• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dorot, pěkný fotečky, co malá, jak zvládala to vedro?
24. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Dorot, super fotky, kráásný moře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A jestli jste se vrátili 4 tak byla mise naprosto splněna, co ? :wink: :dizzy_face:

Seymi, já taky hrozně utrácím, měla bych spíš šetřit na horší časy :confounded: . Ale nikomu nahoře to asi nevadí, protože rýmu nemám :wink: :grinning:
26. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
tak u nas probehla ryma s valkym R. Ja odpadla ve ctvrtek s horeckou a jednim paralenem. Snad to pri kojeni neni tak hrozny, jinak bych to nedala. Manza si vzal v patek dovcu, tak jsem se nejak vylizala, ale stale jsme vsichni dost nachrajzly. Ondra zatim drzi a ode me ma plno protilatek do zivota! :dizzy_face: letim, ryze tece z hrnce, dite place, ...
26. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Dorot, vrátili jste se 4? Něco mi uniklo? :wink:
26. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Vrátili4? :confused: :confused:Co to je? To víte víc než já :confused: Kde jste to vzali? :confused:
26. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Dorot, to byla otázka :sweat_smile: . Myslela jsem že to tam máte nějak v plánu, promin, nic mi do toho není :sweat_smile: :confounded:
27. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Ne ne nic se neděje, jen mě to trochu dostalo :confused: :grinning: Ale jak něco bude, budete to vědět první samozřejmě v IPčkách, tady už nic psát nebudu
27. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Seymi, s tím paralenem to je asi v pohodě, doktorka v porodce nám říkala, že když bude nejhůř, tak paralen klidně můžem, prý v krajním případě i ibuprofen, ale ten je asi zbytečnej, mě zabírá i půlka paralenu.

Dorot, O.K., fakt sorry že jsem tě vyděsila :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
:grinning: Dorot koukam, ze tu se vi vic nez u vas doma :grinning:

Bubli, OK. Paralen teda pokud bude nejhur vezmu z klidnejsim srdcem. Ten brufen se mi zda dost brutalni, ale co potom delat, kdyz je vazne zle, ze jo :confused: No radeji, aby bylo dobre. Jak valcite? Ondra uz si zada vic a vic pozornosti a porad uz taky nespi. Uz si s nama pozvani a ty jeho usmevy :dizzy_face: Horsi, ze to usinani je trocha psycho. Starsne krici, ze je unavenej, ale do klidu nevim jak hodostat, kdyz ho prudi i houpani v naruci, proste bych snad rekla, ze vsechno...nekdy zabere, kdyz ho polozim a necham byt, ale nekdy si zadelam na dalsi pul hodinu kriku :pensive:
29. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Seymi, my jsme teď měli taky problémy s usínáním, stála v postýlce a řvala, že nechce dadat, tak teď to děláme tak, že jí dáme do postýlky knížku, necháme rozsvíceno a je klid, žádný řev, pak to jdu vypnout, knížku vyndám a je to :wink:
29. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Hoj!!! Tak s usínáním nee, ale se stěhováním, než se sbalíme už leží u nás, takhle si zvykla od dovči, kdy s náma spala, neměla přistýlku, měla postýlku kam se nevešla a my jsme se nechtěli stěhovat na jiný pokoj, protože tenhle byl super. Tak jsem dnes koupila malou bludičku do zásuvky a uvidíme :wink:
29. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojda všem tak s usínáním jsem s Vikčou nikdy problém neměla,jen když jí třeba nebylo dobře...tak vyžadovala maminku a trvalo to déle než usnula,ale stěmi staršími to jsem si to užila,Míša jedině s maminkou a ta doba než usnula,mladej pán obdobně ikdyž o něco lepší.Tak ted si užívám relativně hodné dítko :grinning: ,jen ted má pusu ze tří kusu,na vše odpověd a pravdu musí mít za každou cenu :sweat_smile: jinak je to zlatíčko :grinning: Dnes jsme zas nemohli cvíčkovat ,pořád se nemužem zbavit rýmky :angry: potkali jsme na pochuzkách ve městě Ivanky,Ivanka už je teda taky pořádná ženská,dětičky nám ták rychle rostou :sweat_smile: a mají víc vlásku než my,Bubli to je hrozný vid?Snad se taky dočkáme nějakýho pořádnýho hára :sweat_smile: hezký den všem
29. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
my taky nemáme vlásky, ale už udělám i dva miniculíčky :grinning:
29. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojda!
Tak Baruš byla poprvé od včerejšího rána do dnešního večera u babičky! Prý úplně v pohodě usnula, v noci se jen prý napůl vzbudila kde je maminka a než k ní mamka vstala tak spala. No a přes den v poho, to je zvyklá. Tak mám radost jakou už mám samostatnou holčičku :grinning: :grinning: :grinning: . No a Petr měl noční tak jsme byli v noci s Tomíkem sami, jen psík nás hlídal :wink:
Tak jsem si včera uklidila celý dům, dnes upekla a navařila a už nevím co by, okna se mi mejt nechtěj, i když by to moooc potřebovaly...
Seymi, s tím usínáním te lituju, nemůže se uklidnit, co? No Tomík je ještě takovej spavej, opravdu prospí většinu dne a celou noc (vzbudí se 2x nebo 3x na jídlo a hned spí dál), takže s tím nemáme problém, klidně ho najedenýho bdělýho dám do postýlky a on chvíli kouká, a pak usne. někdy kouká hodinu, někdy 5minut, ale nijak neřve. Občas ho bolí bříško, ale to jen chvíli než si uleví a žádný velký brečení se nekoná... Zatím... Mám strach aby to všechno ještě nepřišlo, zatím je to ještě hodně čerstvý miminko. Dudáka moc nechce, někdy dělá úplně jako že se dáví když mu chci dát a plive ho metr daleko, jindy ho dudá jak o závod... Ondra taky dudlu nechce? To by ho mohlo zklidnit...
29. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Cvaldo, nespravedlnost s těma vláskama to je :angry: :wink: :grinning: :grinning: . I když my dva culíčky taky uděláme a dopředu na ozdobu sponečku :dizzy_face: . Ale kouty má pořád plešatý... ach jo. Tomík má všude vládky asi takový jako měla Bára na roce :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mer, tak knizku do postele Ondroj zatim davat nebudu :grinning: a Adel si ji bere sama, kdyz odejdeme z pokoje :confused: A vlasy, nejaky ma, culiky dva udelame, ale zadni vlasyv culiku nejsou. Cekam, ze ji dorostou, kdyz byla v lete na kratko a ted ji nechavam na zimu kstici :grinning:
Jo a dudlika Ondrula jen vidi a uz vriska. Prijde mi, ze to bere snad jako trest, kdyz mu ho chci dat. No snad casem prijde na to, co by pro nej bylo to ono! A prdiky, hlavne v noci bojujeme a tak praktikuju rourku. Pres den se s tim pere sam.
29. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Seymi,rourku jsme používali u Honzíka,ta fakt zabírala,holkyna prdíky netrpěly vubec.Bubli,neboj,my jim to stěma vlasama ještě natřem :grinning: Mer a V. má mít vlásky taky pokom.My taky culíčky jakžtak uděláme,ale ona je breberka nechce :sweat_smile: Bára už je teda velká slečna,když spala u babí,my usneme bez maminky s tatínkem,když jsem v práci ,nebo v tanečních,ale u babí jsme ještě nezkoušeli.Jdu mladýmu na rodičák ,tak držte palečky,at mě nevezou nohama napřed :grinning:
29. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
ahojky, tak jak cvaldi rodičák? A kdopak byl dnes na cvíčku? Co jste dělali?
29. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak V. je u babičky od 1. roku a v pohodě, dáváme ji tam často na celý víkend, byla tam už i týden.

Já dnes byla na cvíču v Klíčku v Jiráskově, ale budu asi chodit do Déčka, tam je to lepší :wink:
29. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobré ránko všem,rodičák dobr¨ý,čekala jsem to horší ,je ted tak strašně rozjetej,puberta v plném rozkvětu,ale to jsou prý všichni,takže mám být v klidu,říkala p.učitelka :grinning: známek zatím moc nemají ,ale to málo zatím dobrý :slight_smile: No,my už snad budeme uplně fit a příště už taky vyrazíme cvíčkovat.Ted to od nás chytil už i tatí a to je co říct,takže bacily opravdu agresivně utočí :grinning: :sweat_smile: .
30. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Nazdar nazdar!! Krásný den všem, bacily útočí zatím kolem nás, snad nic nechytnem. Zítra bychom měli jít prvně cvičit s velkýma dětma do tělocvičny, žádný rozděklování podle věku, prý kje to fajn, už to zkusila kamarádka minule s holčičkou a je spokojená, tak uvidíme, do MC už mě nikdo nedostane :confounded:
30. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Coapk Dorot, nějaká špatná zkušenost s MC? :confused:
My bychom asi v úterý už taky šli do Déčka, nebo mylsíte že to je ještě brzo jít mezi děti s Tomíkem? Bára by to už ale potřebovala :unamused: Co myslíte?
Seymi, Tomík se kroutí taky v noci, no spíš nad ránem, ale myslím že to je i tím širokým balením, že nemůže kopat pořádně nožičkama... Tak mu to k ránu pak sundám a je vidět že mu to uleví. Rourku mám taky, použila jsem ji asi 2x u Báry, u Tomáše zatím ne, ale mám ji v pohotovosti, vím že to pomáhá...
30. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Bubli ja nevim, asi bych mela trochu strach z bacilu, ale zase bude otrlejsi. Ale chapu, ze Baru to uz schazi. Ondra siroku baleni nema, uz ho ani nedavam do zavinovacky a je to lepsi, ale od tech ctyr uz se nevyspim moc.Snad casem pobere silu.
30. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Bubli,já bych ještě počkala,po šestinedělí.Ještě to je asi brzo :confounded: My jsme byli loni ve cvíčku spokojení moc,tak doufám,že budeme i letos :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak jo, ještě teda počkáme. Já se taky bojím, tak to od vás ráda slyším...
Seymi, jakto že nemáte široký balení? V náchodě ho doporučují do třech měsíců všem dětem bez rozdílu... Ale já ho dávám teda jen na noc a tak na 3hodinky přes den...
Byli jsme ted u doktorky na měsíční kontrole a Tomík váží 5.135g!!! To měla Bára ve třech měsících! Tak se děsím co nám z něj vyroste :grinning:
30. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
dobré dopoledne,my už dnes byli na poště ,máme vařeno,vikča totiž vstávala v 7 a to u ní není zvykem :confused: aspon toho víc stihneme :slight_smile: Široký balení jsem dávala na noc a občas přes den,když nebyli vedra a měli jsme nožky v pořádku,ale pamatuju si,že to jsou takový ortopedický zvraty,protože třeba u Honzíka jsme taky nemuseli a u holek ano :unamused: Bubli,to má Tomík o trochu víc než jsme měli my 4650g,je to chlapák a kluci mají většinou vždycky víc,Honzík se mi zdál hubenej proti Vikče ,nebo Mišce ale váhově byl těžší ,oni to mají na tom tělíčku jinak rozložený,nemají ty ženský kejtičky :grinning: jdu žehlit mějte se krásně :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Bubli, mi byli na UTZ kycli, kdyz byl Ondroj tyden a bylo to dobry, tak prej nemusime. Dalsi KO ve trech mesicich, tak doufam, ze to bude porad dobry :confused: A vahu maji s Ondrou dost podobnou na mesici, vlaste i porodni vahu meli pdobnou :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak my máme opět virozu, rýmu, kašel, teplotu, v noci jsme vůbec nespali, tak snad to bude příští týden dobrý, abychom mohly na plavčo.

Chodíte ještě někdo plavat? My to máme ve středu. :wink:
2. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
dobré ránko všem,my od zimy už plavat nechodíme,chytli jsme tam ty moluska a zbavovali jsme se jich 3měsíce a to jsme dopadli ještě dobře,z naší skupiny to mělo asi 5 dětí ,jedný holčince to museli odtranovat pod narkozou ,protože se jim to pořád šířilo.Škoda,mrzí mě to kvui Vikče moc ,protože,ta to miluje,občas jedeme do HK a jednou jsme byli v těch Čestlicích,do POLSKA se mi nechce ,tam odtud toměli zas děti našich známých :frowning2: .Je to infekční a záleží na tom děcku ,jestli je zrovna třeba trochu oslabené ,tak to hned chytne.My chodili plavat od 3 měsícu a pořád dobrý a pak tyhle mršky na nás skočili.Vikča to měla na ruce,od těch plovacích kruhu,jak to tam v tom teple leží ,množí se tam tyhle mršky,pokud se to pravidelně nedezinfikuje,nevím třeba už se to zlepšilo,vloni nás dost kvuli tomu právě skončilo.No,ono to číhá všude možně tyhle ruzný potvory,jen jsme zrovna měli smulu,že skočili zrovna na nás :sweat_smile:
2. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
fuj Cvali, co to je za hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplne se mi zveda kufr :astonished:
My razime do Jizerek dnes. Jsem zvedava, jak nas pobalim :sweat_smile: Tak se mejte :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.