• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
něco na cvíčo, přezůvky a pak ještě na výtvarku nějaký starší něco - co ti nebude líto, když se zamaže, třeba starší tričko, šatičky atd.
11. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj, to je pohodička když obě dětičky spinkaj :grinning: :dizzy_face: .
13. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Bubli, to je :wink: Ovsem u nas se tento jev pomalu, ale jiste vytraci :sweat_smile:
13. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Seymi, tak to je blbý, Báře se po obědě už taky moc nechce... :confounded:

No a dodatečně malé Diance k narozkám přejeme všecičko nej nej nej!!!! :dizzy_face:
14. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojda,my taky přejeme Diance vše nej k narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holky byl jste někdo v tom Dino parku v Polsku?Superrrrr,doporučuju dospělí 8 zl,děti do 4 zdarma.
14. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
a jinak zdravíme všechny koníkajdy :slight_smile: pardon teda i malé koníkáci,nebo jináč... :grinning: prostě Tomáška a Ondráška :sweat_smile: My chodíme po obědě taky jen zřídka,ale dlouho ráno chrupeme,tak nemá potřebu a nemrzoutí,tak jí nenutím,Míša mě taky nechtěla chodit,ale ráno brzo vstávala a pak odpo.protivka největší :unamused: Vikča je na to dobrá,večer je pak tak unavená,že zajede do postele,přečteme pohádku a je tuhoš ,nejdýl do 20,ale většinou dříve.Bubli,já to taky milovala,když po o zalehli a byl klídek,ale je fakt,že Míša ikdyž nespala a Honzík chrupčil,tak si vydržela hrát potichu,polehávala s plyšákama vegetila...Vikča ted začala s otázkama tipu,maminto ,kdo to je,jak se menuje,co to je,de bydlí paní..atd.v krámě stojíme frontu a ona jede :grinning: už to začíná,někdy to je fakt mazec. :sweat_smile: pečeme štrudlíky,tak mažu :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Děkujeme za přáníčka, až zmenším fotečky, hodím je do alba :wink: jinak Diance se nejvíce líbilo sfoukávat svíčky, musela jsem je stále znovu zapalovat :grinning: fakt legrace.

Zítra dorazíme, Budu ale potřebovat říct kam že to máme jít :dizzy_face: nevím kde to přesně je, někde za gymplem??
14. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj Polanko!Moc,moc,moc myslím na Bubblinku a na Seymi jak se jim vede s rodinkama.Poslední dobou se mě taky v hlavě honí myšlenka na druhy dítko :wink:
Jinak my máme po včerejším očkování poslední hexi.reakci jako sv... :frowning2: Celou noc plakala ,blinkala a měla teplotu.Ještě nikdy takovou reakci neměla.Nechce ani nic jíst jen mlíko a pije čaj.Tak jsem zvědavgá jak to bude dlouho trvat.
Jinak to byl v noci fučák co?Už :sweat_smile:jsme u našich oprášili draka tak ho půjdem pouštět já už se moc těším :sweat_smile:
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Di GRATULUJEME!

Ivci, snad to brzo polevi, ta reakce. Je to hrozny, kdyz maji prckove trapeni, vid :confounded: A diky, ze na nas myslis. Vcera jsme jeli s Ondrou na prohlidku v 1mesici. On ten nas chlap ma uz 5,14kg a 59cm! No pronese se. A doma se to pomalu urovnava. Jen teda Ondrousek si urovnava krmeni po dvou hodkach, coz je nic moc. Ale snad to je jen ten rustovej spurt a da se dokupy. Vcera to byl ale paradni den. Uz muzu chvalit, vcera jsem nechtela zakriknout. Adelka pekne asistovala u doktora, a nakupovala, no uplne kouzelna. Rozumne mi vykladala, nikde nezdrzovala, nic nevytahovala z regalu, ani se moc neumazala a Ondra spokojene pochrupkaval v kociku, ze jsme toho zvladli dost a i bez tatinka jsme dokonce vecer zacvicili!!! Usinani trochu boj. Hlavne s Ondrou, nechce dudlik a tak nez zabere na tuho, da to trochu noseni a pod. Ale to bylo s Adou podobny, ale ta zase spala celou noc jen s jednim kojeni. Ale i tak jsem se v celku vyspala.

Ivci, druhe ditko....je to krasny, ten drobecek prtavej a vonavej, je to vic honeni a vic vseho, ale kazde dite je jine a krasne. Ja doufam, ze zvladnu oba dobre vychovat a zaopatrit a ze budou radi, ze jsme my jejich rodicove. Jen malinko tapu, kdyz ze strany Adelky se mi dostava zpetna vazba, jako, ze si me prituli, povi mi neco peknyho a tak, ... zatim co Ondra je malinkej a zadny takovy vylevy citovy nedela a tak nejak se uz na to tesim. Ale zase miminko je miminko a ty jeho prvni pokusy o usmev...nadherny. Reaguje hodne na Adelku a ja jsem z nich bud poprdena nebo uplne vystavena :sweat_smile:
Tak mizim. cusiiiiik :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Jéžiš Seymi ty o tom tak krásně mluvíš že jsem uplně na měkko.Asi za měsíc jdu ke Kestřoj na kontrolu tak se ho optám kdy jako už by jsme mohli.Po tom císaři mě řek až po dvou letech teda že to doporučuje ale když jsem neměla žádný komplikace tak uvidím co mě řekne :wink:
15. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj!
Seymi, tak to vám Ondrášek taky pěkně roste!!! A Adélka pomáhá,tak už je v pohodě? Už nežárlí?
My byli včera na první kontrole u doktroky a navážili jsme 4.250g a 55cm!!! No za týden si napapal přesně půl kila, z porodnice jsme šli s 3.720g... Takže domácí strava mu vyhovuje :slight_smile:, já z něho mám pořád strašnej hlad, nevím co bych všechno snědla... Jestli jsem byla ke konci těhu rozežraná tak nevím co jsem ted :sweat_smile: . Ale jsem na stejný váze jako před těhu,všechny kila jsem nechala v porodnici. tak snad nezačnu moc nabírat :confounded: .
No a jak píšeš, dvě děti to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Tomášek taky nechce dudáček, takže usíná bez něj, ale naštěstí bez nošení, prostě si vrní a chrochtá v postýlce, my s Bárou si čtem, jsem tam pak s nima dokud oba nezaberou, což je tak 20minut a pak, okolo 21.h mám klid :grinning: . A když si jdu lehnout, tak pohled na ty dvě spící hlavičky, to je k nepopsání. Tak je vždycky ještě malinko opusinkuju a jdu šťastná spát... :wink: :dizzy_face: Ale je to honička, nemám už moc čas na nic jinýho, ale zatím nic jinýho nepotřebuju.
Takže Iv, dobře si to promysli, je to honička když jsou takhle blízko od sebe, ale je to i dvojnásobná radost.
15. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
To mě je jasný že to musí být záhul.Ale zvládaj to jiný zvládnu to taky :wink: .Mi jsem se ségrou taky o dva roky a naši to zvládli a když jsme byli malé docela dost jsme si vyhráli i když jsme se segrou každá úplně jiná.
15. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Ty jo Bubli, usinani tise zavidim. O tom se mi muze jen a jen zdat. Ale casem to bude lepcejsi, doufam. A Adelka uz je lepsi. Nekdy zarli, ale nedava to uz tak brutalne najevo. Jen mi treba rekne, at mu nedavam najist, at ho polozim a jdu si radeji hrat.No ale alespon, ze tak :unamused: Jinak jsou zlaticka.
15. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
ahojda všem,já jsem trošku nachrchlaná,malá zatím v poho.doufám,že to i tak zustane.Holky,my jsme se ségrou po roce a to je asi mazec,ale kdo má dvojčata ,taky to zvládá,prostě musí :wink: Dva roky není zas taková trága,už mají rozum a dají si říct.Bubli je to záhul,ale jak píšeš krásný :slight_smile: někdy jich mám fakt dost,do tohoto stádia taky dospějete :grinning: ,ale ,když jsou pryč,je tady takový divný ticho a stejská se mi :pensive: Iv,já myslím,že Ti to už Kestřa doporučí,rok a pul to už je docela dobrý odstup po císaři.Mě se posledně ptal jestli nejdem do čtvrtého -blázen :grinning: Trošku odpočívám,bolí mě svaly ,klouby,nějakej bacil se o mě pokouší,proto jsme ani nebyli cvíčkovat,abysme to nešířili dál.Ale už je to o něco lepší :wink: Bubli,jak píšeš o tom spinkání jak je pozoruješ,to jsou fakt k sežrání,taky to dělám :sweat_smile: Zítra bude hezky,tak si to užijte všichni a načerpejte energii na pozdějc :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Seymi, to mi bára dělá taky, že prý at ho dám do postýlky a jdu si hrát. pak mi ho začne brát z ruky a jako že ho odnese... No a když ho hladí, tak mu málem zláme prstíky nebo ukroutí hlavu, nemá nějak cit :sweat_smile: .

Iv, to je jasný že to zvládneš, ono ti nic jinýho nezbyde :sweat_smile: . Já za mě to takhle můžu zatím doporučit, i když jestli se dá z těch 14dnů co máme Tomáška něco soudit... :unamused:

Cvaldo, my máme taky všichni nějakou rýmu protivnou, v noci mě dost bolí v krku od tý rýmy, a mám pocit že i malej nějak chrochtá a dost často pšiká, tak snad se z toho taky brzy dostanem. To je tím počasím, chvíli teplo, chvíli zima :angry:
15. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Bubli s tim citem to ma Adouch podobne :grinning: Kdyz Ondik zrovnas kouka jinam nez na ni, snazi se mu tu hlavu otocit...malinko to asi berou jako panenku :sweat_smile:
Jo Iv, zvladnes to. Ja sice nemam pocit, ze jde vse hladce a ze vsechno delam spravne, ale snad si toho nikdo nevsimne :grinning: Jo Bubli, jak to delas, ze ti Tomis usne sam? Ondra desne krici, ze je unavenej, ale ze by mu pomohlo polozeni do postylky, to nee :unamused: Spis si pohovy v nezny naruci a rozjima do zaklapnuti vicek :sweat_smile:
Cvaldo, mam pocit, ze stadia, kdy je budu chtit odeslat balikem pryc jiste prijdou :unamused: ale neposlu, moc je na to miluju :dizzy_face:
15. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak jen teda jestli můžu, já když přišla za Kestřou v lednu s tím že už od listopadu chceme druhé, tak se divil jestli prý není brzy, tak teda nevím....
15. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
No tak já beru prášky tak počítám stím že je vysadím tak budu muset nějakou dobu počkat a nikde není psáno že to bude hned napoprvé.
15. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Ivčo, taky jsem taky myslela že to nebude hned napoprvé, vysadila jsem prášky, další měsíc nic (ani jsme to moc nezkoušeli a další měsíc to klaplo :sweat_smile: . Počítala jsem že to taky bude chvíli trvat, ale nějak jsme se trefili :dizzy_face:

Seymi, on tak usíná od malinka, prostě leží a kouká, až se mu začnou klížit očka tak je zavře a usne. Zatím žádný řvaní a vztekání, ale ono to všechno může přijít :confounded:
16. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Jsem napsala od malinka jak kdyby už to byl dvouletej chlapák :grinning: :grinning: :grinning: . Myslela jsem od narození :sweat_smile: :wink:
16. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
dobré ránko všem,Seymi máš pravdu,někdy to je očistec z dětičkama,ale nikomu bych je nedala :wink: Holky,naši známí mají téměř plnoleté dítě jako my a roky se pokoušeli o druhé a nic,dali si žádost o adopci a ted mají doma čerstvě adoptované děti dvě :slight_smile: ,vzali je ,protože to jsou sourozenci a nechtělije roztrhnout,to si nedokážete představit ten maraton dvě malé děti najednou,no prostě pro ně nezvyk,jsou ,ale hrozně štastní ,že je mají a ty děti jsou kouzelný a je na nich vidět jak jsou spokojení a vděční za lásku.To prostě strašně obdivuju,že prostě tohle dokázali pro ty děti udělat. :slight_smile: Di to se divím,že Ti tohle Kestřa řekl,on má spíš opačné výroky :sweat_smile: jO a Vikča už taky chytla trochu rýmku,jsem zvědavá jak to bude v zimě,zatím jsme vubec nemarodili,jen sem tam rýma,to jsme zvládli jen LIBENAREM,tak uvidíme co nám dalo dva roky kojení :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Jo a Bubli, gratulka ke schozenym kilum! Ja si zatim necham zdat, pomalu, ale jiste doufam dojdu sveho :wink:
Dnes mam doma jen Ondrulku. Adelka vegeti u babicky, ale nejak je tu pusto bez ni. Nesmim si zvyknout na tu pohodicku, tak ze mam uz seznam, co je treba: zamrazit svestky, vyzehlit, utrit prach, vysat, uvarit na zitra, zasit doury na kalhotach skoro svaroj, a pak bych si taky rada hodila nozky nehoru :grinning: tak se majte paradne pri tak paradnim dni!
:dizzy_face:
16. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Seymi, díky za gratulaci, ale není to moje zásluha, ono to prostě spadlo samo. Ale pokud se budu stravovat tím stylem a množstvím jako doteď, tak nevím jak dopadnu :sweat_smile: , asi tučně :grinning: :grinning: :grinning: . Ale víš jak, tlustá, ale spokojená :wink: . A neboj, myslím že tím kolotočem okolo těch tvch dvou dráčků to taky všechno pomalinku shodíš :wink: . Koukám že babička si vzala Adušku aby ti pomohla a mohla sis orazit a ty místo toho budeš makat :sweat_smile:... No moje mamka měla Báru taky minulý týden, jeli do Jičína na Město pohádek a já jsem tu taky lítala s handrou, čistícíma prostředkama a žehličkou :confounded: Ale v mezičase jsem si krásně Tomínka oňuňávala :dizzy_face:
Cvaldo, já bych taky klidně adoptovala, ale nemám v tohle doma podporu... Já bych těm chudinkám taky ráda dala to, o co je rodiče ochudili... :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Je, jsme byli min.stredu v JC a Adelka si uzila. Me to ale o proti lonskym rokum prijde vic a vic komercni. I kdyz hravy to je porad, ale byvalo vic :slight_smile: A babi asi chtela pomoci, ale spis i sobe, aby si dala orz a delala neco jinyho celej den nez jako obvykle. A Adelka se tesila do lesa na houby, coz s ni ja ted nepujdu, i kdyz kocarek tereni je, po houbach by to ale asi nejelo ani nam :grinning: jinak plan mi hati Ondraskovy bublinky ve streve, tak naklepavam :wink:
16. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Seymi, my už jsme v lese na houbičkách byli, Bára chodí hrozně ráda, Tomíka jsem měla v šátku. Z toho byla Baruš úplně na větvi, že mám Tomáška v kapse na břiše :grinning:
A bublinky vyklepejte, at prďouska netrápí :wink:
16. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Bubli rostou?my se chystáme taky ,Vikča chodí taky hrozně ráda,když jsme byli na chalupě ,chodili jsme pořád :sweat_smile: Minulý týden jsme byli u známých na návštěvě mají druhého chlapáka,narodil se 30.7 a to je kousek,myslela jsem,že bude Viky žárlit,ale chovala jsem ho a nic v pohodě,ale jsou kouzelný ty mimča.Oni mají psa labradora dvouletýho ,tak ten Vikču zajímal nejvíc a kočka,ona je zvířátková,na zahradě máme 4 kotata a furt je tahá a oni se odní nehnou,pes německej ovčák jí povalí olíže ksichtík ,vstane ,vynadá mu a už se po něm zas válí :grinning: musím ji krotit na ulici,že nesmí k cizím psum,nkdy nevíš ,kdy po ní nějakej vystartuje :unamused:
16. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
jo, ja si jednou Ondru supla do vaku, ten rval jak protrzenej, tak priste zkousim, az budu mit ocelovy nervy :confused: :grinning:
16. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
HOUBY nerostou, nenašli jsme ani ň.
a s těma cizíma psama jsou na tom holky asi stes+jnqěxsqaddSDDDVFDFDSCWS
16. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
jsou to naše breberky :wink: tak my máme zítra tatku doma afrčíme do Chlumce na hřbitov mamka měla včera narozeniny :frowning2: jezdíme přes Přelouč ,Kladruby,takže do hřebčína na toníci :grinning: ,pak uděláme v Hk nákupy,tak si uděláme takovej výleteček :wink: takže všem přejeme krásnej pohodovej večer a zítřejší den :slight_smile:
16. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se taky, nejsem teď 14 dní doma, v sobotu se vracím. V. měla minulý týden 40 horečky, bolelo ji v krku a měla tam afty, ale teď už je to dobrý, strašně se mi stýská, už se na ní strašně těším.

Bubbli, jsi dobrá, že to tak zvládáš :wink:
16. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.