• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
takže je dobrý nejdřív koupit Duplo základní jen kostičky a k tomu pak přikupovat? Mě se líbí třeba ten domeček.
18. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20203901&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24854701&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21253775&tab=3
TOTO JSEM OBJEDNALA,MER,tahle paní tam má základní sadu kostek k duplu 80 kusu ,necelých 500,-to je dobrá cena,pak menší sadu kostek i kostičky s očíčkama a tak ,kostičky se hodí k tomu,že mužou stavět ohrádky,nebo domky,nebo si je prostě jen spojují samostatně a postubně,když dokupuješ bud ruzné ty sady,větší,menší,tak se to rozšiřuje a vše používají dohromady,protože vše k sobě z toho dupla pasuje at to je jaká ko-li sada ,nebo jem kostičky a ty zvířátka jdou připevnit na ty kostky i ty postavičky na to jdou přidělat,když koupíš ten domeček ,tak pak mužeš přikupovat zvířátka ,nebo tu malou ,či velkou farmu,prostě coko-li a bude se vám to rozšiřovat .My máme,třeba po Honzíkovi malou autodráhu s vláčkem,takovou tu malou jednoduchou co byla dřív,ted jsou ty autodráhy u¨ž vymakanější,ale když se rozebere,používáji Vikča i při stavění ohrady pro zvířata,protože to všechno k sobě pasuje a nezáleží na tom ,kdy to bylo vyrobeno,vše jde spojit využít :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
MER,záleží kolik chceš do tohoinvestovat najednou,není to zas sranda,ale vyplatí se to,ale pro začátek,když koupíš ty základní kostky a k tomu třeba nějakou tu menší sadu,třeba ten kluk se čtyřma zvířatama,tak bude mít kostky ze kterých muže stavětobydlí pro pro zvířátka,nebo ohradu a už si stím vyhraje a pak mužeš přikupovat coko-li,jsou pak i ploty,kytky no mraky věcí..... :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
bublinky , taky mají myslím Duplo,že ho Barča dostala k narozkám,nevím co teda mají přesně oni,tak Péta stím už taky bude mít nějakou zkušenost :wink: Hezký večer všem
18. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
ok, díky moc, mrknu na to :wink:
18. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
AHojda, jo, Bára má domeček, je z něj nadšená, pořád si stím hraje. Nevšimla sis ho Mer, když jste tu byly? Můžete to přijít okouknout. To je fakt fobrá hračka. Přemýšlím co k těm vánocům, jestli ZOO, nebo tu farmu...
19. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
no nějak jsem si nevšimla :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
to je ten Belville - sluneční dům? Ten stojí 2000, to je darda :unamused:
19. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
a vy máte i ty základní kostky? Já nevím pořád, jestli mám koupit ty základní a k tomu dokoupit třeba ten domeček nebo jestli stačí jen ten domeček :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
19. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
dobré ránko,Mer pokud koupíš te dum co mají Bublinky,tak to pro začátek stačí ,je to velká sada a dost věcí ,tak si stím vyhraje a pak zas mužeš ,přikoupit ,ty kostky a postupně pak další,nebo to navrhnout babičkám co by jako mohly koupit :grinning: :sweat_smile: To Belville je už pro větší děti ,má ty kostky drobnější,Vikča si stím hraje ,protože to máme po Míše,ale víc ji baví to Duplo.Tento týden nějak nestíháme,takže nejdeme ani cvíčkovat :frowning2: mějte se a nezmrzněte, dnes je fakt zima.Mám zařizování po městě,tak snad nezmrznem :sweat_smile:
20. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Dorot, jak máte tu kuchyňku, má ji A. akorát? My totiž koupili malou kuchyňku a V. se k tomu musím ohýbat.
20. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
píšou výšku 50 cm, to je málo ne?
20. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mer,ideální pro naše holky je ta 95 cm,je to od 3 let :wink: odpo razím zas na chvíli do rachoty a Vikča s tátou na trénink.
20. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
A. má kuchyňku akorát, malou jsem nechtěla, měla sporák a ten zůstal u babičky, protože jí to nebavilo. Kuchyňka ta jí baví, teď začíná kafíčkovat tak musíme koupit sadu hrníčky a tak.A je nějaká nastydlá, ještě jí roste zub a nejde ven, má tam bouli, tak je na vraždu :frowning2: Máme tu kuchňku SMOBY měli jí tady v hračkárně za stejnou cenu jakona netu :wink: ale vloni no. Dobrá hračkárna je v Jiráskově vedlepošty, ale to asi víte
20. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
já jsem ji právě našla za dobrou cenu na mmb
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27436379
a paní tam má i to duplo domeček pro panenky, tak bych to vzala najednou :wink:
20. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
jo Mer,dobrá cena,já pořád přemýšlím jestli tu tefal,nebo tuhle co mají Máchalovic,chudák Aduš,nám lezly stoličky asi před třemi týdny a taky to byl očistec :confounded: ,jak jí předtím vylezly bez problému tak tyhle poslední hrozný :frowning2: At Vás to dlouho netrápí,my rýmovali,ale co chodíme do té jeskynky tak dobrý
21. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
tahle je taky vysoká 95cm a od desky na zem 50cm ,to je dobrá výška,tak asi objednám taky tuto,ta stěma zvukama mě moc neláká,už vidím jak pořád dobíjím baterky :confounded:
21. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Frogísku,takjsem jukla na ty fotky ,dobrý seš odvaha,nevím,jestli bych byla až takhle odvážná já :grinning: ,jinak jsme Vás rádi zase viděli :wink:
21. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj,
Mer, to je opravdu za dobrý peníze, tahle kuchynka. Když my pořád váháme co nakoupit, musíme se domluvit s babičkama. Chtěla bych i kolo, v létě už by mohla klidně jezdit, nebo kuchynku, nebo nějaký to Duplo a pořádný kočárek na papenku, s kterým by mohla jezdit venku,ale nemůžu jí zas koupit všechno...
Byli jsme s Tomáškem na kyčlích a má to naprosto v pořádku, nemusíme to široký balení už vůbec dávat (já ho teda stejně moc nedávala :sweat_smile: ), pan doktor nevěřil sestřičce že má teprve 6týdnu, prý je hrozně velikej :grinning:
A posledních pár dní má nějaký bolení, tak jsem koupila Sab simplex a je to lepší. :wink:
A Barborce jsem koupila vitamíny,ptala jsem se v lékárně co doporučují a prodali mi takový nějaký sirup od Pharmatonu, je to vitamínový komplex pro děti od roka, tak myslím že jí to ted na podzim prospěje. Zeleniny a ovoce mi moc nesní...
Toť od nás vše a jdu vařit oběd dokud všichni spí.
21. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
My jsme zas začaly malovat vodovkama, hrozně jí to baví :grinning:

Objednala jsem tu kuchyňku a ten domeček lego, co mají Bubblinky, ještě bych chtěla taky kočár na panenku na ven a ještě koupím nádobí na vaření, u té kuchyňky je toho málo.

Dnes porodila moje kamarádka, má kluka, prý měla hroznej porod, brr. :wink:
21. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Gratulujeme kamarádce k chlapečkovi!!!
22. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobrý den celý den :wink: Kočárek chceme kupovat k narozkám mám vybranej Quinny tu trojkombinaci, jinak se mi lílí moc ještě ten Maclaren knědorůžovej naMMB maj hluboký, tříkolku i golfky a pak ještě sadu postýlka, taška a golfky myslím. Já bych brala Maclarentrojkombinaci, ale ta není :frowning2: My jsme Vánoce rozdělili tak, že všude dostane jednu pořádnou hračku a pak oblečení. Takže doma domeček Duplo, lehátko propanenku a nějaký skládačky a obléčo, u babičky Zoo Duplo,to zůstane tam a obléčo, u prababičky panenku Baby Born sehnala jsem za super cenusmagickýma očima a hlavně, dá se koupat :wink: má samý hadrový. U další babičky asi mp3 přehrávač tu plyšovou panenku a obléčo a u třetí a ostatních prababiček to semusíme ještě poradit. Chtěla jsem lyžičky, ale to uvidíme.
22. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
22. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
22. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
ten Maclaren je taky super, myslíš ty golfky nebo sporťák? Taky je tam hluboký kočár, asi o tom taky popřemýšlím. :wink: Hoď mi když tak odkaz na tu trojkombinaci, dík :wink:
22. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
22. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
ale je pěkněj i ten sporťák, ale lepší je asi pro holky ten hlubokej, co? :frowning2:
22. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
ahojda všem,tak my kupovali kočár vloni k vánocum,xlander a je suprovej ,velkej ,vozí tam babyborn a ještě jedno stejný velký mímo :grinning: ,má ještě barbie golfáčky ,ty dostala k narozkám a na chalupě po Míše trojkombinaci klasickej houpací s vyndávací taškou.Takže kočárek už u nás nee :grinning: ,My jsme to pojali taky tak jak říká Dorot větší dárek a něco menšího,jelikož jsme vybrali tu levnější kuchynku za 945,- i s poštovným,tak dostane od nás ještě ty tři sady lega a tot vše,co koupí přesně babí a další rodina ,nemáme ještě ujasněné,ale pracuje se na tom :sweat_smile: s Viky to je ještě v poho,horší to je stěma velkýma :sweat_smile: ,sice si už řeknou,ale někdy je to boj to ukočírovat v rozumné cenové relaci :angry:
22. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26719985&tab=0 Mer myslela jsem ještě toto, ale to bude asi malinký, A. má malý golfky amalinkej kočárekproutěnej ten dostala k roku a tak spíš hlubokej , aby tam mohla panenka hajat s dečkama , protože z golfek jí padaj ven(dečky) a ta Quinny se mi líbí nejvíc, ta sada i se sedačkou akorbou a sporťák, ale ten hlubokej Maclaren se mi dost líbí , tak nevím doléta času dost :grinning: Cvali to věřím, že ty straší hudrujou, no ale to by se muselo krást na ty dárky :confounded:
22. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.