• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dianko, nevěš hlavu, bude líp. To, že já vypadám jako těhotná (a to jsem jen prožraná :angry: a navíc líná :confounded: ) mi už v poslední době pár lidí taky řeklo - nevím, jestli si myslí, že jsou vtipný nebo co, i kdyby to byla pravda (jako že zatím plánovaně není) tak podle mne jim je po tom prd (pardon) a maj se starat hlavně o sebe, aby tak taky nevypadali :grinning:

a já věřím, že budete čtyři (a to nepočítám kočky - potažmo kocoury) :wink:
8. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
holky,co to tu je za pochmurný debaty :slight_smile: já už dávno neřeším lidi a zjištuju ,že jsem víc štastná a v pohodě,než se užírat tím co kde a kdy o mě kdo řekl,o takových si myslím svý a ve finále to je tak ,že právě tihle jsou neštastní a zakomplexovaní.Takže Dianko,neřeš vubec nic,bud v pohodě,to ted nejvíc ze všeho potřebuješ a uvidíš,že i manžel to časem přehodnotí.Jo a váha?Neřeším ,co jsem přestala kojit,nejenže nehubnu,ale 4 kila mám nahoře :angry: Holky dnes jdu odpolko do práce,holkám na hypernově se kolegyně hodila marod,jedna má u nás dovču,tak dnes Hypoška ,zítra Kaufl :grinning: moc se mi nechce ,když je tak hezky,ale užili jsme si to s Vikčou dopo,odpo vyrazí s tatínkem na zahradu.Holkám jsem to slíbila ,tak se nedá nic dělat,doufám,že v říjnu až ted doberou dovči,mě tolik potřebovat nebudou :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojda holky, jen v rychlosti!!! nedočítám, nestíhám, omlouvám se....

Moc vám všem děkuju za gratulace!!!

Porod jsem měla fakt rychlej, o půl šestý jsem byla v porodce, do osmi jsem čekala na doktora a nic mi nebylo, kromě stále tekoucí vody a slaboulinkých bolestí. V devět mi ještě dopíchl vodu a tím to rozjel. Bolesti sílily jedna po druhé, fakt šílený, mnohem intenzivnější než poprvé, v 10.45 přijel Petr z práce, no a v 11.22 vykoukl Tomík na svět. Porod bez jediný kapky chemikálie, žádný kapačky, injekce,vůbec nic, naprosto přirozeně. Tak jsem taková pyšná jak to to tělo zvládlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . šití teda bolelo taky, ale to už byla brnkačka. trochu jsme bojovali s kojením, ale v neděli se to rozjelo a včera jsme mazali domů. všechno se krásně hojí, sedět můžu v pohodě... Takže napodruhé brnkačka :wink: :dizzy_face:

Tomík je strašně hodnej, trpělivej, v noci se budí tak po 2hodinách... Bára je taková rozjívená, ale starostlivá, nejraději mu maže zadeček při přebAlování.:grinning: :grinning: :grinning:

No a já už musím, dokud malej spí at něco udělám.
zatím ahoj!!!!
8. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Jůůů Péťo, všechny palečky od nás jen pro Tebe :wink: Krásně jsi to zvládla, opravdu šikulka :wink: Přejeme kupu mlíčka :wink:
8. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Bubli vitej doma a moc si to uzivejte. Jako v tom dobrym :wink:
8. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
téda, tak to je dobře - a závidím to sezení - já si mohla sednout až po měsící :cry:

http://spunt.centrum.cz/novinky/2009/9/8/galerie/testy-kocarku-katastrofa/
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Koukala jsem do zpravodaje, že v červenci se narodila Anastázie Pušková - o bratříčkovi jste se tu někdo zmiňoval, že jo?
8. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ránko, bubbli vítej doma, ať vám to krásně šlape a už se těšíme na fotky. No tak to brácha bude mít ještě hodně sourozenců podle mě, jestli už doma nějaký nemá, ale druhý jméno - Anastázie, vybrali hezký, to zas joo
9. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojda všem,Péto vítejte s Tomíkem doma,paráda jsste to všechno zvládli a ted si jen zajedete nějakej režim a budete všichni v pohodě.Ptala jsem se ti dnes ve cvíčku jestli bys pak mohla chodit i s malým ,tak není problém ,taky tamn ted chodí jedna mamča s mimčem a velkým,tak uvidíš jak to bude v zimě a pokud se budete doma nudit mužete chodit :slight_smile: ,my dnes museli ze cvíčka spěchat ,čekala jsem balík s PPL :unamused: ,zase nás je tolik,že to bude na dvě skupiny ,uterý ,středa :slight_smile: Srsničky ,kdepak jste se toulaly ,že jste nedorazily holky?Odpo pádím zas do rachoty ,pak budu mít CHVÍLI KLID ASI DO 15.9 :grinning: MĚJTE SE A UŽÍVEJTE SLUNÍČKA.
9. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Kolik to cvíčo s prckama stojí v tom Náchodě? třeba bych s malou někdy zavítala? a kdy to je??
9. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
jinak jsem koukala na porodku a 7.9. tam teda museli mít mazec :grinning:
9. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky, no jo, a ten co to 7.9. zahajoval má doma sestřičku, která je o 4 dny mladší než naše Verča :slight_smile: teď se prostě roděj kluci - kamarádka, která má TP na konci září bude mít taky kluka - už druhýho :fearful:
9. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Di ,cvíčko registrační poplatek a pojištění je 100,-za tebe a 100,- za dítě na rok,jinak každá hodina 30,-,máš prukazku a a když je volná herna třeba i jiný den než je cvíčko ,mužeme se tam scházet pak zadarmo na pokec.,což je v zimě fajn,párkrát jsme to loni využili.Jinak ofic.cvíčo je uterý 9,30,nebo středa.Loni bylo fajn,že nám celý cvíčo až ted do konce října proplatila pojištovna.Letos to prý zatím nejde,ale oni jsou pořád nějaké změ+ny,tak třebas k tomu ještě dojde :wink: .Od 15 frčím do práce,tatí z Vikčou na zahradu,tak jí chystám věci ,mějte se krásně
9. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojda devcata,Bubble,gratuluji!!Teda Tomik je kus chlapa!!A zavidim rychlej porod :sweat_smile: A jakpak jsi byla spokojena s porodkou,jsou stale v pohode?A co PA a sestry,dobry?
9. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj, no v pondělí to byl v porodce fakt fofr, uklízeli po mě postel už ráno, a to jsem tam byla do oběda, prý potřebují rychle místo... A to dopoledne ještě nevěděli co je čeká odpoledne!!! Chudáci doktoři a sestřičky, takovouhle směnu :slight_smile:

Cvaldo, díky že jsi mi zjistila to cvíčo, ráda bych někdy šla. :wink:

Budulínku, porodnice je pořád super, rodil mě opět pan doktor Doležal, takže s ním jsem byla opět spokojená, měl k ruce dvě nový mlaďoučký doktorky, který nově nastoupily a potřebují získat praxi, tak chodí s ostatníma a učí se na nás :grinning: . Tak mi napříkald dělaly ultrazvuk a pan doktor jim vysvětloval co vidí, nebo mě vyšetřovaly a pak on a diskutovali spolu nález :grinning: . PA jsem měla jinou než minule, ale taky milou. Takže za mě 1* :wink:

Otce u porodu už pojišťovna neproplácí, jen tak pro info. Otcové od "spoluobčanek" čekají na chodbě během porodu a hned po porodu si tam nechají přivézt miminko :sweat_smile: .

Dorot, nemáš být už na dovolený? :sweat_smile: :confused:

Dianko, hlavu vzhůru děvče, soustřeď se na něco jinýho a pak to půjde líp. :wink: . To cvíčo ti doporučuju, Dianka si to moc užije s ostatníma dětma, uvidíš, stojí to za to.
9. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
No toho Dolezala si kazdej chvali,Doufam,ze ho taky chytim.Predtim jsem mela nejakou doktorku Markovou,taky nebyla spatna,ale Dolezal je pry Dolezal.DAri se mu docela bez nastrihu.
Zrovna tam musela byt s tebou kamaradka Zlata(ta mela Viktorku) a Marketa(Anetka) :grinning:
A co mala,jak ta to zvlada?
9. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
teda holky, co říkáte těm návrhům ohledně příspvěku na mateřské, na rodičovské a prodné? :confounded:
9. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Copak už je zase něco nového???Copak nic nám nedaj???
9. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
sršni, nevm, co zase vymysleli? I když porodné se mě už asi netýká, PPM mám ted na půl roku super, to si nemůžu tu změnu vynachválit a doufám že rodičák ještě chvíli vydrží aspon tak jak je!

Budulínku, ani jednu z nich jsem neregistrovala :sweat_smile: . na pokoji jsem byla s paní co měla taky Tomáška :wink: . No a Bára je zatím taková trochu zaskočená, ale v pohodě. ale vidím na ní, že jí to v hlavě šrotuje...Snžím se jí co nejvíc věnovat, aby viděla že je vše jako dřív. Ale je to náročný, nějaak nemám na nic dost času. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
9. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak jsem si to našla a přečetla!To jsou sv....e :angry: Aby stát ušeřil.Jo ušetříl na jejich žabomyší války ve vládě a na jejich tlustý zadky :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj ahoj, buďte tady hodné, dětičky ať vás nezloběj a mějte se fajn, zítra letíme, páááááááá :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoj Bubbli, jsi dobrá, že to takhle zvládáš, já si to neumím vůbec představit.

Jaká je změna ohledně rodičáku
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ještě k tomu cvíču, to tam jako prostě někdy zajít a dohodnout se? kdo tam chodíte optáte se mi zda bychom mohli někdy přijít, nevím zda bysme jezdili přímo pravidelně, ale občas jistě, aspoň by se malá dostala mezi děti. :wink:
10. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Di,registrační poplatek za tebe i malou musíš zaplatit na rok ,ikdyž budeš chodit nepravidelně,ale tak 200,-za rok zas není tak hrozný ne?Pak si platíš jen každou tu lekci na kterou dorazíte 30,-přijedte ,rádi Vás uvidíme.Chysáme se na kola ,jen co tatí dorazí,dokud je hezké počásko. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
jo a přihlášku vyplníš na místě až pujdete poprvé,nebo se mužeš jednou přijít juknout zaplatit 30,- a pak se rozhodnout ,jestli budete chodit a až další lekci dát přihlášku s 200,- :wink:
10. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
to je super, určitě to zkusíme, kdy teda máte další cvíčo??
10. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
jinak ty 200,- určitě v pohodě, to plně chápu :wink:
10. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
ahojda všem,Di,my, Srsničkovic a spol. budeme chodit v uterý od 9,30 :slight_smile: takže každý týden vždy takhle :wink:
11. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
my taky budem chodit v úterý :slight_smile: dnes mi to volala kámoška, že nás nahlásila na úterek :wink: Já jsem to teda Martině říkala už ve středu, kdy jsme tam byli, že kdyby teda bylo víc mamin, tak se dobrovolně hlásím :grinning:
11. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
OK, takže my teda v úterý na 9:30 dorazíme :wink: a co má mít na sobě? něco spešl?
11. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.