• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo psala jsem bublinkám co snima je jestli nemaroděj,že se neozývaj,nebo jestli jsou u baičky :wink:
20. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz
co sarah snad už není v Polance na kopci :confused:
20. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz
tak cvalík od pul jedenáctý zařezává :wink: venku krásně svítilo svítíčko a ted leda prd :grinning:
20. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz
no ono svítilo směrem od nemocnice ale řekla bych,že tam trošku překáží popy barák ,hele uhněte se kousek jooooooooooooooo :grinning:
20. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
:grinning: :wink:
20. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz
jé díky už zase svítí :grinning: :grinning: :confused: CVALÍK UŽ TAM KECÁ ,TAK PÁDÍM :grinning: :dizzy_face:
20. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz
TAK bublinky byli v nemocnici ,zítra už se snad P.dostane na koníka tak napíše co a jak ,já si to říkala ,že budou asi marodný :wink: tak at je bublísek brzy v poho. :wink:
20. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahojda tety, zdravím vás všechny..my teda vstáváme docela pravidelně mezi 9tou a 10tou :wink: :grinning: dneska to vyšlo akorát na půl 10tou..mmmm,to to dopoledne pak hezky letí..a to čekání taky. Jojo, Poppy,zítra by to bylo priiima, je víc oslavenců...i narozeninových..to by se nám taky líbilo..ale víš jak, my si počkáme. Kdo si počká,ten se dočká. :wink:
20. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
holky bublinky vás všechny pozdravujou :wink: sarah máš recht,zas tak hezký počasí dnes není vid,takže čas :grinning:
20. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
já když jsem byla těhu a pubertáky jsem vyslala do školy tak jsem si pak šla taky lehnout a 10 vstávačka byla normál ,takže tě zcela chápu a mě to těhu i dost vyčerpávalo,ale možná to bylo i věkem :grinning: :confused:
20. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz
Tak hlásím že kámošce se Honzík narodil dnes ve 4:20 ráno :dizzy_face: byla dosti potrhaná a to i vevnitř, takže je má velký šití chuděra. Ale jsou oba v pořádku. :wink:

A hamužidličku už máme taky cca vybranou :wink:

teď jdeme koupat.................
20. únor 2008 v 18:05  • Odpověz
Ahojda holky, tak vás zdravím po delší době, měli jsme nějak na pilno. Zítra je taťka s náma doma, tak bude pohoda, snad i hezky a někam vyrazíme i s kočárkem:slight_smile:. Malýmu se ve sporťáku moooc líbí i když by už asi radši ťapal vedle kočáru, ale musí vydržet, včera jsem koupila novou bundu a čepici, tak je frajer :grinning: , jinak máme novou postel pro malýho, nafotím a dám do albíka, v neděli se nám osypal, takže v po k Dr. a je to reakce na něco, jídlo, pití, prášek na praní atd. jenže nevím z čeho, dala nám Fenistil kapky a je to lepší. Tak papa a já se zas přihlásím a těšíme se na další miminečka :grinning:
20. únor 2008 v 18:16  • Odpověz
tak holky speciálně pro frogíska,sedačka je v albíčku,včera jsem ti schválně neříkala kolik stála ,tak tipuj,pak ti to řeknu ,je supr.dnes dorazila :grinning:
20. únor 2008 v 18:45  • Odpověz
a kde se vubec frog dnes touláš ani juk na koníka?Tak tatí koupe jdu juknout,jestli se netopěj :grinning:
20. únor 2008 v 18:48  • Odpověz
juu cvaldiii, krásný fotečky vám přibyly v albíčku. malá je frajerka. :wink:
20. únor 2008 v 18:54  • Odpověz
cvalíku, no supér fotký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malá je fakt krásná a jak roste ... a koukám že byl srazík :fearful: nj, já bych stejně teď asi těžko dorazila, je to všechno složitý.... už aby manža byl ok a chodil do práce :frowning2:
20. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz
ahojky, taky koukám, že byl srazík :frowning2:
20. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz
ale cvaldík je moooc krásná... a to spinkání... to by se mi líbilo :slight_smile:
20. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
Jé, hezký fotečky :wink:

Holky, to nebyl plánovaný srazík, ale fakt náhodný :dizzy_face: Já byla jen domluvená s Bubbly a pak jsme se srazily po domluvě přes SMS s Frogem a Cvaldou :grinning: Takže fakt nic plánovanýho :wink: A to nás ještě potkala Sarah, ale jen nás minula z auta :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz
to byl tzv nájezd na bazárek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky cholky..Tak jsem se sem konečně taky dostala..Cvaldi sedačka fakt good,tipuju tak 4500,-..já jsem dneska zjistila že když bych si nekde tu co chci vyzkouším a bude nám sedět,tak že mi jí u T. objednaj,ale byla tam ta druhá paní..ale já bych jí asi obj. přes net,páč by to určo vyšlo levnějc..Koukala jsem tam na jarní bundičky,takže po slevě skoro 400..síla.Až to bude aktuální zaútočním na MMB a bude to :grinning:
Jak zítra s prochajdou,cvali,poppy,kdo jde?? A nehlaste se všichni :grinning:
20. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
ahojky všem srsničko to nebyl srazík ,jen popynka měla na procházce hlad ,tak jsme hledali utočiště v cukrárně :grinning: ona to je prostě žroutek ač na to nevypadá,ale vy jste byli zrovna marodi,to bylo jak jste šli na to převážení k dr,to víš ,že bychom o srazíku informovali všechny a jak říká sarah byl to hlavně nájezd na vydrýska :grinning: děkujeme za pochvaly vyřídím vše. :grinning:
21. únor 2008 v 08:56  • Odpověz
frogísku,vše nejlepší k svátečku,já jdu dopo do alberta pro mlíko v akci,odpo. se kdyžtak ozvu ,nevím jak bude chrupat,když bude dopo v kočárku :grinning: :confused:
21. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
ahojky,cvali taky vše nej nej k svátečku..když ti to vyjde tak písni.A co poppy,ta nepůjde????
Anča právě zjistila že má hlas tak tady čečí jako blázen :grinning:
21. únor 2008 v 09:22  • Odpověz
jé tak to si to užij,my měli taky takový období a ty víš jak cvalík piští ,to bylo o uši,ted už breptá slabiky a ječení už ji tak nebere,ted má oblíbené nene,včera jsem řekla H. ne takhle ne a ona hned ne,ne je to opička :grinning: tak ted volal tatí at do toho hnusnýho počasínechodíme,že tam zajede z práce ,že má čas,tak jsem i docela ráda :wink:
21. únor 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Achoj děfčata,
tak nejdřve gratulejšn a hubanek od Poppynky pro Sarah, Cvaldu, Johnyho a Frogika, všecičko nej nej :dizzy_face:
Froginku, já nevím jak budu stíhat, dnes konečně mám všechny papíry na ten finančák a chci je tam už odnést.
Cvali, mlíko maj i v Kaufu za 11,90 v akci :dizzy_face: Včera jsem tam byla, ne sice pro něj, ale byly plné palety :wink: Já jsem si ho totiž přivezla už v neděli :wink:
Včera tam měli plastovou truhlu na hračky za 145,- :dizzy_face: Hezká, ale nekoupila jsem ji, páč se nehodí barvičky... :confounded:
21. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
dobrý ráno tety..tady se to teda dneska už rozjelo,to je priiima...všem oslavenkyním přeju všechno nejlepčejší a posílám pusu..to je správný nevědět, kolik nás tu je...a najednou 4ks :sunglasses: :wink: ale zdravím všechny.
21. únor 2008 v 10:03  • Odpověz
jé sarah mě to nedošlo,že jsi jmenovkyně,no prostě to nemám ještě zažitý ,tak se mlouvám a přeju taky vše nej a krásnou zdravou holčičku,samozřejmě i mamce od Honzíka vše nejmto nás ,ale je :grinning: Jo,my máme druhýho zubana dole :grinning:
21. únor 2008 v 10:12  • Odpověz
děkujeme popynkám a zubana tentokrát našel tatí :angry: :grinning: :confused:
21. únor 2008 v 10:13  • Odpověz
my dnes jdeme na kutě v 11 jako včera ,páč jsme vstávali zase 8.15,no to bude asi nějakej čtyřdenní ulet tipuju :grinning:
21. únor 2008 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.