• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No Cvali, to jsi mě moc nepotěšila, se mi tam teda už moc nechce :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
holky,taky jsem to předtím neznala ani jsem o tom neslyšela,ale co lidí se pak najednou vyrojilo,že stím taky třeba kdysi bojovali a chytli to taky tady v bazénü,jsou to fakt mršky ,které se nevzdávají,propichuješ ,vymačkáváš takovej sajrajt,zpočátu to vypadá jak potníček ,nebo malá bradavička,zvětšuje se to a hlavně semení okolo,nám pomohl tea tre olej,čistej bez přísad.Muselo jí to pálit do toho čerstvě vymáčklého,ale zabralo.Doktorka nás děsila,že měla už hodně případu,který museli pod narkozu,to radikálně odstraněj a je prý pokoj,jedněm od nás ze skupiny zas pomohla nějaká léčitelka a homeopatika.Ty to měli ale rozlezlý na víc místech,my jen na té ruce a měli jsme asi 4-5 ,ale večer ,když jsme to každý den likvidovali ,tak jsme na to museli být dva,sama bych to asi nezvládla,chuderka si stím užila.A popravdě mám ted strach at jdem kam jdem do veřejnýho bazénu.A ,když jsem pak hledala na netu informace,tak jsem se divila,co lidí stím bojuje.Mer,ale neděs se,to prostě nemusí chytit každej,jen ,když je tělo třeba oslabeno,rýmou,virozou.Seymi,tak si to tam užijte a at máte trochu slušný počásko :wink:
2. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
my máme dnes prodlouženou,je od 20 do 23.30,takže jde tatí s babí a já až na tu druhou co budou mít od 17 :slight_smile: ,my budeme vegetit s malou a velkým bráchou.
2. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoooj !
Tak jsme byli na rekreaci u našich, dva dny, tak jsem načerpala zase nový síly. Byli jsme tam ve čtvrtek odpolko na cvičení, můj taťka hlídal doma Tomaáška a my jsme byli se ségrou a s Matesem na cvičení. Mají to tam jinak, je to sice od tří let, takže Baruška tam byla nejmenší prcek, ale všechno zvládla a strašně ji to bavilo. Je to tam v tělocvičně, cvičí se na kruhách a na kladině a běhají za obručema a tak, no fakt si to tam Bára užila. :wink:

Cvaldo, vy máte taneční, nebo jakou prodlouženou? Tak hod fotky tý vaší slečny v šatech!!! :wink:

A mulusky jsou hnus, hodně se to přenáší, švagrový to nějaký cizí dítě(jako kamarád jejích dětí) přineslo z náchodskýho bazénu domů do bazénu a nakazili se jí obě děti, kluk musel taky do nemocnice kde mu to pod narkozou odstranovali... :confused: :rolling_eyes: :angry:

Seymi, tak to jsem ráda že jsou na tom váhově stejně, fakt jsem byla vyděšená že to má nějak moc. ale u kluků to je asi fakt jinak.
3. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobrý den!! Tak bubbly obych odpověděla na otázku ohledně MC tak mě zklamalo, přístup a vůbec drbárna na entou, takže jsme si našli jiný a budem dojíždět dvě maminy a dvě děti. Pak jsme si našli cvíčo, přesně jak píšeš v tělocvičně , kamarádka už chodí, my jdem prvně ve čtvrtek pokud nebude A. nemocná, nějak kýchá, kašle, no nic moc tedy. Na plavčo nechodíme, chodili jsme, brali jsme to jako přípravu před dovčou, přes zimu se mi nechce ji tahat do auta z auta bazén a zas do auta a je to v blbou hodinu, kdy chodí spát, takže byla po bazénu utahaná usla v autě na 30 minut nejvíš a pak jsem ji budila před domem a hotovo do v ečera :frowning2:
4. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojda všem,Bubli, Miška chodí do tanečních,fotky hodím ,mám to ve fotáku,ale spíš točíme na kameru.
4. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Dorot,taky jsem dřív chodila se staršíma do klasicjé tělocvičny na cvíčo,nářadí atd.,bylo to fajn,ale chodili jsme i tam co ted do déčka,jen to mělo malinkou jinou podobu,ale jsem spokojená i ted.U nás tady v Polance jsem slyšela špatné názory na Hopsáček MC ,něco podobného jak píšeš,hodně mamin,přešlo právě odtamtud do Déčka,jen doufám,že jsou to právě ty mamči ,kterým se to tam kvuli té drbárně nelíbilo,asi bych taky nebyla nadšená,kdyby to tak probíhalo i tady,ale věřím,že ne :slight_smile: Koukám,že Vás taky schvátila nějaká viroza,my už to máme za sebou :wink: To dojíždění na to plavčo nic moc,to chápu,já ,když jsem vloni chodila z cvíčka v 18.30 a Vikča mi usínala na kočáru,nebo pak v zimě v autě,tak jsem z toho taky nadšená nebyla,byla malá neměla takovou výdrž,jako ted a usínala okamžitě :sweat_smile: Ted bychom i rádi chodili,ale ty moluska mě dost odradili :angry: Hezkou neděli všem.
4. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Teda tady to zije!!! My teda na kousek vikendu byli v jizerkach a super. Dlouho jsem kamose nevidela a tak to pro me bylo jak jinej svet! Blbe, ze jsem mela zanet prsu a musela jsem porad obklady a tak, ale do druhyho dne za pomoci homeo. super! A deti nase? Jsem z nich unesena. Je to super, super, super!!!! Jo nekdy na sisku, ale paradni je to! Vsem vrele doporucuji a Di moc preju bacila zasadit :wink:
A Bubli, ted jsme meli KO po sestinedeli. Byli jsme teda v 7mi tydnech a O. ma 5,94kg a 62cm. Tak ze ja jako nevim, jakej budem mit kocarek na zimu???? Takto brzo prekrocime nosnost :grinning:
A jak u vas? Fungujete tu jeste vubec?
6. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojda!
My jsme se právě vrátili z venku, z prochajdy, byli jsme v Jiráskově v parku, tak se tam Baruš vyřádila na motorce. Tomíno koukal celou dobu z kočárku na stromy a usmíval se celou procházku, ani na chvilku neusnul. Ty úsměvy jsou fakt kouzelný :dizzy_face: . Tak ted se nabštil a hrdinně usnul v postýlce i přes Barunčino hlasité výskání :unamused:
Seymi, to máte teda luxusní míry :grinning: :grinning: :grinning: , myslím ale že nezůstanem pozadu :sweat_smile: . A že to je někdy na šišku, to je, občas jsem úplně hotová a nevím co dřív, ale ono se to vynahradí stonásobně jindy.
A ten zánět, to neznám, nikdy jsme neměla, ale musí to být fakt fest nepříjemný a bolavý, au au, hlavně že už jste to zahnali a že pomohly ty homeo a nemusela jsi antibiotika, to je dobře.
A že to tady nějak zmírá, to jo, už sem fakt chodím jen já a Cvalda a ostatní jen mááálo kdy... škoda, škoda...
6. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
ahojky, zdravíme, gratulujeme mimískům k přibírání :dizzy_face:
a taky cvaldi k tanečním - to musí být super :slight_smile: až budeš mít fotečky, tak hoď!
do bazénu teda chodíme a z těch potvor mám hrůzu, doufám, že to nechytneme :confounded:
no a do MC moc ne, zatím jen jednou a musím teda konstatovat, že je to fakt jiný, než to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad se to časem srovná.

Copak jste dnes dělaly? A kdopak tam vůbec byl?
6. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
my byly dnes v MC v Hronově, není to tam jako v Déčku, ale ujde to, V. se tam vyřádila.
Na plavčo zítra nejdeme, protože V. má pořád rýmu a kašel, nemůžeme se toho nějak zbavit, tak snad už příští týden bude dobře :wink:
6. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
a jak se daří Tobě, mer?
6. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
no, po pravdě, nic moc, pořád je mi tak nějak stejně, ale snažím se a hlavně že je V. zdravá :wink:
6. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Jé, já už se těším až budeme moct mezi děti... Baruši to chybí. Ale zatím je Tomík fakt malej a ted má každý druhý dítko nebo rodič rýmu tak by tam akorát něco chytl. Když si pozvu návštěvu sem, nebo někam jedem my, tak mám aspon jistotu,že jsou ty děti zdravý...
6. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky, tak slibovali hezké počasí, a dopoledne bylo dusno na padnutí a zatažený, tak to si teda představuju jinak :confused: snad už se vybírá, tak my padáme ven :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahoj, my se omlouváme,dnes jsme byli nakupovat v Hk,tatí měl volno,jinak včera cvíčo super,vyráběli jsme draka,teda spíš mamči se vyřádily,byly Diankovic a Popynkovic a chodí Ti co chodili loni a pár nových,zítra razíme do jeskynky a příští čt též :wink: Rýma už opustila celou naši mega family :grinning: fotky z tanečních hodím až to stáhnu.Vikča mě vubec nepotřebuje poletuje po celým déčku sama,pořád ji někde hledám :angry: .Jinak příští týden budeme malovat prstovýma barvičkama na kameny,takže hurá na šutry at máte matroš na příští týden :grinning: tatí nám doporučoval dlažební kostku,na tu se prý bude nejlépe malovat :sweat_smile: hezký večer všem :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojky, jo jo cvaldi, to sedí - dlažební kostka :grinning:
vypadá to, že dnes bude hezčí počasí, než včera, tak na chvilku vypadneme ven :slight_smile: Mějte se!
8. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Hezký den,tak jeskynku máme za sebou a spokojenost,holky se tam vyřádily,my pak u kafíčka :grinning: ,příští týden razíme znovu :wink: moocc hezké ,super cena a kafčo také v ceně :confused:
8. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Bubli,je fakt,že ty naše treperendy jsou ted ve věku,že vyžadují dětskou společnost,ale vydržte a za chvíli budete moct i s Tomíkem :wink: ,Jo a ještě jedna událost z jeskynky,Vikča dostala šutrem pod oko,takže pěkný mončo,byl tam jeden akčční chlapeček :grinning: ,ale dobrý,myslím,že v budoucnu to ještě zažije mnohokrát.Holkám se nejvíc líbila kuchynka,vařili solné kamínky o 106 :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ty jo cvali, ta jeskynka zni suprne! To je v Polance?Dejte typy. Nechala bych babi vozit a s Adi bychom si mohli dat nejakou damskou sejsn :dizzy_face:
8. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Seymi, je to tam fakt super,hlavně to je dobrý na rýmy a vubec dýchací cesty a hlavně taková pohodička a trošku jak u moře,protože děti tam mají kbelíčky,lopatky,a jiné a chodí v ponožtičkách-bílých,potom solném písku a je to příjemné ,my sedíme v houpacích relaxačních křeslech,hraje hudba a je tam slabé osvětlení,takže fakt přjemný a ta hodinka rychle uteče,pak následuje nahoře pokec u kávy a tam jsou hračky pro děti taky.tahle je v Polance novější asi necelý rok a je u ČEDOKU,druhá je u Celního uřadu,pod Komendou,ta funguje asi 3 roky,ale ta nová je myslím lepší.Hlavně my co chodíme do cvíčka to máme za 55,- a kávičku k tomu,nebo čaj :sweat_smile: což je levný,normál to stojí myslím 120,- a 70,- dítě,myslím.
8. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Hmmm, hmmmmm, toz o tom popremyslime. Vidim to ale spis az trochu Ondik povyroste.Nejak se mi nechce nekde valet sunky a nechat ho nekomu hlidat. To bych tam tu hodinu spis trnula hruzou.
Diky za typ, budu si pamatovat!!!
U nas byl dnes kominik!!! No Adelka uplne vedle cely dopoledne z toho! :grinning:
9. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky, nechcete někdo mlíko Hami Junior od 24 měsíců? Mám ho úplně nový nenačatý, nechala bych ho za 150 kč, stálo 199. My už ho nedáváme, dáváme normální kravský. :wink:
9. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
ahojda,kdepak všichni jste ,v tomhle hrozném počásku,my už máme založeno na oběd,prádlo v pračce a beruška se dívá na svuj oblíbený film JAK SE KROTÍ KROKODÝLI :sweat_smile: ,tak mám chvíli volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,počasí teda děsivé.Mer,my pijeme taky normál mléko,zkoušela jsem sunar a a jiná dětská mléka,když jsme přestali kojit,ale nechce to,normál mlíčko vypije ,někdy skoro litr denně :sweat_smile: ,ale jinak tak pul litr každý den.
12. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Seymi,z kominíka by byla naše Vikča taky hotová :sweat_smile: Kdepak se toulají Bublinkovic a co ostatní? :angry:
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
A naše věrná dopisovatelka Dorot,snad nemarodíte holky. :confused:
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj, my jsme tu!
Mer, mlíko taka dáváme kravský :wink:
Chtěla jsem dát prát prádlo a nefunguje pračka :confounded: :angry: :angry: :angry: Tak doufám že až vstane Petr (spí po noční) tak že to zprovozní, nechce se mi kupovat nová!!! Nevíte někdo o nějakým servisákovi že by se na to koukl když muž nic nevykouká? :cry:
12. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Já vím o opraváři na pračky z Hronova, jestli chceš seženu ti kontakt,
my přijely právě z fitka, byla jsem po měsíci, takže mazec, k obědu mám 2 vajíčka, papriku a celozrnný rohlík, dietka :grinning:
12. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj,Bubli,servisáka máme p.Poláčka,super,ale č. má muž ,popřípadě Ti ho dodám pokud to nezprovozníte. :wink: Jak se jinak máte?Co malej a jeho velká sestra? :sweat_smile: Náštatí jde dnes na mimořádnou noční,maroděj mu kluci z oddělení tak musí zaskočit do turnusu,už včera měl dvanáctku :confused: na ty nočky už ení zvyklej,tak je vždycky hotovej :sweat_smile: a říká,že čím je starší tím to je horší :confounded: jdeme obědovatZítra razíme do déčka ,musíme dnes nasbírat kameny asi z deštníkem :sweat_smile:
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
No Mer, pošli, díky. A na obědu si pochutnej, po tomhle zhubneš i kdyby jsi nechtěla :slight_smile:
Cvaldo, Bára měla včera a v noci horečku, ale nic k tomu, tak byla strrašná protivka. V noci nespala a když usnula tak se vzbudil Tomík na kojení, takže jsem ospalá jako blázen :pensive: , ale jinak dobrý, velká ségra se o brášku stará, pořád mu do pusy cpe dudáka atak :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.