas pocit, ze z druhe strany je podpora. Snad vas to brzo prejde a budete zase na stejne lodi. Chtela jsem ti napsat "svuj pribeh" ale nebudu tu prudit. Jen treba zkus homeopatika. Rozhodne ti neublizi. V Nachode je nekolik homeopatu :wink:
8. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Díky holky za podporu, omlouvám se že tu s tím otravuju, ale nějak v poslední době není komu to povědět. Mamka ta prostě tuhle situaci nikdy nepochopí a vždy mě jen může naštvat nějaká její hláška. Minulej měsíc mi řekla že si už ani nemyslí že bysme kdy mohli mít ještě další dítě, že už to prej nevypadá a dneska mi řekla když jsem přišla v nové halence, že prej vypadám jako těhotná. Ano je to jedna z těch halenek jak jsou teď moderní, ale manžel a ségra i neteř se kterou jsem jí kupovala říkali že to vypadá fajn a že to nevypadá jako kdybych byla těhule a pic a ona mi to vpálí a jsem poslední dobou na narážky obdobného typu doooost háklivá. Takže ještě jednou díky a omlouvám se :wink:
8. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.