• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj Polanko!Žijete holky????????????????
18. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
ahojda,tak včera počásko nic moc,dnes to vypadá na sluníčkovo :slight_smile: ,nákupy a výlet se i tak vydařil,v Kladrubech nepršelo ani velká zima nebyla,tak to šlo,ráno ,když jsme vyjížděli,tak cedilo,ale v HK už o.k odpo se to vubec vybralo a bylo docela hezky.Docela ráda jezdím na nákupy do Tesca ve všedníí den je tam málo lidí a dá se nakoupit v klídku :wink: Tak užívejte dnešní krásný den.Mer,věřím ,že se ti stýská,já si to nedokážu ani představit takovou dobu bez dětí,ale ,když by to bylo nutné,taky bych to musela zvládnout.Tak si to v sobotu s Vanneskou užijte :slight_smile: Jo a my už máme po rýmě,ted to pro změnu chytla Míša :sweat_smile: ,ale asi to je fakt jen taková virozka.
18. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj!
Včera bylo opravdu šeredně, až jsem z toho měla blbou náladu :confounded: :rolling_eyes: . Nějak na mě to počásko působí, tak dneska je mi hej :dizzy_face:
Tesco v HK mám taky ráda, ve Dvoře je tesco malinký, ale taky se tam dá nakoupit. Ale hK je HK!!!
Já jsem si včera dopolko koupila konečně novej vysavač, tan co jsem měla ještě po babičce začal vydávat divný zvuky a vyfukovat nepořádek zadem ven :sweat_smile:
A my za chvíli razíme ven, na poštu a tak, přišly mi nějaký věci co jsme objednávala :wink:
Tak užívejte sluníčka!!!!
18. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
tak já už mám pověšený prádlo,Vikča si hraje na terase natahala si tam kde co :confounded: ,ale aspon mužu v klídku uklízet :sweat_smile: Tesco V Jičíně znám dobře ,chodíme tam ,když jsme s klukama na házenkářský hale a miluju tu dlouhou alej naproti hale,tam jsem se hodně najezdila,když byla beruška ještě mimi :slight_smile: Bubli a co kočárek,jak se vám drandí? Letím ,dallší pračka vypraná mějte se
18. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
No s kočárkem už jsme byli 2x v Polance a drandí se mi s ním báááječně!!! Jednou rukou ovladatelnej kočárek je fakt žůžo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

Prádlo mám taky už venku pověšený, dnes to krásně vyfouká. A zítra budu mít velký žehlení, to je mazec co je ted najednou prádla!
18. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
a co teprv u nás :angry: :grinning: to je dobře,že seš spokojená :slight_smile: nechtěli jsme tříkolku,ale jsme spokojení taky maximálně,ale i ten hlubokej Roan byl fajn,na to jak byl velikej ,byl užasně lehoučkej,jen v autě zabral moc místa :frowning2:
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Ja teda Resco HK muzu jen to ve meste.Vzdy jsem tam dobre a levne koupila hadry na kohokoliv. A ve Dvore to je malinky, ale ja tam rada chodim lovit veci pro deti, maji tam nejak vzdy neco jinyho nez v JC? A kocarek je super Bub, ze jsi spokojena. Ja nejdriv byla naprudena, ze jsem ten nas neprodala a nekoupila jinej, ale ted jsem rada.Na stavbe jezdi uplne sam(jsem jedina mamca v Pace, co jezdi s kolama od betonu :grinning: , Adelka, at s nim lomcuje jak chce, neprevrhne ho a tech par nedokonalosti preziju nez z nej udelam sportak, ten je super!
dnes super den,co! pocasko parada. Adelka s muzem sli fandit na fotbal :wink: Adelka vybavena plnym batohem chrastitek, rumbakouli, klapacek, cinelu a vseho moznyho, co dela randal :grinning:
19. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Seymi, já jsem taky ráda i za ten starej, na zahradu ideální, Bára po něm taky skáče a tady po vesnici po těch cestách jezdím raději s ním a v poho v něm uvezu obě děti když Báru začnou STRAŠNĚ bolet nožičky :sweat_smile: :grinning: .

Cvaldo, hod sem prosím znovu tan odkaz na tu paní co od ní bereš na MMB ty tenisky pro Vikinku. Díky.
20. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj, holky, mám otázku, co dáváte holkám, plnotučný mléko nebo polotučný? Asi je lepší to plnotučný, ne?
21. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
MER,polo i plnotučný ,plno je možná moc tučný :wink: Bubli ,máš tam ten odkaz,já už nakoupila už i jedny zimníkozačky v Deichmanu Elefanten z 1299,na 499,-kožený ,super,od lonska máme takový ty kozajdy slabší na podzim jaro,pak ještě sněhule musím sehnat :wink:
21. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
jinak prodávám lonský Pegres kozačky,kožený ,cihlové barvy,Bublinky měli stejné ,jen ružové,jsou teploučké a kvalitní,nezničené za 200,-kdo máte menší nožku 23.
21. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Bubli,já s botičkama max spokojená,jak ADIDASKY,TAK ty LONSDALE,jestli to chceš ted na podzim,tak ty lonsdalky jsou celokožené i uvnitř,takové pevnější ,ty adidas street runn jsou spíš na léto,ted bych spíš od adidasu ty superstáry,nebo tam má i výborný UMBRO a NIKE,ty má od ní známá a jsou taky spokojení,já mám od ní i něco z oblečení a dobrý,jinak pořád nakupuju to TOPOLINO,zítra mi zrovna přiveze věci z té nové sovičkové kolekce,lonská bunda 2v1 co mají s Bublinkou stejnou nám pořád je a bude snad i na jaře,krásně jí jde i ta kombinéza,hrozně jsem spokojená s tepláčkama máme 86,ty sní rostou,minule mi přivezla 92 a to je ještě větší.Letos jsem jí vzala i vestu.Má dobrý ceny a mě vyhovuje,že mi to přiveze.Kalhoty ,ty podšité z regulací v pase jsou perfektní,ale ty máme už 92,kvuli délce. :wink: dnes jdu po delší době na chvílii do rachoty, beruška pujde s tatkou na trénink,má ještě trošku rýmu,ale nic hroznýho.
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj, díky za odkaz, mrknu a nějaký kecky vyberu. jen nevím jakou velikost. já jí vždycky koupím boty který jí jsou hned malý... ale nechci zas kupovat moc velký... dnes jse jí měřila nohu a má 14,3cm... porad, zkušenější matko :wink:
21. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahojky, hlásím, že my rýmujeme, takže bazén i cvíčo jsme musely vypustit. Co se týká Tesca - já teda HK Futurum, jenže tam se dostaneme jednou do roka, většinou jezdíme k Březhradu. Včera jsem byla v Tescu ve Třebový a je fakt znát, že co Tesco, to něco jiného - říkala jsem si, jestli Tesca zásobí tím samým a jestli je to tím, že co jiný kraj to jiný mrav - vždycky někde zbyde něco jiného :slight_smile: třeba oblečení, co v HK není mají ve Třebový a naopak. Taky se občas stavuji v RK, ale tam je to docela slabý :slight_smile:, fajn to je i v Pcích, to bych řekla že i lepší než HK, ale záleží na tom, kdo co zkoupil a kdy dali na krám kolekci :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahojte.

Jani, chci se zetat jak s tím talířem? Kdypak jse doma? moc ráda bych ho raděj už vrátila, abysme mu něco neudělali.
22. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Holky, kdy je to cvíčo v Déčku? V úterý nebo ve středu? A od kolika? Příští týden bychom chtěly začít taky chodit, taky jsme se zase přihlásily na plavání, tak snad nám to časově bude vycházet. :wink:
22. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
v 9:30 v úterý chodíme :wink:
22. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky!!!!!!!!! pokusím se dočítat, ale nestíhám. Co je nového
22. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj!

Dorot, ak jak bylo!!! Povídej,teda spíš piš!!!!!!!!!
taky by jsme chtěli chodit do Déčka, myslím tak za 14dní že už bychom přišli, snad budem moct taky v úterý!
22. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
já asi půjdu taky až za 14 dní, právě jsem se vrátila od dr. a mám angínu a ATB, fakt super :confounded:
22. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
no my budeme chodit ty úterky, už máme i zaplaceno.
22. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
mer, brzy se uzdrav!
Dorotko, tak honem fotky a dojmy!
A seymi, gratulka k svátku :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
dobré ránko,dítko kouká na kouzelnou školku ,tak mám veget :grinning: Bubli,ted už ,když jsou větší a dobře chodí,kupuju větší ,aby něco vydrželi,tak 1,5 cm,u adidasek i ty lonsdale má větší .Vikča má nožku 15cm a adifit vložku z adidasek má 16,5.U adidasek se to i doporučuje je to na té vložce značené a ta první čára značí jak je mohou mít největší a to odpovídá tomu 1 a pul cm,tak B. by mohla mít 15,5-16,jde taky o to jaké to jsou botky ,jestli jdou stahnout,my máme oboje na sucháče a dobrý ,nevyzouvají se.UK8 U ADID I LONSDAL,odpovídá 25,5,ale adidasky jsou vždycky menší,takže se nemusíš děsit,že 25,5 je moc.Nebo jestli chceš vyzkoušet naše,klidně se stavte.Zimní elefantem máme 25 a vnitřní vložka je 17 cm,takže naše boty mají fakt jiné číslování :wink: tak asi tak to máme s botkama my :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Taky opožděná gratulka Seymi k svátku,hodně štěstíčka a zdravé a spokojené dětičky :slight_smile: mY ted na cvíčku taky nebyli ,kvuli rýmě ,minule já ted Vikča,sice už jen malá rýma,ale nerada roznáším někde bacily :wink: Mer,angína je teda protivná a zrovna,když je venku tak super počásko :frowning2: ,tak at jsi brzy fit :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
ty jo holky, postihla nas ryma! Adelku a muze, zatim. Adus ma i zvysenou teplotu, chjo :unamused: Tak snad to nebude horsi. V pondeli jsme meli s Adi rehabku a jeste se tam netopi a jak cvici naha, tak mozna tam. Jinak cvico teda neco!!! Jak jsem mela bricho, nemohla jsem uz cvicit nektery cviky a tak ted se je ucim znova v ruznych obmenach. Jenze Adelka desne vyrostla a ja nejak jsem kratka. Mam ji kolenem drzet patu na podlozce, jednou rukou loket a druhou hlavu :confused: musim se nejak porovnat :sweat_smile:
Adi chodi cvicit tu do telocvicny na takovy to klasicky cvico, jako v sokole. Pak jsem jeste chtela s ni jit na tanecky, ale to musi chodit do skolky, je to tam s tim nejak propojeny, tak az po novym roce.
diky za gratulaci Srsniku :wink:
23. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojte!
Sey, rýmujou asi úplně všichni, to asi to počasí! tak hlavně at to nechytne i malej :confounded:. Tomík taky docela pšiká, ale snad dobrý, z nosu mu neteče. A prosímtě, jak píšeš o tom cvičení, to zní nějaký jogínský cviky!!!
Hodila jsem na FB nějaký fotky, šmíruju tam pořád v cizích albech tak at nejsem nic dlužná. :wink:
Cvaldo díky za radu, musím se ještě rozhodnout jaký vezmu...
23. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Bubli, cvicime Vojtovku, ale kdyz dite nedrzi polohu, musim pridrzet vsim co mam :sweat_smile:
23. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Hoj hoj, zdravím po delší době, na FB jsem dala fotky, tak díky za komentáře :grinning: :grinning: Jinak bylo krásně krásně, pak dva dny nic moc, ale pak zas už bylo líp, když bylo pod mrakem, tak jsme chodili na hřiště vedle hotelu skákat na trampošce a tak :wink: Zkoukla jsem fotky, ale stále nějak nestíhám všechno dočítat :confounded: ale já to zvládnu :grinning:
24. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj! Ja uz jsem tez chciplon :frowning2: pomoooc. A ja mela jeste vcera takovou chut jit utracet penizky...asi mam setrit, mini nekdo z hury, tak me takhle upoutal doma. Dobre tedy, ale zitra musim pro pliny, to se neda svitit :wink:
Dorot, kde jste byli? Jsem ani nepostrehla.
24. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.