• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak telefon na p. Čermáka 603 832 528 :wink:
12. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
díky.
12. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak dobrý, Petr to dal dokupy, a už zase pereme :wink:
12. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
to je ,ale šikulka :slight_smile: ,naše breberka má dnes modelovací den,nemužu jí od toho dostat,už by měla jít co nevidět chrupčit :confounded: ,docela jí to fakt baví,dokonce si to pak podle barviček i hezky poklidí do těch kelímku.Dnes jsem zírala,jakou má představivost,vyráběla Františka z kouzelný školky ,jako barvu trefila,ale postavička byla zajímavá :grinning: ,je malá,to je jasný,ale jak už u toho dokáže přemýšlet,no rostou nám miminka no :sweat_smile: :confused: a zase cedí :angry: hezký večer všem,ke compu se nemám šanci dostat a i laptop už mi za chvíli dětičky zabaví :cry:
12. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Bubli doufám,že už je B. o.k,nebylo to ke stoličkám,nám se ted derou a myslím,že ji to v noci taky trápilo,páč jindy spí jak dřevo :confused:
12. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Dobré ránko! No cvaldo, stoličky už má nejmín půl roku, zuby už má všechny. Věř tomu, že jsme o tom dostečně věděli :grinning: , ona je fatk cíťa na bolest...
Ale teplotu už včera neměla a nic jí není, takže to bylo jen takový jednodenní a dvounoční :wink:
No a modelínu taky miluje, ale musím být s ní, protože jak jsem v nedohlednu tak do ní kouše :sweat_smile: :angry: .
13. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Bubli ,tak nám stoličky lezly potvory až ted ,ty zadní :sweat_smile: Jinak cvíčo dnes super,je to letos takový už zajímavější ,taková příprava na školku,opravdu fajn,malování prstovkama na kameny se opravdu zdařilo,všechny děti to myslím dost bavilo i maminky se vyřádily :grinning: ,přišli jsme domu až 12.30,my se tam vždycky zaseknem,když Vikče se nikdy nechce :grinning: Ve čtvrtek zas razíme do jeskynky,to se těšíme moc,doufám,že zas nedostaneme kamenem :grinning: Srsničky,jak vy? Doufám,že jste fit a taky s námi vyrazíte do cvíčka.Vikča razila s tatínkem ven a k babí,já jdu kuchtit véču mějte se všichni krásně :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
teda co to tady???
Já právě přijela ze spinnigu, masakr, ale dneska mě to docela bavila, je tam i chůva na hlídání, takže je to super, V. si hezky pohrála s dětma. :wink:
15. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak jak? Nejste zapadlý? Myslím spíš bubblinkovi tam na kopci :wink: My jsme ránomuselijít koupit boty,hlavně že jsem byla před tdnem,nebo čtrnácti dny kupova tv kotníčkový podzimní a koukalajsemna sněhulky a paní říkala na to je času dost :wink: Houbeles :grinning:
15. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
já koupila kontníčkové boty předevčírem, tak nevím, jestli je využijeme, ale snad jo, příští týden má být 15 stupňů :wink:
15. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojda,jste všichni zachumelení či co?To je učast :angry: ,tak my zimní botky koupily malýmu cvrčkovi s předstihem ve výprodeji,ted jsem ji dokoupila jen do sněhu goratexový sněhulky ve sportisimu,protože jsme předevčírem jeli kupovat tamtéž zimní botky,páč lonské mu jsou malé :unamused: velikost 44,větší už má v rodině jen manža 45 :grinning: a Vikče jsem tam ještě přikoupila oteplováky,máme ten jeden komplet co jsem tam koupila loni ve výprodeji,ale ještě jedny kalhoty navíc se šiknou,je nám i kombinéza TOPOLINO od lonska,ale ,kdyžuž jsou bez plínek to svlíkání z kombinézy je naprd :confounded: ,tak my jsme vybaveni :wink: ještě nám vlastně přijde jeden čepicovej setík od Topolina a mužou padat trakaře :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
malýmu H. zimní botky,pochopili jste :grinning: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
holky nakupuje te už vánoce,Dorot už myslím nakupovala v září :grinning: ,já teda už taky něco málo mám objednáno přes net,dnes už přišel první balík,ale pořád nevím co Vikče,velký si už řeknou,to je jednoduchý.Nemáme kuchynkua ráda si sní hraje v Déčku a JESKYNCE,tak to určitě,ale co jsem koukala,to je výběr,že nevím kterou,poradte ,kdo už máte,mě se líbí zatím nejvíc ta TEFAL,se zvukama asi kolem 1500,-
16. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
já taky nevím co k vánocům, ale asi taky tu kuchyňku, V. už jednu má, ale je na ní maličká, tak ji asi prodám a koupím tu větší.
16. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Cvali, hoď mi odkaz na tu kuchyňku, nemůžu to nikde najít, díky :wink:
16. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojda!
Teda normálěn včera večer bylo bílo jak na Vánoce!!!!
Ve čtvrtek jsme byli na cvičení ve Dvoře, v pátek tam bylo dlabání dýtí v mateřským centru, tak jsme se tam taky vetřeli :slight_smile: a super, potkala jsem tam dvě kámošky s dětství s dětma, takže jsme si to užili. :wink: Včera večer jsme tu dýni zapálili (no jako svíčku, chápete) a Bára byla nadšená.
Vánoce ještěš nekupuju, protože nevím co, musím těm všem příbuzným dětem a našim dětem něco vymyslet...To je na tom vždycky nejhorší... Pro Báru asi kuchynku a nějaký Duplo.
17. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=b00adf8111f245cdad9489d4a4a4a361&dep=901
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=a8ad85add718475baa5d4b0b5c28646b&dep=901
Mer,tyhle se mi líbí nejvíc,nevím kterou,ta se zvukama by byla lepší,ale mám zkušenost,že pak pořád jen nakupuju do takových to hraček baterky,tak nevím,koukni na ty stránky,je tam víc těch kuchyní.Bubli ,to muselo být hezký ,dlabat ty dýně,já to dělala loni jako výzdobu na zakázku,ale doma jen jednou asi před třemi roky,možná dýl.Dupla máme docela hodně,přemýšlím ,už o Lego Bellvile pro holčičky,to máme taky něco po Míše,ale bylo by třeba přikoupit.
17. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Mer, Kuchynka je vysoká 95cm,myslím,že to je dostačující :wink:Dorot,vy máte myslím kuchynku,napiš jakou,nebo hod odkaz,popř.zkušenost díky
17. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky tak kchyňku jsme kupovali, teda babiččin Ježíšek vloni tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26730889&tab=0 A. vaří o stošest a teď akorát dokoupíme nádobíčko,protože ho bylo málo :wink: resp. hrníčky akonvice na kafíčko. Jinak bych vybrala tu Tefalku je pěkná a se zvukama bude super,hlavně bacha jsou dvě, jedna je stolní malinká,možná už je zas jiný výběr nevím. :wink:
17. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
A dostane doma DUPLO domeček a nádobíčko a navlíkací korálky a obléčo u babičky asi DUPLO Zoo a nechá si ho tam, babička vybrala :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
díky Dorot,nádobíčka je u toho málo,tak ještě taky přikoupíme,Duplo je výborná a nezničitelná věc ,u nás jede už 15 let a krom poztrácených kostiček ,žádný rozbití,super.Bellvile je taky dobrý ,už trochu drobnější,ale taky už si stím staví,pak máme vyloženě klučičí Lego TOLLO,U TOHO JE KLÍČ A ŠROUBOVÁK,vše se dá rozmontovat,máme hasičskou sadu po mladým a Vikča si stím taky vyhraje :grinning: k Duplu pořád stabilně přikupuju samostatné podložky a kostičky ohrady,nejvíc ji baví stavět ohrady pro zvířátka :slight_smile:
17. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
No koukam, ze resite Vanocni darecky! To s vami ten snih tedy zamaval! :grinning: I kdyz ja dnes koupila A. k Vanocum detskou enciklopedii od 3 do 6 let. Moc hezka a snad A. bude zajimat. Jsou tam vylozene veci pro tenhle vek. Treba k cemu jsou nosni dirky, ... kapitoly telo, zeme, rostliny, zvirata, vesmir, mesto no me se moc libi :dizzy_face: Jinak budou jeste lego kostky a podlozky, pracka, od babi knizky pohadek, kratkych na cteni pred spanim a pak taky registracni pokladna s posuvnym pasem. Jo a nadobicko, to by bylo taky dobry, ale zase ji nechci zahltit, tak myslim, ze nadobi bude az k narozkam, zatim si postaci s malym, ale pak i na pisek a do bazenu, to oni uzijou. Jeeee to jsem se dala do vypisovani celyho seznamu :sweat_smile:
17. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
holky, já jsem s tím legem úplně mimo :sweat_smile: K tomu jsou potřeba nějaké podložky, či co? A co je nejlepší koupit na začátek? K tomu se pak přikupují různé další věci??? Prosím poraďte, nějak se v tom nevyznám :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Mer,pro tyhle prcky,je ideální lego Duplo,když najedeš na internet ,nebo až budeš v Polance,zajdi se podívat,do hračkárny,tam do té malé u Bílé ruže,tam,mají hned vpravo ,když tam vejdeš prodejnu lega,tak to omrkni,jsou ruzné sady ,bud celé sady jako zoo,farma a jiné,nebo se dají koupit menší či větší sady zvířat,postaviček,nebo samostatná sada kostek,pak jsou k tomu ruzně veliké podložky na které se to staví,ale nemusíš je mít,jde to normálně bez nich na koberci,plovoučce...,jsou i sady vyloženě holčičí,nebo zas klukovské,je fakt veliký výběr,koukni na net lego duplo,pak jsou další lega už s menšíma kostičkama i postavičky jsou už pak drobnější ,je to tak od 5 let,třeba to lego Belville,Vikča to má po ségře,tak už si stím taky staví,ale nejvíc to Duplo,přikupovat se dá pak coko-li v jaké ko-li ceně,pořád k sobě vše pasuje a dá se to kombinovat,takže to s dětma roste ,výborný nerozbitný,jen to je trošku dražší,ale kvalitní a vydží roky,lehce se to dětem spojuje ,některé kostky od obyčejných stavebnic jdou těžko ,ale lego lehoučce,mám i lego primo,to je pro nejmenší děti ,ještě před duplem a Viky si stím hraje i ted,protože to kombinuje s duplem,to je fajn,že to snima fakt roste a postupně přikupuješ a pak to vypadá u nás v obýváku ,tak že máme ohrady se zvířaty ,hasičskou stanici,zoo,Bořka stavitele,jeho dum no nemáš kam šlápnout,ted by chtěla z Bořka ,ty stroje a Tínu,to nemáme,takže ježíšek.Unásto lego jede fakt 15 let ,samozřejmě to duplo bylo ted uložené ,když z toho vyrostly a loni jsem to vytáhla Vikče a zase jsme to začali přikupovat a nejvděčnější hračka,Honzík má pak to droboučký lego asi pro děti od 7 let a hraje si stím dodnes.Tak to bude asi vyčerpávající informace lego a naše family :grinning: :sweat_smile: hezkou neděli všem ,nám jeli chlapi hrát až do Budějovic ,tak máme dámskou jízdu :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Seymi,ty encyklopedie pro nejmenší jsou fakt fajn,já je mám schované ještě po dětech asi tři a taky je už asi malý vytáhnu,to je taky fakt výborná věc,co u nás teda ještě hodně ted frčí puzle ,velký dílky bud dřevěný ,nebo má i kartonový a baví jí to skládat,nebo kostky ,ze kterých postaví obrázek,toji začalo hodně bavit,protože už to umí složit ,tak z toho má radost.Pokladna ,taky dobrej nápad,ale už by toho bylo hodně,přesně jak píšeš ,nemá cenu je zahltit.ale babičky,tety.... :confounded: pak stejně preferujou jeden dva dárky... :unamused:
18. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Cvai, díky za vyčerpávající odpověď, jsem zas o něco chytřejší. :wink: Akorát naše malá všechno rozhází a pak jednotlivé části nemůže najít a tudíž si s tím nemůže hrát, např. teď vůbec nevíme, kde má věci na kuchyňku :grinning:
18. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Mer,nemáš zač a bud v klidu,všechny děti jsou stejný :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj POlanko,cvali a v Polance mají to Duplo za ceny jako na netu? Jinakmám v plánuho vzít přes net. My máme po nás lego na půdě, ale to je pro větší děti,my jsme si s tím vyhráli parádně oba, brácha mělPOlicii, hasiče, benzinku atd... Já cukrárnu, nemocnici a baráčky u toho Dupla jesuper,že je větší a na MMB jdou dokupovat i postavičky a součástky, jinak velký obchod s Legem byl a snad ještě je v TU pod náměstím.
18. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Dorot na netu je větší výběr a lepší ceny ,já dokupuju přes net,jen asi dvakrát jsem koupila ted v obchodě,protože to bylo na rychlo.Dřív jsem dokupovávala jedině v obchodě,nebylo tolik možností,ještě i v Zefyru v hračkárn¨ě měli lego,ale co jsem koukala přes net to je nejlevnější.Dnes jsem zrovna objednávala Vikče tři sady menší dohromady přes 800,-a dole v té lego prodejně bych dala o 380,-víc,to je znát.Hodím odkaz co jsem dnes objevila,že má paní výborné ceny.dokoupila jsem mašinku s vagonkem ,máme doma samostatné tři vagonky,ruzné typy a nákladní mašinku,tahle je trochu jiná je cirkusová s klanem a slonem a kostičkami,pak letadlo s pilotem a pasažérem ,postaviček není ,nikdy dost ,máme třeba 5 hasiču,protože máme dvě hasičské sady s autama po mladým a pak jsem objednala kluka se čtyřma zvířatama,myslím,že tam jsou čtyři ,každá sada do 300,-,super cena.Ted razíme ven,pak to hodím ,at to mužeš skouknout.Chtěla jsem ještě sadu Bořka ,kde je TINA,ale zatím hledám,tahle paní má,co už máme :confounded: ,kdybys o něčem věděla hod odkaz :wink:
18. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
jj, Cvali, hoď odkaz, taky na to mrknu :wink:
18. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.